Cafu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Cafu odejdzie do Olympiakosu?

Woytek, źródło: Twitter, Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czerwcu Cafu wygasa umowa z Legią Warszawa, ale wszystko wskazuje na to, że Portugalczyk jeszcze tej zimy zmieni pracodawcę. Jak poinformowali dziennikarze sport.pl i Super Expressu - piłkarz jeszcze dziś ma lecieć do Aten, a rozmowy są na ostatniej prostej.

Aktualizacja 15:00: Cafu już wylądował w Atenach.

Latem 2019 roku Legia zgodnie z wcześniejszą umową musiała wkupić Cafu z FC Metz za 800 tys. euro. Kontrakt z Portugalczykiem nie został jednak przedłużony i teraz, gdy do zakończenia umowy pozostało 5 miesięcy zawodnik może prowadzić rozmowy z dowolnym klubem. Sporą część jesieni Cafu stracił z powodu kontuzji. W tym czasie miejsce w podstawowym składzie wywalczyła sobie dwójka Andre Martins - Domagoj Antolić i zimowe przygotowania tego stanu rzeczy nie zmieniły. Cafu musiałby więc liczyć z częstym rozpoczynaniem meczów na ławce rezerwowych lub absencję, któregoś z kolegów.

Jeżeli pomocnik podpisze umowę z Grekami i odejdzie jeszcze tej zimy, to Legia może zarobić nawet ok. 400 tys. euro. Okienko transferowe w Grecji zamyka się dziś.

Do tej pory Cafu rozegrał 59 spotkań w barwach Legii i strzelił w nich 9 goli. W obecnym sezonie na murawie pojawił się 9 razy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.