fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia Warszawa 1-1 Wisła Płock

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W sparingowym spotkaniu rozegranym przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa zremisowała z Wisłą Płock 1-1. Gola dla warszawskiej drużyny strzelił Jose Kante, a wyrównał Mateusz Szwoch.

Spotkanie było zamknięte dla mediów i publiczności.

Sparing: Legia Warszawa 1-1 (1-0) Wisła Płock
1-0 - 40' Jose Kante
1-1 - 55' Mateusz Szwoch

Skład Legii: Majecki – Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Karbownik – Wszołek, Antolić, Andre Martins, Luquinhas, Cholewiak – Kante (60' Rosołek)

Wisła Płock: (skład wyjściowy) Thomas Dähne - Cezary Stefańczyk, Alan Uryga, Jakub Rzeźniczak, Ángel García - Mateusz Szwoch, Dominik Furman, Maciej Ambrosiewicz, Giorgi Merebaszwili, Torgil Gjertsen - Grzegorz Kuświk.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
Grzesiek - 04.02.2020 / 16:50, *.centertel.pl

Byli tacy ktorym podobalo sie przejecie sterow przez Mioduskiego m.in Krzeszczu. Pozniej sluch o nich zaginal,

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 05.02.2020 / 02:15, *.188.208

@Grzesiek: Kolego Krzeszczu to zdrajca Narodowy,szkodnik,dywersant...

odpowiedz
Wiktor - 04.02.2020 / 13:31, *.centertel.pl

Część kibiców cały czas nie rozumie, że Mioduski nie jest wrogiem Legii. Oczywiście jego niektóre decyzje na pewno są błędne ale któż się nie myli. A jeśli nie Mioduski, to kto ma zarządzać Legią??? Jakoś kolejki chętnych na kupno Legii nie widzę. Tak naprawdę, to dla mnie Legią może zarządzać Marsjanin albo Eskimos (do obydwu nic nie mam), byleby robili to dobrze. Natomiast po Wiśle Kraków widać jak się kończy zarządzanie przez cwaniaczków.

odpowiedz
Elquatro - 04.02.2020 / 15:48, *.chello.pl

@Wiktor: jedni zbieraja znaczki, inni chodza do kina, mioduskiego i ciebie na pewno nie nakreca adrenalina , pstryk!

odpowiedz
Wiktor - 03.02.2020 / 19:50, *.centertel.pl

Co do finansów Legii mogę się czasem z Prezesem M. nie zgadzać ale prawda jest taka, że to on wykłada kasę. Jeśli ktoś z Nas kibiców uważa, że prowadzi zgubną politykę finansową, to nic nie stoi na przeszkodzie, by klub od niego odkupić. Dla mnie najważniejsze jest, by Legia nigdy nie wpadła w takie finansowe tarapaty jak Wisła. Przy okazji, jak każdy kibic Legii liczę na Mistrzostwo Polski.

odpowiedz
:) - 03.02.2020 / 21:02, *.chello.pl

@Wiktor: skończ z tym gowno argumentem "kup se" grzeczny chłopczyku. Twoje tupanie nóżką jest tak tęczowe że powinieneś zacząć interesować się baletem albo czym podobnie uwłaczającym jak twój wpis

odpowiedz
Kerad - 04.02.2020 / 10:19, *.plus.pl

@:) : odezwał się pogromca "tenczowych" na śnie i jawie.
Gość pisze grzecznie, nikogo nie obrażając a Ty? Hejt, Hejt i raz jeszcze Hejt.
Być możne ten gość był na Ł3 zanim pieluchę założyłeś więc trochę szacunku

odpowiedz
Zlb82 - 04.02.2020 / 12:05, *.t-mobile.pl

@Wiktor: Co znaczy odkupić sobie? Ja czy Ty zwykły kibic??? Dobry żart. Ok, wykłada sos lecz nie musiał by tak zadluzyc klubu gdyby jego fatalne w skutkach decyzje!!! Mioduski out!!!

