fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Menedżer Świerczoka: Jest zainteresowanie ze strony Legii

Woytek, źródło: Stan Futbolu

Mendedżer piłkarski Jarosław Kołakowski był gościem programu "Stan Futbolu", w którym poruszony został temat możliwego transferu Jakuba Świerczoka do Legii Warszawa. Wiadomo, że lider ekstraklasy jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem tego napastnika, ale sprawa nie jest prosta. - Start ligi odbędzie się raczej bez udziału Jakuba Świerczoka - powiedział Kołakowski.

- Łudogorec jeszcze przez półtora tygodnia przygotowuje się w Turcji i w pewnym sensie to po ich stronie jest ruch. Jest zainteresowanie ze strony Legii, ale są też jeszcze inne rozwiązania. W Łudogorcu jest nowy trener, a Kuba strzela bramki - po jednej lub po dwie w każdym sparingu - i podoba się, więc jego odejście z Łudogorca nie jest przesądzone - powiedział menedżer zawodnika.

- Być może w Bułgarii czytają doniesienia za jakie pieniądze Legia sprzedaje piłkarzy... - dodał Kołakowski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Tomek Mokotów - 04.02.2020 / 21:01, *.chello.pl

Menedżer z koziej d.py... Kolejny przybłęda, jak Kucharski... No i jaka nasza przyszłość w takim towarzystwie? Jakiś rezerwowy z ligi jeszcze gorszej niż nasza? Dramat. To już wolę bez wzmocnień jesli mają tak wyglądać. No chyba, że Świerczok za darmo przyjdzie.

odpowiedz
tomiacab - 03.02.2020 / 18:03, *.128.214

Oksymoron - antylogia, epitet sprzeczny – figura retoryczna, którą tworzy się przez zestawienie wyrazów o przeciwstawnych znaczeniach. PRZYKŁAD: Świerczok - 2 mln euro

odpowiedz
tomiacab - 03.02.2020 / 17:25, *.128.214

Na pewno wiedzą za ile sprzedajemy.

odpowiedz
ZGL - 02.02.2020 / 22:20, *.tpnet.pl

Jest zdecydowanie za drogi !!!

odpowiedz
LGZ - 02.02.2020 / 22:18, *.tpnet.pl

Procz Swierczoka innych nie ma !!!

odpowiedz
Ktos - 02.02.2020 / 13:15, *.186.5

Sebastian Andersson to kolejna opcja ale chcą za niego ponad 2 mln€.

odpowiedz
Spejson - 02.02.2020 / 07:26, *.net.pl

A inni nie śpią, na Transfermarkt właśnie wyczytałem,że Lech ma ściągnąć Mariana H...

odpowiedz
kermit - 02.02.2020 / 16:28, *.chello.pl

@Spejson: poprawnie pisze się przez CH :)

odpowiedz
Ciekawski - 05.02.2020 / 10:47, *.elartnet.pl

@Spejson: Czy chodzi o marka h. wabik hanior?

odpowiedz
News⚽️Legia - 02.02.2020 / 03:51, *.188.152

A jako Dyrektor Sportowy ,szukałbym na boiskach szkolnych,w miasteczkach,wioskach,na osiedlach,podwòrkach w całej Polsce, napewno gdzieś jest nowy Lewandowski ......

odpowiedz
:) - 03.02.2020 / 15:36, *.chello.pl

@News⚽️Legia: dobre jaja by byly

odpowiedz
grać w mistrzu - 02.02.2020 / 02:33, *.vectranet.pl

damy ze sto dwieście tysięcy a co ma robić piłkarz?

odpowiedz
dzl - 01.02.2020 / 18:26, *.mm.pl

Cillian Sheridan w Wiśle Płock

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 20:34, *.chello.pl

@dzl: no to się ciesz z kolegami z Płocka jak masz weekend wolny, nas to gówno obchodzi

odpowiedz
L - 02.02.2020 / 12:53, *.tpnet.pl

@Elquatro: Wdzięczne cięty język ma kolega. Proponuje wyjąc kija z dupy...

odpowiedz
tekken (L) - 03.02.2020 / 18:03, *.chello.pl

@dzl: To Wisła kupiła napadziora. Nam przydałby się taki.

odpowiedz
ksieciunio - 01.02.2020 / 18:00, *.chello.pl

Niko ślepcy, on nie musi mieć szybkości a i tak swoje strzeli !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Apex - 02.02.2020 / 11:56, *.chello.pl

@ksieciunio: Ale Niko nie chce wracać do Legii. Już od dawna to wiadomo. Dla niego ta liga to dno i szuka innych wyzwań.

odpowiedz
old_fan - 01.02.2020 / 17:24, *.223.213

Świetnie, świetnie. Tylko jedyny CAŁY SEZON w podstawowym składzie to typ ma zagrany w GKS Tychy.

odpowiedz
WuPe - 01.02.2020 / 16:44, *.net.pl

Co z Niko? Wciąż jest bez klubu?

