Kahlil Dukes - fot. Legiakosz.com
REKLAMA

Dukes: W pewnym momencie stanęliśmy

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Zagraliśmy dobry mecz jako drużyna, ale w końcówce rywale mieli szerszą ławkę. W pewnym momencie stanęliśmy, za bardzo się rozluźniliśmy, Stelmet przejął inicjatywę i nie potrafiliśmy odwrócić losów spotkania. Nigdy nie jestem zadowolony z porażki, ale w tym spotkaniu było wiele rzeczy, z których powinniśmy skorzystać w najbliższym czasie. Energia w hali była świetna, kibice byli świetni, musimy tylko jeszcze zacząć lepiej grać - powiedział Kahlil Dukes.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Dor - 31.01.2020 / 23:31, *.mm.pl

Racja.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.