Cafu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Cafu odejdzie do Olympiakosu?

Woytek, źródło: Twitter, Legionisci.com

W czerwcu Cafu wygasa umowa z Legią Warszawa, ale wszystko wskazuje na to, że Portugalczyk jeszcze tej zimy zmieni pracodawcę. Jak poinformowali dziennikarze sport.pl i Super Expressu - piłkarz jeszcze dziś ma lecieć do Aten, a rozmowy są na ostatniej prostej.

Aktualizacja 15:00: Cafu już wylądował w Atenach.

Latem 2019 roku Legia zgodnie z wcześniejszą umową musiała wkupić Cafu z FC Metz za 800 tys. euro. Kontrakt z Portugalczykiem nie został jednak przedłużony i teraz, gdy do zakończenia umowy pozostało 5 miesięcy zawodnik może prowadzić rozmowy z dowolnym klubem. Sporą część jesieni Cafu stracił z powodu kontuzji. W tym czasie miejsce w podstawowym składzie wywalczyła sobie dwójka Andre Martins - Domagoj Antolić i zimowe przygotowania tego stanu rzeczy nie zmieniły. Cafu musiałby więc liczyć z częstym rozpoczynaniem meczów na ławce rezerwowych lub absencję, któregoś z kolegów.

Jeżeli pomocnik podpisze umowę z Grekami i odejdzie jeszcze tej zimy, to Legia może zarobić nawet ok. 400 tys. euro. Okienko transferowe w Grecji zamyka się dziś.

Do tej pory Cafu rozegrał 59 spotkań w barwach Legii i strzelił w nich 9 goli. W obecnym sezonie na murawie pojawił się 9 razy.





REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (103)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 31.01.2020 / 22:25, *.play-internet.pl

Dobrze i tak cały czas kontuzje o brak utrzymywania nerwów na wodzy. A i Karbo częściej może grać w środku.

odpowiedz
Wolfik - 01.02.2020 / 15:52, *.mm.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Piłkarz, jakich było wielu. Jeden dobry mecz na kilka przeciętnych. Ja go tam żałował nie będę.

odpowiedz
PAB(L) O - 31.01.2020 / 22:22, *.t-mobile.pl

Na 90 minut.pl już potwierdzone, szkoda dobry grajek, ale nie godził się z rolą rezerwowego. Muszą kogoś kupić, bo kartki i kontuzje i będzie lipa

odpowiedz
Boro - 31.01.2020 / 22:14, *.play-internet.pl

Brawo! Jeszcze kilku zawodników w składzie zostało do sprzedania. Oby tak dalej, a mistrzostwo Polski i liga mistrzów murowane!!!

odpowiedz
Grzesiek - 31.01.2020 / 21:40, *.centertel.pl

Wypaaaad portugalskie obiboki czas na POLSKA LEGIE

odpowiedz
MatWij - 31.01.2020 / 22:24, *.orange.pl

@Grzesiek: Problem tylko w tym że my i tak będziemy grali Antolić'em bo to ulubieniec trenera który jest ulubieńcem kudłatego.

odpowiedz
Arek - 31.01.2020 / 23:43, *.tpnet.pl

@MatWij: a co Ci Antolić przeszkadza? Czy Ty w ogóle obejrzałeś jakiś mecz Legii na jesieni?

odpowiedz
Koko - 31.01.2020 / 21:39, *.chello.pl

Elegancko ze mamy Cholewiaka i Pyrdoła.

odpowiedz
mario - 31.01.2020 / 20:39, *.plus.pl

SUPER !!!!!! ILU JESZCZE ODEJDZIE , A MOŻE USŁYSZYMY ŻE KTOŚ NAPRAWDĘ WARTOŚCIOWY PRZYSZEDŁ, ALE Z AMBICJAMI ABY GRAC W 1 ÓSEMCE I DOBRZE SPRZEDAWAĆ NIE MA CO LICZYĆ - JESZCZE RAZ SUPEEEEEERRRR!!!!!!!!

odpowiedz
r - 31.01.2020 / 20:37, *.orange.pl

Ściągnijcie furmanów , wolskich , łukasików, kopczyńskich itp co oni dali jak grali ? to nie są zawodnicy na europę , ogarnijcie się trochę .