odpowiedz
:) - 04.02.2020 / 13:32, *.chello.pl

@Kerad: zjeżdżaj mi stąd xd

odpowiedz
News⚽️Legia - 05.02.2020 / 01:50, *.188.208

@:) : a ty dalej szukasz hu .. do dupy..

odpowiedz
Wiktor - 03.02.2020 / 19:44, *.centertel.pl

Legia powinna kupić za ok. 2 mln Euro młodego, szybkiego i rokującego napastnika. Myślenie o 27-letnim Świerczoku jest błędem. Facet podpisze 2 letni kontrakt i już będzie miał prawie 30 lat. Kto go potem od Legii ew. odkupi i za jakie pieniądze???

odpowiedz
Codziennie rano wstaje i mysle o tym ile jeszcze bedzie gnebil nas mioduski i kucharski - 03.02.2020 / 20:33, *.chello.pl

@Wiktor: dobra nie mędrkuj, Świerszczyk jest ok, przynajmniej po polsku będzie rozumial co się do niego będzie mowilo. Patrz Paweł Wszołek

odpowiedz
Pinokio - 03.02.2020 / 18:37, *.master.pl

To był zwycięski remis..byliśmy lepsi,

odpowiedz
keny - 03.02.2020 / 11:50, *.230.191

Mam jedno pytanie, w jakim celu ten sparing był tak utajniony???

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 12:57, *.chello.pl

@keny: W lesie grali?

odpowiedz
Juri - 03.02.2020 / 11:33, *.centertel.pl

Chłopaki przecież nie biegali dużo na obozie.
Dobry wynik jak na sparing.

odpowiedz
LWGZ - 03.02.2020 / 10:47, *.tpnet.pl

Jedynym napastnikiem ktory moze dac LEGII mistrza jest Kante !!!!

odpowiedz
dd - 03.02.2020 / 10:23, *.gov.pl

Wydaję mi się, że biorąc pod uwagę ostatnie sprawozdanie finansowe, stratę - ponad 44 mln za 2018 r. oraz decyzje zarządu o pokryciu straty z zysków przyszłych okresów, że pieniądze z transferów zostaną pokryte na łatanie dziury budżetowej. Oznacza to, że dziura budżetowa prawdopodobnie będzie się pogłębiać jeśli klub nie znajdzie stabilnego źródła dochodu lub jeśli nie zredukuje znacznie kosztów. Redukcję kosztów już widać - zejście z kontraktów Cafu, Nagiego i Philipsa. Prawdopodobnie w lecie odejdzie kolejnych 2 graczy na których można jeszcze zarobić tj. Karbownik oraz Luquinhas. Perspektywy awansu choćby do Ligi Europy bardzo mgliste. Prawdopodobnie w klubie pogodzono się już z faktem, że Europy się nie zawojuje i nastawiono się na sprzedaż. Nie liczyłbym więc na transfer nie wiadomo jak dobrego zawodnika. Myślę, że będzie to zawodnik doświadczony ok 27-28 lat z potencjałem na sprzedaż po 1 rundzie, przy którym będą mogli się uczyć Rosołek oraz Kostorz.

odpowiedz
widelec - 03.02.2020 / 10:32, *.47.194

@dd: jest jeden błąd w twoim rozumowaniu bo porównujesz klub sportowy do jakiegoś biznesu który coś produkuje i swoje produkty sprzedaje żeby zarabiać a w klub sportowy najpierw trzeba zainwestować i to nie małe pieniądze żeby potem zarobić,to działa bardziej na zasadzie hazardu bo nie masz pewności czy ci się te pieniądze zwrócą,dlatego straty muszą być wliczone w koszta i dlatego tacy gołodupcy jak pudel nie powinni się w to bawić,jak już gdzieś napisałem że klub piłkarski to nie jest warzywniak bo jak ktoś tak myśli to tylko może szkody narobić co widać po mioduskim

odpowiedz
dd - 03.02.2020 / 10:45, *.gov.pl

@widelec: jak spoglądam na pozycję w bilansie pt. strata z lat ubiegłych i 151 milionów złotych długu to myślę, że w hazard już ktoś się w tym klubie bawił.

