REKLAMA

Wszyscy #NALEGIĘ

Trwa sprzedaż biletów na mecz z ŁKS-em

Redakcja

Trwa sprzedaż biletów na pierwszy mecz Legii przy Łazienkowskiej w 2020 roku. 9 lutego o godz. 17:30 Legia Warszawa podejmie ŁKS Łódź. Na chwilę obecną (niedziela 10:00) zajętych jest 22 tysięcy miejsc. Można spodziewać się kompletu w sektorze gości - kibice ŁKS-u wykupili wszystkie przyznane im bilety na to spotkanie. Będzie to pierwsza wizyta łodzian na naszym stadionie od marca 2012 roku.

KUP BILET NA MECZ Z ŁKS-em

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;
- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;
- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.


fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
PabLo Emigracja - 08.02.2020 / 20:59, *.sky.com

Bracia prośba, ogarnie mi ktoś 1 kominiarkę. Będę w Warszawie 29 lutego na zbiórce krwi na Legii, ewentualnie podjadę w wybrane miejsce,żeby sie rozliczyć :) pozdro

odpowiedz
Dealer - 08.02.2020 / 18:33, *.net.pl

ktos wie ile LKS dostal biletow ?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.02.2020 / 09:30, *.play-internet.pl

"Wszyscy na mecz","Kto nie idzie na mecz,to lamus".Jak czytam takie komentarze,to dochodze do wniosku,że tak naprawdę nie zależy Wam na dobru Legii,tylko na.......zabawie na tonącym okręcie,którym dowodzi pijany kapitan.I argumentacja,że "Idę na mecz,bo kocham Legię",jest jakąś aberracją,bo kochać,to znaczy również wymagać,ratować przed katastrofą,a nawet dać klapsa w celu ogarnięcia sytuacji,a nie tylko się poświęcać.Nie rozumiecie,że taką spolegliwością de facto szkodzicie Legii,bo frekwencją tylko "sygnujecie"postępowanie Mioduskiego,którego nota bene chcecie się pozbyć?.Przecież dopóki Mioduski nie dostanie sygnału od nas,że nie akceptujemy tej formy prowadzenia klubu,to nic a nic się nie zmieni,bo co okno transferowe będzie wyprzedaż co lepszych piłkarzy i zastępowanie ich dużo słabszymi,którzy napewno nie są wzmocnieniem dla Legii.I nie chcę tu nikgo obrażać,czy nawoływać do bojkotu,bo każdy z Was ma swój rozum.Ale dobrze by było,gdybyście chociaż raz na jakiś czas go użyli i popatrzyli na sytuację z perspektywy konsumenta,a nie "fanatyka",a wtedy zobaczycie,że jesteśmy w czarnej dupie,a najgorsze jest to,że zaczynamy się w niej urządzać.Z fartem.

odpowiedz
Kumaty - 06.02.2020 / 15:14, *.51.162

Ziomki z pod Warszawy mowily, ze jest szansa na jakis uklad z ŁKS prawda to? Ktoś coś wie?
Goscie maja kontakta z jednym z Turystow'97 (ekipa zza falenicy)

odpowiedz
:) - 06.02.2020 / 15:29, *.t-mobile.pl

@Kumaty: nie rznij debila na forum skoro masz takie kontakty. Wyjazd z baru

odpowiedz
Kik - 06.02.2020 / 17:55, *.tpnet.pl

@Kumaty: tak,bo na pewno ktoś ci napisze o takich rzeczach publicznie w internecie.Chyba jednak niezbyt klimaty.

odpowiedz
eLo - 06.02.2020 / 23:06, *.chello.pl

@Kumaty: ręce opadają jak czytam mądrości takich tumanów...

odpowiedz
Nikodem - 07.02.2020 / 16:54, *.97.65

@Kumaty: a o ukladzie ze Szprotavią Szprotawa nie slyszales?moje ziomki spod Szprotawy mówią,źe to bardziej prawdopodobne niz uklad z Łks.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.02.2020 / 17:33, *.play-internet.pl

@Kumaty: No,a ten turysta to z jakiego kraju pochodzi?.

odpowiedz
artic - 06.02.2020 / 09:35, *.t-mobile.pl

Przy takiej polityce zarzadu mecze lukam w nc+ ps.Jarka sprzedali a sluchy chodza ze jakiegos starego dziada z Czech na jego miejsce chca .

