fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Bilety na mecz z ŁKS-em

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pierwszy mecz Legii przy Łazienkowskiej w 2020 roku. 9 lutego o godz. 17:30 Legia Warszawa podejmie ŁKS Łódź. Przez pierwsze 48 godzin sprzedaży bilety na to spotkanie można kupić taniej o 20%. Promocja trwa do czwartku 30 stycznia do godziny 10:00.

KUP BILET NA MECZ Z ŁKS-em

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;
- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;
- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.


fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
p - 31.01.2020 / 17:59, *.feromedia.eu

Dawajcie Wszyscy!!!

łks w komplecie będzie,więc i MY MUSIMY GODNIE !!!

odpowiedz
KK - 31.01.2020 / 07:58, *.com.pl

kupiłem bilet. nie dostałem zniżki:( ktos tez tak ma?

odpowiedz
malin - 31.01.2020 / 08:09, *.play-internet.pl

@KK: do wczoraj byla zniżka

odpowiedz
p - 30.01.2020 / 17:36, *.feromedia.eu

WSZYSCY !!!!!(L)!!!!!!

odpowiedz
Gienek - 29.01.2020 / 16:02, *.netfala.pl

Kupiłem bilet wczoraj ale nie dostałem na maila biletu, a zawsze wcześniej dostawałem. Nie wiem czy coś się zmieniło czy powinienem dostać. Jak jest u was? Dostaliście bilet mailem?

odpowiedz
Kubaaa - 29.01.2020 / 17:01, *.t-mobile.pl

@Gienek:
Dostałem potwierdzenie ale trafiło wyjątkowo do spamu. Tez byłem zdziwiony.

odpowiedz
Walerek - 29.01.2020 / 19:23, *.vectranet.pl

@Kubaaa: Dokładnie tak, u mnie też mail z potwierdzeniem wpadł do spamu. Chyba pierwszy raz.

odpowiedz
:) - 29.01.2020 / 20:41, *.chello.pl

@Walerek: i jak go stamtąd wyjąć?

odpowiedz
Walerek - 29.01.2020 / 21:41, *.vectranet.pl

@:) : Wchidzisz w tego maila i naciskasz na górze, że to nie jest spam i wpada do skrzynki z normalnymi mailami. Kumpel mi powiedział i zadziałało. Samemu ciężko wpaść na taki pomysł.

odpowiedz
:) - 30.01.2020 / 07:36, *.chello.pl

@Walerek: to podaj maila i haslo

odpowiedz
Władeczek - 30.01.2020 / 10:31, *.netfala.pl

@:) : faken@maciora.oled.pl

odpowiedz
:) - 30.01.2020 / 16:14, *.chello.pl

@Władeczek: szanuje cie za to ze chociaz nie chowasz slomy z butow wystajacej

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.01.2020 / 02:50, *.94.49

@:): a ty co kit..chcesz od WładecKa?!

odpowiedz
L - 31.01.2020 / 18:13, *.play-internet.pl

@Władeczek:
Hasło: siedzę w domu

odpowiedz
MK - 29.01.2020 / 12:12, *.187.4

Czy ktoś się orientuje, czy wciąż można udostępnić karnet?

odpowiedz
Kamil - 29.01.2020 / 15:16, *.play-internet.pl

@MK: nie mozna udostepniac karnetów w tym sezonie

odpowiedz
Cisse - 29.01.2020 / 15:25, *.com.pl

@MK: W tym sezonie takiej opcji już nie ma

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.01.2020 / 02:06, *.02.net

@MK: A co ty z xhoinki sie urwałeś!?jeśli mieszkasz za granicá wchodzis jako gość czyli gościnnie...minimum musisz mieć minimum prawo jazdy z kraju w ktòrym żyjesz...

odpowiedz
moguai - 28.01.2020 / 22:18, *.vectranet.pl

Chciałem zaprosić na mecz 2 Szkotow czy ktoś wie jak można im kupić bilet trzeba podać numer paszportu?