odpowiedz
FC - 31.01.2020 / 21:23, *.chello.pl

@r: Łukasik w Turcji, więc odpada

odpowiedz
- 31.01.2020 / 20:22, *.t-mobile.pl

Jak odejdzie cafu to obstawiam ze ściągna Furmana

odpowiedz
Racuch - 31.01.2020 / 19:49, *.vectranet.pl

To może teraz znajdzie się miejsce dla Dominika Furmana.Oby!

odpowiedz
zdegustowany - 31.01.2020 / 19:47, *.t-mobile.pl

Kolejny raz trzeba powiedzieć, że z niewolnika nie ma pracownika-nie chciał grać w Legii to pies go j....!Oby Martins tego samego nie zrobił bo jego trudniej zastąpić.

odpowiedz
ZIBI - 31.01.2020 / 19:08, *.t-mobile.pl

Odchodzi super gracz ciągle kontuzje lub ława dodatkowo nadwagą powodzenia w Grecji

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.01.2020 / 18:37, *.play-internet.pl

Mioduski już się pogodził,że Legii przez dłuuuuugi czas nie będzie w pucharach.Teraz pora na Was.

odpowiedz
Prazanin - 31.01.2020 / 20:23, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: nie jestem fanem Mioduskiego.....puchary spartolone 3 lata z rzedu...ALE z Rangersami mielismy mega pecha,ze wlasnie ich wylosowalismy( dobrze poradzili sobie w swojej grupie LE).....teraz jest ostatni dzwonek z naszym wspolczynnikiem zeby cos osiagnac....jesli teraz sie nie uda....to juz bedzie mega kupa :)

odpowiedz
Prazanin - 31.01.2020 / 18:12, *.play-internet.pl

cd...a swoja droga liga grecka leci na glowe skoro biora Nagy czy Cafu :)....a lepszy Martins czy wczesniej Ofoe tam sie nie sprawdzili.....

odpowiedz
Prazanin - 31.01.2020 / 18:10, *.play-internet.pl

Bardzo dobrze...z niewolnika nie ma pracownika, i tak pewnie by za duzo nie pogral.....nawet w sparingach byl brany pod uwage w tym słabszym składzie.400 tyskow wpadlo i zejscie w pensji....mam nadzieje,ze przyjdzie dobrej klasy napadzior.....

odpowiedz
bronek49 - 31.01.2020 / 17:50, *.chello.pl

nie ma co płakać za Cafu on albo byl kontuzjowany albo był w słabej formie a chciał zarabiać dużo dobrevte 400 tyś

odpowiedz
oLaf - 31.01.2020 / 19:31, *.vectranet.pl

@bronek49: 100% racji, facet powiedział, że nie chce grać w Legii od czerwca to niech w.....la!!! Rezerwowy z kontuzjami chciał zarabiać na nas kupę kasy!! Niech idzie.

odpowiedz
Sprawdzone info - 31.01.2020 / 17:35, *.plus.pl

Karbowiak też do opchniecia jeszcze w tym oknie, sprawdzone info.

odpowiedz
Autor - 31.01.2020 / 17:46, *.chello.pl

@Sprawdzone info: i Jędrzejczak

odpowiedz
Lopez - 31.01.2020 / 17:32, *.tpnet.pl

Ten potomek Szopena stracił już chyba kontrolę nad tym co się dzieje w klubie... A potem znowu będzie się zastanawiał dlaczego odpadliśmy z pucharów z klubem z Luksemburga czy Mołdawii...

odpowiedz
Szyszko - 31.01.2020 / 17:25, *.chello.pl

Przecież nie chodzi o spłacenie długu L wobec Loczka bo jakie byłoby później alibi na wyciąganie kasy z klubu. Na puchary nie ma szans to trzeba mieć uzasadnienie sprzedawania. Chodzi to by ciagle gonić króliczka

odpowiedz
Ari - 31.01.2020 / 17:21, *.chello.pl

prezes nie ściągnie nikogo za Jarka, nie pospłaca długów a pieniążki się rozejdą w taki (?!) sposób jak te z LM. Po tym sezonie prezes sprzeda Kabro za 10 mln, pieniążki też się rozejdą nie wiadomo jak i gdzie... LEGIA zostanie bez dobrych piłkarzy, bez kasy i z długami... SPOKOJNIE TO TYLKO ZŁY SEN (OBY).

odpowiedz
Bbk - 31.01.2020 / 18:56, *.amazonaws.com

@Ari: a dlug IT sam sie splacil ??

