Tomas Pekhart - fot. aekfc.gr
REKLAMA

Hiszpanie: Pekhart ma podpisać z Legią trzyletni kontrakt

Wiśnia, źródło: Canarias7.es

Zdaniem hiszpańskich mediów nowym piłkarzem Legii niebawem zostanie Tomas Pekhart. Czech ma podpisać z polskim zespołem trzyletni kontrakt. Legia interesowała się Pekhartem już w czerwcu 2017 roku, kiedy kończyła mu się umowa w Grecji. Wówczas jednak do transferu nie doszło.

30-latek jest piłkarzem UD Las Palmas od 2018 roku. Wcześniej grał m.in. w AEK Ateny, FC Inglostadt oraz FC Nurnberg. Może jednak nieco niepokoić fakt, że w ostatnich czterech latach miał aż trzech różnych pracodawców. W tym sezonie Pekhart rozegrał 17 meczów w hiszpańskiej drugiej lidze, w których strzelił pięć goli.

W czerwcu kończy mu się kontrakt z klubem, więc Legia nie musiałaby płacić za jego sprowadzenie zbyt pokaźnej kwoty, a obecnie w Hiszpanii zarabia 500 tys. euro rocznie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (243)

+dodaj komentarz
artic - 07.02.2020 / 20:22, *.t-mobile.pl

Kolejnego starego zgranego i kulawego dziadka z Czech Chopin chce do swojego klubu sprowadzic dlatego jesli nic sie nie zmieni i ktos zagra pol rundy na poziomie i zaraz go opyla ogladam mecze w nc+ .

odpowiedz
LWGZ - 07.02.2020 / 18:56, *.tpnet.pl

Dlaczego Las Palmas oddaje lekka reka wiec to daje do myslenia a kontrakt powinien byc gora 2 lata !!!!

odpowiedz
bojar66 - 07.02.2020 / 15:03, *.centertel.pl

Czytam rano taką wiadomość i już nie potrzebuje kawy,żeby sobie podnieść ciśnienie. Facet ma dwie lewe nogi, jest piłkarskim emerytem i nikt go nie chce. To ma być wzmocnienie! Załatanie dziury w ataku po Niezgodzie! Panie Prezesie niech Pan przestanie oszczędzać na naszym klubie...tak! NASZYM nie Pańskim i mydlić oczu,że coś robi dla Legii. Wysysa Pan kasę z tego klubu nie dając nic w zamian. Jest Pan tylko wyrachowanym biznesmen, który dba wyłącznie o własną d....A najważniejszym napastnikiem w Pana drużynie jest...Główna księgowa! A teraz niech Pan usiądzie wygodnie w fotelu i razem ze swoimi doradcami zastanowi się kogo by tu jeszcze szybko wypchnąć za dobrą kasę, a potem niech Pan zaora boisko i posadzi gerbery to jeszcze zarobi na 1 listopada!

odpowiedz
do Pana Mioduskiego - 07.02.2020 / 10:23, *.70.226

Panie Prezesie, proszę nie wyrzucać pieniędzy w błoto na tego zawodnika!

odpowiedz
Hanson - 07.02.2020 / 13:28, *.chello.pl

bardzo porządny gracz, panie kolego
a co wolałbyś jakiegoś Murzyna?

odpowiedz
N - 07.02.2020 / 09:09, *.play-internet.pl

Już wolę Rosolka

odpowiedz
Gepetto - 07.02.2020 / 14:02, *.chello.pl

@N: chodzi o to, że sprawy poza sportowe u niego grają pierwsze skrzypce i zależy co z tym fantem zrobi (vuko i miodek i sagan o tym mówili po dwóch meczach w ekstraklasie) . Powinien wzorować się na Karbowniku. Młodość to młodość

odpowiedz
Grzesiek - 07.02.2020 / 08:47, *.centertel.pl

Ten gosc strzelil w 33 meczach 6 goli. Co to oznacza? Mamy drugiego Sandro Kulenovicia.

odpowiedz
rrr - 08.02.2020 / 21:41, *.plastcom.pl

@Grzesiek: albo mihala hubnika xD

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.02.2020 / 07:57, *.play-internet.pl

Sądząc po ilości komentarzy pod właściwie każdym artykułem,Mioduski może spać spokojnie.Jest zainteresowanie,a przecież wiadomo,że "Nie ważne co mówią,ważne by mówili".Szum medialny to podstawa w biznesie.

odpowiedz
News⚽️Legia and Friends Forever! - 07.02.2020 / 04:39, *.155.164

Włodarczyk✨⚽️⚽️✨Polska U-17 !

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.02.2020 / 01:28, *.187.224

A Włodarczyk strzela
bramki w reprezèntacji ....

odpowiedz
JACUNHO - 07.02.2020 / 01:05, *.kampinostelco.pl

Ciekawe ile jest w tym prawdy? IKE Ugbo z Rody Kerkrade
21 lat. Anglia, Nigeria
23 mecze, 14 bramek. 450 tys ojro.
Moim zdaniem nic tylko brać!!!

odpowiedz
ziut - 07.02.2020 / 17:15, *.comcastbusiness.net

@JACUNHO : Nic, bo to z transfermarkt

odpowiedz
dziadek - 06.02.2020 / 23:54, *.play-internet.pl

Ktoś podliczył ostatnie transfery z klubu na 80 baniek.
Ten Czech ma przyjść za darmochę z kartą na ręku.
Hiszpanie nie robią mu problemu, żeby odszedł. Chcą się go widocznie pozbyć. Przecież to jest KPINA. Tylko PUSTY STADION.

odpowiedz
JACUNHO - 07.02.2020 / 00:27, *.kampinostelco.pl

@dziadek:
Najgorsze właśnie w tym jest że nie może zagrzać się w jednym miejscu. Trochę boli że za bardzo poprzednie kluby nie trzymali takiego zawodnika
Ale z drugiej strony. Już nie jeden gwiazdorek z naszej ligi marnie kończył na podbijaniu zachodnich wojaży. I nie jest to teraźniejszy efekt,ale to ciągnie się latami
U nas gwiazda, na wyjeździe nie łapie się nawet na kadrę meczową.
Dlatego poczekajmy. Może ten typ zawodnika, jest nam przydatny. Może coś z tego będzie. Przynajmniej mam taką nadzieję (L).

odpowiedz
Pablo - 07.02.2020 / 08:21, *.t-mobile.pl

@JACUNHO : Jak Prijovic przychodził to wcześniej jeszcze częściej zmieniał kluby a u nas kawał piłkarza był. Dajmy szansę chłopakowi, a na ocenę przyjdzie czas później.

odpowiedz
Gepetto - 06.02.2020 / 23:49, *.chello.pl

Widziałem go w Anglii jak grał to gwiazda ligi polskiej. W Niemczech dwa trzy mecze widziałem w jego wykonaniu, nie szło ale myślałem, że inny system gry. Rozmawiałem z kolegą to ponoć słabszy niż w Anglii jak grał, bez ciągu ale z przebłyskami. Bardziej nadaje się do typu ligi polskiej niż technicznej hiszpańskiej. Zobaczymy czy będzie na głodzie gry i miał z kim mieć ciąg na bramkę. Jednak najrozsądniej byłby kontrakt 1 plus 2 lub 1,5 plus 1,5. Pożyjemy i zobaczymy. Przynajmniej dwa lata niech trzyma poziom chociaż taki jak Wszołek. Śmierdzi mi wysokość jego kontraktu...

odpowiedz
Mat - 06.02.2020 / 23:23, *.com.pl

W tym sezonie 3 bramki z głowy, 1x sam na sam i jeden karny. Przyda się na stałe fragmenty. 17 meczy ale mało grał ogólnie.

odpowiedz
Marcinek 31 - 06.02.2020 / 23:19, *.play-internet.pl

Ej zbawcy i znawcy futbolu, mam info, zamiast pier... Głupoty ze ten do dupy tamtego z duupy wzięli, inny się nie nadaje bo drewno, to proponuję dorzucić do budżetu transferowego parę mln i wtedy pokazać jakiś ty kur.. Kozak, i kupuj za ile wlezie, ale najpierw wejdź tu na forum i poczytaj te wypociny czego inni chcą, bo już wiedzą że to co zakupisz jest do duupy i się nie nadaje, dobranoc znafcy wszystkiego

odpowiedz
Yorick - 06.02.2020 / 22:17, *.orange.pl

Ciekawe jaka część budżetu Legii idzie na opłacanie trolli, które powtarzają te bajki o Leśnodorskim, co żył ponad stan. No chwila. Był Leśnodorski, były puchary. Co roku. Czasem nawet poza grupę LE. Awans do LM 'fartem'? Nie, awans do LM łatwą ścieżką, którą wypracowały wyniki w poprzednich latach. To że obecnie do LM mamy 10 rund eliminacji to też jest wynik czyichś działań.

odpowiedz
filand - 06.02.2020 / 22:27, *.t-mobile.pl

@Yorick: Płacą po 0,04 PLN od wpisu. Po 0,05 od wpisu po angielsku...Najlepiej płacą za wpis w języku Dżucze...

odpowiedz
mk8311 - 06.02.2020 / 20:42, *.chello.pl

INGOLSTADT jak już coś, to jest stolica Audi do ... nędzy, a nie tam jakaś literówka

odpowiedz
Adam - 06.02.2020 / 22:08, *.chello.pl

@mk8311: Kolego, spokojnie, nie zes**aj się. Wskazanie literówki spoko, ale te spusty nad marką zachowaj sobie na zlot fanklubu. Kogo obchodzi jaki producent blaszaków ma tam siedzibę.

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 20:12, *.centertel.pl

WSTYD WSTYD WSTYD mi za transfery do klubu. To co vuko osiagnal tymi pokrakami to istny majstersztyk. Od kilku lat beznadziejne transfery do klubu w wyniku ktorych vuko musi ratować sie m.in karbownikiem. Wstyd mi za sprzedaz kulenovicia i carlitosa i nie kupienie nikogo w zamian. Wstyd mi rowniez bardzo za sprzedaz niezgody i nie sprowadzenie nikogo wartosciowego. Najbardziej mi wstyd ze za czasow polmotu i mocnego zadluzenia klubu transfery do klubu byly o klase lepsze niz 15 lat pozniej.


Żal mi tego ze roztrwonilismy kase z LM i punkty w rankingu. Żal mi ze od 3 lat nie ogladam euro pucharow z Legia. Zal mi ze lech poznan ma lepsze transfery od nas. Obecnie kupil ramireza z łksu a Legia nie potrafiła. Zal mi było patrzec jak odpadamy z luksemburgiem. Zal mi bylo sluchac o kredytach zadluzeniach splacaniu dlugow. Zal mi ze Jaroslaw Niezgoda odszedl za jedyne 3,5, mln dolarow. Zal mi ze piast gliwice zostal MP. Najbardziej mi zal ze Boguslaw Lesnodorskk nie jest juz prezesem.

