Sebastian Kowalczyk - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Kowalczyk: Fajnie wrócić na Bemowo

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Przeciwnik grał na wysokim poziomie - ma 15 wygranych z rzędu, ale czuliśmy, że mogliśmy to spotkanie wygrać. Niestety popełniliśmy w końcówce za dużo błędów, mieliśmy przestój przez 5 minut i to zadecydowało o tym, że przegraliśmy. Zabrakło doświadczenia, chłodnej głowy i Stelmet to wykorzystał - powiedział Sebastian Kowalczyk.

- Jako zespół nie jesteśmy zadowoleni, bo to kolejna porażka, ale trener wspomniał po meczu, że było lepiej i widzi nadzieję na przyszłość. Mamy charakter - w końcu trzeba przełożyć to na wynik. Fajnie, że wróciliśmy do trenowania i gry na Bemowie. Było dziś dużo kibiców, widać że to jest nasz dom i nasze miejsce do wygrywania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Senior - 01.02.2020 / 20:44, *.com.pl

Wrócić fajnie. Ale nie fajnie dostać lanie na nowym-starym miejscu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.