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2020 / 16:53, *.t-mobile.pl

Pajace. Niech wszystkich sprzedadzą i Pudel będzie sam zapierd....

odpowiedz
Sławek L. - 31.01.2020 / 16:59, *.0-700.pl

@Hiszpan: Jak zawodnik ma odejść za darmo za pół roku, to lepiej go sprzedać teraz z zyskiem. Cafu nie w każdym grał bardzo dobrze, miał kilka przebłysków, ale np. mnie nie przekonał swoją grą.

odpowiedz
Eduardo - 31.01.2020 / 17:42, *.centertel.pl

@Sławek L.: to i Martinsa zaraz sprzedadzą, też mu się kończy kontrakt. A działacze nie wiedzą kiedy się kończą kontrakty zawodników? Nie mogą wcześniej przedłużyć?

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2020 / 17:56, *.t-mobile.pl

@Sławek L.: A mnie przekonał wiele razy. Cafu w formie wciąga dupoklasę nosem. Jest młodszy, silniejszy i ma lepszy strzał niż Antolic i Martina razem wzięci.

odpowiedz
Sławek L. - 31.01.2020 / 21:57, *.0-700.pl

@Eduardo: może próbowali i zawodnicy nie chcą zostać, albo żądają takich pensji na które nie stać naszego klubu.

odpowiedz
lhm - 01.02.2020 / 00:07, *.t-mobile.pl

@Sławek L.:
Kupić za 800 tys. a sprzedać za 400 tys. to jest zysk? Złoty interes normalnie... Zapłacić prawie 3,5 mln zł za rok gry zawodnika (nie licząc pensji, którą też miał całkiem sporą). To podobno Bogusław był rozrzutny???

odpowiedz
Sławek L. - 01.02.2020 / 08:40, *.0-700.pl

@lhm: Cytuję za news-em "Legia może zarobić nawet ok. 400 tys. euro", czyli jeżeli dobrze rozumiem, zawodnik został sprzedany za około 1 miliona 200 tys. euro. Jakiś tam zarobek chyba jest.

odpowiedz
Mario - 31.01.2020 / 16:48, *.timplus.net

Jak dalej pójdzie, to prezes sprzeda całą obsługę, razem ze sprzątaczkami :(

odpowiedz
Nieznany - 31.01.2020 / 16:39, *.t-mobile.pl

Mam nadzieję, ze loczek wyciąga swoją zainwestowaną kase po to,że już czeka kupiec na naszych klub. Panie MIODUSKI PROŚBA,SPRZEDAJ KLUB,bedzie lepiej dla Ciebie i dla nas.

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2020 / 17:01, *.t-mobile.pl

@Nieznany: Pudel śpiewa pod prysznicem : Nie chcemy Cafu drewniaka mamy przecież Cholewiaka. Zostaw Cafu naród woła a on na to mam Pyrdoła.

odpowiedz
Kader - 04.02.2020 / 05:05, *.ip-54-36-186.eu

@Hiszpan: hahahahahaha

odpowiedz
Józefowianin - 31.01.2020 / 15:56, *.tpnet.pl

Kucharski siebie sprzedaj.

odpowiedz
2 MLN za Świerczoka ? Za tą kasę to spokojnie można poszukać dużo lepszego napadziora który wciągną by nosem naszą słabą Ligę - 31.01.2020 / 15:41, *.206.111

2 MLN za średniego Świerczoka to wydanie kasy w błoto na kolejnego średniego ligowego napastnika , który w naszej lidze nie wyróżniałby się niczym wielkim . Za takie pieniądze można poszukać dużo lepszego Napastnika .

odpowiedz
Bade - 31.01.2020 / 16:23, *.centertel.pl

@2 MLN za Świerczoka ? Za tą kasę to spokojnie można poszukać dużo lepszego napadziora który wciągną by nosem naszą słabą Ligę :
Skoro jesteś taki pewny to wskaż kogoś, może nawet jakiś procent dostaniesz

odpowiedz
- 31.01.2020 / 17:33, *.plus.pl

Żal mi Ciebie

odpowiedz
Michael Haze - 31.01.2020 / 18:10, *.centertel.pl

@Bade: Yaya Sanogo z Tuluzy chociażby

odpowiedz
Kristof - 31.01.2020 / 15:22, *.ziggo.nl

Kasa i jeszcze raz kasa.Malo wazne,ze bedzie siedzial na lawce rezerwowych czy na trybunach czego mu z calego serca zycze.Moze zagra jakies ostatnie 10 minut w meczu pucharu Grecji z szostoligowym klubem.Zycze mu lawki rezerwowych.

