Milan Milovanović - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Milovanović: Będę zadowolony, jeżeli w każdym meczu będziemy tak grali

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- To był bardzo trudny mecz, ale wiedzieliśmy, że taki będzie. Wiedzieliśmy też jednak, że rywale będą zmęczeni po spotkaniu pucharowym i w tym upatrywaliśmy swojej szansy. Niestety nie rozpoczęliśmy dobrze tego spotkania, potem odrobiliśmy straty, ale w czwartej kwarcie zabrakło nam sił, by wygrać z tą dobrze zorganizowaną drużyną - powiedział Milan Milovanović.

- Rozegraliśmy dobre zawody przez jakieś 35 minut, ale z takimi zespołami trzeba zagrać dobrze przez 40 minut i dać z siebie sto procent w każdym aspekcie. W innym wypadku w minutę można stracić 10 punktów i przegrać. Mimo wszystko pokazaliśmy dziś charakter, ale to nie wystarczyło. Gdy spojrzy się na wynik nic innego nie ma znaczenia, liczą się tylko zwycięstwa. Jeżeli powiem, że jestem zadowolony to tylko wtedy, gdy w każdym meczu będziemy tak grali, a nie gdy nadal dobre mecze będziemy przeplatali dwoma złymi. Hala na Bemowie jest większa, było wielu fanów, którzy wspierali nas przez cały mecz, na Kole atmosfera nie była aż tak dobra. Tutaj czujemy się zdecydowanie lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Dor - 31.01.2020 / 23:29, *.mm.pl

Dobra zacznijcie trenować rzuty za trzy punkty na Bemowie i w końcu zaczniemy wygrywać swoją drogą piłkę jedną ręką łapać powiem że masz potencjał

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.