fot. Ksawery
REKLAMA

Dobrzy Ludzie przekazali ambulans do szpitala dziecięcego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę wieczorem przy Łazienkowskiej został zaprezentowany legijny ambulans dla szpitala dziecięcego, na który fundusze zebrali fani Legii. Akcję od samego początku koordynowali "Dobrzy Ludzie". W poniedziałek, 3. lutego 2020 roku, o godzinie 10:00, na dziedzińcu przy ulicy Mikołaja Kopernika w Warszawie, nastąpiło oficjalne przekazanie pojazdu, który w najbliższych dniach rozpocznie przewożenie młodych pacjentów. Ambulans ma liczne legijne akcenty, a jego koszt nieznacznie przekroczył 80 tysięcy złotych.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Olo - 03.02.2020 / 22:00, *.centertel.pl

Szacun Dobrzy Ludzie! Dziękuję

odpowiedz
oLaf - 03.02.2020 / 15:28, *.vectranet.pl

brawo, szacun.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.