fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer

Niezgoda piłkarzem Portland Timbers!

Woytek, źródło: Portland Timbers

Happy-endem zakończyła się transferowa saga Jarosława Niezgody do Portland Timbers. Zawodnik wyruszył do USA 10 stycznia, ale na miejscu okazało się, że potrzebny będzie zabieg kardiologiczny, który ponownie naprawi funkcjonowanie jego serca. Niezgoda szczęśliwie przeszedł ablację, po dodatkowych badaniach EKG otrzymał pozwolenie na grę w MLS oraz podpisał kontrakt z Amerykanami.

Według informacji medialnych Legia zarobi na transferze 3,8 mln dolarów (ok. 3,5 mln euro) oraz 1,5 mln dolarów w bonusach.

fot. Portland Timbers
fot. Portland Timbers

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
Janek - 05.02.2020 / 14:22, *.play-internet.pl

Życzę ci Jarek wszystkiego najlepszego w nowym klubie

odpowiedz
KLanik - 02.02.2020 / 22:15, *.chello.pl

Jarek dzięki, szkoda, że kolejnego Polaka sprzedali za grosze. Kupią znowu zagraniczny szrot, zużyty, kontuzjowany i bez przyszłości. Gdzie wychowankowie?

odpowiedz
Wolfik - 01.02.2020 / 15:47, *.mm.pl

Najlepszego. Oby zawojował tą ligę.

odpowiedz
PS - 31.01.2020 / 21:47, *.t-mobile.pl

Powodzenia. Ciekawy kraj, lepsza kasa żyć nie umierać. Jeszcze raz Powodzenia!

odpowiedz
BRL - 31.01.2020 / 19:14, *.chello.pl

Dzięki i powodzenia.

odpowiedz
Prazanin - 31.01.2020 / 18:17, *.play-internet.pl

Powodzenia.....wal bramy jak Nikolic :)

odpowiedz
bronek49 - 31.01.2020 / 17:53, *.chello.pl

JAREK DZIĘKUJEMY ZA GRE W LEGII I POWODZENIA

odpowiedz
2 Banki za wierszczaka - powaliło kogoś !! - 31.01.2020 / 13:15, *.plus.pl

2 mlnLegia chcę dac za Świerszczaka powalilo w bęben za tę pieniądze to Legia moglaby znaleźć niezłego kozaka do ataku

odpowiedz
WiktorL - 31.01.2020 / 12:44, *.tpnet.pl

Powodzenia Byku. Szkoda, że tak szybko nam się drogi rozeszły. Marzenia były inne, ale tam też mu będzie dobrze - https://www.meczyki.pl/newsy/legia-niezgoda-wskazal-wymarzony-kierunek-na-transfer-nie-chce-by-brzmialo-to-tak-ze-chce-odejsc/132311-n

odpowiedz
Simon - 31.01.2020 / 11:49, *.telnaptelecom.pl

No, czekaliśmy na transfery to są...

odpowiedz
m4 - 31.01.2020 / 11:46, *.51.162

Szacun prezesie ze sie udalo zarobic na gosciu z wada serca mozna powiedziec wiele o Panu, ale to bylo pieknie rozegrane.

odpowiedz
Arek - 31.01.2020 / 12:58, *.co.uk

@m4: Zgadzam sie.

odpowiedz
srakovic - 31.01.2020 / 16:55, *.orange.pl

@m4: Ten gosc z "wada serca" strzelil 16 goli w 20 meczach... Trzeba byc zdrowo pier...nietym albo az tak nie znac sie na pilce, by sie cieszyc, ze sprzedano tak dobrego napastnika na Polskie warunki za taka kwote, czyli za paczke czipsow. A juz gratulowac tej zenady temu cymbalowi to juz w ogole odlot nieziemski...

