Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Znamy swoją wartość

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Na obozie byliśmy 3 tygodnie i dobrze przepracowaliśmy ten okres. Znamy swoją wartość i czekamy na mecze o punkty. Przerwa jest długa i każdy chce jak najszybciej wrócić do rytmu meczowego - mówi Artur Jędrzejczyk przed niedzielnym starciem z ŁKS-em.

- Będzie nam brakowało Jarka Niezgody, ale mamy zawodników, którzy go zastąpią. Tak to już jest w tym sporcie, że jedni przychodzą, a drudzy odchodzą. Trener pewnie też chciałby zostawić niektórych zawodników, ale czasami ktoś dostaje ofertę i odchodzi. Jesienią cała drużyna pracowała na to, by Niezgoda strzelał bramki. Wydaje mi się, że teraz nadal jesteśmy silni. Radek Majecki trenuje normalnie, tak jak do tej pory. Wiadomo, że podpisał kontrakt z AS Monaco, ale jest z nami do czerwca i wie jaki cel ma do zrobienia. Fajnie byłoby pojechać do Monako i pochwalić się takimi osiągnięciami jak mistrzostwo i puchar Polski.

- Brak Ramireza w ŁKS-ie? To nie jest nasza sprawa. Najważniejsze jest to, jak my przygotowujemy się do meczu. Transfery w innych klubach to ich sprawa, mu skupiamy się na sobie i myślimy o tym co przed nami. Nie zaprzątamy sobie głowy takimi tematami.

- Z Arkiem Malarzem nie kontaktowaliśmy się przed meczem, ale na pewno będzie okazja, by porozmawiać po spotkaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
kibic Legii od zawsze - 07.02.2020 / 14:22, *.chello.pl

Szanowni płaczkowie i inne marudy! Po pierwsze celem Legii jest zdobycie mistrzostwa - wstrzymajcie się z płaczem do końca sezonu! Po drugie awans do fazy grupowej LM lub LE - kolejny płacz i narzekanie w sierpniu /ewentualnie/.
Być może koncepcja DM przyniesie zamierzony efekt - moim zdaniem trochę się na swoich błędach nauczył ! Bardzo ważne jest zbudowanie solidnych podstaw finansowych - przecież w żadnym polskim klubie sponsorzy bogaci się nie pojawili.....Dlatego cieszcie się tym,co macie bo inni mają gorzej!
W ostatnim czasie Legia seryjnie zdobywa tytuły - to wam nie wystarczy? Polskiego Realu czy Barcy się wam zachciewa? No to rzuccie miliony na transfery - w Hiszpanii karnety ojcowie kupują dzieciom zaraz po urodzeniu za grube tysiące Euro a wam szkoda 20 - 30 zł na mecz! Czasem mi się chce rzygać po przeczytaniu waszych bzdurnych wpisów.....choć prawda jest smutna - to poziom przeciętnego naszego rodaka!Opluć każdego,który wyrósł ponad poziom,ponarzekać,i wtedy czujecie się wspaniale! Tfu.mam was dosyć,wychodzę z tego forum,bo szkoda oczu na czytanie waszych bredni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Obyście nie znależli sie w sytuacji kibiców Ruchu,polonii czy paru innych klubów kiedyś będących w extraklasie.

odpowiedz
bum - 07.02.2020 / 14:41, *.virginm.net

@kibic Legii od zawsze: Masz racje... idz stad i nie wracaj. Legia seryjnie zdobywa tytuly? Chyba sie naogladales szkockiej ligi bo tam celtic to wygrywa seryjnie lige albo ajax w holandii. Starczy wstrzymywania oddechu i zaciskania dupy przez ostatnie 3 sezony. Ty sie chcesz porownywac z ruchem czy polonia to zawijaj rogala bo Legia jest czyms innym w terazniejszych czasach niz owe klubiki ktore wymieniles. Legii miejsce jest na tronie! Legii miejsce jest w LE co najmniej! Hooy tu obchodzi kibicow wynik finansowy... Klub ma dzialac a nie zbierac i kipiszowac pieniadze! Klub ma zbierac trofea i dawac swym kibicom radosc! Chyba juz zapomnieliscie na czym sport polega.... Tylko nam sie trafil korposzczur i mamy poznan 2.0! Idz stad i wez ze soba mioduskiego

odpowiedz
Prawdziwy kibic Legii (nie płatny wyznawca DM) - 07.02.2020 / 14:49, *.105.68

