REKLAMA

13.02: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W czwartek o godzinie 18:00 w Arenie Ursynów, koszykarze Legii rozegrają spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski z HydroTruckiem Radom. Bilety cały czas są do kupienia w Internecie. Mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport. Zwycięzca spotkania zapewni sobie awans do sobotniego półfinału, który rozpocznie się o 15:00.

Rozkład jazdy:
13.02 g. 18:00 Legia Warszawa - HydroTruck Radom [kosz, ul. Pileckiego 122]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.