odpowiedz
widelec - 31.01.2020 / 10:38, *.47.194

Nie ukrywam że to był mój ulubieniec od kiedy grał w Legii i szkoda mi jego odejścia do tego za śmieszne pieniądze,niech ci się Jarek powodzi oby zdrowie było a będzie dobrze

odpowiedz
P1916 - 31.01.2020 / 09:58, *.vectranet.pl

Na Okęciu był widziany nasz super prezes w towarzystwie Tsubasy
Sprawdzone info

odpowiedz
ja85 - 31.01.2020 / 09:24, *.com.pl

Jarosław Jarosław !!!

odpowiedz
Wiaczeslaw - 31.01.2020 / 09:00, *.kompex.pl

Byl Niezgoda, nie ma Niezgody. Płakał nie będę. Będą następni.
PS: dwa lata i wróci do Korony Kielce.

odpowiedz
maka - 31.01.2020 / 08:56, *.116.4

Teraz z duma będzie całował iny znaczek...... i mówił że kocha tylko Portland.... ehhh

odpowiedz
:D - 31.01.2020 / 08:29, *.axaubezpieczenia.pl

hahahahahaha LEGIONISTA!!

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 31.01.2020 / 08:25, *.plus.pl

Joel Tszibamba jest do lykniecia z kartą na ręku, może odpalić jak swego czasu w Lechu. Co robią w tym temacie Kucharskie z Miodulskim?

odpowiedz
Balde - 31.01.2020 / 09:18, *.178.78

@Spoko Loko Miodullo:
W tym temacie robią wszystko to co powinni, czyli nic. I niech tak zostanie.

odpowiedz
TOMI !!!!!!! - 31.01.2020 / 08:03, *.com.pl

Miodek!! GDZIE PINIĄDZE SĄ ZA LAS ??

odpowiedz
Zły krasnolud - 31.01.2020 / 07:48, *.237.11

Od teraz Jarosław Rębajło Niezgoda

odpowiedz
Po(L)ubiony - 31.01.2020 / 07:04, *.chello.pl

Obradovic i Agra odetchnęli. Będzie na wypalaty.

odpowiedz
zp - 31.01.2020 / 00:23, *.centertel.pl

Żadnych kocurów z czarnego lądu, już miał być jakiś bananowy jaja i inne wynalazki. Nic nie kupować, kasę odkładać a na stadion przychodzić dla pokazów NSów a nie dla skórokopów.

odpowiedz
Bodo70 - 31.01.2020 / 00:20, *.tpnet.pl

Żegnamy Jarka i życzymy mu wielu sukcesów. Fajnie byłoby powitać tego Turaya z Djurgardens - wymiatałby w polskiej lidze jak nic.

odpowiedz
Arek - 30.01.2020 / 23:04, *.tpnet.pl

Dzięki za wszystko i powodzenia za oceanem.

odpowiedz
matio007 - 30.01.2020 / 22:44, *.play-internet.pl

GRATULACJE JAREK !!!

odpowiedz
Delfin - 30.01.2020 / 22:36, *.amazonaws.com

No i fajnie, rekordowy sezon pod względem wyprzedaży, razem z jesiennymi transferami uzbierało się już około 20 milionów €, jutro ostatni dzień okienka w zachodnich ligach, więc można jeszcze kogoś na siłę opylić i ten wynik poprawić, widać prezes wie czego chce, zwłaszcza jeżeli inwestycje w nowych graczy w tym sezonie jak do tej pory wynoszą 0 €.

odpowiedz
Balde - 31.01.2020 / 09:22, *.178.78

@Delfin:
Lekko się mylisz. Cholewiak i Pyrdoł lekko ze 300 tys euro kosztowali, plus kasa za podpis i menago.

odpowiedz
Yeti - 30.01.2020 / 22:20, *.vectranet.pl

(L)ublin 100% Legia. Gratulacje i czekamy na transfery do klubu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.01.2020 / 21:58, *.orange.pl

Jest kasiorka, dawać Kirkesowa (od czerwca), Felixa i napadziora.

odpowiedz
filand - 30.01.2020 / 21:44, *.t-mobile.pl

Gratulacje i owacje na stojąco z #Polska z #Warszawa. Uff...W europejskich pucharach nie skaleczy Legii. Powodzenia na nowej drodze życia. Piłkarskiego.