Darek dziekuje ci z calego serca za te kilka lat. Wspaniale bylo przezywac te okienka transferowe i patrzec jak profesjonalnie prowadzona jest Legia. Chwała ci .

A tak powaznie to szacun Vuko za to co osiagasz z tymi pilkarzami.

odpowiedz
Vuko - 07.02.2020 / 17:54, *.tpnet.pl

@Grzesiek: a co vuko osiagnal? Przegral pewne mistrzostwo i odpadl z pucharow....

odpowiedz
Wilanow - 06.02.2020 / 19:44, *.tpnet.pl

W necie są informacje, że ma przyjść za darmo ponieważ ma bardzo wysoki kontrakt w Las Palmas (500 tys euro) i Hiszpanie chętnie się go pozbędą. Oby nie okazał się skrzyżowaniem Necida I Obradowvica :)

odpowiedz
GLP - 06.02.2020 / 19:37, *.tpnet.pl

Krotszych kontraktow nie ma jak na poczatek !!!

odpowiedz
Satyricon - 06.02.2020 / 19:21, *.236.206

Nauczony doświadczeniem po sprzedaży... że łatwo ich zastąpimy...ble ble. Sprowadzą kolejnego ogórka. Panie Loczek Legia to nie zieleniak. Gadka o tym jak to dobrze będzie za kilka lat do nikogo już nie trafia. Mówicie co będzie za kilka lat a nie potraficie zaplanować transferu z wyprzedzeniem 2 miesięcznym. Wiedzę o tym że Niezgoda odejdzie mieliście już dużo wcześniej i wygląda na to że planowania nie ma żadnego.

odpowiedz
Marek - 06.02.2020 / 18:30, *.play-internet.pl

Może będzie dobry.
Liga lidze nie równa.
Może być zajebisty i być słaby u nas może być słaby i być silny u nas. Ofoe np przyszedł grał słabo. I nagłe najlepszy.

odpowiedz
autor - 06.02.2020 / 18:04, *.vectranet.pl

Nikt z was nie widzi, a ja tu widze zwykle pranie mafijnej kasy, oszustwa na lewo i prawo, Mioduski kupił dla siebie i gangusów w bialych kolniezykach po prostu pralnie pieniedzy i tyle :) macie odpowiedz na to czemu to wyglada tak, a nie inaczej ;)

odpowiedz
Quick - 06.02.2020 / 18:10, *.tpnet.pl

@autor: Mocne oskarżenie kolego.

odpowiedz
autor - 06.02.2020 / 19:54, *.vectranet.pl

@Quick: zwykla prawda

odpowiedz
Leny - 06.02.2020 / 20:48, *.rogers.com

@autor: tez tak mysle ziomek. mozliwe ze m.in. dlatego rozeszly im sie drogi z Lesnodorskim

odpowiedz
filand - 06.02.2020 / 21:46, *.t-mobile.pl

@autor: Nikt ? Kolega raczy żartować
....

odpowiedz
Mariot85 - 06.02.2020 / 17:44, *.cyfrowypolsat.pl

Kolejny szrot kiedy ten Miodek otworzy oczy

odpowiedz
znc - 06.02.2020 / 17:26, *.supermedia.pl

czy to żart? ;/

odpowiedz
kowaLos - 06.02.2020 / 17:10, *.play-internet.pl

Hej Pudel, mogłeś mieć Niko, a masz wczorajszego knedla, oby ci stanął ością w gardle!

odpowiedz
Ja - 06.02.2020 / 19:54, *.play-internet.pl

@kowaLos:
Ten twój Niko to wyraźnie powiedział, że do tego klubu nie wróci. Poczytaj najpierw nim coś palniesz.

odpowiedz
WSL - 06.02.2020 / 17:06, *.tpnet.pl

W LEGII nie bedzie mial takiego kontraktu bo nie stac !!!

odpowiedz
olew - 06.02.2020 / 16:48, *.vectranet.pl

Niepotrzebny zakup, jesteśmy zbyt biedni na drogiego Czecha (bez specjalnych wyników i powalającej bio). Mamy Kante i młodych, na ligę to starczy, a latem łatwiej kogoś na LM kupić.

odpowiedz
Nieznany - 06.02.2020 / 16:40, *.t-mobile.pl

Witam wszystkich,po co ten stres i nerwy?Moim zdaniem wygląda to tak!Dla (MARNEGO)prezesika KIBIC LEGII nic nie znaczy,ten facet ma nas gdzies.Dla niego nasz Kochany Klub to biznes.Gadal na Lesnego,że on to tylko czyjeś pieniądze potrafił rozwalić a ja się pytam,gdzie są pieniądze z transferow?Dzisiejszy prezesik też naj...al dlugu zatrudniajac mega fachowców na trenerów a pozniej gdy juz nie pracowali to dalej musial im placic!!!!Ale zatrudniał i dalej to robi marnych pilkarzykow ktorzy grają w rezerwach za takiego pieniądze, że szary czlowiek nawet nie jest wstanie sobie wyobrazić co by kupil za taki szmal.Opuscil ceny biletów ale zachęca do kupywania co raz to nowych gadżetów w sklepiku i ciągnie z nas chajs.To jest dramat co w tej chwili dzieje się w Legii!Ale jest też światełko w tunelu,że my przy Legii jesteśmy od zawsze a gdy byzmesmen odejdzie to My dalej bedziemy Z NASZĄ KOCHANĄ LEGIA!!!!!

odpowiedz
optymista - 06.02.2020 / 18:10, *.202.101

@Nieznany: Czytałeś sprawozdanie finansowe Legii? No to wiesz już, że kasa z transferów ma pokryć znaczną część długów. Był Leśny, było życie na kredyt ale udało się to posklejać wynikami. Skończyły się wyniki a przechodzenie na zrównoważoną politykę finansową trochę potrwało... do tego kilka błędów personalnych nie pomogło. Od dna już się odbiliśmy. Ten sezon to delikatna tendencja zwyżkowa. Trzeba czasu. Jest dobry trener, który buduje drużynę z tego co ma i rozumie w którą stronę klub ma iść. Nie spodziewajmy się cudów. Legia gra lepiej. Jest na pierwszym miejscu. Straciliśmy niestety najlepszego zawodnika za grosze (było wiadomo od początku, że nie przedłuży kontraktu) do tego kilku mniej ważnych ale jest szansa, że nie odbije się to na poziomie drużyny. Warto spojrzeć na to, że wartość drużyny wcale nie spadła a wręcz przeciwnie. Jeżeli w przyszłym roku trafi się LE, odbudowa będzie szybsza. Jeśli nie to krok po kroku... Ważne, żeby przetrwać letnie okienko bez większych ran

odpowiedz
Adam - 06.02.2020 / 18:35, *.chello.pl

@optymista: "Jest dobry trener, który buduje drużynę z tego co ma i rozumie w którą stronę klub ma iść."

xDxDxDxDxDxDxD

odpowiedz
Optymista - 06.02.2020 / 18:49, *.202.101

@Adam: Jak rozumiem też, tak jak ja, cieszysz się z sytuacji kadrowej naszego sztabu szkoleniowego :). Jeżeli drużyna będzie rozwijała się dalej tak jak od początku sezonu Aco według mnie może bez obaw wziąć udział w konkursie na najlepszego trenera Legii XXI wieku. Musi jeszcze potwierdzić kilka rzeczy bo na chwilę obecną jest za krótko i nie wiemy jak reagowałby w sytuacjach takich jak faza grupowa LE czy LM oraz nie wiemy czy utrzyma poziom w kluczowych momentach ligi. Na chwilę obecną widać, że mamy trenera przez duże T. Tak na marginesie, trener to taka osoba która sprawia, że zawodnicy zdobywają umiejętności i graję lepiej a drużyna osiąga maksymalne na swoje możliwości wyniki. Na chwilę obecną nie widzę zastrzeżeń do Aco Vukovicia, co więcej wydaje mi się, że z założeń wywiązuje się lepiej niż byśmy oczekiwali.

odpowiedz
Nieznany - 06.02.2020 / 19:25, *.t-mobile.pl

@optymista: a co się tak pudla teraz trzymasz?Jak lesny i jego rzady wprowadzili Legie do LM klaskales raczkami jak Dziecko z radosci a teraz psioczysz?!!!Prawda jest taka,że co raz mniej ludzi przychodzi na mecze,zeby nie ludzie z ZYLETY to by trybuny swiecily pustkami.Kazdy ma prawo glosu wiec nie komentuj tego co napisalem kibicu w kapciach.

odpowiedz
kibic - 06.02.2020 / 21:21, *.tpnet.pl

@Optymista:ośmieszasz się człowieku ,myślenie nie boli ,budżet tak zrównoważony że jest dalej ciężarem .

odpowiedz
Adam - 06.02.2020 / 22:20, *.chello.pl

@Optymista: Dobrze wiesz o co mi chodziło. Fakt, drużyna gra lepiej niż na początku, nie będę udawał, że zupełnie nie ma progresu, ale na nazywanie naszego klubowego pana od wuefu trenerem jest jeszcze za wcześnie. To, że Ty to zrobiłeś dziwi mnie tym bardziej, że definicję i ogólny zamysł tej roli znasz.
Póki co Vuko pokazał głównie, że jest dobrym waflem pudla. Owszem, można się w tym doszukiwać plusów (nie ironizuję) - raczej nie zostanie zwolniony co wprowadza jakąś tam stabilizację (odpada ryzyko kolejnego wynalazku zza granicy, który pewnie zostałby zwolniony zanim miałby szansę na próbę budowy drużyny).
Oprócz tego pokazał jeszcze, że lubi strzelać fochy na piłkarzy, ma tendencję do zwalania winy na innych oraz, że jego wypowiedzi są często zupełnie oderwane od rzeczywistości.

odpowiedz
Adam - 06.02.2020 / 22:26, *.chello.pl

@Nieznany: Nic nie wiesz o typie i po nim ciśniesz. Zresztą nawet gdyby nie łaził na stadion, ale miał klub w sercu to co? Trzeba chodzić na konkretną trybunę, żeby być 'prawdziwym kibicem'? Są lepsi i gorsi?

