Walerian Giwlia i Jose Kante - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Turcji

Belek: Powrót Kante, deszczowe zakończenie obozu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jeżeli po szesnastu dniach słonecznych treningów w Turcji siedemnastego dnia leje, to chyba znak, że pora wracać do Warszawy. Wtorkowe zajęcia legionistów rozpoczęły się kilkanaście minut po godzinie 10 miejscowego czasu i przez niecałe dwie godziny. Uczestniczyło w nich 27 zawodników w tym Jose Kante, który wrócił do pracy na pełnym obciążeniu po kilku dniach przerwy związanej z naciągnięciem mięśnia w udzie. Na placu gry zabrakło jedynie Nikodema Niskiego i Radosława Majeckiego.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka



Najpierw w obroty zawodników wzięli trenerzy przygotowania fizycznego. W grupach prowadzone było kolejno rozciąganie, bieganie, skakanie i gra w dziadka. Po godzinie rozpoczęła się gra dwie na bramki, które były ustawione tyłem do siebie. Gdy akcja przenosiła się z jednej połowy na drugą, zawodnicy musieli szybko za nią podążać. Rywalizacja była zacięta, a o zwycięstwie decydowała seria rzutów karnych. Skuteczność była bardzo wysoka i minimalnie wygrali "Zieloni", a trener Aleksandar Vuković mógł dokładnie przyjrzeć się kto ma zastąpić dotychczasowego etatowego wykonawcę "jedenastek" Jarosława Niezgodę.

"Zieloni": Antolić, Cafu, Lewczuk, Vesović, Rosołek, Novikovas, Luquinhas, Mosór, Luis Rocha, Wieteska, Pyrdoł, Wszołek
"Szarzy": Astiz, Cholewiak, Stolarski, Kostorz, Praszelik, Gwilia, Jędza, Karbownik, Remy, Kante, Cielemęcki, Andre Martins

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Po południu zawodnicy będą w grupach ćwiczyli na siłowni, a w środę wyruszą w drogę powrotną do Polski. Ostatnim akcentem przed startem rundy wiosennej będzie sparing z Wisłą Płock. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 2 lutego, ale będzie zamknięte dla mediów i publiczności.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

Był to nasz ostatni meldunek z Belek. Dziękujemy za śledzenia naszych relacji, zdjęć i filmów!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
kibic emeryt - 29.01.2020 / 09:22, *.tpnet.pl

A ja tego nie rozumiem ! zamiast ostatni mecz sparingowy zrobić dostępny ,za darmo ,na głównej płycie ,dobrą grą zachęcić kibiców do przyjścia na pierwszy mecz ligowy to zamyka się na cztery spusty .Czy ktoś może mi to racjonalnie wytłumaczyć ?

odpowiedz
marruda - 28.01.2020 / 23:57, *.orange.pl

Niniejszym pragne podziekowac Redakcji za relacje z tego zrugpowania. Dziekuje ! ;)

odpowiedz
ZGL - 28.01.2020 / 18:56, *.tpnet.pl

Dokad zmierza "LEGIA" P.Prezesie !!!

odpowiedz
Lopez nie Carlos - 28.01.2020 / 19:20, *.tpnet.pl

@ZGL: Po MP i PP a co?

odpowiedz
filand - 28.01.2020 / 19:29, *.t-mobile.pl

@Lopez nie Carlos: Bez napastników i bramkarza ? Odważna deklaracja...

odpowiedz
Arek - 28.01.2020 / 23:23, *.tpnet.pl

@filand: napastnik będzie, inna rzecz jaki, a bramkarz też będzie. Majecki do końca sezonu.

odpowiedz
filand - 28.01.2020 / 23:46, *.t-mobile.pl

@Arek: Przepraszam ale czy znasz takie powiedzenie o siekierą i strajku...
To co robią właściciele Legia woła o pomstę do nieba. Pan towarzysz prezes Loczek aby odbić niewygodne pytania atakuje innego towarzysza...Zamiast zrobić porządek na swoim podwórku ( utrzymanie składu przez 2 - 3 lata daje odpowiednie efekty) to atakuje reformę ligi. Przepraszam ale jako inwestor w akcję dywidendowe na NYSE ( dywidenda co miesiąc i co trzy miesiące daje dywidendę co tydzień dla 26 alcji) pieniędzy na Lwgię bym nie postawił. Pieniądz ma pracować a nie być konsumowany. Najpierw inwestycja a potem konsumpcja. W przeciwnym razie mamy komunizm...Pozdrawiam

odpowiedz
filand - 28.01.2020 / 23:51, *.t-mobile.pl

@filand: Korekta...
Opowieść o stryjku i siekierce..