odpowiedz
Super Samiec - 31.01.2020 / 15:39, *.net.pl

@Kristof: glupi jestes i zawistny ...gdybys ty dostal lepsza ofewrte pracy tez bys pewnie ja wybral proste.....taka praca

odpowiedz
Maniek Wyszków - 31.01.2020 / 14:45, *.play-internet.pl

Powoli lapiemy forme zaczynamy cos grac a tu jak zawsze trzeba sprzedac i jeszcze kupiony za 800 guldenow a sprzedajemy za 400 ...

odpowiedz
tomiacab - 31.01.2020 / 15:29, *.237.12

@Maniek Wyszków: pisałem już nie raz, że pudel uczynił z Legii piłkarskiego syzyfa. Praca trenera nad wynikami nie ma tu żadnego sensu. Jak mu bezie szło, to szopenisko i tak mu wyprzeda skład.

odpowiedz
OloFL - 31.01.2020 / 14:42, *.bhn.net

Panowie, na to 800tys też trzeba patrzeć trochę z przymrużeniem oka. Pamiętajcie że ponad rok (prawie półtora roku) Cafu grał u nas na wypożyczeniu, a pensje mu płaciło FC Metz. Przez ten okres spokojnie trzeba by było mu wypłacić z 350tys wynagrodzenia więc tak na prawdę można by powiedzieć że Legię transfer kosztował około 450tys. Swoje zagrał a koszta w części się zwrócą

odpowiedz
Ehmehme - 31.01.2020 / 14:29, *.235.142

No i dobrze, niech se tam odchodzi, krzyżyk na drogę, brać za niego Felixa póki ciepły.

odpowiedz
bum - 31.01.2020 / 14:19, *.135.90

hooy z tym Cafu! Dal sie lubic jako pilkarz ale nie mysle ze to jakas wielka strata. Karbownik bedzie tam robil dobre zamieszanie zamiast tego Cafu agresora. Bardziej rzuca sie w oczy cala sytuacja z jego transferem bo zaplacilismy za niego 800k a oddajemy po odrestaurowaniu za 400k... Kurva lepszego klubu to chyba niema w calej europi pod tym wzgledem... zbieramy zlom i naprawiamy a pozniej za pol darmo albo i tak jak w tej sytuacji , nawet ze strata oddajemy kiedy sie odbuduja. PAranoja. Miodek z Kucharskim nie nadajecie sie

odpowiedz
bubba - 31.01.2020 / 13:36, *.hawetelekom.pl

Nie pitolcie głupot, kolejny najemnik bez większych ambicji a do tego rożnie z głową np. głupie czerwone kartki. Skoro nasz największy talent Karbownik ma grać na swojej nominalnej pozycji to odejście Cafu, który i tak nie chce tu grać całkiem rozsądne.

odpowiedz
Dragon74 - 31.01.2020 / 13:24, *.154.179

Przy wykupieniu z FC Metz należało podpisać nowy kontrakt w innym przypadku rezygnacja, była by szansa na większe pieniądze.

odpowiedz
Pablo777 - 31.01.2020 / 13:10, *.centertel.pl

O ile transfer Niezgody i Majeckiego uważam za sukces, o tyle odejście Cafu za 400k to uważam, że duży błąd. To wartościowy, waleczny zawodnik, który zasługuje na pierwszy skład. A tak odejdzie za połowę ceny, za którą został wykupiony...?

odpowiedz
Kibic emeryt - 31.01.2020 / 13:45, *.centertel.pl

W stu procentach popieram .Dodam jeszcze że forowany był przez trenera Antolić i pewnie on by grał więc chyba dlatego Cafu chciał odejść a piłkarsko jest zdecydowanie lepszy .

odpowiedz
Obcy - 31.01.2020 / 14:52, *.t-mobile.pl

@Pablo777: Ale on nie chciał grać w Legii. Pierwsza lepsza okazja i dał w długą. Tylko po co się woził dwa tygodnie na zgrupowaniu to nie rozumiem.