odpowiedz
Lopez nie Carlos - 03.02.2020 / 12:49, *.tpnet.pl

@dd: Jedno jest pewne, że na finansach się nie znasz nic a nic. Nic nie wiesz używasz słowo prawdopodobnie buhahah

odpowiedz
dd - 03.02.2020 / 13:07, *.gov.pl

@Lopez nie Carlos: jeśli znasz się lepiej to proszę o merytoryczną wypowiedź. Może się czegoś od Ciebie nauczę? Ale po poziomie Twojej wypowiedzi miarkuje, że mistrzem to Ty możesz być co najwyżej w spożywaniu, piciu oraz wydalaniu.

odpowiedz
Kb - 03.02.2020 / 14:12, *.t-mobile.pl

@dd: Stabilnym źródłem dochodów ma być akademia i sprzedaż wychowanków. Natomiast muszą to być wychowankowie ograni w Europie, więc Legia musi mieć i wyniki. Jedno drugiego nie wyklucza. Zresztą mistrz zawsze drożej sprzeda zawodnika niż beniaminek. Uważam, że to jest dobra strategia, która zresztą powoli zaczyna dawać efekty. Sprzedali Szymańskiego, Niezgodę, Majeckiego za dobre jak na Polskę pieniądze, a te kwoty będą rosnąć z czasem. Wszyscy wyklinaja Mioduskiego, a on zasypał straty i dorzucił dodatkowo swoje 100 mln PLN. Bez tego byłaby utrata płynności i efekty takie jak w ksp, widzewie czy wiśle. Przykład Śląska Wrocław pokazuje że nie ma wielu chętnych na inwestowanie pieniędzy w polską piłkę bo wielu polskich inwestorów już się na tym przejacholo. A dla Chińczyków czy arabów jesteśmy za mali. Wrocław od dłuższego czasu nie może sprzedać klubu. Jak ktoś ma wyłożyć 200 mln PLN to zawsze będzie patrzył na to jak ma biznes. Tu nie ma miejsca na hazard. Hazard doprowadził do tego że dwa lata z rzędu koszty były wyższe o przychodów i bez Mioduskiego byśmy utonęli. W sporcie nie da się zawsze wygrywać , więc wynik sportowy nie da stabilnych przychodów. Z drugiej strony najlepsi piłkarze zawsze będę chcieli się rozwijać i odchodzić do lepszych lig, nie ma co ich na siłę zatrzymywać, ale warto na tym zarabiać.

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 15:38, *.chello.pl

@Kb: macie jeszcze coś ciekawego do powiedzenia? Zaśmiecacie forum tylko

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 16:10, *.chello.pl

@Aa: wiem :)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.02.2020 / 19:17, *.chello.pl

@Kb: Mioduski dorzucił swoje 100 mln? Jest to gdzieś w bilansie?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.02.2020 / 20:48, *.247.66

@Kb: "dobra strategia, która zresztą powoli zaczyna dawać efekty" - te efekty to brak mistrzostwa, pucharu i gry w europejskich pucharach.
"Wszyscy wyklinaja Mioduskiego, a on zasypał straty i dorzucił dodatkowo swoje 100 mln PLN"- za Leśnego było 50 mln długu, za pudla 150 mln, więc dorzucił 100 mln, ale długu. Zapraszam do zapoznania się ze sprawozdaniem finansowym Legii, zanim zaczniecie pisać kocopoły.

odpowiedz
Kb - 04.02.2020 / 12:30, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: jasne, to 100 mPLN o których pisałem to jest dług, pewnie w formie pożyczki właścicielskiej, którą będzie chciał sobie spłacić z transferów. No ale to jest normalna praktyka właścicielska. Dobrze że miał tą kasę i miał z czego dołożyć przez dwa lata gdzie rozdmuchane koszty (wysokie kontrakty piłkarzy po Leśnym) przekraczały przychody. Gdyby nie miał to klub straciłby płynność i byłaby katastrofa. Oczywiście lepiej by było gdyby wniósł te 100 mpln jako podwyższenie kapitału. Ale jak rozumiem to miało być przejściowe wsparcie płynnościowe, żeby była kasa na wynagrodzenia i rachunki. A nie extra 100 mpln na zawsze.

