fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rodado w Legii? Temat mało realny

Wiśnia, źródło: se.pl, sport.tvp.pl

Od dłuższego czasu Legia szuka nowego napastnika, a kilka dni temu pojawiło się nowe nazwisko, którym "Wojskowi" mieliby być poważnie zainteresowani. Chodzi o 22-letniego napastnika UD Ibizy Angela Rodado. Jego przyjście do Legii jest jednak bardzo mało prawdopodobne.

Ostatnio na łamach sport.tvp.pl wypowiedział się domniemany agent zawodnika Predrag Ristivcić i poinformował, że Hiszpan na 80% trafi do Warszawy. Byłby to bardzo interesujący zakup tym bardziej, że Rodado w tym sezonie prezentuje bardzo wysoką formę (12 goli w 23 meczach). Okazuje się jednak, że zdanie Ristivcicia w temacie transferu nie znaczy zbyt wiele.

W środę dla Super Expressu wypowiedział się Miguel Riera, który zdaniem klubu UD Ibiza ma oficjalnie reprezentować piłkarza, i zaprzeczył wszelkim dotychczasowym doniesieniom. Jego zdaniem, zainteresowanie piłkarzem jest spore, a klub nie zamierza schodzić z kwoty odstępnego, która aktualnie wynosi 2 miliony euro. Taka cena jest zaporowa dla Legii i nie ma co liczyć, że taka suma zostanie przeznaczona na zakup nowego gracza. O jakimkolwiek kontakcie ze strony Legii zaprzecza również prezes UD Ibizy Amadeo Salvo.

Co więcej, priorytetem dla klubu ma być awans do Segunda Division, a bez najlepszego strzelca to zadanie byłoby znacznie utrudnione. Kontrakt Rodado z hiszpańskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
WOLNY - 07.02.2020 / 08:26, *.t-mobile.pl

Ja mam super rozwiązanie, ja jestem wolny i jestem gotów jeszcze im zapłacić żeby mnie wzieli, Kudłaty to będzie biznes twojego życia

odpowiedz
Fanatyk - 06.02.2020 / 20:52, *.play-internet.pl

Jest proste i TANIE rozwiązanie dla Loczka
Dawid Janczyk jest wolny, brać go jest jeszcze młody i perspyktywiczny

odpowiedz
varsovian - 06.02.2020 / 11:54, *.orange.pl

2mln jurków za trzecioligowca? No bez jaj...
I nie jarajcie się tak argumentacją Hiszpanów. Oddadzą gościa bez mrugnięcia okiem jak dostaną tyle ile chcą.

odpowiedz
Boger - 06.02.2020 / 08:47, *.multimo.pl

Nie wierzę dostali pieniądze za Niezgodę i Majeckiego i nie mają 2mln euro na perspektywicznego piłkarza wstyd,więc z kim chcemy wejść do Ligi Mistrzów ?

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2020 / 08:51, *.play-internet.pl

@Boger: do ligi mistrzów? Chyba do ligi Europy

odpowiedz
Mamut - 05.02.2020 / 23:01, *.t-mobile.pl

W tytule, pierwsze wrażenie to Ronaldo

odpowiedz
Dublet 2020. - 05.02.2020 / 22:01, *.chello.pl

Z piłkarzami jest jak z kartami kolekcjonerskimi: są commony,uncommony, rary i legendy.Na nasz język to piłkarze zwykli i przeciętni,coś tam reprezentujący, klasa światowa i poziom dla nas nieosiągalny.

odpowiedz
Grzesiek - 05.02.2020 / 20:32, *.centertel.pl

Jan Kowalski również nie dla Legii. Legia zaciska pasa.

odpowiedz
Wolfik - 05.02.2020 / 20:29, *.mm.pl

Na początku stycznia pisałem, że Zarząd nie ma żadnego planu po ewentualnym odejściu Niezgody i kolejny napastnik będzie z łapanki. Tak to wygląda, gdy nie ma dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia a prezes kombinuje, co zrobić, by nie wydać za dużo.