odpowiedz
Rozsądek - 31.01.2020 / 17:29, *.chello.pl

@Pablo777: Ale rozumiesz ze on już od dawna chciał odejść. Nie odpowiadała mu Legia i tyle.

odpowiedz
Grzesiek - 31.01.2020 / 13:05, *.centertel.pl

A po co nam jakis cafu jak mamy cholewiaka

odpowiedz
Kader - 31.01.2020 / 12:57, *.play-internet.pl

Nawet nie wiecie pewnie czemu on nie chcial przedluzyc konkraktu z Legia... bo nie wrocil Carlitos, a to ziomki przeciez, wystarczy wejsc na instagram Carlitosa i Cafu. Carlitos wyladowal w Atenach w Panathinaikosie ☘️ Tak wiec i Cafu chce iść do Aten tyle ze Olympiacos... (Pireus - to tak jakby dzielnica Aten, cos jak nasza Białołęka). Znowu beda mieli wspolne wypady.

odpowiedz
Kader - 31.01.2020 / 13:02, *.play-internet.pl

Dlatego Cafu zwlekal z decyzja co do kontraktu bo liczyl ze wroci Carlitos. Zostalby u nas jakby Carlitosa ponownie zatrudnili.

odpowiedz
Praga - 31.01.2020 / 13:19, *.centertel.pl

@Kader: to raczej takie Legionowo lub inny pruszków

odpowiedz
Kader - 31.01.2020 / 13:26, *.play-internet.pl

@Praga: no w sumie masz racje

odpowiedz
Dimczakos - 31.01.2020 / 12:42, *.info.pl

Solidny grajek ale swoje lata ma - sam chce odejść niech idzie akurat środek pola mamy ogarnięty więc bez stresu Radosław Cielemęcki fajnie w sparingach się pokazał :) lepiej dać jemu na ławce posiedzieć i umożliwić walkę o pierwszy skład bo fajnie pokazał się na obozie ;)

Tylko dalej czekamy na napastnika i będzie git :)

odpowiedz
singspiel - 31.01.2020 / 12:56, *.atman.pl

@Dimczakos: swoje lata to ma Andre - bez liczb, a i tak latem odejdzie za darmo

odpowiedz
LokkoLos - 31.01.2020 / 12:37, *.play-internet.pl

Tak bywa z ludźmi z czarnego lądu, zobaczą koraliki i sruuuuuu już ich nie ma....

odpowiedz
ZGL - 31.01.2020 / 12:34, *.tpnet.pl

To jeszcze nic pewnego ale gdyby odszedl to szkoda !!!

odpowiedz
olo - 31.01.2020 / 12:26, *.centertel.pl

No to rzeczywiście zarobią, wykupili za 800 tys. sprzedają za 400 tys. Rozegrał od początku sezonu 9 spotkań, dobry interes. Szkoda tego chłopaka, bo miał duży potencjał i był moment, że wnosił sporo do gry.

odpowiedz
Pablito - 31.01.2020 / 12:35, *.t-mobile.pl

@olo: Na nim nie udało się zyskać, ale zyskaliśmy na kilku innych. Raz się udaję, a raz nie ;)

odpowiedz
Benek - 31.01.2020 / 12:23, *.net.pl

typowy przykład obrażonego szmaciarza który siedział na ławie dla takich nie ma miejsca w klubie

odpowiedz
Kaktus - 31.01.2020 / 12:23, *.tpnet.pl

Jak w tym klubie mają być pieniądze, jak wywala się 800 tys euro za zawodnika który ma tylko rok kontraktu i nie ma żadnej gwarancji, że go przedłuży???

Ps. Lepiej teraz za niego wziąć 400 tys euro niż by miał udawać, że gra, a latem odejść za darmo...

odpowiedz
Rozsądek - 31.01.2020 / 12:16, *.144.162

Panowie przecież to Cafu nie chciał przedłużyć kontraktu. Ani wcześniej ani teraz.

odpowiedz
Ding - 31.01.2020 / 12:00, *.play-internet.pl

Pewnie Grekom "bardzo zależy"...

odpowiedz
Jaa - 31.01.2020 / 11:52, *.centertel.pl

Jak można dać 800k euro i umowa na rok. Nikt mi nie powie że Legia przejęła jego umowę z poprzednim klubem. Wszystko można zmienić.... Amatorki ciąg dalszy

odpowiedz
Gizior - 31.01.2020 / 11:45, *.t-mobile.pl

Nawet 400tys euro i to jest dużo od takiego klubu jak Olympiakos i za takiego piłkarza jak cafu? Uważam że to duży błąd wogole błędem było nie podpisanie odrazu nowego kontraktu po wykupie go.