@kibic Legii od zawsze: Szkoda, że nie chce ci się rzygać na widok tego, jak ten klub stacza się z roku na roku pod rządami DM w każdym aspekcie, nie tylko sportowym. Każdy kibic ma prawo oceniać i krytykować, jak widzi, że ciężko zarobione przez klub pieniądze lądują w prywatnej kieszeni.

odpowiedz
zdegustowany - 07.02.2020 / 15:17, *.t-mobile.pl

@Prawdziwy kibic Legii (nie płatny wyznawca DM): facet,kto zarabia te ciężkie pieniądze? Właśnie klub,będący własnością SMB i to pod jego kierownictwem!
Całkowicie popieram post "kibica Legii od zawsze" -bo mi też niedobrze się robi,kiedy czytam te wasze brednie!!!!

odpowiedz
Hubi40 - 07.02.2020 / 15:23, *.amazonaws.com

@kibic Legii od zawsze: Masz racje Ziomek. WSZYSCY NE MECZ !!!!!

odpowiedz
niezdegustowany(bo nie opłacany) - 07.02.2020 / 20:15, *.chello.pl

@zdegustowany: Pieniądze z roku na rok coraz mniejsze klub zarabia przez kretyńskie decyzje pożal się Boże prezesa. Zjazd sportowy totalny, klasyczny, euro-wpier.... trzy lata z rzędu. Niedobrze to się robi czytając niektórych, niestety płatnych jarząbków.

odpowiedz
Bum - 07.02.2020 / 21:53, *.virginm.net

@niezdegustowany(bo nie opłacany): koleszko szkoda czasu na nich. Walka z wiatrakami hehe. Pozdro

odpowiedz
zdegustowany - 07.02.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

@Bum: poziom autorów tych bzdur wskazuje ortografia!Tyle samo macie rozumu co wiedzy...

odpowiedz
niezalogowany - 07.02.2020 / 22:37, *.chello.pl

@zdegustowany: Ile za linijkę ???

odpowiedz
zdegustowany - 07.02.2020 / 22:48, *.t-mobile.pl

@niezalogowany: każdy sądzi po sobie.Nie ośmieszaj się głupotą.

odpowiedz
niezalogowany - 08.02.2020 / 12:20, *.chello.pl

@zdegustowany: A ty dalej próbuj zakłamywać rzeczywistość i udawać, że wszystko jest super i zrobiliśmy progres przez 3 lata. Samodzielnie myślący kibic w to i tak nie uwierzy.

odpowiedz
zdegustowany - 08.02.2020 / 13:18, *.t-mobile.pl

@niezalogowany: przecież nikt tego nie twierdzi.Ja staram się tylko przeciwstawiać krytykantom,którym NIC się w Legii nie podoba.

odpowiedz
Darek - 07.02.2020 / 13:22, *.chello.pl

Przed meczem.
Znamy swoją wartość.
Po meczu.
Wiemy nad czym mamy pracować.Wyciagniemy wnioski z tego meczu.

odpowiedz
Władeczek - 07.02.2020 / 13:19, *.netfala.pl

Jędza ty tu faken nie jesteś od myślenia. Musisz założyć tenisówki, dres i wyjść na boisko, żeby skopać faken pupska tym szmaciarzom z łodzi. Myślenie zostaw osobom kompetentnym jak ja, a ty biegaj i strzelaj gole bo faken sam Kante może sobie nie poradzić a nowy pepik pewnie do końca sezonu się nie zaaklimatyzuje jak mniemam.

odpowiedz
bum - 07.02.2020 / 12:15, *.135.90

wasza wartosc najlepiej zna miodek z kucharskim

odpowiedz
filand - 07.02.2020 / 11:04, *.116.21

Mówisz i masz...Wartość 27,25 mln Euro (https://www.transfermarkt.pl/legia-warszawa/startseite/verein/255)
Dziękuję . Miłego dnia życzę...

odpowiedz