Bedzięmy grać Kante i mieć nadzieję, że ktoś z trójki Rosołek, Pyrdoł, Praszelik stanie się drugim Michałem Karbownikiem. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

odpowiedz
zduneq - 06.02.2020 / 23:14, *.play-internet.pl

@Wolfik:
A może to i lepiej?Czemu taki Rosołek ma być gorszy od 3 ligowego Ronaldo?

odpowiedz
NKP - 05.02.2020 / 20:27, *.play-internet.pl

To po co piszecie o tym jak szans na zakup praktycznie nie ma ? Równie dobrze było napisać, że transfer Ronaldo mało realny. 33% szans, Legia chce,Ronaldo i Juve nie...

odpowiedz
eduardo - 05.02.2020 / 20:18, *.249.78

z tymi ludzmi u steru Legia nic nie osiągnie. I nawet nie mam tu na mysli tego goscia z Ibizy, ktory i tak jest ogorasem.

odpowiedz
M&M - 05.02.2020 / 19:33, *.com.pl

Rodado nie, to moze Toni Segura nagle okaze sie objawieniem 3 ligi i wskoczy do 1 skladu. :)

odpowiedz
Julon - 05.02.2020 / 19:29, *.timplus.net

Jak tam panie Mioduski kasa wpadła niezła,interes się kręci jak to na Allegro!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.02.2020 / 19:33, *.centertel.pl

@Julon: He he he he he, dobre u ha ha ha

odpowiedz
Pytanie - 05.02.2020 / 20:26, *.centertel.pl

@Julon:
Może wystawmy Mioduskiego na licytacje w Allegro?
Będzie kasa na transfery :)

odpowiedz
Radek - 05.02.2020 / 18:35, *.versatel.nl

I bardzo dobrze. Zarabiałby 360tys. E rocznie. Z tego powodu nasz dług po roku powiekszyłby się o 2-3mln E. Dziwne, ale tak to w Legii działa. Wtedy musielibyśmy sprzedać Karbownika za 4-5 mln E żeby załatać tę "dziurę"

odpowiedz
tekken (L) - 05.02.2020 / 18:22, *.chello.pl

Napiszę któryś raz bierzmy: Mikitę, Araka, Jankowskiego. Dwóch z tych trzech i dobrze na tym wyjdziemy. Bedzie rywalizacja w ataku, a to są nieźli napastnicy. Będzie komu kibicować, bo to wszystko zawodnicy związani z Legią.

odpowiedz
Singspiel - 05.02.2020 / 18:28, *.plus.pl

@tekken (L): Jankowski może... Dwaj pierwsi to poziom I ligi. Byli w Legii i niewiele pokazali

odpowiedz
- 05.02.2020 / 19:00, *.plus.pl

@tekken (L): Jankowski czemu nie

odpowiedz
tekken (L) - 05.02.2020 / 19:54, *.chello.pl

@Singspiel: Jakby byli gwiazdami ligi to moglibyśmy pomarzyć o ich ściągnięciu, bo byliby za drodzy, jak Piątek w swoim czasie. Oni moim zdaniem są w naszym zasięgu, gwarantują walkę i dają nadzieję na dobrą grę.

odpowiedz
What? - 05.02.2020 / 20:06, *.centertel.pl

@:
Jaki Jankowski ??? Ludzie nie ośmieszajcie się! Gość może by się nadawał na rezerwowego, ale Legii potrzeba kogoś do pierwszego składu - kto będzie tak dobry jak Niezgoda lub chociaż Carlitos i strzeli dużo bramek.

odpowiedz
tekken (L) - 05.02.2020 / 20:17, *.chello.pl

@What?: Takiego Niezgode to trzeba sobie wychować. Carlitos to się trafił jak ślepej kurze ziarno, więc nie licz ,ze się trafi następny - tu ważna uwaga, że to był zawodnik już sprawdzony w naszej ekstraklasie. Zawodnicy tacy jak Niko, Prijo, czy Ljuboja to się trafiają rzadko. Zobacz ile było niewypałów i raczej zapomnij po tym jak wyglądają nasze obecne ruchy transferowe. Trzeba myśleć realnie, a nie siać tylko ferment bo zostaniemy bez napastników. Zaproponujcie lepszych w naszym zasięgu jak widzicie, a nie piszecie bzdury!!!!