odpowiedz
Dziadek - 03.02.2020 / 09:32, *.net.pl

Welcome home! Ekstraklasowe męczeństwa czas zacząć!

odpowiedz
Walerek - 03.02.2020 / 09:21, *.netfala.pl

Już się zaczyna tracenie punktów z frajerami. Taką wisłę płock powinniśmy pożreć 5:0 a tu ledwie remis. Drżyjmy przed mocarnym łksem bo możemy stracić punkty. Wyścig żółwi po mistrzostwo czas zacząć.

odpowiedz
widelec - 03.02.2020 / 10:24, *.47.194

@Walerek: nie mamy napadziora,to kto ma gole strzelać?wieteska?

odpowiedz
Prazanin - 03.02.2020 / 11:56, *.play-internet.pl

@Walerek: od kiedy w sparingach traci sie jakies punkty?...dobrze,ze niedlugo ferie, to odpoczniesz troche od internetu...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.02.2020 / 20:49, *.247.66

@widelec: a kto sprzedał napastnika?

odpowiedz
stty - 03.02.2020 / 09:01, *.centertel.pl

Prezesiku kudłaty dawaj wzmocnienia.

odpowiedz
mkp - 03.02.2020 / 12:06, *.79.35

@stty: Wzmocnienia będą, na koniec rundy...

odpowiedz
mkp - 03.02.2020 / 12:06, *.79.35

@stty: Wzmocnienia będą, na koniec rundy...

odpowiedz
Gruby - 03.02.2020 / 05:29, *.centertel.pl

Vuko out hm znajomy tekst ale jaki na czasie.Obudzcie się on pojecia niema o trenowaniu

odpowiedz
swietlana przyszlosc - 03.02.2020 / 05:01, *.tpnet.pl

Wynik potwierdzil, ze po obozie i dwudniowym spotkaniu z zonami/partnerkami/ pilkarze są zmeczeni. Bedzie dobrze.

odpowiedz
Kamil - 03.02.2020 / 01:46, *.24.24

Jak nie ma napastnika jest Kante. Powinnismy sobie poradzic bez wzmocnien.

odpowiedz
tomiacab - 03.02.2020 / 07:06, *.virginm.net

@Kamil: ... i bez kontuzji hehehe

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.02.2020 / 01:11, *.02.net

Wychodzi Belek hahahahahahaha!

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 16:15, *.chello.pl

@News⚽️Legia: mam dla ciebie zabawę. Powtarzaj szybko słowo Belki. Napisz w komentarzu czy Ci się spodobało.

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.02.2020 / 18:30, *.188.147

@Elquatro: ale ty mádryś sie znalazł...

odpowiedz
Realista - 02.02.2020 / 23:26, *.t-mobile.pl

Nie ma napastnika, ustawienie Vukovica tęgie głowy z ekstraklasy już rozpracowały, ławka słaba, raczej na starcie rundy już można skreślić i puchar i mistrza, pomijając zadłużenie i że zaraz w czerwcu opuści nas Rocha, Karbownik, Martins, i pewnie jeszcze ktoś

odpowiedz
kolba - 02.02.2020 / 23:58, *.plus.pl

@Realista: Od fleszy dystans

odpowiedz
Jasio - 02.02.2020 / 23:58, *.telkab.pl

@Realista: dzieki. Do czerwca mam Legie z głowy.

odpowiedz
Antydebil - 02.02.2020 / 23:13, *.orange.pl

Mistrza damy rade . Jest wizja to moze sie udac wiecej wiary bracia po Lce

odpowiedz
(L)ukas - 02.02.2020 / 23:07, *.as13285.net

LEGIA, LEGIA, Legiunia....


odpowiedz
ZGL - 02.02.2020 / 22:14, *.tpnet.pl

"LEGIA" nie dla Swierczoka !!!