Na koniec sam sobie przeczysz - piszesz, że każdy ma prawo głosu, a potem zabraniasz mu z korzystania tego prawa bo nie zgadza się z Tobą. Ogarnij się.

odpowiedz
Optymista - 06.02.2020 / 23:18, *.169.101

@Nieznany: każdy ma prawo głosu więc nie komentuj! Mam wrażenie pyszczku, że kiedy ja bywałem na stadionie w tym na żylecie (hoho) to Ty jeszcze nie rozpoznawałeś się w lustrze.
@Adam: Od początku tego sezonu, kiedy drużyna dostawała łomot w lidze i prasie miałem wrażenie, i o nim informowałem, że idziemy w dobrym kierunku bo w końcu mamy trenera. Potem przyszła seria zwycięstw i jeżeli Vuko utrzyma grę na tym poziomie przez cały sezon to naprawdę... który z trenerów może się tym pochwalić? Bardzo mi się podoba to że drużyna nie jest zależna od pojedynczych piłkarzy. Przecież nawet odejście Cafu może okazać się niezauważalne a przecież to piłkarz z innej półki. Gdyby Vuković przyszedł z zza granicy byłby już uwielbiany jak Czerczesow. No ale jest nasz... Więc trzeba trochę pognębić :).

Widze w tym wszystkin jakąś mądrość: tracimy zawodników a drużyna nie obniża lotów. Stąd optymizm. Myślę, że Vuković wymyślił sobie tego Czecha i da on to czego Niezgoda nie mógł czyli przewagę w polu karnym, zgranie piłki i jej przytrzymanie. Mam wrażenie, że umiejętność utrzymania się przy piłce w okolicach pola karnego jest u nas całkowicie niedoceniana a przecież ten facet właśnie to umie.

odpowiedz
lhm - 07.02.2020 / 01:41, *.vectranet.pl

@Optymista:
Ty się dobrze czujesz? Porównujesz Vuko do Czerczesowa? :-O

odpowiedz
Kb - 07.02.2020 / 08:40, *.t-mobile.pl

@optymista: Brawo Kolego. Wreszcie ktoś kto spojrzał w finanse klubu i rozumie że dla właściciela klub to biznes. Klub musi mieć strategie która w długim terminie pozwoli zarabiać. Nikt nie wyłożyć 200 mpln żeby potem co roku dokładać po 50 mpln. Dzięki leśnemu przeżyłem wspaniałe emocje, ale dużo było w tym farta, hazardu i życia ponad stan, bez inwestycji w przyszłość. To by się kiedy obróciło przeciwko nam. Wiele dużych klubów się już stoczyło bo to jest trudny biznes, nie da się co roku wygrywać, dlatego budżet musi być zrównoważony, a za leśnego nie był. Zabrakło sukcesu i 2 lata z rzędu mamy 50 mpln straty operacyjnej. Koszty klubu to 140 mpln! Ile z tego da się pokryć z biletów? 20 mpln! Dziwicie się jeszcze ze strategią jest oparta o akademię, nacisk na grę młodymi, ich promowanie i sprzedawanie, a z uzyskanych pieniędzy nie ma wielkich transferów.
Co dziwnego w tym że Vuko realizuje wizję prezesa, jest jego pracownikiem. Takie ma zadanie. Zresztą pomimo wielkiego hejtu po kilku porażkach, wytrwał i osiąga dobre wyniki.

odpowiedz
Optymista - 07.02.2020 / 11:13, *.coucou-networks.fr

@lhm: Ja też lubię bardzo sympatycznego rosjanina co nie zmienia faktu że umiem patrzeć realnie na rzeczy. Czerczesow ustawił pragmatycznie drużynę I osiągnął założone cele. Vuko jest na najlepszej drodze ku temu a do tego buduje I rozwija czyli coś czego rosjanin nie zrobił.

Wiesz skąd legenda Czerczesowa? Z mediów. Pogrywał sobie z dziennikarzami, stroił miny czyli po prostu robił szow. Kupił tak kibiców I mógł potem wszystko. Łatwo pomylić sympatię z rzeczową oceną.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 07.02.2020 / 22:33, *.chello.pl

@Kb:

Kolejny pragmatyk z wiedzą... żadną... Niestety sport ma to do siebie, że sukces nabija budżet. Odwrotnie jest tylko przy zdobyciu bogatego sponsora. Natomiast zrównoważenie budżetu przy braku sukcesów oznacza przeciętność. Rozumiesz słowo INWESTYCJA? Leśny inwestował w pilkarzy. Nie liczę LM, piszę tylko o Lidze Europejskiej. Dobry piłkarz=spore szanse awansu=większe pieniądze z sezonu i ze sprzedaży pilkarzy. Itd.
Te Miodouste równowazenie budżetu to ogórki, odpady i emeryci, którzy zjedli budżet swoimi pensjami a nie zarobili dla Legii nic.
Obradovic więcej zarabia rocznie niż kosztuje 90% polskich piłkarzy. Eduardo czy portugalski zaciąg to już temat na bankructwo.

Masz dla przykładu swój biznes. Jeśli będziesz do klientów jeździł wxiąż psującym się autem to klienci odejdą. Jeśli zainwestujesz w lepsze auto to nie tylko dojedziesz do tego klienta ale i w razie sukcesu czyli zwiększonych zysków opchniesz jeszcze auto za dobrą sumę.

Kapujesz już czy dalej bezmyślnie sobie żyjesz?

odpowiedz
Robb - 06.02.2020 / 16:04, *.201.218

A Nikolić wylądował na Węgrzech... Nie można było ściągnąć kogoś sprawdzonego w naszych warunkach zamiast obieżyświata który nie zaistniał w żadnym klubie w którym grał??

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 16:15, *.centertel.pl

@Robb: nikolic wiedział zeby nie ladowac sie do tonacego okretu. Bo chyba na to sie zanosi. Po za tym moze chcial wrocic do wegrzech uparl sie i nic mu nie zrobisz.

odpowiedz
Daniel - 06.02.2020 / 16:39, *.tpnet.pl

Miałem o tym napisać. Nemaja Nikolić do wzięcia! Mógłby ze dwa lata dla Legii spokojnie zagrać! Zna Legie,lige i gole pewne dla Legii i mistrz! Nie rozumiem co wyprawiają Mioduski i spółka!

odpowiedz
olew - 06.02.2020 / 16:56, *.vectranet.pl

@Robb: Nikolic poszedł do klubu bogatszego obecnie od Legii, to klub Orbana... jak będzie nas 25 tysięcy na każdym meczu, a bilety po stówkę co najmniej , to możemy licytować z MOL-em

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.02.2020 / 16:56, *.247.160

@Daniel : Może z Pekhartem dało się jakieś lody ukręcić.

odpowiedz
Daniel - 06.02.2020 / 18:20, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Nie wiem. Wszystko możliwe.

odpowiedz
tomiacab - 07.02.2020 / 00:12, *.centertel.pl

@Daniel : nemanja zna Leśnego i zna pudla i wie ze do tego drugiego nie ma się co zbliżać gdy chodzi o pieniądze. Wiadomo że krętacz chciwy... to jeszcze sam wszedzie rozpowiada ze sprzedając za 11m euro a kupując za 0 euro... tworzy długi. Poszedł bys do takiego biiznesmana pracować?

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 15:58, *.centertel.pl

Trzyletni kontrakt to troche malo , podpiszmy 5 letni przeciez to taki perspektywiczny pilkarz

odpowiedz
JACK (L) - 06.02.2020 / 15:28, *.t-mobile.pl

Następny Necid i tyle w temacie. PS. Chcą sprzedać Obradowicia iAgre ktorzy w sumie rocznie dostają 640 tys. Ojro by ściągnąć 30 latka który zdobywa 5 bramek na sezon!!! Widać że Legia szuka na gwałt wzmocnień tylko kasy brak. To jest żenujące.

odpowiedz
Ikii - 06.02.2020 / 15:20, *.inetia.pl

Z mojego punktu widzenia to komentarze znawców mogą być, ale jak ktoś tu leczy zatwardzenie i inne dolegliwości, to szkoda jego czasu, oraz czytelników, mówiąc górnolotne, głównie ze względu na szacunek do klasyki.
Odnośnie transferologii czy podobnych zjawisk.. Vadis nie grał źle w skali nawet eu, ale dalej pamiętamy Berto czy Eduardo.. mam tylko nadzieję że trener będzie pamiętał ze nie tylko jego Serbska myśl szkoleniowa jest najwazniejsza ale i dalsze ruchy dla Polskiej piłki.. nie dla zzysków i strat, bo jeśli taki Jarek Niezgoda nie zagrał w kadrze to czemu Rosołek czy Kostorz miał by być lepszy od Lewego?? W każdym razie powodzenia, rusza liga i zobaczymy na co kogo dziś stać. Mocno Legia, jedziemy ze wszystkimi i patrzymy co pokażą gwiazdy!

odpowiedz
Jac - 06.02.2020 / 14:43, *.net.pl

Zobaczcie, że te 5 bramek strzelił w jednej rundzie - i może to statystycznie w 17 meczach zagrał - ale uzbierał w tych 17 występach 813 minut - czyli de facto w 9 całych meczach 5 bramek.

odpowiedz
lhm - 07.02.2020 / 02:10, *.vectranet.pl

@Jac:
Czyli podobne statystyki jak Kante kiedy grał na wypożyczeniu do Gimnasticu Tarragona.
Zobaczymy wkrótce do czego się nadaje.

odpowiedz
LWGZ - 06.02.2020 / 14:30, *.tpnet.pl

To faktycznie super snajper 5/17 !!!!

odpowiedz
LGZ - 06.02.2020 / 14:27, *.tpnet.pl

Dobry napastnik jak gra to w kazdym meczu strzela gola !!!

odpowiedz
ZGL - 06.02.2020 / 13:46, *.tpnet.pl

W takim wieku mielismy pilkarzy a jakie byly efekty to wiemy !!!

