fot. Krzysztof Stępień / Legionisci.com
REKLAMA

Charytatywna Gala Boksu Fundacji Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

28 marca w Legia Fight Club odbędzie się Charytatywna Gala Boksu Fundacji Legii. W gwiazdorskiej walce wieczoru wystąpią Andrzej Fonfara i Marek Saganowski. Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działalność Fundacji Legii.
Przed walką wieczoru zostaną zorganizowane inne charytatywne walki bokserskie, do udziału w których można się zgłaszać. Liczba miejsc jest limitowana. Po zgłoszeniu się do startu na gali każdy z uczestników i uczestniczek dostanie indywidualny link do zbiórki na portalu siepomaga.pl, gdzie dodatkowo będzie zbierać środki na wsparcie Fundacji Legii.

Kontakt dla osób zainteresowanych udziałem w walce: julian@biznesboxing.pl
Kontakt dla osób zainteresowanych rezerwacją miejsc na widowni: galaboksu@fundacjalegii.pl
Kontakt dla sponsorów: sponsoring@fundacjalegii.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
gs - 04.02.2020 / 21:32, *.centertel.pl

War Sagan!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.02.2020 / 20:59, *.vectranet.pl

@gs: Tu nie planują VARu.

odpowiedz
Sztywniutko - 04.02.2020 / 20:09, *.chello.pl

MOCNO LEGIA!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.