odpowiedz
:D - 29.01.2020 / 13:43, *.chello.pl

@moguai: muszą mieć paszport Polsatu i zafarbowac rude grzywy

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.01.2020 / 02:48, *.94.49

@moguai: wchodÀ na bilety gościnne ,muszá tylko passport albo prawko sKockie pokazać i dostaná bileciki

odpowiedz
:) - 31.01.2020 / 10:25, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia: po pierwsze to dobrze by bylo gdyby byli kibicami Legii Warszawa w co watpie, panie informatorze turystyczny

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 01.02.2020 / 03:37, *.70.97

@:): Ty tylko bez takich informatorów, tylko popularyzator Legii turystyczny ok?!

odpowiedz
moguai - 01.02.2020 / 09:01, *.vtelecom.pl

@:):
Spokojnie sa szkockimi patriotami, kibicami Dundee United a 17-letni syn mojego znajomego chce iść nawet na Żyletę, którą od dawna podziwia

odpowiedz
Mojo jojo - 28.01.2020 / 19:58, *.t-mobile.pl

widzew to .....!.....łks!

odpowiedz
Piotruś - 28.01.2020 / 19:41, *.play-internet.pl

WSZYSCY NA łks !!!!!

odpowiedz
Dor - 28.01.2020 / 23:43, *.mm.pl

@Piotruś: chyba wszyscy na Legie

odpowiedz
:) - 29.01.2020 / 13:43, *.chello.pl

@Piotruś: chyba ty

odpowiedz
nemo - 28.01.2020 / 15:05, *.plus.pl

do :)
juz sie tak nie napinaj panie mądry,chlopak zadał pytanie ja odpowiedzialem,nie kazdy jest taki mądry jak ty

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 15:53, *.chello.pl

@nemo: i tu się zgadzam

odpowiedz
Arek - 28.01.2020 / 23:38, *.tpnet.pl

@nemo: to mądry mógłbyś w cudzysłów ująć, bo typ jeszcze gotów pomyśleć, że naprawdę jest mądry.

odpowiedz
:) - 29.01.2020 / 18:05, *.chello.pl

@Arek: hehe jestem mądry i dowcipny

odpowiedz
Władeczek - 28.01.2020 / 14:11, *.netfala.pl

Zakupiony ticet na sektor prawdziwych kiboli faken jego mać. Nadciągam!

odpowiedz
gLc - 28.01.2020 / 14:17, *.net.pl

@Władeczek:
nie zapomnij Władeczku FULL HD 16K 100 cali i maciory ze sobą wziąć , jełopie!

odpowiedz
malin - 28.01.2020 / 15:39, *.play-internet.pl

@Władeczek: te faken, to juz tak z rok temu przestało być śmieszne

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 17:48, *.chello.pl

@Władeczek: będą mieli na vipach ubaw

odpowiedz
Zdzicho - 28.01.2020 / 13:59, *.tpnet.pl

Bez spiny. Te ceny to juz po rabacie czy przed? Dobrd sa

odpowiedz
Elquatro - 28.01.2020 / 14:35, *.chello.pl

@Zdzicho: w trakcie ;)

odpowiedz
(L)87 - 28.01.2020 / 11:50, *.play-internet.pl

Karte Kibica miałem do 26.01 ale normalnie mnie przekierowało do płatności? Bez problemu wejdę?

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 11:52, *.chello.pl

@(L)87: jest coś takiego jak POK tam ludzie pracują, mioduski miejmy nadzieję ma im jeszcze z czego płacić, tam pytaj

odpowiedz
Roen - 28.01.2020 / 12:57, *.centertel.pl

@(L)87: Wejdziesz jak przyjdziesz z wyrobioną w międzyczasie z nową kartą kibica

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 13:49, *.chello.pl

@Roen: a ty jesteś z POKu? Że masz takie informacje?

odpowiedz
nemo - 28.01.2020 / 13:58, *.plus.pl

@(L)87: przekierowalo cie do platnosci,bo system widzi tylko numer karty, na nowej karcie bedziesz mial ten sam numer,a system nie wie czy masz nowa czy stara karte,ja bym sie na Legie przeszedł,bo moze byc niespodzianka i nie wejdziesz

