Mateusz Cholewiak - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

30. urodziny Cholewiaka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

30. urodziny obchodzi dziś Mateusz Cholewiak, który zimą trafił do Legii. 3,5 roku spędził w Stali Mielec, natomiast pół roku krócej był piłkarzem Puszczy Niepołomice. Zanim podpisał kontrakt z klubem z Łazienkowskiej, występował w barwach Śląska Wrocław. Dotychczas z "eLką" na piersi rozegrał kilka sparingów i zanotował trafienie w pojedynku z FK Vozdovac.

Z okazji urodzin życzymy jak najszybszego debiutu z "eLką" na piersi oraz wielu sukcesów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 06.02.2020 / 05:32, *.188.217

Happy ! Birthday !✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
marruda - 05.02.2020 / 23:32, *.orange.pl

100 lat!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.02.2020 / 15:34, *.com.pl

Obradović też miał urodzinki przed debiutem. Życzę Ci bardziej udanej przygody z Legią, niewykluczone że w obliczu okoliczności zostaniesz wiosną napastnikiem nr 1 i pociągniesz zespół po mistrzostwo lub w dół. Wszystkiego dobrego i powodzenia.

odpowiedz
Walerek - 05.02.2020 / 09:55, *.netfala.pl

Zdrowia i powodzenia w Legii!

odpowiedz
Pio - 05.02.2020 / 09:08, *.plus.pl

Zdrówka i powodzenia

odpowiedz
Sputnik 44 - 05.02.2020 / 08:34, *.com.pl

Będzie jak Malarz - przyszedł na "starość" i bywało, że tylko on miał jaja...

odpowiedz
Hiszpan - 05.02.2020 / 07:09, *.t-mobile.pl

Dla mnie kozak. Super wzmocnienie. Młody rozwojowy z 5 lat pogra i go mistrz Kucharski i maestro Loczek za 8 mln EURO gdzieś odpier... zgodnie z filozofią że tylko kasa ich napędza a Legia to...

odpowiedz
Ryj - 05.02.2020 / 10:05, *.47.151

@Hiszpan: No i co chciałeś nam zakomunikować. Takie głupoty, których i tak jest tu już za dużo?

odpowiedz
Bułgar - 05.02.2020 / 14:21, *.tpnet.pl

@Hiszpan: napisz to samo za dwa miesiące. Ten chłopak będzie grał w 11 albo będzie pierwszym rezerwowym. 30 lat dobry wiek do grania(oprócz M.K. oraz K.Rz.)

odpowiedz
Vuko - 05.02.2020 / 06:54, *.tpnet.pl

Mlody talent

odpowiedz
Hautausmaa - 05.02.2020 / 01:29, *.chello.pl

No pięknie. Ledwo przyszedł i już roczek mu stuknął.

odpowiedz