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 13:35, *.centertel.pl

Vuko wie co ma robić. Bedzie gral kante albo rosolkiem aw pogotowiu bedzie kostorz. A pekhart dolaczy do obradovicia i agry. A gra?

odpowiedz
Andrzej - 06.02.2020 / 13:25, *.plus.pl

Nie ma po co sie nim przejmować bo i tak szybko nie zagra w Legii, zanim Vukovic stwierdzi że jest on gotowy do gry to skończy się sezon.

odpowiedz
retjeh - 06.02.2020 / 14:16, *.centertel.pl

@Andrzej: pier...ie focha jak obradovic

odpowiedz
Zły krasnolud - 06.02.2020 / 13:14, *.centertel.pl

Prezio Leśnemu zarzucał, że ten budował drużynę robiąc długi, a sam robi dlugi i do tego nie buduje drużyny. Skoro długi i tak są nieuniknione, to buduj chociaż druzynę na ich koszt a nie kuźwa kij wie na co idzie ta kasa że ciągle długi i długi, bierze kasę z transferów i nie kupuje nikogo, a tam dalej długi. Następne okno sprzedaje nie kupuju i długi ku... Co jest ku...? Co ten Długi się tak przy...ał tak do miodka? We snach też go chyba dlugi gania.

odpowiedz
Elquatro - 06.02.2020 / 11:46, *.chello.pl

No i to jest prawdziwy ogór a nie jakiś podrabianiec

odpowiedz
Statnisław_Perkoz - 06.02.2020 / 11:45, *.play-internet.pl

Mam infor dla Vuko, ten Pekhart gra u mnie w Legii, w FIFA 20, ale na razie nie odpalił, staram się jednak nie dołowac typa i delikatnie zwiększam mu obciążenia, przesunąłem go na prawego ofensywnego pomocnika, ale też nie dał rady, wobec tego dałem na lewego obrońcę, niestety objeżdżają go, na stoperze dostałem jakiś upokarzający łomot od Old Boys Berno, na bramkarza go nie dam. W sumie teraz wchodzi na końcówki, bo utopiłem trochę szmalu w jego zakup. A no i na powrót stawiam go na szpicy, za Kante wchodzi, i widzę, że jest taki pogodniejszy, trzyma się linii pola karnego, i nawet muska gałę jak z rzutu rożnego Gruzin dorzuca, coś czuję, że niedługo wpakuje coś do siatki! Vuko dam znać! Czuj duch!

odpowiedz
Elquatro - 06.02.2020 / 11:50, *.chello.pl

@Statnisław_Perkoz: Graj w grę i zamknij mordę bo gowno nas to obchodzi

odpowiedz
Angela Tusk - 06.02.2020 / 14:46, *.co.uk

@Statnisław_Perkoz: A mnie sie historia podobala. Nie ma to jak FIFA i FM - Mourinho tez zaczynal od gier :P

odpowiedz
Adam - 06.02.2020 / 22:29, *.chello.pl

@Statnisław_Perkoz: To trochę easy mode, ale polecam nadużywanie piłkarzy, którym kończą się kontrakty. Czekasz tylko na ten moment, aż do końca zostanie im sześć miesięcy i możesz zakontraktować każdego. Ja tak sprowadziłęm do Legii między innymi Hazarda i Mbappe xD

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 11:41, *.centertel.pl

Pekhart na rozmowie z kucharskim stwierdzil ze jest glodny, kucharski uslyszal ze jest glodny gry. Nie minela chwila a kontrakt stał sie faktem. Kto by przypuszczał ze pilkarz pokroju Perkharta zagra kiedykolwiek na boiskach ekstraklasy.

odpowiedz
Maciel - 06.02.2020 / 11:40, *.chello.pl

Wyszło na to,że biorą co zostało na rynku... Tak to każdy by potrafi załatwiać transfery. 30 lat i mało bramek,ale tanio.

odpowiedz
Cesio - 06.02.2020 / 11:22, *.com.pl

Jak czytam wypociny niektórych"" znafcuf"" tematu ,to zaraz mam przed oczami komentarze dotyczące Prijo i Dźidźi.Może nieprawdę piszę??

odpowiedz
jacq - 06.02.2020 / 13:58, *.tpnet.pl

@Cesio: Ile Prijovic strzelał bramek,zanim przyszedł do Legii,a ile on? 5 goli przez cały sezon i to ma być napastnik?

odpowiedz
Cesio - 06.02.2020 / 17:42, *.com.pl

@jacq:
Przypomnij sobie ile czasu zajęło Prijo zanim zaczął grać na dobrym poziomie,to samo było z Dzidzią,którego od początku nazywano tłuściochem i ile im zajęło,żeby do siebie przekonać trybuny.Pozdrawiam.
P.s.Mijmy nadzieję ,że ten transfer wypali ,bo z przodu brak dział

odpowiedz
Markus Merk - 06.02.2020 / 11:10, *.play-internet.pl

Już dwóch hobby playerów w Legii II mamy, jak go kupią, będzie trzeci do kolekcji. Jak to możliwe, że DM i RK nie uczą się na swoich błędach(Obradovic, Necid, Chukwu, Eduardo) znowu jakiś piłkarski emeryt do pobierania kasy. Jedyne wytłumaczenie, że to musi być jakiś przekręt.

odpowiedz
Miodulski Ltd - 06.02.2020 / 11:24, *.centertel.pl

@Markus Merk: nie rozumiesz ze nikt inny do Legii nie przyjdzie? Legia i polska liga nic nie znaczy, dla mlodego obcokrajowca to nie jest kierunek ani rozwoju ani finansowy, do tego mlodsi kosztuja, Miodulski i Kucharski biora to co sie nigdzie indziej nie lapie, wiec przystopuj swoje wybujale ego mistrza swiata i nie nastawiaj sie bo mlodszy perspektywiczny zagraniczny napastnik woli isc do 2 czy 3 ligi kraju pilkarsko rozwinietego i cos znaczacego

odpowiedz
Adam - 06.02.2020 / 18:40, *.chello.pl

@Miodulski Ltd: To nie do końca prawda. Młode chłopaki z Afryki czy niektórych państw Ameryki Póludniowej wiele by dali za możliwość gry w prawie jakimkolwiek klubie w europie. Dla nich to szansa na lepsze życie i, potencjalnie, na większą karierę.

odpowiedz
Kris - 06.02.2020 / 10:57, *.207.165

słabo

odpowiedz
Darek - 06.02.2020 / 10:40, *.chello.pl

A może my tak specjalnie kupijemy tych ogórków?Pozniej sprzedajemy tych najlepszych by było na pensje dla tych co nic nie grają.W międzyczasie można drugie tyle pieniedzy wyprowadzić z klubu bokiem.Bo tak naprawdę nikt do końca nie wie ile taki ogór zarabia.Ile wziął za podpis a ile wziął jego menago za finalizacje transferu.Raz się można pomylić co do pilkarza ale nie co sezon.Jednemu ogórowi się kończy kontrakt zaraz jest nastepny na jego miejsce.Przypadek?

odpowiedz
Lego - 06.02.2020 / 11:26, *.centertel.pl

@Darek : czlowieku poprostu nikt nie chce grac w tej dziadowskiej lidze wiec kogo maja wziac?

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 11:45, *.centertel.pl

@Lego: jakos w czasach Lesnodorskiego chcial grac Nikolic , nawet pilkarz pokroju Vadisa Odjidji Offoe zechcial u nss grac. Da sie ?da...

odpowiedz
Znaffca - 06.02.2020 / 12:45, *.226.43

@Grzesiek: Z tego co pamiętam to według towarzystwa tutaj Odzidza byl najpierw przeplaconym grubasem nim stal sie półbogiem

odpowiedz
Grzesiek - 06.02.2020 / 16:26, *.centertel.pl

@Znaffca: witaj, tak ale zanim byl grubasem był kozakiem w lidze belgijskiej. No ale po czesci masz racje.... No ale no Danijel Ljuboja zdecydowałsie u nas grać i to bylotez za czasow Lesnego. lech poznan wisla krakow oni tez scisgali niezlych pilkarzy ....ale to bylo kiedys. Teraz faktycznie poziom naszej ligi to dnoooooooooo

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2020 / 10:36, *.centertel.pl

ćwierćinteligent miodzio nie rozumie tego, ze jak będzie z zysków transferowych tylko spłacał długi, a nie będzie w tym czasie zbroił drużyny, to długi będą odrastać. Nigdy z tego nie wyjdzie. Co za qrwa łeb nam się trafił, to ręce opadają.

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.02.2020 / 10:29, *.net.pl

Jeśli już to kontrakt na rok z opcją ew. przedłużenia. Kasa uzależniona od wyników. Jeśli nie będzie chciał, to trudno. Legii raczej nie zbawi. Inna sprawa, ze widać gołym okiem politykę klubu, w której nie ma mowy o podwyższaniu, czy chociażby utrzymywaniu poziomu sportowego. A widać w starciach w eliminacjach pucharów europejskich, jaki to jest poziom. Tylko kasa się liczy. Zero ambicji i wyciągania wniosków. Panie Dariuszu, zmień Pan doradców. Warszawa czeka!

odpowiedz
Nienormalny - 06.02.2020 / 11:31, *.centertel.pl

@Normalny człowiek: czlowieku kto Ci sie zgodzi na taki kontrakt? Gdybys prowadzil hurtownie to dawalbys w komis towar sklepikarzom i placili by Ci w zaleznosci od sprzedarzy,czy odrazu bys chcial miec zaplacone za towar? Skad sie takie tegie umysly biora to ja nie wiem ;) to juz lepiej nic nie pisac

odpowiedz
Normalny człowiek - 06.02.2020 / 14:57, *.net.pl

@Nienormalny: ale błysnąłeś hurtowniku. Lepiej dawać kontrakty po 3 latka i płacić gruby szmal za grę w Legii II

odpowiedz
Ikii - 06.02.2020 / 10:27, *.inetia.pl

Droga i ryzykowna sprawa, aczkolwiek nazwisko okazałe jak na esa, parę gier w Bundeslidze. Moze to kwestia korzystnego kontraktu.

odpowiedz
kowaL - 06.02.2020 / 10:20, *.vectranet.pl

Necid 2.0 za drobne wzięty, za to z pensją jak Obradovic, brawo pudel i jego świta! Deal roku!

odpowiedz
LWGZ - 06.02.2020 / 09:45, *.tpnet.pl

Jakby przyszedl to dlugo miejsca nie zagrzeje !!!!

odpowiedz
Stanisław Anioł - 06.02.2020 / 09:43, *.192.90

Kur.a będzie mu sie chciało z wysp kanaryjskich do Warszawy przenosić? Mnie by sie nie chciało? Ale jakby co zapraszamy

odpowiedz
MatWij - 06.02.2020 / 09:41, *.orange.pl

Ja cały czas powtarzam że najlepszym Szefem Skautingu byłby... Besnik Hasi.
Trener z Niego żaden, ale prawda jest też taka że nikt nie ściągnął do Legii piłkarzy pokroju Moulin czy Ofoe za śmieszne pieniądze.

odpowiedz
BRL - 06.02.2020 / 11:14, *.tktelekom.pl

@MatWij: słuszne spostrzeżenie.

odpowiedz
lob - 06.02.2020 / 09:38, *.chello.pl

Za chwilę (maj ) kończy 31 lat....i kontrakt na 3 lata ???
Do tego taki obierzy świat.
Gdyby to był Robert L to był bym na tak...

odpowiedz
ZGL - 06.02.2020 / 09:37, *.tpnet.pl

Srednio strzela gole !!!

