Bukmacherzy: Legia i... długo, długo nikt

Woytek - Wiadomość archiwalna

Przed startem rundy wiosennej na stronach bukmacherskich można znaleźć długoterminowe zakłady na końcowe rozstrzygnięcia w Ekstraklasie. Bukmacherzy Fortuny nie mają złudzeń - zdecydowanie największe szanse na tytuł mistrzowski ma Legia Warszawa. Kurs na to wynosi zaledwie 1,45, a na drugą w tym wyścigu Cracovię aż 10.Przypomnijmy jednak, że rok temu w tym momencie sezonu kurs na Legię wynosił 1,7, a na Piasta... 50.

Kto mistrzem?

Legia - 1,45
Cracovia - 10
Pogoń - 15
Lech - 18
Lechia - 25
Piast - 30
Śląsk - 30
Jagiellonia - 34

Pełna oferta na Ekstraklasę u legalnego bukmachera

Komu spadek?

Według bukmacherów murowanym kandydatem do spadku jest ŁKS Łódź. Kurs na to, że łodzianie nie utrzymają się wśród najlepszych drużyn w kraju wynosi... 1,05. Inni kandydaci do opuszczenia Ekstraklasy to Arka Gdynia - kurs 1,78, Wisła Kraków - kurs 1,85 i Korona Kielce - kurs 2.

Kto królem strzelców?

Najwięcej goli ma Jarosław Niezgoda, ale nie poprawi już swojego dorobku, więc faworytami w walce o miano najskuteczniejszego zawodnika Ekstraklasy są Christian Gytkjaer (4,05), Jesus Imaz (4,5) i Igor Angulo (6,5).

Bezproblemowa inauguracja?


W niedzielę "Wojskowi" podejmą na własnym stadionie ostatni w tabeli ŁKS. Każde inne rozstrzygnięcie niż wysokie zwycięstwo ekipy Aleksandara Vukovicia będzie sensacją. Najbardziej prawdopodobnym dokładnym wynikiem w Fortunie jest 2-0, na który kurs wynosi 6,1. Sensowniejszy wydaje się jednak typ, że Legia wygra do zera lub że strzeli co najmniej 3 gole po kursie 2,02.

Latem Legia wygrała w Łodzi 3-2, a ŁKS przegrał trzy ostatnie spotkania ligowe.

Powitalna oferta Fortuny dla nowych graczy


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.