fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 21. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Na zakończenie 21. kolejki Ekstraklasy Legia wygrała z ŁKS-em 3-1. Także w niedzielę Piast pokonał Zagłębie, a Pogoń wywiozła 3 punkty z Płocka. W sobotę dwa efektowne zwycięstwa 3-0 zanotowali gospodarze - Lech ograł Raków, a Wisła Kraków pokonała Jagiellonię. W Kielcach Korona podzieliła się punktami z Górnikiem. W Gdyni lepsi okazali się krakowianie. Z kolei w starciu Śląska z Lechią gospodarze uratowali remis w 90. minucie.

21. kolejka:
Arka Gdynia 0-1 Cracovia
Śląsk Wrocław 2-2 Lechia Gdańsk
Korona Kielce 0-0 Górnik Zabrze
Lech Poznań 3-0 Raków Częstochowa
Wisła Kraków 3-0 Jagiellonia Białystok
Wisła Płock 2-3 Pogoń Szczecin
Piast Gliwice 2-0 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 3-1 ŁKS Łódź

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
(L)egia - 10.02.2020 / 03:18, *.virginm.net

Legia Warszawa to najlepszy Klub, kto nie wierzy... Niech uwierzy :)

odpowiedz
P - 09.02.2020 / 07:24, *.play-internet.pl

Wszyscy na łks !!!

odpowiedz
Elquatro - 09.02.2020 / 09:01, *.chello.pl

@P: wszyscy na Legie!!!

odpowiedz
Yeti - 08.02.2020 / 20:06, *.play-internet.pl

Śmieciorz grający piłkę podwórkową wygrał z Rakowem po mega farcie... Legia traci punkty z ełkaesem i liga jest ciekawsza. Oglądać się tych rzygowin nie chce, ale jednak coś do tego ciągnie co sezon...

odpowiedz
magoo - 08.02.2020 / 22:28, *.chello.pl

@Yeti: Tobie odpowiadam, ale to message do wszystkich. Przestańcie oglądać ligi zagraniczne, to Ekstraklapa będzie najlepsza ligą świata :)
Ja tak robię, a do tego zagęszczam oglądanie wyłącznie do Legii, i nie mam kłopotu, że grają ch...owo. Graja zajebiście, a że czasem się zremisuje czy przegrają...
"Po zielonej trawce piłka goni, albo my wygramy, albo oni.
Po zielonej trawce piłka mknie, piłka jest okrągła, a bramki są dwie." :)

odpowiedz
Alan - 09.02.2020 / 12:34, *.t-mobile.pl

@magoo:
W takim razie nie wiesz co to piłka nożna bo u nas to tylko kopanina.

odpowiedz
saski - 09.02.2020 / 20:44, *.chello.pl

@Alan:

A musi wiedzieć? Chodze na Legie ale nie interesuję się specjalnie pilką nożną. Czesm ogladam skróty bramkowe innych lig i to wystarczy. Ja aktywnie gram w piłkę, oglądam w całościtylko Legię a oglądanie calych meczów zespołów które mnie kompletnie nie obchodzą uważam za nudne.
Naprawdę ekscytujesz się 2h ogladania jakichś tworów międzynarodowych w ktorych nie gra żaden wychowanek? Naprawdę chce ci się oglądać mecz np.Man. City z Realem Madryt gdy w Madrycie gra więcej Brytyjczyków niż w MC? To tak dla przykładu.
Naprawdę? Za dzieciaka można było sobie kibicować komuś teraz jaka to różnica?

A oglądanie... no cóż, wolę grać niż oglądać.

odpowiedz
Wolfik - 08.02.2020 / 18:33, *.mm.pl

Kopiący się po czołach zawodnicy Craxy zostali nowym liderem. Patrząc na to wszystko odechciewa się wszystkiego....

odpowiedz
Elquatro - 08.02.2020 / 09:26, *.chello.pl

I po liderze

odpowiedz
Hubi40 - 07.02.2020 / 13:01, *.amazonaws.com

Nareszcie !!! Tylko zwycięstwo. :-)

odpowiedz
Gienek - 07.02.2020 / 09:22, *.netfala.pl

Ty(L)ko zwycięstwo i marsz po mistrzostwo!

odpowiedz