odpowiedz
filand - 06.02.2020 / 09:48, *.116.21

@ZGL: Zdecydowanie gorzej niż średnio..
Mocne strony
Pojedynki powietrzne
Słabe strony
Brak wyróżniających cech
Mecze
Rozegrane łącznie 17
Rozpoczął się 8
Minut na mecz 49
Atak
Bramki 5
Częstotliwość trafień 165 min
Bramek na mecz 0.3
Strzałów na mecz 0.8
Niewykorzystane okazje 4
Podania
Asysty 0
Kontakty z piłką 14.5
Stworzone okazje 0
Kluczowe podania 0.2
Podania celne na mecz 4.9 (58%)
Skuteczność na własnej połowie 1.4 (83%)
Skuteczność na połowie przeciwnika 3.5 (51%)
Skuteczność długich piłek 0.0 (0%)
Celność podjętych podań 0.2 (43%)
Celne podania 0.0 (0%)
TOMÁŠ PEKHART

Tomáš Pekhart (CZE) jest obecnie zawodnikiem Las Palmas, drużyny grającej w LaLiga 2. Tomáš Pekhart ma 30 lat (26 May 1989) i ma 194 cm wzrostu. Tomáš Pekhart jest zawodnikiem, którego preferowaną nogą jest prawa. Wartość zawodnika Tomáš Pekhart według SofaScore to 580k €. Tomáš Pekhart jest obecnie związany kontraktem z drużyną Las Palmas do Jun 30, 2020. Jego numer na koszulce to 17.

odpowiedz
filand - 06.02.2020 / 09:29, *.116.21

Do tej pory to co robił Prezes Loczek wraz z przydupasami nazywałem farmą. Jak działa farma to mało rozgarnięty przedstawiciel jedynie słusznej części wielbicieli korzystania z cudzej własności rozumie i potrafi dokonać charakteryzacji. Jeśli dojdzie do tego transferu zacznę towarzystwo Prezesa Loczka, Genialnego Stratega ( umiejętność gry bez napastników i próba gry bez bramkarza, na kim się próbował wzorować nie będę wspominał) oraz przydupasów nazywać pralnią pieniędzy. Do złomowiska i składowania szrotu droga nie jest daleka.
Dziękuję za uwagę. Życzę udanego dnia.

odpowiedz
Miod - 06.02.2020 / 11:36, *.centertel.pl

@filand: to zglos Miodulskiego do NIK, moze go wyprostuja i ulecza Legie ;)

odpowiedz
tekken (L) - 06.02.2020 / 09:25, *.230.92

To akurat może być dobry transfer.

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2020 / 09:11, *.play-internet.pl

Jeszcze z innej beczki, miodek obstaje za pozostawieniem ESA-37. Oczywiście może się komuś nie podobać pomysł z 18 zespołami, ale obecnie głosowanie toczy się już tylko nad dwoma wariantami. Mamy możliwość 18 druzyn 34 kolejki, albo zostać przy tym chorym systemie rozgrywek, który nigdy nie powinien powstać. Oczywiście szopen qurwa lobbuje za pozostania w tej patologii. Dla mnie to jest patologia. Jak można dopuszczać do tego by drużyny grały w sezonie, ze sobą nieparzystą ilość spotkań, aby ktoś był gospodarzem raz, a ktoś dwa razy?

odpowiedz
tekken (L) - 06.02.2020 / 09:22, *.230.92

@tomiacab: Chłopie ty wiesz co mówisz, bez ESA 37 od połowy sezonu większość spotkań w lidze to była o pietruszkę. teraz przynajmniej jest walka. To boli większość działaczy środka tabeli,że nie mogą sobie o nic nie grac.

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2020 / 10:26, *.centertel.pl

@tekken (L): na całym świecie tak jest i jaki widzisz chłopie w tym problem? Pomyśl o tym, ze jest to szansa własnie do gry dla młodych. Drużyny grsające o nic moglyby na kilka kolejek przed końcem dać ogrywać się młodym. Wyrównana liga daje emocje ale też mistrzów z przypadku. Ktoś złapie formę i idzie na mistrza bo ma 3 tygodnie formę w koncówce sezonu. Chyba ty nie przemyślales tego wszystkiego. Owszem amy emocje w końcówce i co nam to daje? Jesteśmy w coraz głębszej dupie

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2020 / 10:27, *.centertel.pl

@tekken (L): nie trzeba byłoby tworzyć jakiś przepisów nakazujących gry młodzieżowcowi, tylko trenerzy i prezesi chcieliby ogrywać i promować mlodych grajac bez ryzyka spadku.

odpowiedz
dybus - 06.02.2020 / 10:38, *.fiberway.pl

@tomiacab: Tylko że na w takiej SERIE A grają o 7 miejsc w pucharach i 3 drużyny spada czyli co najmniej 16 drużyn walczy o coś, u nas przy 18 zespołach o coś pogra maksymalnie 10.
I jeszcze jedno odkąd mamy podział na grupy Legia zaczęła wygrywać MP znaczenie częściej niż wcześniej.

odpowiedz
tekken (L) - 06.02.2020 / 11:01, *.230.92

@dybus: Dobrze powiedziane. Właśnie napisałeś to co ja napisałbym w ostatnim zdaniu zwłaszcza.

odpowiedz
grzesiek - 06.02.2020 / 11:52, *.centertel.pl

@dybus: masz racje, aczkolwiek trzebalo tez by wziac pod uwage forme polskich druzyn pilkarskich w europucharach, a odkad wprowadzono reforme no to kazdy widzi jak jest. Becki od luksemburga to juz normalnosc a kiedys to byla niesmaczna sensacja jak np wisla odpadala z levadia tallin. No i to ze Legia zdobywa MP to akurst zaden argument bo i bez reformy by zdobywala. No bo niby kto mialby zdobywac piast gliwice?

odpowiedz
tekken (L) - 06.02.2020 / 12:37, *.230.92

@grzesiek: To nie jest przyczyna struktury rozgrywek, tu akurat przyczyną jest wieczna wyprzedaż. W latach 90 można było kupic kogoś i szybko zapełnić lukę, a teraz nie te czasy.

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2020 / 16:49, *.play-internet.pl

@tekken (L): a co mnie obchodzi ze jakaś korona gra o nic. To niech to wykorzystają do promowania młodych, zarabiają na nich hajs i kupują takich, którzy im zagwararują edycję na dużej w kolejnym sezonie. A mnie jako Legionista, co to obchodzi?

odpowiedz
Adam - 06.02.2020 / 18:43, *.chello.pl

@tomiacab: Powinno, gdybyś nie był ignorantem. Silniejsi rywale powodują, że z automatu sam też musisz być silniejszy. Większa jakość drużyn, ligi, potencjalnie większe szanse w pucharach.

odpowiedz
tomiacab - 07.02.2020 / 00:19, *.centertel.pl

tylko ze tam prezesi espanyolu czy jakiegoś san sebastian, nie mają chorych ambicji "nie sprzedam do fc barcelona , bo będą silniejsi" tam sie godza na swoja pozycje w lidze i role w kształceniu młodych hiszpanów. A u nas prezes jakiejs termalici czy tam ku...wisly płock zapier...i zaporową cenę, bo mu Legia w tabeli odjedzie. Nie bedzie prawidłowej promocji młodych, dopóki niektóre cepy nie zrozumieją, gdzie jest ich miejsce w tej machinie. rozgarnięcia życz Adamie

odpowiedz
lhm - 07.02.2020 / 02:37, *.vectranet.pl

@tomiacab:
Mocne słowa... chyba było pite? ;)
Co do meritum, to uważam, że obecny system rozgrywek jest o wiele ciekawszy dla kibica niż to co było wcześniej. A pomysł z 18 zespołami to już kompletny absurd. To, że coś jest na całym świecie nie znaczy, że jest dobre. Pamiętam polską ekstraklasę i z 18- i z 16- i z 14-stoma zespołami i od połowy sezonu większość meczów była o nic... Teraz są emocje do końca. I w górnej i w dolnej ósemce. Ciekawe, że w wielu dyscyplinach po sezonie zasadniczym są play-offy i nikt nie krzyczy, że to niesprawiedliwe... a przecież pierwszy zespół może tam przegrać z ósmym.

odpowiedz
Elquatro - 06.02.2020 / 09:04, *.chello.pl

byl taki filmik na hitach internetu , studio tvp na wsi na zywo i typek z wąsem mowi do mikrofonu ze ludzie powinni sie zebrac, wziasc paly i napier....lac!!!!

odpowiedz
Tak - 06.02.2020 / 09:32, *.t-mobile.pl

@Elquatro:
Miodka i Kucharskiego za transfery na poziomie ŁKSu

odpowiedz
Boger - 06.02.2020 / 08:58, *.multimo.pl

Ręce opadają Pekhart nie mają na kogo kasy wydawać.Marek Saganowski gdyby chciał zmienić strój trenerski na piłkarski byłby lepszy.

odpowiedz
sprite - 06.02.2020 / 08:51, *.play-internet.pl

Na jakiej pozycji gra, bo nie jest napisane?

odpowiedz
filand - 06.02.2020 / 09:32, *.116.21

@sprite: Mówisz i masz.
https://www.transfermarkt.pl/tomas-pekhart/profil/spieler/38746
Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

odpowiedz
Jimmy L - 06.02.2020 / 08:40, *.t-ipconnect.de

Mi to sie wydaje ze nasz Prezez buduje nasz Klub nie na teraz a na jutro,najlepszym tego przykladem Akademia i jak bedzie z fartu mistrz to OK a jak nie to trudno.Wszystkim sie wydaje ze on Ma kase a ja uwarzam ze juz jej nie ma nie wiem co jest lepsze czy taki Red Bull co to szuka nowe Kluby do przejecia czy powoli od podstaw z Akademia budowac a efekty zobaczymy dopiero za pare Lat. Co do nowych to sie nie wypowiadam bo ich na naszym boisku jeszcze nie widzialem.

odpowiedz
Obcy - 06.02.2020 / 08:49, *.t-mobile.pl

@Jimmy L: Masz rację kasy nie ma. Młodzi z akademii muszą niestety mieć możliwość uczyć się na boisku od doświadczonych graczy. Samą akademią daleko nie zajedziemy.

odpowiedz
znajca - 06.02.2020 / 08:54, *.com.pl

@Jimmy L:
Taaa... już to widzę: tysiące szczęśliwych kibiców RB Warsaw, w biało-czerwonych barwach z parą byczków na koszulkach. Urocze! Prawie jak... poznańskie koziołki.

odpowiedz
herakles - 06.02.2020 / 12:30, *.orange.pl

@Jimmy L: Dlaczego koniecznie redbull? moze Lays niech przejmie Legie, tez na L i kibice beda zadowoleni bo beda mogli wciaz "elke" pokazywac palcami. ;-)

odpowiedz
Kle - 06.02.2020 / 18:13, *.centertel.pl

@znajca: wcale bym się nie zdziwił, gdyby nasz rywal z Konwiktorskiej został w najbliższym czasie Red Bullem

odpowiedz
:) - 06.02.2020 / 08:31, *.chello.pl

Hubnik 2

odpowiedz
:) - 06.02.2020 / 08:29, *.centertel.pl

Ogór - zdecydowanie brać go

odpowiedz
:) - 06.02.2020 / 08:30, *.chello.pl

@:): moglbys laskawie nie uzywac mojego niku???

