fot. Sklep Żyleta
REKLAMA

Nowości w sklepie Żyleta

Redakcja

Przed startem rundy wiosennej w sklepie Żyleta pojawiły się nowe wzory bluz i koszulek. Kupując w nim przykładacie swoją cegiełkę do tego, aby Legia była coraz silniejsza kibicowsko. W ostatnich latach ze środków uzyskanych ze sprzedaży dofinansowywane były oprawy, organizowane wyjazdy dzieci i młodzieży na spotkania przy Łazienkowskiej 3, wyjazdy dla niepełnosprawnych oraz bilety dla młodzieży na mecze koszykówki.

Szczegółowe podsumowanie działalności sklepu Żyleta w 2019 roku.

Zapraszamy na zakupy: zyleta1973.pl oraz stacjonarnie przy Łazienkowskiej 3 od poniedziałku do piątku w godz. 11-19 oraz w soboty w godz. 11-16.

fot. Sklep Żyleta
fot. Sklep Żyleta
fot. Sklep Żyleta
fot. Sklep Żyleta


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
m4 - 10.02.2020 / 15:33, *.51.162

a na ostanim zdjeciu to ukrainsky model?

odpowiedz
rroy - 09.02.2020 / 17:07, *.mm.pl

Tu nie przeszkadza napis Warsaw?

odpowiedz
Janusz - 09.02.2020 / 08:59, *.chello.pl

Brawo Alchim i Bosman ze wzory!!! Tylko Legia Warszawa !!! Juz jutro kolekcja zakupiona !!

odpowiedz
haha - 09.02.2020 / 21:24, *.chello.pl

@Janusz: ale ty głupi jesteś, żyletka to nie abj

odpowiedz
Brawo - 08.02.2020 / 12:24, *.centertel.pl

Bardzo ciekawe. Szczególnie szara bluza z (L) kozak.

odpowiedz
Ante Rukavina - 08.02.2020 / 00:50, *.play-internet.pl

A ja zauważam coraz to niższy poziom ekstraklasy,w której musi uczestniczyć nasz klub...

odpowiedz
Autor. - 07.02.2020 / 22:19, *.vectranet.pl

Zauważam coraz wyższy poziom prezentowanych kolekcji, brawo.

odpowiedz
(L)istek - 07.02.2020 / 21:12, *.play-internet.pl

Jacek to jak zwykły ziom wygląda haha.

odpowiedz
XX - 07.02.2020 / 17:44, *.chello.pl

Projekty sto razy lepszy niz w oficjalnym sklepie

odpowiedz