Przepraszam.

odpowiedz
Elquatro - 28.01.2020 / 17:50, *.chello.pl

Jeszcze ani Radek ani Jarek nic nie podpisali aby nie wyszło tak że mioduski nawet nie powącha tych pieniędzy

odpowiedz
Ale - 28.01.2020 / 16:38, *.virginm.net

ten Walerian ma niewyjściowy ryj.

odpowiedz
bum - 28.01.2020 / 18:21, *.135.90

@Ale: to fakt haha

odpowiedz
SEBO(L) - 28.01.2020 / 15:58, *.centertel.pl

Głowy do góry! Jest dobrze! Zaraz wraca liga,obóz przygotowawczy się kończy,i gramy o mistrza ! Ze sprzedaży zawodników wpada ok.11 mln. €,a do klubu przychodzi młody z ostatniego klubu ligi,rezerwowy z szeroko rozumianego środka tabeli,no i niewykluczone,że ktoś doświadczony (pewnie przez los i życie) z Bałkanów, jakiś Pierdović,Hujović,i będący niezmiennie od 12 lat talentem np. Bruno Kutasyo z Brazylii... Kadra gotowa,więc wszyscy na mecz i ZBIÓRKA NA OPRAWY!

odpowiedz
m4 - 28.01.2020 / 16:06, *.51.162

@SEBO(L): Bruno Kutasyo made my day :D

odpowiedz
MP(L)87 - 28.01.2020 / 16:13, *.135.90

@SEBO(L): Noooo hehe i szykujcie sie na niezapomniane emocje huehue. Piloty w gumowych ochraniaczach , kubki i szklanki plastikowe, TV za ochronna szyba do tego psycholog i mozna ogladac lige

odpowiedz
Legionista - 28.01.2020 / 17:36, *.mm.pl

@SEBO(L): rozbawiłeś mnie :) :) :)

odpowiedz
Quick - 28.01.2020 / 17:47, *.tpnet.pl

@SEBO(L): żadna jeszcze kasa nie wpadła.

odpowiedz
ksieciunio - 28.01.2020 / 14:54, *.chello.pl

Przeciwnicy Miodka - poczytajcie gamonie:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/866388/dariusz-tuzimek-mioduski-odpalil-fajerwerka-w-kierunku-bonka-felieton

odpowiedz
:) - 28.01.2020 / 15:59, *.chello.pl

@ksieciunio: sam se czytaj leszczu. My nie potrzebujemy propagandy. Pudel to najprostszy podtyp prywaciarza

odpowiedz
filand - 28.01.2020 / 17:27, *.t-mobile.pl

@ksieciunio: Dzieciaku wbij sobie w czoło 24 calowy gwóźdź. Będziesz miał jeden wieszak bliżej siebie. To tyle polski licencjonowany mistrzu świata.

odpowiedz
vodecki - 28.01.2020 / 14:37, *.51.162

Koran tu Korona tam Korona(virus) ch..a zrobi nam lala la la lala la lala la lala la la

odpowiedz
MP(L)87 - 28.01.2020 / 13:43, *.virginm.net

Jak tu myslec o jakosci i renomie w europie jak my nic sie nie szanujemy... Nasze najwiekszze gwiazdy sa wykupowane przez tych ktorym chcemy dorownac. I jak tu im dorownac?? Nasza gwiazda na zachodzie to co najwyzej obiecujacy przyszlosciowy pilkarz w ich oczach i nawet sa w stanie zaplacic wymarzone przez prezesa pieniadze aby potem go wypozyczyc do konca sezonu... Nigdy polska pilka klubowa nie zblizy sie do zachodu przez naszych chciwych prezesow i wlascicieli ktorzy w tej calej marnej sytuacji korzystaja aby nabic wlasne kieszenie. Smutne... Czas dla wszystkich prezesow w polsce scisnac dupska i utrzymywac wyrozniajacych sie pilkarzy podnaszac tym samym poziom sportowy ligi i rozwijajac ja. Mlodzi nie beda sie pchac za granice jak beda mieli z kim grac w polsce oraz gdy beda szanse na jakiies sukcesy w LE czy LM. Chciwosc gubi polska pilke!

odpowiedz
Aberdeen - 28.01.2020 / 12:34, *.spcsdns.net

Przechodzi badania medyczne.

odpowiedz
(L) - 28.01.2020 / 12:03, *.inetia.pl

W Zielonych pominęliście Wszołka :)

odpowiedz