Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Wcześniej przegrywaliśmy sami z sobą

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Arkadiusz Żakieta” Pojedynek z Huraganem to zdecydowanie mecz pod naszą pełną kontrolą. Chcieliśmy zrewanżować się rywalom za porażkę w Międrzyrzecu Podlaskim w pierwszej rundzie, która nas mocno zabolała. W ataku pograliśmy „na dobrym procencie”, Maciek Stępień miał superdystrybucje rozegrania. Właściwie jedyny aspekt, co do którego można byłoby się przyczepić, to błędy zagrywki, gdyż tych było zdecydowanie za dużo jak na naszą halę. Na szczęście wygrywaliśmy dużą liczbą punktów w setach.

Odnieśliśmy piąte zwycięstwo z rzędu i nie chcemy się zatrzymywać. Minął kryzys, podczas którego tak naprawdę przegrywaliśmy sami z sobą. Nie było tak, że przeciwnicy rozgrywali ekstraspotkania i z nami wygrywali, tylko sami prezentowaliśmy bardzo słabą siatkówkę, czym niejako podawaliśmy rękę rywalom. Na szczęście poukładalismy sobie wewnątrz drużyny pewne sprawy oraz zmieniliśmy organizację treningu, co jak widać przyniosło wymierny efekt w postaci kolejnej z rzędu wygranej.

Odnośnie najbliższego etapu rozgrywek, to tak naprawdę musimy w pierwszej kolejności patrzeć sami na siebie. To my musimy wygrać z Augustowem za trzy punkty i potem na spokojnie poczekać, co przyniesie nam los i które ostatecznie miejsce zajmiemy po rundzie zasadniczej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.