odpowiedz
singspiel - 05.02.2020 / 20:47, *.centertel.pl

@tekken (L): Piątek nie chciał do Legii, bo siedziałby na ławce. Niko i Prijo nakrywali go wtedy czapką. A drogi wcale nie był - Cracovia zapłaciła za niego mniej niż Legia za Sadiku. Mikita i Arak mogą wzmocnić co najwyżej jakiś klub I ligi

odpowiedz
tekken (L) - 05.02.2020 / 21:00, *.chello.pl

@singspiel: Chodzi mi jak już Piątek był w Cracovii to moim zdaniem już tanio nie był do wyjęcia. Wcześniej oczywiście tak, ale nikt nie widział w nim tego talentu i tak jest z wieloma piłkarzami również z tymi co wymieniłem,

odpowiedz
singspiel - 06.02.2020 / 07:48, *.centertel.pl

@tekken (L): zainteresowanie Legii Piątkiem potwierdza, że dostrzeżono jego talent. Miał wtedy 20-21 lat. Arak ma 24, a Mikita 26 i dalej to ogóry. To nie ta sama planeta co Piątek

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.02.2020 / 17:37, *.play-internet.pl

Zwróćcie uwagę na argumentację,dlaczego Rodado nie dla Legii.Pomijając fakt,że 2 mln euro to dla nas kosmos,to kluczowym powodem jest to,że .......jest on potrzebny do awansu do drugiej ligi Hiszpańskiej,wiec nie jest na sprzedaż.A nasi magicy opchną każdego,za którego ktoś by chciał zapłacić.Pomijam fakt,że u nas w "ekstraklasie"2 mln euro to kwota ledwo co osiągalna,a tam 3 liga.Ech.......won gołodupcy.

odpowiedz
Wolfik - 05.02.2020 / 20:25, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: Bo w naszym kraju wszystko i zawsze jest na sprzedaż. Liczy się dziś, żadne "jutro". Nie rozumiem, jak jeszcze może Cię to dziwić....

odpowiedz
piotrek9mln - 05.02.2020 / 17:35, *.amazonaws.com

Może by tak Arruabarrenę?

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 17:34, *.centertel.pl

Nie chcą się pozbywać najlepszego strzelca bo walczą o awans. A u nas wy..bka, walczymy o mistrza kraju i odszedł nie tylko najlepszy strzelec.
Poszedł za 7mln A nie możemy kupić gościa za 2mln

odpowiedz
Juri - 05.02.2020 / 17:23, *.inetia.pl

Na co nam Rodado co strzela gole,za tak wielką kwotę?
Nam jest potrzebny defensywny napastnik!

odpowiedz
KibicL - 05.02.2020 / 19:27, *.t-mobile.pl

@Juri:
no właśnie! Niech Sagan się szykuje! a Vuko za Cafu!

odpowiedz
Klf - 05.02.2020 / 17:18, *.plus.pl

Nie życzę Kante źle, ale chciałbym żeby doznał kontuzji i żebyśmy byli w dupie z napastnikami

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 17:23, *.chello.pl

@Klf: sraczka 5minut przed meczem starczy

odpowiedz
Archer - 05.02.2020 / 16:58, *.chello.pl

A ja uważam, że lepiej byłoby włączyć do kadry I zespołu Szymona Włodarczyka. Młodziutki, ale to nie powinno być przeszkodą - zapowiada się na talent czystej wody.

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 17:01, *.chello.pl

@Archer: panie Piotrze, pomału

odpowiedz
mc - 05.02.2020 / 17:10, *.play-internet.pl

@:) : hahaha

odpowiedz
Archer - 05.02.2020 / 17:17, *.chello.pl

@:) : Rozbawiłeś mnie, zapomniałem, że to syn Piotra. Ale nawet gdyby był prawnukiem Brychczego, to swoje zdanie podtrzymuję: przyniosłoby to więcej korzyści, niż sprowadzanie byle kogo. Oczywiście, gdyby trafił się ktoś pokroju Ljuboji, Nikolica czy Prijovica, to inna sprawa.