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.02.2020 / 05:42, *.188.217

Mr.Mioduski I zarzádzie hehe ...Jeśli Marylka zaśpiewa w przerwie Gol!Gol!Goooool!to sto procen !pełny!stadion!

odpowiedz
ferie - 05.02.2020 / 21:47, *.plus.pl

Jadę na ferie

odpowiedz
Bródno - 06.02.2020 / 23:07, *.chello.pl

@ferie: Nie wracaj

odpowiedz
Pytanie - 05.02.2020 / 20:40, *.chello.pl

Czy jest szansa wykręcić jakąś zgodę z Łksem? Charakterna ekipa.

odpowiedz
Bosman Endrju - 05.02.2020 / 21:16, *.kompex.pl

@Pytanie: mordo zmień dilera.

odpowiedz
Trec - 05.02.2020 / 22:16, *.chello.pl

@Pytanie: baranka w ściane wykręć

odpowiedz
Arek - 05.02.2020 / 22:38, *.tpnet.pl

@Pytanie: a najlepiej przestań ćpać, bo najwyraźniej Ci nie służy.

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 23:25, *.t-mobile.pl

@Pytanie: hehe dobre

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 06.02.2020 / 05:47, *.188.217

@Pytanie: a dlaczego nie?co by sie stało coś by umarło?nie! Raczej wiécej Friends!

odpowiedz
:) - 06.02.2020 / 07:22, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia: hehe trzymaj forme

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.02.2020 / 19:51, *.plus.pl

Wszyscy na ŁKS, do kas i nie marudzić.

odpowiedz
Juri - 05.02.2020 / 17:27, *.inetia.pl

Jedziemy z ŁKS , wszyscy na Legię.
Serce Warszawy musi bić !

odpowiedz
Arek - 05.02.2020 / 17:15, *.tpnet.pl

A ja tam mimo wszystko doczekać się nie mogę. Od meczu z Płockiem trochę czasu minęło. A może coś rozbłyśnie?

odpowiedz
SEBO(L) - 05.02.2020 / 14:22, *.centertel.pl

Wszyscy na Legię ! Przed meczem zostanie zaprezentowany nowy napastnik- Bračgo Nieviadomić.

odpowiedz
Anakondor - 05.02.2020 / 14:46, *.play-internet.pl

@SEBO(L): A gdzie on wcześniej grał?

odpowiedz
Adek - 05.02.2020 / 14:58, *.tpnet.pl

@Anakondor: w SK Černý Zadek

odpowiedz
Władeczek - 05.02.2020 / 15:55, *.netfala.pl

@Anakondor: Ponoć wzmocnienia mają nadejść z Centurii Chechło. Stadion mają niedaleko mojej rezydencji, chodzę czasem. Fajnie, bo można maciorkę chrobotnąć pod stadionem na łące.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.02.2020 / 16:29, *.chello.pl

@Adek: nie zapominaj także o AS Lipněj Novosti...

odpowiedz
Hw - 05.02.2020 / 17:16, *.orange.pl

@SEBO(L): Na mecz przyjda Legionisci o nie placzki

odpowiedz
SEBO(L) - 05.02.2020 / 21:28, *.chello.pl

@Hw: kawał komentarza...

odpowiedz
Anakondor - 05.02.2020 / 23:03, *.play-internet.pl

@SEBO(L) : no no :-)

odpowiedz
oLaf - 05.02.2020 / 23:04, *.vectranet.pl

@Hw: jako jedyny walnąłeś suchara.... : O

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.02.2020 / 06:00, *.188.217

@Władeczek: Władek dawaj TV władeczek hehehehe

odpowiedz
:) - 06.02.2020 / 16:04, *.chello.pl

@News⚽️Legia: no kto by pomyślał że jeszcze ty będziesz nabijać się z wladeczka. Świat stanął do góry nogami.

odpowiedz
Wo(L)ves67 - 06.02.2020 / 20:16, *.47.50

@Anakondor: nazwisko daje do myslenia chyba to napastnik ale niestety niewidomy


odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 14:12, *.chello.pl

bardziej ide tam pospiewac i poczuc atmosfere trybun niz na mecz pilkarski, kiedys to bylo na co okiem rzucic jeszcze, a te 7-0 itd w tej gownianej lidze to nic zadzwyczajnego

odpowiedz
Lopez nie Carlos - 05.02.2020 / 14:32, *.tpnet.pl

@:): No pewnie bo takie wyniki zdarzają się w każdej kolejce
.
buhahaha

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 16:19, *.chello.pl

@Lopez nie Carlos: zamknij mordę idioto

odpowiedz
P - 05.02.2020 / 12:47, *.play-internet.pl

Wszyscy !!!!

odpowiedz
Kalbar - 05.02.2020 / 12:36, *.plus.pl

Ładnie schodzą bilety na Żylete.

odpowiedz