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2020 / 11:39, *.play-internet.pl

Tak jak pisałem Pudel wyprzedaje na maksa. Nie może się nachapać byznesmen pełną gębą..

odpowiedz
Roma - 31.01.2020 / 11:38, *.plus.pl

Po co nam Cafu, przecież mamy Gwilię (żart).

odpowiedz
SEBO(L) - 31.01.2020 / 11:57, *.centertel.pl

@Roma: Tylko po co nam Gvilia, skoro mamy Cholewiaka;) ? Przecież gość jest tak bardzo uniwersalny, że zagra wszędzie. Nawet,gdy zajdzie potrzeba,w filharmonii i w filmie Vegi...

odpowiedz
(L)ebiega - 31.01.2020 / 12:29, *.entel.pl

@SEBO(L): ale się uśmiałem, brawo SEBO(L)!

odpowiedz
Sob - 31.01.2020 / 11:33, *.plus.pl

Panowie błąd Wam się wkradł wykupiony został z Metz ;)

odpowiedz
tekken (L) - 31.01.2020 / 11:30, *.230.92

Za 3-5 mln E można . Taniej to niech se znajdą lepszego taniej.

odpowiedz
Balde - 31.01.2020 / 11:50, *.centertel.pl

@tekken (L):
Chyba zapomniałeś, że ma 5mc kontraktu.

odpowiedz
kik - 31.01.2020 / 11:56, *.tpnet.pl

@tekken (L): Taa,raczej trzeba odjąć jedno zero.

odpowiedz
tekken (L) - 31.01.2020 / 13:15, *.230.92

@kik: Bo nie gra dużo to myślisz, że trzeba odjąć. Nie masz racji zawodnik ma umiejętności , a to,że akurat inna opcja wygrywa na ten moment nic nie znaczy. Cafu wchodzi do składu i jest równorzędnym zawodnikiem. P.S. za 400 K E to polskie kluby chętnie by go wzięły z pocałowaniem ręki.

odpowiedz
Rozsądek - 31.01.2020 / 11:30, *.144.162

Szkoda ale to Cafu bardzo chce odejść a nie Legia go sprzedać. Moim zdaniem takich zawodników powinno się szybo sprzedawać. Klub kokosa albo problemy w szatni bo foch nie są tu rozwiązaniem.

odpowiedz
lol - 31.01.2020 / 11:29, *.amazonaws.com

sprzedac i nie zalowac

odpowiedz
JaPi - 31.01.2020 / 11:28, *.net.pl

Dobry grajek, tylko żeby zawsze chciało się mu grać. Zwykle po 3-4 meczach osiadał na laurach i zaczynał dreptać w miejscu.

odpowiedz
WWL - 31.01.2020 / 11:22, *.play-internet.pl

Dobre cokolwiek.
Nie grał już tak dobrze jak wcześniej. Do tego nerwowy- vide kartki.
Wolę za niego Gwillę na boisku, a 400tys teraz a za pół roku 0.
Lepiej te 400 przeznaczyć na pensję nowego napastnika

odpowiedz
Błażej - 31.01.2020 / 11:22, *.2.26

Bardzo dobrze, Antolić i Martins w formie go wciągają nosem, a tu jeszcze zarobić można. Teraz tylko klepnąć Furmana od lata.

odpowiedz
singspiel - 31.01.2020 / 12:58, *.atman.pl

@Błażej: on ma lepsze liczby niż Antolic i martins, a jest 3 lata młodszy. o strzale, czy grze głową nawet nie wspominam. Andre latem odejdzie za darmo. Dominik obowiązkowo

odpowiedz
Błażej - 31.01.2020 / 13:57, *.2.26

@singspiel: Cafu strzelił parę bramek więcej - ot cała różnica. Pamiętajmy, że Antolić przeważnie gra jednak mocniej cofnięty. Przegląd pola, gra kombinacyjna, wpływ na zespół - zdecydowanie na korzyć Chorwata w mojej ocenie. Pozdrowienia.