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 14:32, *.chello.pl

@nemo: dlatego średnio rozgarnięty człowiek mając na uwadze że do meczu jeszcze trochę czasu poszedłby do POKu no ale oczywiście zbędna dyskusja trwa. Nieogar zadał pytanie a dwóch snuje dywagacje filozoficzne o systemach i płatnościach.

odpowiedz
nick - 28.01.2020 / 14:56, *.vectranet.pl

@(L)87: mi kiedyś udało się wejść dwa razy na nieważną kartę, ale to dlatego, że ochroniarz na bramce nie zwracał uwagi do kiedy karta ma ważność, ale może być taka sytuacja, że ktoś z ochrony zwróci uwagę na to i nie pozwolą wejść. Z kolei jak raz próbowałem kupić bilet na nieważną kartę w kasach przy stadionie to pani z obsługi nie sprzedała mi tylko kazała najpierw pójść wyrobić nową kartę, choć myślę, że gdybym wtedy kupił bilet przez internet, a nie w kasach to udało by mi się wejść. Podsumowując, pewnie uda ci się wejść, ale wyrobienie karty trwa chwile, a kiedyś będziesz musiał to zrobić.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 28.01.2020 / 15:42, *.play-internet.pl

@(L)87: wejdziesz bez problemu, kupuj smiało

odpowiedz
Roen - 28.01.2020 / 15:58, *.centertel.pl

@:) : chodzę na mecze to wiem jaka jest procedura

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 16:01, *.chello.pl

@Roen: dobra, dobra, procedury procedurami :)

odpowiedz
Kle - 29.01.2020 / 08:05, *.centertel.pl

@nick: nie wiem jak teraz, ale na nieświadomce chodziłem pół roku na nieważnej karcie. A jak wprowadzali ten nowy system biletowy to mnie na kartę nie wpuszczało :o

odpowiedz
(L)87 - 29.01.2020 / 10:21, *.play-internet.pl

@nemo:
Ok dzieki za odpowiedz :)

odpowiedz
Bbk - 29.01.2020 / 16:47, *.amazonaws.com

@:) : w cywilizowanym kraju wystarczylo by zadzwonic

odpowiedz
:) - 29.01.2020 / 20:42, *.chello.pl

@Bbk: a tu dyskusja, pewnie inteligencja.. i jej problemiki

odpowiedz
WSZYSCY NA LEGIE! - 28.01.2020 / 11:39, *.centertel.pl

Wszyscy na mecz pomoc Legii w walce o mistrzostwo! Tylko Legia!

odpowiedz
Żmija - 28.01.2020 / 11:37, *.t-mobile.pl

A teraz czekamy na lament karneciarzy! 3, 2, 1....

odpowiedz
Kalbar - 28.01.2020 / 13:46, *.chello.pl

@Żmija: Ja mam karnet i nie lamentuje i cieszę się że na pierwszy może przyjść dużo ludzi. Razem po Mistrzostwo!!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 28.01.2020 / 11:35, *.chello.pl

Sypnij królu złoty chociaż kiełbasa i browarem za frajer bo będzie pusto

odpowiedz
dino - 28.01.2020 / 12:11, *.amazonaws.com

@Wiem co mówię :
To przychodzisz na kiełbase i browara a nie na Legię?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.01.2020 / 16:16, *.centertel.pl

@dino: Przychodzi na Legie, zeby pojesc i sie napic. Przy okazji oglada mecz, co w tym dziwnego Tofik?

odpowiedz
Trec - 29.01.2020 / 17:45, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
kmr - 28.01.2020 / 11:34, *.chello.pl

Bilet kupiony! Lecimy po mistrzostwo!

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 11:50, *.chello.pl

@kmr: uważaj na kominy!

odpowiedz
Barczi - 28.01.2020 / 13:03, *.chello.pl

@:) : Dymimy jak kominy :-)

odpowiedz