odpowiedz
Mamamija - 05.02.2020 / 16:52, *.play-internet.pl

Dawać pudla pod trybunę! "Nie wyjdziemy, jak nie przyjdziesz". Trzeba go uświadomić że ma się ogarnąć, bo jak nie to go następnym razem za loki wprowadzimy z terenu naszego klubu.

odpowiedz
autor - 05.02.2020 / 16:51, *.vectranet.pl

Cyrk jak zawsze trwa :D Ten klub to trasferowy kabaret :D

odpowiedz
retjeh - 05.02.2020 / 16:39, *.centertel.pl

a jaki temat, barcelonistyczny?

odpowiedz
ALE WSTYD - 05.02.2020 / 16:31, *.centertel.pl

Nic dziwnego, że nie dla Legii skoro negocjatorami są Mioduski i Kucharski... amatorzy.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2020 / 16:46, *.t-mobile.pl

@ALE WSTYD:
Popieram

odpowiedz
Mariot85 - 05.02.2020 / 16:22, *.cyfrowypolsat.pl

Liga już za chwilę a my brak kakretnych transferów czarno to widzę

odpowiedz
vuko - 05.02.2020 / 15:50, *.16.65

Neymar twierdzi, że Warszawa lepsza niż Paryż, ale Loczek nie dogadał się w sprawie indywidualnego kontraktu a dokładniej prowizji dla menagera. Stwierdził, że jak deale to tylko z Piekarinio

odpowiedz
Ewelina - 05.02.2020 / 15:50, *.play-internet.pl

Zaczynam się martwić. Poza Kante nie mamy napastnika.

odpowiedz
Hiszpan - 05.02.2020 / 15:42, *.play-internet.pl

Rodado nie dla Legii amatorzy qwa....

odpowiedz
Redi - 05.02.2020 / 15:38, *.chello.pl

Jak ma przyjść byle kto, zapchajdziura to lepiej dograć sezon tym co się ma. Nie płaczmy ze nie ma kim grać, może wtedy latem nikt nie będzie mówił że Legia jest zadłużona bo wszystko z transferow poszło na długi

odpowiedz
Sobo(L)ew - 05.02.2020 / 16:01, *.255.243

@Redi: Jak Rodado jest byle jakim zawodnikiem i zapchaj dziura to zalecam udać się do specjalisty na leczenie Nóg bo na leczenie Głowy to już dawno za późno. Ja oglądam ligę Hiszpanska i wiem na co go stać i na pewno ta ligę przerasta o dwie głowy.

odpowiedz
Błażej - 05.02.2020 / 16:15, *.telnaptelecom.pl

@Sobo(L)ew: Oglądasz trzecią ligę hiszpańską? Ciekawe. A Rodado poza niezłą ostatnią rundą "ogórkował" całą karierę.

odpowiedz
arek - 05.02.2020 / 16:21, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew:
kolego nie pier....on gra w trzeciej lidze hiszpańskiej!!! ciekawe gdzieś go tam oglądał

odpowiedz
singspiel - 05.02.2020 / 16:26, *.atman.pl

@Sobo(L)ew: oglądasz 3 ligę hiszpańską? niby gdzie?

odpowiedz
Elf - 05.02.2020 / 16:49, *.vectranet.pl

@singspiel: Z Mioduskim i Kucharskim na dvd:)

odpowiedz
Trypel - 05.02.2020 / 17:03, *.chello.pl

@Elf: nago

odpowiedz
Redi - 05.02.2020 / 19:09, *.chello.pl

@Sobo(L)ew: zapewne oglądasz ją co tydzień chyba na canal- :D obejrzałeś jeden mecz w pucharze przeciwko Barcelonie i już jesteś znawca jego talentu? Jakby był takim kotem na jakiego go kreujesz to nie grał by w trzeciej klasie rozgrywkowej.
Aha... I że zdrowiem u mnie wszystko okej. Pozdrawiam

odpowiedz
singspiel - 05.02.2020 / 20:49, *.centertel.pl

@Redi: dokładnie. Grający ligę wyżej Armando Sadiku ma podobne statystki

odpowiedz
Normalny człowiek - 05.02.2020 / 21:50, *.chello.pl

@Elf:hahahahahahahaha

odpowiedz