Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta wypożyczony do Radomiaka

źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa wypożyczyła Cezarego Misztę do Radomiaka Radom. 19-letni bramkarz od początku sezonu trenuje z pierwszą drużyną Legii, obecny był także na zgrupowaniu w Belek. W pierwszoligowcu będzie występował do końca obecnego sezonu.


Kontrakt Miszty z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Cisse - 07.02.2020 / 09:38, *.com.pl

Ludzie w klubie mówią, że ma sporo większy potencjał niż Radosław Majecki.

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 10:14, *.amazonaws.com

Akurat o pozycję bramkarza w Legii to bym się nie martwił dopóki Pan Krzysztof Dowhań jest za to odpowiedzialny. Skoro puszczają Majeckiego to na pewno jest w głowie pana Krzysztofa jakiś plan, Miszta pół roku wypożyczenia do Radomiaka, później wraca i jest zmiennikiem, gra raz na jakiś czas w pierwszym zespole, aby następnie być nr 1. Same dobre opinie do tej pory słyszałem o tym chłopaku.

odpowiedz
TeDe85 - 05.02.2020 / 21:10, *.chello.pl

Bardzo dobry ruch. Niech chłopak łapie minuty, rytm meczowy i doświadczenie. Po sezonie będzie gotowy do walki o miejsce z Cierzniakiem :-)

odpowiedz
LGZ - 05.02.2020 / 18:44, *.tpnet.pl

Po Majeckim Cierzniak !!!

odpowiedz
xman - 06.02.2020 / 16:27, *.play-internet.pl

@LGZ:Nooooo ! Zgadzam się, niech idzie w świat, bo na Legię jest za cienki.

odpowiedz
ZGL - 05.02.2020 / 18:39, *.tpnet.pl

Niedlugo trzeba bedzie kupowac bramkarzy !!!

odpowiedz
xman - 06.02.2020 / 16:29, *.play-internet.pl

@ZGL: Akurat Steinborsa, mogli by podkupić. 100x lepszy niż Cierzniak.

odpowiedz
B72 - 05.02.2020 / 17:38, *.virginm.net

Wiadomo kto bedzie bronił od nowego sezonu.

odpowiedz
Syjon85 - 05.02.2020 / 17:24, *.plus.pl

Rozsądnie

odpowiedz