fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piątek: Za ładną grę nie ma punktów

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Bramka strzelona na tym stadionie, to dodatkowy smaczek. Ze względu jednak na naszą sytuację punktową bardziej cieszyłbym się jednak z trzech "oczek" niż ze strzelonego gola. Za ładną grę nie ma żadnych punktów, nie ma to żadnego przełożenia. Musimy zacząć wygrywać, aby utrzymać się w lidze - stwierdził po ostatnim gwizdku strzelec gola dla ŁKS-u Łukasz Piątek.

- Przed meczem braliśmy pod uwagę każdy scenariusz. Wiedzieliśmy, że żaden wynik nas nie podbuduje ani nie podłamie. Musimy cały czas wierzyć w utrzymanie. Zabrakło nam dzisiaj "tego czegoś". Boli to, że prowadziliśmy i oddaliśmy zwycięstwo Legii. Mówi się, że jeżeli nie możesz wygrać, to nie przegraj. My niestety oddaliśmy pod koniec pole gry naszym rywalom. Przycisnęli nas w końcówce, mieli przewagę, ale sami jednak nie tworzyli klarownych okazji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
WETERAN - 10.02.2020 / 14:31, *.chello.pl

Trochę głupio opowiadać o ładnej grze, gdy powinno się wylecieć z boiska za chamskie faule. No, ale pocieszać się jakoś trzeba...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.02.2020 / 07:04, *.inetia.pl

Nie graliście ładnie. Czy to dlatego, że za ładną grę nie ma punktów? Za brzydką też nie ma.

odpowiedz
rob bandit - 10.02.2020 / 00:50, *.play-internet.pl

Z ładnej gry wadają bramki, za wygrany meczyk są punkty... Jakoś te zawody przegraliście Dzbanie...

odpowiedz
dejne3 - 09.02.2020 / 23:38, *.plus.pl

Co on wygaduje ;powinieneś dostać drugą źołtą kartę a w rezultacie czerwoną kartkę emerycie Powiedźle trudno Legia była lepsza i wygrała zasłuźenie

odpowiedz
Hugon - 09.02.2020 / 23:28, *.vectranet.pl

Właśnie że za ładną grę są 3 punkty.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 10.02.2020 / 08:52, *.play-internet.pl

@Hugon:

A właśnie że nie... za ładną grę są oklaski kibiców sezonowych i pochwały od amatorów-dziennikarzy. Ładne uderzenie obronione przez bramkarza daje...nic. Farfocel, szczur, dobitka za to zakończone golem dają...wiecej... Legia Czerczesowa to była najbrzydziej grająca chyba druzyna w naszej historii a punktów nazbierali na MP.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.