odpowiedz
Mlbets - 31.01.2020 / 11:15, *.centertel.pl

Taki płacz po rezerwowym zawodniku?

odpowiedz
Yorick - 31.01.2020 / 11:12, *.orange.pl

To się w głowie nie mieści

odpowiedz
Mat - 31.01.2020 / 11:11, *.orange.pl

I dobrze. Cafu to dobry grajek, ale trzeba schodzić z wysokich kontraktów za starych Portugalczyków. Dodatkowo, akurat mamy kim grać na tej pozycji.

odpowiedz
PUDEL - 31.01.2020 / 11:10, *.orange.pl

Pudel dziala metoda 'wszyscy won'.

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 31.01.2020 / 11:08, *.vectranet.pl

Jak mozna dac za goscia 800k ojro i nie podpisac z nim umowy, trzeba go bylo im oddac

odpowiedz
SEBO(L) - 31.01.2020 / 11:38, *.centertel.pl

@Krytykant_zawodowiec: jakiś czas temu pisałem,że wykupienie go i niepodpisanie nowej,dłuższej umowy z nim,to poziom finansjery na poziomie Ruchu Chorzów z najgorszych czasów. Wykupienie zawodnika latem 2019r. i nieprzedłużenie umowy,który za pół roku ma prawo podpisać umowę z nowym klubem i kolejnego lata odejść, to jakiś szczyt abstrakcji. Przecież przy dłuższej umowie zainteresowany kupnem klub musiałby wyłożyć z 600-800 tys .€ ,czyli straty wyniosłyby ok.25% kwoty transferowej lub nie byłoby jej wcale (choć to "wcale" trzeba pomniejszyć o pensje mu wypłacane,to oczywiste). I to na zawodniku,który nie wydaje się niezbędny,a zacznie sezon na ławce rezerwowych... Ale... przecież to "nie nasze" pieniądze,i gó.no się znamy...

odpowiedz
Kleo - 31.01.2020 / 11:45, *.55.43

@SEBO(L): dokładnie tak. Amatorka z tymi kontraktami, za chwilę z Martinsem będzie to samo

odpowiedz
zduneq@gmail.com - 31.01.2020 / 12:18, *.inetia.pl

@Kleo: a transfer Niezgody też amatorka?A transfer Majeckiego też amatorka?Niestety z Cafu ktoś dał dupy, albo sam Cafu nie chciał od samego początku po wykupie przedłużyć umowy i stąd takie kwiatki.

odpowiedz
SEBO(L) - 31.01.2020 / 14:38, *.centertel.pl

@zduneq@gmail.com: ktoś podaje konkretne przykłady niepodpisanych/nieprzedłużonych kontraktów, a wyjeżdżasz z przykładami zawodników sprzedanych... No bez sensu. A z Cafu to ogólnie brak ładu i składu.Jeśli nie było poprzednim latem rozmów ani chęci z jego strony odnośnie przedłużenia, to naprawdę szkoda tych pieniędzy na jego wykup...

odpowiedz
Hoh - 31.01.2020 / 11:06, *.atman.pl

Mózgi. Strateg Mioduski i jego świta.

odpowiedz
Mat - 31.01.2020 / 11:15, *.orange.pl

@Hoh: Piszesz to w trakcie okna transferowego, podczas którego Legia sprzedała zawodnika za rekordowe pieniądze w historii tej ligi. Spodziewałeś się, że ktoś kupi kontuzjowanego starego Cafu za 2 mln Euro?

odpowiedz
Singspiel - 31.01.2020 / 11:32, *.plus.pl

@Mat: on ma 27 lat i nie jest kontuzjowany. Wart duzo wiecej niz 400 tys. I tak Legia pozbywa sie ostatniego grajka, ktory potrafił uderzyc z 25 m. Latem odejdzie martins i okaze sie, ze brakuje piłkarzy

odpowiedz
jg - 31.01.2020 / 12:07, *.219.170

@Singspiel: Legia się go nie pozbywa, tylko on odchodzi bo nie chce przedłużyć kontraktu. Więc chyba lepiej teraz skasować 400k ojro niż za pól roku 0 ojro.

odpowiedz
jasiek - 31.01.2020 / 11:03, *.play-internet.pl

Interes życia. Jak z Masłowskim

odpowiedz