odpowiedz
Fratelis1979 - 30.01.2020 / 21:39, *.play-internet.pl

Loczek gdzie te transfery i gdzie to euro?

odpowiedz
Pu(L)awy - 30.01.2020 / 21:34, *.co.uk

Powodzenia Jarus. Pu(L)awy Pozdrawiamy. LEGIA

odpowiedz
Loczekfan - 30.01.2020 / 20:59, *.play-internet.pl

Loczek jestem twoim idolem!!!!! Tanio kupic za czapke grószek i spżedać za dobre melony!! To mi sie podoba!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.01.2020 / 21:03, *.247.218

@Loczekfan: ale kupił go Leśny zdaje się.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.01.2020 / 21:06, *.247.218

@Loczekfan: podobnie jak Majeckiego i Szymańskiego

odpowiedz
mkp - 30.01.2020 / 21:21, *.79.35

@Loczekfan: Mi się podoba, że wszystko sprzedaje i nic nie kupuje. A pieniądze za bilety chce.

odpowiedz
Browar - 31.01.2020 / 01:16, *.play-internet.pl

@Loczekfan: lepiej zostań fanem słownika...

odpowiedz
znajca - 31.01.2020 / 07:54, *.com.pl

@Browar :
Mam nadzieję, że ten "idol" był zamierzony. W przeciwnym razie, głęboko współczuję... tfurcy.

odpowiedz
3er - 30.01.2020 / 20:58, *.chello.pl

I tak nikt z nas nie zobaczy tych pieniędzy w postaci nowych transferów. Możliwe, że zakontraktują jakiegoś dziada w okolicach 1kk, albo z wolnego kontraktu i to tyle.
Legia Biznes Style

odpowiedz
Po(L)noc - 30.01.2020 / 20:43, *.mm.pl

Nie wiem czy większym sukcesem można nazwać sprzedanie Majeckiego za 7 mln, czy Niezgody za 5 :D
Zawodnicy spokojnie do zastąpienia przez lepszych zawodników za mniejsze pieniądze.
Toć Szymański do Moskwy poszedł za podobne pieniądze, a z pewnością jest bardziej perspektywiczny.

Teraz tylko mądrze zainwestować te pieniądze i za wszelką cenę jak najdłużej utrzymać Karbownika, bo jak dalej się będzie tak rozwijał, to spokojnie 10 mln pęknie za kilka lat.

odpowiedz
Cober - 31.01.2020 / 07:43, *.plus.pl

@Po(L)noc: ja mysle ze Karbownik juz w lecie za ok 10 pojdzie

odpowiedz
Yaro - 30.01.2020 / 20:35, *.t-mobile.pl

Kolejny sukces jakże prostej i genialnej taktyki 3 razy O - okazjonalnie kupić, ograć, opierdzielić z zyskiem. Oby tylko za tym szły jeszcze w parze oczekiwane przez kibiców sukcesy sportowe to byłoby świetnie.

odpowiedz
Arczi - 30.01.2020 / 20:29, *.centertel.pl

Jarosław powodzenia

odpowiedz
Piszczka do Legii !!! - 30.01.2020 / 20:25, *.206.30

Piszczek lada moment będzie wolnym Piłkarzem , tu Legia też mogłaby ruszyć temat . Taki Piszczu w Legiii zawsze by si Przydał ę

odpowiedz
JAK BĘDZIE OKAZJA NA DOBREGO NAPADZIORA TO TYLKO WTEDY BRAĆ , JAK SIĘ NIE TRAFI TAKA OKAZJA TO LEPIEJ GRAĆ KANTE I MŁODYMI ZAMIAST WYDAWAĆ KASĘ NA JAKIEGOŚ OGÓRA - 30.01.2020 / 20:22, *.206.30