odpowiedz
Znawca - 06.02.2020 / 08:31, *.centertel.pl

@:): twój stary to ogór

odpowiedz
spejson - 06.02.2020 / 08:26, *.tpnet.pl

Czyli następne wzmocnienie rezerw?!

odpowiedz
Obcy - 06.02.2020 / 08:26, *.t-mobile.pl

Ludzi inteligentnych poznaje się po wnioskach,jakie potrafią wyciągnąć że swoich błędów. Pan prezes ma z tym ogromny problem. Z drugiej strony za co ma kupować? Jak kasa z transferów idzie na spłatę kredytów, chwilówek od zagranicznych podmiotów.

odpowiedz
olo - 06.02.2020 / 09:33, *.tpnet.pl

@Obcy:
Funkcjonowanie klubu, to umiejętność zbilansowania przychodów z wydatkami. Jeżeli kupuje się klub ze zobowiązaniami, to należy zrobić wszystko, aby takie zobowiązania spłacić i postarać się przez ten okres utrzymać przyzwoity poziom sportowy ( co chyba jest czynione ). Metodą jest pozbycie się największych wydatków ( zakończenie wysokich kontraktów ) oraz rozbudowa zaplecza, która w dalszej perspektywie pozwoli na generowanie przychodów, oraz szukanie nowych sponsorów ( co nie jest łatwe przy nagonce stosowanej n zachowanie kibiców ). Ja osobiście wierzę w ten proces i trzymam kciuki za zmianami, bo to jest droga do utrzymania tego klubu. Jak w życiu nie wszystko się udaje, ale zmiany są potrzebne

odpowiedz
Marcinek 31 - 06.02.2020 / 08:08, *.play-internet.pl

Dodaje komentarze rzadko ale to co się teraz wyprawia to jakiś dramat, obserwuję ta nasza ligę nie tylko Legie, pod kątem transferow, podobno mamy największy budżet ale co mnie dziwi, w takim ŁKS sprzedają ramireza a już po 2 dniach mają dwóch zawodników w jego miejsce!!! I tak w każdym klubie naszej ekstraklasy to jakiś dramat, to na chuuu.. Ci ludzie są w tej Legi którzy odpowiadają za, transferu skoro nic nie mogę znalesc? Mnie się wydaje że czekają na tel od menagerow z propozycjami i nie ruszając dupska z fotela, mamy strasznie amatorski i beznadziejny scauting

odpowiedz
:) - 06.02.2020 / 08:30, *.chello.pl

@Marcinek 31: widzisz cycu, za skauting przez kilka lat odpowiadal obecny dyrektor kucharski, jako skaut sprowadzil miedzy innymi sulleya podrozujac po afryce oraz tina matica, obydwaj odpalili . a teraz tak samo radzi sobie jako dyrektor, tylko ze handlowy a nie sportowy..

odpowiedz
ALE JAJA - 06.02.2020 / 08:06, *.t-mobile.pl

Kucharski z Kiełbowiczem byli na wakacjach w Las Palmas i wyłowili Segure i Pekharta naraz. Dobrą fuche mają - Mioduskiego i kibiców w dupie mają.

odpowiedz
:) - 06.02.2020 / 07:58, *.chello.pl

Midaka z Gdyni pogonili kibicce ce to i nam się uda z tym ananasem!!!

odpowiedz
Maciej z Koszalina - 06.02.2020 / 07:52, *.centertel.pl

Także kibice Legii patrząc na transfery do klubu trzeba zapomnieć nawet o Lidze Europy w tym roku . Nie da się grać w pucharach nic w nie inwestując . Czołowe kluby z Bługarii i Rumunii wydają więcej na transfery niż Legia i ci roku grają regularnie w pucharach a my odpadamy w przedbiegach.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.02.2020 / 07:52, *.chello.pl

Dariusz Miodousty, nie wie że Pele jeszcze żyje? Dobiega 80-tki, ale nadal dziarski chłop. Transfer z klubu "Golden age house", pod względem "pyjarowym" - absolutny top! I w LTC dzieciaków by czegoś nauczył. Do roboty gościu z Bydgoszczu!

odpowiedz
(L)egionowo - 06.02.2020 / 07:32, *.orange.pl

Zero wyciągania wniosków!!!!!!
Czarno to widzę :-(((

odpowiedz
Juri - 06.02.2020 / 07:30, *.inetia.pl

Jest! Będzie defensywny napastnik , do drużyny walczącej o mistrzostwo i puchar.
Hura Panie prezesie.
Dyrektor sportowy go opchnie z zyskiem,jak Aurę i Obradovicia.

odpowiedz
Elmo - 06.02.2020 / 08:55, *.t-mobile.pl

@Juri: dokładnie o tym samym pomyślałem... Defensywny napastnik niczym Sandro Kule(weź)novic... Gość w 17 meczach strzela 5 bramek... Dramat

odpowiedz
lol - 06.02.2020 / 07:16, *.amazonaws.com

Panie Mioduski juz lepiej wziąć mlodego chlopaka z 2 lub 3 ligii polskskiej i niech gra a nie kiepkiego dziadka

odpowiedz
Jacco88 - 06.02.2020 / 06:56, *.centertel.pl

Patrze na tego Mioduskiego to mi sie plakac chce co ten nieudacznik robi z naszego klubu razem z tym łysym wuefistą który obok trenera to nawet nie stał. Sprzedali Carlitosa, Niezgode, Majeckiego, Cafu, a wzieli drewnianego kloca z czech przy ktorym Necid to mistrz swiata i cholewiaka z rezerw slaska . Tacy mistrzosie tylko w Legii. Banda kretynów i amatorów bez kasy ambicji i wyobrazni!

odpowiedz
Mario - 06.02.2020 / 06:17, *.timplus.net

Piszesz Pekhart myślisz Necid :)

odpowiedz
Old_fan - 06.02.2020 / 05:44, *.113.29

Trichę gość pograł w bundeslidze, ale dawno. Dlatego tak, ale nie na 3 lata. 1.5+1 ewentualnie.

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.02.2020 / 05:37, *.188.217

Panie Kucharski a innej drogi pan nie zna?!

odpowiedz
L L L - 06.02.2020 / 05:32, *.centertel.pl

A po co nam Czech?,jak mamy Cholewiaka i Pyrdoła.

odpowiedz
Hoh - 06.02.2020 / 05:26, *.centertel.pl

Cały nieudacznik Mioduski jego świta. Będą bulić 3 lata kontrakt gościowi co goli nie strzeka

odpowiedz
Witamina1916 - 06.02.2020 / 02:03, *.tpnet.pl

Brać aby brać to już lepiej nikogo nie brac , zawsze ktos bramę wsadzi z pomocników ,

odpowiedz
Gepetto - 06.02.2020 / 01:07, *.chello.pl

Oby nie wyszło jak z piłkarzem widmo światowej klasy Obradoviciem. Niby na każdą pozycję prezesunio Kucharski ma długą listę zawodników aktualizowaną co tydzień z co rundowym raportem, a zawsze wychodzi, że L interesowała się jakieś kilka lat wstecz. Już widzę jak z chęcią 500 000 ojro płaci wypłaty właściciel klubu. Jak jest taka posucha i w ogóle i nawet w szczególe w klubie to nie wiem czy nie lepiej wykupić wszystkich piłkarzy z kadry Polski od U-16 do U-21 chociaż większość będzie miała nagłówki Nie dla Legii. Wystarczy, że z każdej kategorii po 2-3 wypali i co sezon kasa jak teraz z transferów lub większa. Ryzyko mało, a taka druga cupiałówka. Do tego mogą dojść wyniki i wzrost frekwencji

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 06.02.2020 / 00:37, *.chello.pl

Jak widać poszukiwania defensywnego napastnika nadal trwają.

odpowiedz
atmosferic - 06.02.2020 / 00:32, *.orange.pl

Sezon na skup szrotu czas zaczac.

odpowiedz
Optymista - 06.02.2020 / 00:26, *.coucou-networks.fr

Będzie dobrze. Może i zawodnik przeciętny ale jako brakujący puzel do układanki swoją charakterystyką może wiele wnieść i okaże się dużym wzmocnieniem. Myślę, że może być nawet bardziej pożyteczny niż Niezgoda. Ma cechy których nam w ataku brak i może świetnie uzupełnić tę lukę. Postawiłbym czteropak, że będzie to dobry transfer, może nawet na poziomie Wszołka.

odpowiedz
Cch - 06.02.2020 / 07:05, *.plus.pl

@Optymista: no masz rację cechy harakteru to ma a w czym ma to pomóc ? Trzydziestolatek 5 bramek w 17 meczach to po co taki ktoś?

odpowiedz
singspiel - 06.02.2020 / 07:51, *.centertel.pl

@Cch: Sadiku w tej samej lidze ma 9 goli

odpowiedz
Optymista - 06.02.2020 / 10:54, *.160.147

@Cch: Warunki fizyczne, gra głową, umiejętność przytrzymania piłki, odegranie I przyzwoite wykończenie nie są cechami charakteru kolego. A tego nam w ataku brakuje.

Uwielbiam takie wyliczanie bramek zawodnikowi. Ile goli i asyst miał Szymański zanim go wzieli? No to dlaczego go wzieli I powołują skoro był gorszy od połowy ligi?!

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2020 / 23:34, *.t-mobile.pl

Chcemy prawdziwego ogóra a nie jakiegoś podrabiańca

odpowiedz
Farme(L) - 05.02.2020 / 23:30, *.virginm.net

Ja nie rozumiem o co wam chodzi?!;p
Młody perspektywiczny, a za trzy lata jeszcze opchniemy z zyskiem do Górnika, będzie jak znalazł w parze z Angulo i jak niektórzy piszą, wciągną nosem ekstraklapę :)

odpowiedz
Piorun - 05.02.2020 / 23:29, *.centertel.pl

Porazajacy transfer...Potargalo jelita...

odpowiedz
Gizior - 05.02.2020 / 23:28, *.alfa-system.net

Brawo!! Bardzo dobry napastnik gwarantujący 15-20 bramek w sezonie takiego nam trzeba!! Szkoda że nikt nie widział go w akcji ale każdy narzeka :) rosołek, kostorza i Włodarczyk będą mieli od kogo się uczyć a i on sam przyniesie nam duzooo radości może nie tyle co niko ale dużej różnicy nie będzie :)

odpowiedz
Majk - 06.02.2020 / 01:50, *.centertel.pl

@Gizior: dokładnie...5 bramek, ochłoń trochę... Ten Czech to raczej uzupełnienie składu, przyjedzie tylko dla kasy odcinac kupony, a wy go traktujecie jak mesjasza. Tak działa PR Legii, sprzedać młodych perspektywicznych graczy za kilkanaście milionów euro i kupić emeryta z nazwiskiem za 500 tyś euro - może Janusze skuszą się na bilety licząc - po raz który- że to będzie nowy Ljubloja...

odpowiedz
zdzichu - 05.02.2020 / 23:25, *.play-internet.pl

17 meczów 5 bramek,widać,że super snajper z niego, nie ma co

odpowiedz
M. - 05.02.2020 / 23:22, *.tpnet.pl

Agra, Obradovic.... Pekhart

odpowiedz
Jasio - 05.02.2020 / 23:19, *.telkab.pl

Dobra wiadomość dla Kostorza, zła dla Legii.

odpowiedz
Tarsnfery tak , ale tylko takie które dadzą Legii dużą jakość , a jak nie będzie to jakieś duże wzmocnienie to dać grać młodym i czekać na spokojnie na okazję na duże wzmocnienia które podniosą znaczą - 05.02.2020 / 23:10, *.206.75

Legia z transferami nie powinna się śpieszyć i robić je na siłę , aby tylko coś pozyskać .

