fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gala PN: Karbownik odkryciem roku

Woytek

W niedzielę odbyła się coroczna Piłkarska Gala Tygodnika Piłka Nożna, podczas której zostały przyznane wyróżnienia za 2019 rok. Legia Warszawa otrzymała jedno wyróżnienie, a konkretnie trafiło ono w ręce Michała Karbownika, który został "Odkryciem roku".

Wyniki wszystkich kategorii

Piłkarka roku: Ewa Pajor (VfL Wolfsburg)
Pierwszoligowiec roku: Bartosz Nowak (Stal Mielec)
Ligowiec roku: Janusz Gol (Cracovia)
Obcokrajowiec roku: Jorge Felix (Piast Gliwice)
Drużyna roku: Reprezentacja Polski
Odkrycie roku: Michał Karbownik (Legia Warszawa)
Trener roku: Waldemar Fornalik (Piast Gliwice)
Piłkarz roku: Robert Lewandowski (Bayern Monachium)

Mecenas polskiej piłki nożnej: Bank PKO BP
Osobowość roku w social media: Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock)

fot. Instagram / @dpaziewski
fot. Instagram / @dpaziewski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Druzyna - 05.02.2020 / 17:37, *.plus.pl

Druzyna roku reprezentacja :D Kto zna cos takiego jak PN? :D Nie wiem czy przypadkiem z nich sie nie smiali jak dali rok temu pilkarza roku Fabianskiemu :D Bo podobno jedyny byl dostepny, wiec wyslali jemu nagrode :D Odkrycie roku za kilka meczy? :D Tez mowi samo za siebie :) Wybrali Karbownika bo akurat o nim sie troche glosniej zrobilo :D Za rok tez kogos beda musieli wybrac :D Czekamy na udana runde , a nie jakies pseudo nagrody :D Piekarski tez wie, zeby wyciagnac maksa ( okolo 8milinow euro) to do reprezentacji musi wskoczyc :) Dlatego powodzenia mlody!!! A na nagordy od jakis PN-ów miej poprostu wyj..... bo to niczego nie wnosi do kariery :) jedynie niesmak pozostanie ze sie tam musialo kiedys byc :)

odpowiedz
tomiacab - 03.02.2020 / 22:05, *.play-internet.pl

Ciiiiiii..... nie tak głośno! Bo sprzedadzą.

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 16:07, *.chello.pl

Prezes roku pominięty z wiadomych przyczyn. Jest tylko jeden. I nie trzeba go nikomu przedstawiać.

odpowiedz
Leo - 03.02.2020 / 18:57, *.play-internet.pl

@Elquatro: prezesem roku został Kudłaty Loczek tylko tu nie podali

odpowiedz
Cicho, sza - 03.02.2020 / 20:01, *.chello.pl

@Elquatro: nie deprecjonuj dotychczasowych osiągnięć p. Mioduskiego. On już zasłużył nie tylko na tytuł prezesa roku, ale całej dekady!

odpowiedz
tomiacab - 03.02.2020 / 22:11, *.play-internet.pl

@Cicho, sza: obiektywie to prezesem roku powinien zostać gość z Pogoni.

odpowiedz
Wolfik - 03.02.2020 / 15:24, *.179.238

Oby tylko Michał zdążył zagrać w eliminacjach do europejskich pucharów.
A tak na marginesie - Fornalik trenerem roku....jak nisko upadł ten zawód.

odpowiedz
widelec - 03.02.2020 / 09:23, *.47.194

ja p.erdole koleś zagrał z 5 meczów i już jest odkryciem roku to tylko pokazuje jaki poziom jest tej naszej g.wnoligi

odpowiedz
pnk - 03.02.2020 / 13:28, *.chello.pl

@widelec: A co? Odkryciem miał zostać ktoś z setką meczów na koncie?

odpowiedz
JPD - 03.02.2020 / 08:21, *.centertel.pl

Rzezniczak to pewnie za ten komentarz o Poznaniu. :)

odpowiedz
Doktor Albanii - 02.02.2020 / 22:29, *.centertel.pl

Piekario już przeliczył miliony EURO , które latem zarobi.
Takie życie.

odpowiedz
Simon - 02.02.2020 / 22:08, *.vectranet.pl

Spieszmy się kochać piłkarzy, tak szybko są sprzedawani...

odpowiedz
ziutek - 02.02.2020 / 21:29, *.vectranet.pl

Osobowość roku w social media: Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock)
Extra!
A noszowy roku?
spiker roku?
catering roku??
????

odpowiedz
Ginka - 02.02.2020 / 21:28, *.chello.pl

Wyraziste spojrzenie Piekario mówi wszystko...

odpowiedz
ding - 02.02.2020 / 22:15, *.chello.pl

@Ginka: Ja uważam, że Piekario to dziś, obok R. Kucharskiego, największe zło Legii

odpowiedz
Elquatro - 03.02.2020 / 12:05, *.chello.pl

@ding: o to to

odpowiedz
Piekarz - 03.02.2020 / 16:07, *.centertel.pl

@ding: dokladnie, uczepil sie Legii jak rzep pod koniec lat 90tych i doi do dzis ten klub pod plaszczykiem pomocy, falszywy sledzik spod bialegostoku

odpowiedz
Lagerta - 03.02.2020 / 22:08, *.play-internet.pl

@Piekarz: Przecież to nie Piekarz sprzedaje zawodników, tylko właściciel. Gdyby Niue piekarz, to jeszcze by szli za połowę mniej.

odpowiedz
Lagerta - 03.02.2020 / 22:17, *.play-internet.pl

@Piekarz: ok pomaga młodym piłkarzom wpłynąć na szersze wody, zrobić dużą karierę i zarobić poważną kasę. Jedyną pretensje jaką można mieć, to że przestał dla równowagi sprowadzać piłkarzy do Polski. No ale to już czysty kalkulator. Po co się kręcić za transferami zawodnikow, za krytych klub z Polski będzie sępił 500k euro, jak można poświęcić ten czas na transakcje w drugą stronę za kilka milionów.

odpowiedz
Matt - 04.02.2020 / 00:32, *.tpnet.pl

@ding: Menedżerowie ogólnie rzecz biorąc i nie tylko dla Legii. Tak doradzą, tak namieszają żeby kwota się zgadzała, a potem chłopaki siedzą na ławkach po całym świecie zamiast się rozwijać. 2 razy kopniesz piłkę w stronę bramki przeciwnika, to już Cię sprzedają.

odpowiedz
Bie(L)any - 02.02.2020 / 21:24, *.vectranet.pl

Gratulacje Michał

odpowiedz
Arczi - 02.02.2020 / 21:18, *.orange.pl

Gratulacje

odpowiedz
Bunia - 02.02.2020 / 23:59, *.centertel.pl

@Arczi : Jak najdłużej w Legii!!

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 14:09, *.chello.pl

@Bunia: haha

odpowiedz