odpowiedz
padre - 02.02.2020 / 21:42, *.direct-adsl.nl

Siemka ale wszyscy pitolicie Legia jest mocna jak przed przerwą I spoko o wynik z ŁKS Dzięki

odpowiedz
WETERAN - 02.02.2020 / 21:37, *.chello.pl

Czy wróci taki czas, że na forum będą zabierać głos sensowni ludzie? Na razie - pseudoznawcy, narzekacze i płaczki.

odpowiedz
Arek - 02.02.2020 / 22:22, *.tpnet.pl

@WETERAN: w czasach ligi mistrzów też płakali i narzekali, tak więc pytanie retoryczne.

odpowiedz
jacq - 02.02.2020 / 22:30, *.tpnet.pl

@Arek: Dokładnie.Niektórzy już zapomnieli,jak nam wtedy szło w lidze i za co poleciał Hasi.

odpowiedz
pol - 02.02.2020 / 21:20, *.chello.pl

bbbuuuhhaaahhhaaa...........pinokio...................jaka następna wymówka niedo?????????????????

odpowiedz
Arek - 02.02.2020 / 22:21, *.tpnet.pl

@pol: skończ przygłupie.

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.02.2020 / 23:53, *.cyfrowypolsat.pl

@pol: ryj kapciu!

odpowiedz
Abcd - 03.02.2020 / 08:50, *.vectranet.pl

@pol: pamieetaj,że zawsze masz w Warszawie jeszcze jeden klub któremu możesz kibicować..

odpowiedz
To ja - 03.02.2020 / 10:08, *.25.51

@Abcd: ale drukarz warszawa nie jest z mojej dzielnicy!!!

odpowiedz
ski - 02.02.2020 / 20:36, *.play-internet.pl

Płaczki nie takie gwiazdy odchodziły

odpowiedz
filand - 02.02.2020 / 20:23, *.t-mobile.pl

Trening zamknięty dla mediów i publiczności ?
Czy to oznacza ,że Genialny Strateg grał bez bramkarza i napastników?
W takim razie moje pieniądze ZAMKNIĘTE dla Legia. Niech frajerów szukają w innym miejscu. Doktor Koperta służy darmowymi korepetycjami jak bez podatku pozyskać pieniądze...

odpowiedz
Andre (L) - 03.02.2020 / 07:25, *.centertel.pl

@filand: zostaw sobie złotówo to 500 plus...

odpowiedz
filand - 03.02.2020 / 09:04, *.t-mobile.pl

@Andre (L): Ja Ciebie nie rozumieć. Polska jenzyk tródna jensyk. Czy Ty doić kozły?

odpowiedz
Kibic - 02.02.2020 / 20:21, *.206.98

Jak Legia chce dać 2 MLN za Świerczoka to za tą kasę może popytać o OFOE . Umiejętności bez porównania a kwota pewnie zbliżona . Jak Legia chce wydać 2 Bańki za nowego zawodnika to powinien to być zawodnik na poziomie Odidji niż słabego Świerczoka , różnica pomiędzy oboma zawodnikami jest taka , że Świerczok zapewne wkomponowałby się doskonale w marazm słabej polskiej kopanej a Ofoe naszą ligę ośmieszał .

odpowiedz
LoLo - 02.02.2020 / 22:32, *.200.59

@Kibic: Człowieku, jakie dwa miliony??? Ale poleciałeś, tak jakbyś nie wiedział, że dla obecnie miłościwie panującego prezesa jedynym kryterium uzupełniania składu jest fakt, czy ten koleś jest do ściągnięcia za darmo, czy nie. Kończy ci się kontrakt? No to dawaj tutaj, nie ważne czy pasujesz do drużyny i czy z wysokim kontraktem wylądujesz w rezerwach.