Jak będzie okazja i ktoś do wzięcia z umiejętnościami którymi będzie przewyższał naszą ligę to wtedy brać , jeśli nie to średniaków nie sprowadzać do Legii , już lepiej na ławkę posadzić juniorów a ligę dograć tym co jest .

odpowiedz
jsc - 05.02.2020 / 23:05, *.play-internet.pl

k.....a następny drewniany darmozjad...

odpowiedz
Tadek - 05.02.2020 / 22:58, *.vectranet.pl

Mioduski bierz Janczyka, ponoć szuka klubu i chce przyjść za darmo!

odpowiedz
L L L - 06.02.2020 / 05:23, *.centertel.pl

@Tadek: lepiej nic nie mów,bo jeszcze kudłaty uwierzy ;)

odpowiedz
Mario - 06.02.2020 / 06:20, *.timplus.net

@Tadek: Gdzie za darmo, za flaszkę.

odpowiedz
Wojtas - 05.02.2020 / 22:56, *.t-mobile.pl

A o Rasiaku nic nie wiadomo?!!!

odpowiedz
Gienek - 05.02.2020 / 22:54, *.vectranet.pl

K... gdzie my jesteśmy jeżeli sprowadzamy takie g... z II ligi hiszpańskiej? Już wolę wziąć dobrego młodego piłkarza Polaka z I ligi naszej, niż jakiś wielki znak zapytania gdzieś z Hiszpanii. Gdzie my jesteśmy pod względem finansowym, jeśli tam zarabia 500 tys. euro, co u nas stanowi niemal zaporową sumę. Jesteśmy zerem jak powiedział klasyk, tak jak niejakie ziobro.

odpowiedz
zduneq - 05.02.2020 / 22:59, *.play-internet.pl

@Gienek:

Carlitos,Angulo,Felix.Co ich łączy?III liga hiszpańska.

odpowiedz
Daniel - 05.02.2020 / 22:45, *.tpnet.pl

Oddaje w kwietniu Canal plus i mam dość polskiej ligi................Ta liga jest dla zawodników,działaczy i prezesów. Zapomniano o kibicach! Oni są najważniejsi! Miodek przytulił ponad 40 mln złotych w zimie a od lata kolejne 40 mln tj z 80 mln a sprowadza jakiś szrot!Kompletnie bez sensu! Potrzeba ze dwa dobre transfery napastnik plus ofensywny pomocnik. .Nawet gdyby Miodek po milionie euro wydał (ok 8 mln) na dwóch zawodników, to zarobił od lata ok 80 mln złotych. Tylko 10% z zarobionej kasy by wydał.Tak to czym chce przyciągnąć kibiców? Znów oddamy mistrzostwo ! Kante dostanie kontuzji lub straci forme i gole będzie strzelał Mioduski chyba.....

odpowiedz
Disrespect - 05.02.2020 / 23:11, *.chello.pl

@Daniel : tej zenady nie oglada sie gamoniu dla jakosci tylko z milosci

odpowiedz
Daniel - 06.02.2020 / 00:20, *.tpnet.pl

Disrespect weź idź spać zamiast pierdoły pisać. Ja Legie uwielbiam i wspieram ale nie mogę patrzeć jak prezes Mioduski robi kolejne głupoty transferowe mając środki na dobrych piłkarzy. Bez dobrego napastnika nie ma szans na mistrza.

odpowiedz
Pacocha - 06.02.2020 / 09:47, *.chello.pl

@Disrespect: Zgadzam się 100%

odpowiedz
profeska - 05.02.2020 / 22:43, *.206.75

Czy ktoś z Legii jeździł oglądać jego mecze , czy znów wystarczyło Yutube ?

odpowiedz
Kibolek - 05.02.2020 / 22:38, *.telefonica.de

Kolejny necid. MIODUSKI zlodzieju Ty wiesz co

odpowiedz
matio007 - 05.02.2020 / 22:32, *.play-internet.pl

UWAGA, UWAGA 7. 02. 2020 r. !!!

Info, jutro ma się pojawić były piłkarz Norwich : Steven Naismith

Źródło : Vadis

odpowiedz
Pacho - 06.02.2020 / 07:27, *.2.89

@matio007: to ten co grał w evertonie? Zajebisty gość ale on ma 34 lata...

odpowiedz
Rafix - 05.02.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Dzijzes

Jak pisałem ostatnio kupią jakiegoś starego, który lata "świetności" ma za sobą i będą mowic ze 9d kilku lat go obserwują.

A potem kombinować jak go sprzedać bo obciąża budżet i gra w rezerwach przez 2 lata 8 zajmowanie6tam miejsca młodym.

odpowiedz
Adam - 05.02.2020 / 22:31, *.chello.pl

Obawiam się, że mogłoby się skończyć na kolejnym ziomku do siedzenia na ławce. Zresztą, tak bardziej serio, w jakim charakterze on miałby przychodzić? Ok, widzę że gra na pozycji napastnika, ale z takimi statystykami chyba nie liczymy na to, że będzie robił dużą różnicę?
Las Palmas ma w miarę 'przyzwoitą' ilość strzelonych bramek (30 na 26 spotkań), więc to raczej nie jest kwestia słabego klubu, w którym nikt nie strzela.

odpowiedz
Kkkkkkkkkkjkkk - 05.02.2020 / 22:30, *.com.pl

Od razu na 7 lat umowa. A co?

odpowiedz
WETERAN - 05.02.2020 / 22:20, *.chello.pl

Lipa. Hiszpanie coś twierdzą... Uwierzę, jak zobaczę koparki...

odpowiedz
Antymioduch - 05.02.2020 / 22:05, *.chello.pl

Ogór jakich mało i ta długość kontraktu, nic ich dotychczasowe wpadki nie nauczyły. Kasa dla siebie, a Rosołek może odpali.

odpowiedz
Dublet 2020. - 05.02.2020 / 22:05, *.chello.pl

Czyli Mioduski zamierza wydać max 500 000 ojro na transfer napastnika,to jego ostatnie słowo i nie ma zamiaru przekraczać tej kwoty choćby o jeden eurocent.

odpowiedz
Daniel - 05.02.2020 / 22:00, *.tpnet.pl

Panie Mioduski przestań Pan się kompromitować! 30 letni zawodnik i 3 lata kontrakt? Maximum 1 rok z opcją przedłużenia ! Nie było nic lepszego ? Ja wolę jakiegoś polaka do 27 lat maximum.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.02.2020 / 22:00, *.centertel.pl

U ha ha ha ha. Wiekszej kaleki juz nie ma? Oby to byla plotka...

odpowiedz
Leśny - 05.02.2020 / 21:57, *.79.31

widze że bierzemy już na siłe……………..a mamy pod nosem Angulo

odpowiedz
Kalbar - 05.02.2020 / 21:54, *.plus.pl

Nie życzę mu źle, żeby tylko drugi Eduardo nie byl.

odpowiedz
Kle - 05.02.2020 / 21:53, *.vectranet.pl

17 meczów i 5 bramek w drugiej lidze hiszpańskiej,

odpowiedz
Kle - 05.02.2020 / 21:54, *.vectranet.pl

@Kle: w średniaku do tego to wynik nie najgorszy, skoro trzecioligowcy u nas wymiatają, ale obawiam się powtórki z Necida

odpowiedz
Adam - 05.02.2020 / 22:48, *.chello.pl

@Kle: Czy nasze standardy upadły, aż tak nisko, że to jest 'nie najgorszy' wynik?

odpowiedz
PodhaLe - 05.02.2020 / 21:52, *.inetia.pl

Matko boska...

odpowiedz
Mamut - 05.02.2020 / 22:59, *.t-mobile.pl

@PodhaLe: nie pomoże,ok 90 procent Czechów to ateiści

odpowiedz
Miro - 05.02.2020 / 21:51, *.plus.pl

Oddam 2 bilety na mecz z ŁKSem, Info: mirflo@wp.pl

odpowiedz
Arturek - 05.02.2020 / 22:39, *.vectranet.pl

@Miro: ja chętnie

odpowiedz
Misza_Praga - 05.02.2020 / 21:50, *.plus.pl

Oddajemy młodego chłopaka za śmieszne pieniądze żeby brać jakiegoś emeryta???!!!nie pojętne

odpowiedz
Darek - 05.02.2020 / 21:47, *.chello.pl

Kolejny do rezerw?

odpowiedz
(L) - 05.02.2020 / 21:43, *.mm.pl

Nie wiem kogo wy oczekujecie, napewno bardziej na plus niż swierczok, jak na chwilę obecną dobra opcja, ograny gość, pepik nie będzie potrzebował nie wiadomo ile na aklimatyzację. Tak jak piszecie wyżej jeszcze Messi i będzie ok. Trochę pokory, czym przekonać do nas? Mega meczami z Płockiem, czy rakowem, a moze puścić takiemu kandydatowi mecze eliminacji LE z tamtego sezonu

odpowiedz
Adam - 05.02.2020 / 22:46, *.chello.pl

@(L) : Co ma do tego pokora? Serio, ktoś raz zapluł tym zwrotem forum i teraz co chwilę się gdzieś pojawia.

Odpowiadając na Twoje pytanie - myślę, że wielu fanów oczekuje piłkarza, który przynajmniej dawałaby nadzieję na to, że będzie dobry/rozwinie się. Kogo mamy tutaj? 30 latek (czyli już szans na rozwój i, tak kochaną przez pudla, sprzedaż z zyskiem raczej nie będzie). Dalej 5 bramek w 17 meczach (18 jeżeli liczymy puchar). Bardzo zachęcające statystyki, szczególnie jak na kogoś już ukształtowanego, grającego na pozycji napastnika. Ale pójdźmy dalej - ten sezon bez asyst, nie można się tłumaczyć, że pracuje dla innych. Poprzedni sezon? Jeszcze lepiej - 14 spotkań JEDNA bramka.