Legia teraz powinna nie spinać się z kupnem napastnika dopóki nie znajdzie się naprawdę dobry napadzior jak to było np. z okazją na pozyskanie Ofoe lepiej trochę poczekać na dobrą okazję na jakiegoś kozaka niż brać i tracić kasę na jakiegoś ogóra

odpowiedz
Loczek - 30.01.2020 / 20:32, *.vectranet.pl

@JAK BĘDZIE OKAZJA NA DOBREGO NAPADZIORA TO TYLKO WTEDY BRAĆ , JAK SIĘ NIE TRAFI TAKA OKAZJA TO LEPIEJ GRAĆ KANTE I MŁODYMI ZAMIAST WYDAWAĆ KASĘ NA JAKIEGOŚ OGÓRA:

ok, dziękujemy za zabranie głosu w dyskusji, na pewno twoje zdanie będzie brane pod uwagę przy tworzeniu planów transferowych na kolejne lata

odpowiedz
bum - 30.01.2020 / 20:34, *.135.90

@Loczek: zlote kurva mysli! haha

odpowiedz
Mario - 31.01.2020 / 05:52, *.timplus.net

@Loczek: Myślę, że by się taki fachowiec przydał w zarządzie :) Ma dobre wizje. Jest zwolennikiem sprzedawania wszystkich, a kupowania tylko przy bardzo dobrych okazjach, czyli prawie nigdy :)

odpowiedz
frendzel : grunt że zarzond sie wyżywi - 02.02.2020 / 23:12, *.play-internet.pl

@Mario:

odpowiedz
Www - 30.01.2020 / 19:46, *.chello.pl

No to teraz czekamy z niecierpliwością na jakiegoś króla strzelców ligi mongolskiej albo drugiej ligi armenskiej.

odpowiedz
Michal - 30.01.2020 / 21:02, *.as13285.net

@Www: bedzie z 3 hiszpanskiej xd

odpowiedz
Snah - 30.01.2020 / 19:42, *.a3fiber.se

Wykupic krola strzelcow ligi szweckiej: Mohammed Buya Turay.

odpowiedz
Chcemy kocura a nie ogóra - 30.01.2020 / 19:49, *.chello.pl

@Snah: Przecież to ogór!

odpowiedz
Snah - 30.01.2020 / 19:53, *.a3fiber.se

@Chcemy kocura a nie ogóra : Za 1ml€ lepszego sie nie znajdzie.

odpowiedz
Snah - 30.01.2020 / 19:57, *.a3fiber.se

@Chcemy kocura a nie ogóra :
Bramki z tego sezonu: https://www.youtube.com/watch?v=iNpnRioQAu4

1. Szybkosc
2. Drybling
3. Strzaly

odpowiedz
Chcemy kocura a nie ogóra - 30.01.2020 / 20:01, *.chello.pl

@Snah: Chvja gra!

odpowiedz
Obcy - 30.01.2020 / 20:14, *.t-mobile.pl

@Snah: Już jeden gwiazdor niejaki Chima Chukwu był. Więcej takich nie chcemy

odpowiedz
Macoumba Kandji w Legii! - 30.01.2020 / 19:42, *.chello.pl

Dawać Macoumbe Kandji mega kocura z Senegalu! Co robi Miodulski w tym temacie?

odpowiedz
Miodek out - 30.01.2020 / 19:46, *.113.238

@Macoumba Kandji w Legii!: Myśli kogo by tu jeszcze sprzedać a do nas kupić jakiś szrot.

odpowiedz
Kristof - 30.01.2020 / 19:36, *.ziggo.nl

Znajac zycie takich miernych pilkarzykow jak on zagra z dwa mecze bez strzelenia gola zasiednie na lawie a potem na trybunach.Wiadomo ze to dla niego nie bedzie istotne, ze siedzi na lawie.Grunt ze na koncie sie bedzie zgadzalo.Takie myslenie niestety maja nasze przeplacane gwiazdeczkowe pseudo-pilkarzyki.Tobie Jarku z calego serca zycze lawki rezerwowych i po roku powrot ze skulonym ogonem do 2 ligi tureckiej lub azerbejdzanskiej.