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 20:35, *.chello.pl

@WuPe: takim jak ty to bym wprowadził kartki na internet

odpowiedz
Tagi - 01.02.2020 / 16:44, *.vectranet.pl

Popieram tych , którzy uważają że nie należy przepłacać za Świerczoka. Jest wart (być może) najwyżej 1 mln. Jeśli chcą więcej , dawać młodego do końca sezonu , a w tym czasie szukać sensownego napadziora za sensowne pieniądze.

odpowiedz
Mistrz - 01.02.2020 / 19:03, *.orange.pl

@Tagi: to prawda. Ale nie wiem czy nie lepszy Świerczok niż jakiś szrot z wysokim kontraktem.

odpowiedz
Odp - 01.02.2020 / 21:01, *.centertel.pl

@Mistrz:
Świerczok też chce wysoki kontrakt, a jest tylko rezerwowym w Ludogorcu...

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 16:08, *.chello.pl

Każdy średnio rozgarnięty kibol wie że ten typ nie jest tyle wart a Kucharski nie...

odpowiedz
Kibolec - 01.02.2020 / 15:33, *.206.49

Zagrał jeden lepszy sezon w lidze poszedł za granice trochę mu z początku wpadało , i kariera zagraniczna się zakończyła w tak młodym wieku chyba , że taki dobry jest . Nie żadne 2 bańki za niego szkoda kasy tylko . Jak chcą dać takie pieniądze za nowego Piłkarza to niech dadzą za jakiegoś dobrego , Świerczok jak przyjdzie to będzie kolejnym średnim ligowym zawodnikiem .Nam potrzeba szybkiego i z techniką napastnika .

odpowiedz
SEBO(L) - 01.02.2020 / 15:12, *.chello.pl

Podobno Carlitos gwiazdorzył? No to weźcie tego zadufanego w sobie narcyza,co lubi ustawiać szatnię,i w ogóle w swoim mniemaniu jest przenajlepszy... Pieniądze na niego wydane,będą jak psu w du.ę ...

odpowiedz
Tager11 - 01.02.2020 / 14:34, *.chello.pl

Tylko nie Świerczok,

odpowiedz
B72 - 01.02.2020 / 14:31, *.virginm.net

To musi być ktos, kto zagwarantuje minimum 10 goli, jeśli nie ma takiej możliwości to wypożyczyć/wykupić Angulo na 6-12 miesięcy i szukać napastnika w lato. Swierczok to sprawdzony gracz ale mamy zapłacić za niego więcej niż Bułgarzy? Przecież on ten sezon to siedzi więcej na ławie niż gra.

odpowiedz
Adam - 01.02.2020 / 14:13, *.chello.pl

Zastanawiam się czy klub ma jeszcze ewentualnie kogoś w zapasie czy jesteśmy tak zapatrzeni w Świerczoka, że albo on, albo nikt (ewentualnie ktoś z łapanki na szybko).

odpowiedz
tekken (L) - 01.02.2020 / 13:58, *.chello.pl

Weźcie Araka czy Mikitę póki są w dobrych cenach!! Jankowskiego to wzmocni rywalizację i będzie kogo wystawić. Potem możecie sprowadzać z zagranicy kogoś.

odpowiedz
Balde - 01.02.2020 / 14:26, *.centertel.pl

@tekken (L):
To już chyba lepiej grać młodzieżą, goli zdobędą tą samą ilość.

odpowiedz
tekken (L) - 02.02.2020 / 16:57, *.chello.pl

@Balde: Ok młodzież może być. Tylko, aby nie było, że w Legii jest tylko 2 napastników.

odpowiedz
Obcy - 01.02.2020 / 13:56, *.t-mobile.pl

Paweł Brożek i rozwalamy ligę.

odpowiedz
OMG - 01.02.2020 / 13:49, *.centertel.pl

Żaden Świerczok rozkapryszony gwiazdorek! Będzie z nim później kłopot.
Dawać tego Alibeca albo młodego Rodado.

odpowiedz
Arek - 01.02.2020 / 14:25, *.tpnet.pl

@OMG: wyskakuj z hajsu, będą obydwaj.

odpowiedz