Mam nadzieję, że się mylę, ale sprowadzanie takich piłkarzy nic nam nie da. No chyba, że kogoś jara pokora i samoumartwianie się, z takimi piłkarzami prędzej się cofniemy niż pójdziemy do przodu. Środek tabeli nauczy nas jeszcze więcej pokory!

Jak przekonywać do naszego klubu? To bardzo proste, wystarczy pomyśleć. Nowoczesny europejski stadion - jest. Stolica (a więc dużo rzeczy do robienia; kultura wysoka i niska; sklepy, których może nie być w innych częściach kraju) w miarę (mimo wszystko) rozwiniętego państwa - jest. Kibice na stadionie, gorąca atmosfera i doping - też raczej jest (tylko nie można mówić o mongołach polujących na piłkarzy, to może zniechęcić). Na koniec, chyba najważniejsze, opowieść o tym, że się rozwijamy, że tak, było słabo, ale zobacz, tu mamy akademię, w PL jesteśmy najlepsi, teraz potrzebujemy tylko ciebie i za chwilę wjeżdżamy do europy. Nie mówimy, że a pewno tam wejdziemy, ale z twoją pomocą musi nam się udać.

odpowiedz
Matt - 05.02.2020 / 23:03, *.tpnet.pl

@(L) : Zgadzam się. Rzeczywistość to nie jest gra. Czym my możemy zachęcić dobrych piłkarzy? Poziomem ligi? Szansą na wybicie się? Pieniędzmi? Willą nad ciepłym morzem? Nic z tego tu nie dostaną. Poza tym jak ktoś liczy pieniądze z transferów i myśli, że to się przełoży na nasze zakupy to jest naiwny. Na pewno nie w Polsce.

odpowiedz
oLaf - 05.02.2020 / 23:32, *.vectranet.pl

@Adam: racja, na stabilizację (średnią) to mamy Kante, na rozwój może Sanogo ale to chyba słaby grajek skoro tego Czecha sprowadzają... niby.

odpowiedz
Adam - 06.02.2020 / 18:51, *.chello.pl

@Matt: Faktycznie, zupełnie, zero szans na wybicie się. Absolutnie NIGDY nie zdarzyło się, żeby piłkarz się u nas wypromował. A nie, chwileczkę. Dowody przeciw temu masz w naszym klubie, w tym okienku.

Nie wiem dlaczego tak wiele osób skupia się na negatywnych aspektach. Kiedy ktoś szuka nowej pracy to nie mówi na rozmowie 'no, znam programy biurowe, ale tylko podstawowe rzeczy'. Skupia się na pozytywach i sprzedaje to np. w taki sposób: 'znam wszystkie programy biurowego z tego pakietu i wiem jakie dają możliwości'.

Spójrz na mój poprzedni post. Naprawdę nie jest, aż tak tragicznie - mamy wartości, którymi można zachęcać nowych piłkarzy.

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2020 / 21:42, *.chello.pl

ciekawe czy neron z plocka przyjdzie tu w lato

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 21:39, *.chello.pl

mioduski spytaj doracdow ze szwajcarii o jakies dobre ogóry

odpowiedz
Joł - 05.02.2020 / 21:39, *.telkab.pl

Dear friends...

odpowiedz
Łuki - 05.02.2020 / 21:38, *.orange.pl

Kolejny niewypał...

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 21:36, *.chello.pl

Ogorek ogorek ogorek zielony ma garaniturek !!!

odpowiedz
Miodulski niszczyciel Legii - 05.02.2020 / 21:35, *.plus.pl

Skąd oni tych kolejnych ogórasów wynajdują? TO JEST PO PROSTU NIEPOJETE!

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 21:35, *.chello.pl

Panie Bogusławie Leśnodorski prosimy o pomoc !!!

odpowiedz
Bolesław - 05.02.2020 / 21:33, *.chello.pl

Dać szansę Janczykowi, swój chłop i Legionista!

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2020 / 21:31, *.chello.pl

ja bym wzial hamalajnena z jabłonca, sprawdzony, skromny, bramki z lechem strzelal jak poyebany, dobry jest

odpowiedz
Elquatro - 05.02.2020 / 21:38, *.chello.pl

@Elquatro: Przy tej biedzie i gwonopoziomie to naprawde jak sie wspomini bramki hamalajnena to az sie teskno robi ze to juz tyle czasu minelo

odpowiedz
Zibi1916 - 05.02.2020 / 21:31, *.chello.pl

Dokąd dążysz LEGIO!

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 21:34, *.chello.pl

@Zibi1916: co z nami bedzie gdy znajdziemy sie na zakrecie

odpowiedz
Rysiek (L)ubicz - 05.02.2020 / 21:38, *.chello.pl

@:): Życie życie jest NOWELOM!

odpowiedz
M - 06.02.2020 / 01:12, *.chello.pl

@Rysiek (L)ubicz: za nim coś napiszesz sprawdź proszę w słowniku. "Nowelom ..." serio???? ;D

odpowiedz
jo - 05.02.2020 / 21:30, *.centertel.pl

Jak się na to patrzy to się człowiek zastanawia po ch#j te wszystkie dyrektory od tego czy tamtego oraz jacyś goście zza granicy jako konsultanci. Nie trzeba mieć skończonych studiów na Harvardzie tylko trochę zdrowego rozsądku by wiedzieć, że skoro Jarek jesienią wali jak pancernik Patiomkin to go na wiosnę nie będzie ale w szufladzie będzie kilka baniek. Dzisiejsze ruchy transferowe są jak jakieś konwulsje... Żenada.

odpowiedz
Fanatyk82 - 05.02.2020 / 21:28, *.2.80

Kontrakt na rok z ewentualnym przedłużeniem na dwa. Inaczej nie brać!

odpowiedz
Kristof - 05.02.2020 / 21:23, *.ziggo.nl

Dzisiaj do Warszawy na testy przylecieli Griezmann z Messim. Obaj chetnie by zostali ,bo w Polsce sa tanie papierosy i zupki chinskie.

odpowiedz
Abcd - 05.02.2020 / 21:36, *.vectranet.pl

@Kristof: potwierdzam, również widziałem ich dzisiaj w okolicy Ł3

odpowiedz
Lukas - 05.02.2020 / 21:22, *.play-internet.pl

To juz wole Rosolka

odpowiedz
Marcin - 05.02.2020 / 21:21, *.centertel.pl

Jak Kucharski zaskoczy to nie ma ch*ja we wsi :)) Miesiąc czekania na dwumetrowego ogórka, takie rzeczy tylko u nas!

odpowiedz
:) - 05.02.2020 / 21:20, *.centertel.pl

Kojarze grajka z Bundesligi, jak nie będzie miał kontuzji transfer na plus.

odpowiedz
OMG - 05.02.2020 / 21:15, *.centertel.pl

Jeżeli to prawda to słabo ! Opcja oszczędnościowa! Co z resztą pieniędzy w takim razie?

odpowiedz
Mistrz - 05.02.2020 / 21:44, *.centertel.pl

@OMG : długi Panie, długi.

odpowiedz
OMG - 05.02.2020 / 21:57, *.centertel.pl

@Mistrz:
Taaa długi... ponad 12 milionów euro dopiero co zarobili...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.02.2020 / 22:08, *.centertel.pl

@OMG: Przeczytaj artykul o tym, ile Legia naprawde ma dlugu. Ile trzeba bedzie zwrocic i zainwestowac w akademie. Ile prezes musial dolozyc przez wlasna glupote do interesu. Okaze sie, ze wartosc druzyny to 39% tych dlugow. Ktos pownien dac sporo na tace, zeby sie udalo awansowac do ligi europy. Bo inaczej moze byc bankructwo...

odpowiedz
Mistrz - 05.02.2020 / 22:30, *.centertel.pl

@OMG: niestety ale to jest zdecydowanie dalej za mało. I dlatego jak jest okazja sprzedać piłkarza za dobry hajs to będzie opchniety. W lato odejdzie Karbownik za parę dobrych baniek €

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2020 / 00:19, *.centertel.pl

@Mistrz: jakie długi? Chodzi ci o tą kasę co miodek od pudla pozyczył?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.02.2020 / 05:29, *.centertel.pl

@tomiacab: Kredyt pod akademie. Prywatny dlug wlasciciela, kolejny w konsorcjum w Luxemburgu, bierzace dlugi, to malo? Z Marsa wrociles? Pora zejsc na ziemie...

odpowiedz
Gepetto - 06.02.2020 / 07:16, *.chello.pl

@OMG: zobacz ile dofinansowania dostali do akademii, ile kasy z transferów, praw tv i reklamy. Długi to też takie możesz mieć w domu. Przykładowo przynosisz 8 tysi na rękę do domu, pożyczysz żonie na %, że wychodzi do oddania 10 000. Po czym za miesiąc żona przynosi premię z pracy, wykłada 10 000 i co się dzieję dalej? Normalny myśli jak można pożyczyć sobie na procent w dodatku taki. Wspólne domostwo to po co oddawać? Tutaj jest myśl taka. Wiesz co te Twoje 10 000 co przyniosłaś to nawet na % od pożyczki się nie zwróciły. Za flaszke kupiłem od ziomka opony do aut. Opony normalnie kosztują 4 tysie. Więc mamy kredyt 4 tysie. W następnym miesiącu musisz oddać 104 000. Żona za miesiąc oddaje 104 000, a Ty dalej wiesz bo chleb kupiłem jak wracałem z pracy to jesteś mi krewna jeszcze 43 000. Tak to u nas się kręci bez końca i tego końca nawet z teleskopu nie widać. Niestety

odpowiedz
Singspiel - 06.02.2020 / 09:45, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: kredyt na akademię wzięty na 16 lat, czyli do dlugu rocznego powinno sie liczyc ok 4 mln pln

odpowiedz
Mistrz - 06.02.2020 / 10:22, *.orange.pl

@Singspiel: Polecam wszystkich tutaj wypowiadających się przeczytać artykuł który wyszedł tutaj na stronie 20 grudnia 2019r. Wtedy może wam oczy otworzy.

odpowiedz
Był już taki - 05.02.2020 / 21:15, *.tvtom.pl

Kolejny Necid :D brawo pudel

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 05.02.2020 / 21:14, *.centertel.pl

Stary ale jary
Brać go na Polską padake to będzie drugi Ljubo

odpowiedz
Sinak - 06.02.2020 / 21:36, *.vectranet.pl

Prawdziwy ogór.Wkoncu!!!

odpowiedz