odpowiedz
Arek - 30.01.2020 / 23:09, *.tpnet.pl

@Kristof: a ja Tobie życzę, żebyś zaczął leczyć się na nogi. Bo na głowę to już za późno.

odpowiedz
olew - 30.01.2020 / 19:36, *.vectranet.pl

Powodzenia życzę Panu Jarosławowi. Rozsądnie klub transferuje grajków. Legia Mistrz !!!

odpowiedz
ksieciunio - 30.01.2020 / 19:34, *.chello.pl

Orlando Sa - to najlepsza opcja !!!!!!!!!!

odpowiedz
Mariot85 - 30.01.2020 / 19:31, *.play-internet.pl

3zawodnikow sprzedanych łączna kwota to jakieś 70milionow a unas brak transferów szykuje się kolejny szrot Miodek wyp..erda... Z LEGIII!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
PolakMaly - 30.01.2020 / 19:52, *.t-mobile.pl

@Mariot85: to kupuj Legie, masz hajs to dawaj

odpowiedz
Mariot85 - 30.01.2020 / 23:58, *.cyfrowypolsat.pl

@PolakMaly: gdzie pisze że ja mam hajs matole!!!!do podstawówki spowrotem nauczyć się czytać

odpowiedz
Bojo - 31.01.2020 / 08:10, *.t-mobile.pl

@Mariot85: do podstawówki tobie też się przydało nauczyć pisać po polsku

odpowiedz
Mariot85 - 31.01.2020 / 12:01, *.cyfrowypolsat.pl

@Bojo: wyliż jaja swojej mam.e!!!!!

odpowiedz
Darek - 30.01.2020 / 19:28, *.t-ipconnect.de

To teraz czekamy na super napastnika za Jarka.Oby tylko nie było to kolejne wzmocnienie rezer jak Chukwu czy obecnie Obradovic.
Trzymaj się Jarek.Wszystkiego dobrego.Zdrowka.

odpowiedz
eLka - 30.01.2020 / 19:15, *.tpnet.pl

Powodzenia! Dla ciebie z jeden mecz się obejrzy MLS :)

odpowiedz
Atomek - 30.01.2020 / 19:13, *.t-mobile.pl

teraz albo się uda kupić sensownego napastnika ,albo nie .Ciekawe jak ta saga się skończy .Nasz atak jest w tej chwili najsłabszą formacją ! Nie wiadomo czego się spodziewać po Darku i Kucharskim a jeszcze im trener w tyłek włazi i chce równorzędnego napastnika i do kogo on równa ? Do Kante ,nieźle ! 1,5 miliona euro za napastnika to normalna stawka jak się chce kupić sprawnego napastnika bez ukrytych wad !

odpowiedz
Arek - 30.01.2020 / 23:12, *.tpnet.pl

@Atomek: trener nikomu w tyłek nie włazi. On w przeciwieństwie do Ciebie i Tobie podobnych myśli rozsądnie.

odpowiedz
KszKsz - 30.01.2020 / 19:13, *.chello.pl

Czyli oficjalnie można pozyskać Alibeca :D mam nadzieje, że ten transfer dojdzie do skutku!

odpowiedz
Atomek - 30.01.2020 / 19:17, *.t-mobile.pl

@KszKsz:
Jest ponoć dalej niż bliżej .Legia wyskoczyła z ceną 1 milion euro a oni nad 1,5 by się zastanowili .Wiec pewnie Świerczok będzie grany ! Oby nie ten ze Szwecji !

odpowiedz
bum - 30.01.2020 / 19:30, *.135.90

@Atomek: Swierczok nie nadaje sie na Legie niech sobie kopie w bulgarii. Alibec albo Orlando Sa! dawaj!

odpowiedz
Balde - 30.01.2020 / 19:09, *.centertel.pl

Zdrowia i dużo goli życzę. Najważniejsze że mimo perturbacji wszystko dobrze się potoczyło.

odpowiedz
giani - 30.01.2020 / 19:08, *.centertel.pl

powodzenia!

odpowiedz