odpowiedz
Aa - 03.02.2020 / 17:48, *.t-mobile.pl

@Kibic: ale przecież Ofoe jak się odbudowal i wypromował to już nie chciał u nas grać i odszedł. Taka rzeczywistość, ciężko podejrzewać żeby chciał w formie tu wrócić. Zresztą na początku był grubaskiem z którego wszyscy się śmieliśmy. A z takich bez formy to tylko 1 z 5 wystrzeli.... optymistycznie. Pozostali tylko wysokie gaże inkasują jak obradovic.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.02.2020 / 21:16, *.247.66

@Aa: nie chciał, za kasę, którą mu oferował sknerus Mioduski. I to był początek końca pudla.

odpowiedz
40% słabsza drużyna po transferze Jarka - 02.02.2020 / 20:19, *.chello.pl

Podejrzewam,że gdyby był na boisku Niezgoda to coś by strzelił i sparing byłby wygrany.Dobrze że to tylko sparing.Fakty są takie że bez Niezgody ta drużyna traci 40% ze swojej mocy,zobaczcie sobie ile goli w rundzie jesiennej strzelił Jarek .To są statystyki jak u Namaji Nikolica.Kante przy całym szacunku to nie jest typowy kiler pola karnego.Jak nie sprowadzą bramkostrzelnego napastnika to może być ciężko na wiosnę.

odpowiedz
Wawa - 02.02.2020 / 20:13, *.124.248

Lepiej lepiej to mają zagrać ta a nie tu co za bzdety masakra
Aleeeeeeee jak się ma
Prezesa amatora
Trenera bez doświadczenia
Nie potrafi się kupić dobrego napastnika
To nie dziw nic
Prezes i reszta jego świty tylko
DO SIEBIE DO SIEBIE GRABIE

odpowiedz
Pablo778 - 02.02.2020 / 20:11, *.tpnet.pl

Min 1 pomocnik + napastnik potrzebni. Kupić Jorge Felixa, Jakuba Świerczoka i do rywalizacji w środku Dominika Furmana, któremu zaraz kończy się kontrakt i mamy gotowy zespół.

odpowiedz
R - 02.02.2020 / 21:27, *.budimpex.net

@Pablo778: Ty a to jesteś taki fachowiec?weź szczękę owijki rękawice u pogadamy

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.02.2020 / 21:55, *.play-internet.pl

@R: Spokój mi tam ma być-baby.

odpowiedz
Zły krasnolud - 03.02.2020 / 07:04, *.virginm.net

@R: buahahahaha

odpowiedz
Loczek - 02.02.2020 / 20:07, *.telkab.pl

Spokojnie to tylko sparing...lks rozjada 4-0

odpowiedz
Gienek - 02.02.2020 / 20:05, *.vectranet.pl

Bidnie... Czyli strata punktów z łks jest możliwa. Co za dziadostwo...

odpowiedz
Bez komentarza - 02.02.2020 / 20:09, *.optonline.net

@Gienek: tak Gienku jest moźliwa, ojojoj co to będzie.

odpowiedz
M3 - 02.02.2020 / 20:21, *.play-internet.pl

@Bez komentarza: Będzie radość takich pajacy jak ty. Ale pamiętaj ! Jesteśmy waszą Stolicą !!! (L)

odpowiedz
WSTYD - 02.02.2020 / 20:03, *.centertel.pl

Bardzo słabo to wygląda... żadnych wzmocnień do tej pory... jak odejdzie Luquinhas i Karbownik to nie będzie już nikogo z jakością w tej drużynie...

odpowiedz
(L) - 02.02.2020 / 19:56, *.t-mobile.pl

No nie najlepszy prognostyk przed ligą

odpowiedz
Rob - 02.02.2020 / 19:59, *.orange.pl

@(L) : Lepiej teraz gorzej zagrać i się zmobilizować, niż wygrać w sparingu 5-0 i później dostać w dupsko w lidze będąc pewnym swego...

odpowiedz
Dfffdddd - 02.02.2020 / 21:54, *.play-internet.pl

@(L) : Nie najlepszy prognostyk to dla płockiej Wisły że ze słaba Legia nie wygrała

odpowiedz
Ko(L)o - 04.02.2020 / 12:54, *.145.106

@Dfffdddd: ą robi różnicę :)

odpowiedz