Jose Kante i Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jose Kante na dłużej w Legii

Fumen, źródło: Legia.com

Jose Kante przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. Obecna umowa wygasała z końcem czerwca, ale obie strony przedłużyły ją na kolejny sezon. To pokłosie udanego sezonu, jaki rozgrywa napastnik Legii. 29-letni zawodnik zdobył 9 bramek w 18 meczach w tym sezonie.

Tę decyzję już ponad tydzień temu zapowiedział w wywiadzie z nami trener Legii Aleksandar Vuković.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Micha(L) - 08.02.2020 / 22:27, *.chello.pl

:)

odpowiedz
Lopez - 08.02.2020 / 22:24, *.tpnet.pl

Michał dwie gorsze nogi Żyro w Stali Mielec, drewniak zmierza w kierunku Żyrardowa czyli tam gdzie jego miejsce...

odpowiedz
szajbka - 08.02.2020 / 20:48, *.plus.pl

A moim zdaniem Kante odpali. W końcu będzie pierwszym napastnikiem.

odpowiedz
Dojeżdzamy sii - 08.02.2020 / 14:01, *.centertel.pl

@tomiacab: VOO też deklarował, że chce zostać w Legii. Ale gdy pudel został sam, to nawet, gdy zatrzymanie Ofoe było dla niego priorytetem, było już niemożliwe. Daje do myślenia? Każdy kto ma z nim do czynienia, spieprza jak najszybciej i już nie chce tu wracać.

odpowiedz
Obi - 08.02.2020 / 13:49, *.chello.pl

No i fajno. Powodzenia Jose!!!!

odpowiedz
JA$ - 08.02.2020 / 12:33, *.centertel.pl

Legia to MY! Wkłady w koszulkach się zmieniają... raz lepsze raz ... wiadomix. O czym tu dyskutować? Bez sensu

odpowiedz
piotrek9mln - 08.02.2020 / 12:26, *.amazonaws.com

Szacunek dla Jose! Po tym jak go sa pinto potraktował, chce nadal grać w Legii

odpowiedz
Kompleks Leśnego? - 07.02.2020 / 21:29, *.com.pl

A Niko wylądował za darmoszkę w Ferencvarosu. Nie chce mi się wierzyć, że odmówiłby Legii, gdyby mu to zaproponowano. Ale wiadomo przez kogo Niko był ściągnięty na Ł3.

odpowiedz
tomiacab - 07.02.2020 / 21:46, *.play-internet.pl

@Kompleks Leśnego?: raczej, raczej, niw inaczej. O to pokazuje nam jak pudlowi zależy na dobru Legii

odpowiedz
Kibic1911 - 07.02.2020 / 21:54, *.6.238

@Kompleks Leśnego?: udzielił wywiadu Niko I powiedział że nie chciał do L . I z tego co wiem to videoton go ściągnął ( teraz zmienili nazwe) bo stamtąd wypłynął.

odpowiedz
tomiacab - 08.02.2020 / 08:08, *.centertel.pl

@Kibic1911: byc moze nie chciał, bo wie w czyich rękach został klub. Przecież on zna pudla.

odpowiedz
Dojeżdzamy sii - 08.02.2020 / 08:15, *.play-internet.pl

@tomiacab: VOO też deklarował, że chce zostać w Legii. Ale gdy pudel został sam, to nawet, gdy zatrzymanie Ofoe było dla niego priorytetem, było już niemożliwe. Daje do myślenia? Każdy kto ma z nim do czynienia, spieprza jak najszybciej i już nie chce tu wracać.

odpowiedz
autor - 08.02.2020 / 08:22, *.t-mobile.pl

@tomiacab: przecież wiadomo, że chodzi o kasę, a nie pudla...

odpowiedz
tomiacab - 08.02.2020 / 14:03, *.centertel.pl

@autor: czyli o pudla, który zgarnia miliony i chowa po kiermanach, a po za tym o pudla na pewno też. Kto z osób które miały z nim do czynienia, chciałby mieć z nim cokolwiek wspólnego. Przypomnij sobie jak traktował Jędzę.

odpowiedz
Darek - 07.02.2020 / 21:20, *.chello.pl

W pół roku sprzedali trzech napastnikow Kulenovic,Carlitos,Niezgoda za 7 milionów euro.Czwarty Sanogo się połamał.Zostalismy tylko z Kante,ktory na początku sezonu był piątym napastnikiem w hierarchii napastnikow.Brawo wy.Widac,że robota w klubie wre.Wszyscy w klubie zapracowani po uszy.

odpowiedz
Hugon - 07.02.2020 / 22:41, *.vectranet.pl

@Darek : Gośćiu nie pisz że Kulenowić był napastnikiem.

odpowiedz
MatWij - 08.02.2020 / 02:36, *.centertel.pl

@Darek : Realnie 3. Sanogo nikt nie traktował poważnie a Kuternovic grał na siłę by go opylić

odpowiedz
lob - 07.02.2020 / 18:58, *.chello.pl

Kante miał tu nie wiele do gadania. Taki był zapis w jego kontrakcie i Legia z niego skorzystała i odtrąbiła wielki sukces............Niech lepiej z Martinsem załatwią przedłużenie bo od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem.

odpowiedz
Michal - 07.02.2020 / 19:54, *.as9105.com

@lob: dokladnie tak i nie wazne, ze Martins ma juz swoje lata, bo Pekharta chca wziac na 3,5 roku, a tez ma 30 na liczniku.

odpowiedz
Ibis - 07.02.2020 / 20:11, *.chello.pl

@lob: Już niewielu pamięta, jak prezes dekady "wypychał" JK na półroczne niby-wypożyczenie do hiszpańskich peryferii, celem zniechęcenia go do dalszej gry w Legii. O miodowym krótko i na temat: perfidny cynik!

odpowiedz
Balde - 07.02.2020 / 20:23, *.centertel.pl

@Ibis:
Prawie jestem pewien, że sam byś go wtedy na granicę hiszpańską podrzucił. Nie odnajdywał się to go wypożyczyli. I kto tu jest cynikiem?

odpowiedz
Ibis' - 07.02.2020 / 20:53, *.chello.pl

@Balde:
Dobrze, ze użyłeś zwrotu, cyt. "Prawie jestem pewien". Otóż, ten piłkarz notorycznie pomijany był w wyjściowej jedenastce przez ówczesnego trenera Legii. Nie odnajdywał się - ponieważ grał jedynie ogony.
A propos miodowego cynizmu. Podobną ścieżką zesłania miał być pchnięty Jędza. Powód? Bynajmniej nie futbolowy. Po prostu miał za wysoki kontrakt. W tym konkretnym przypadku panowie się dogadali i ww. zawodnik aktualnie otrzymuje 50% wysokości obowiązującego kontraktu, a pozostałą połowę z czasowym poślizgiem . Czy to również nie trąca cynizmem?
Oczekuję na merytoryczną ripostę...

odpowiedz
Peter - 08.02.2020 / 09:42, *.pljtelecom.pl

@Ibis': Panowie, naprawdę myślicie, ze do Naszej ekstraklapy, wszyscy lgną i tylko pędzą aby zagrać w Polsce??? Tu nie chodzi tylko o kasę, ale i o poziom, naprawdę nie wszystkim kopaczom zależy tylko na kasie.

odpowiedz
dziadek - 07.02.2020 / 18:35, *.play-internet.pl

To napastnika już mamy. Na Ligę Mistrzów czekamy !!! Wszyscy na stadion !!! Nie tratować się tylko !!!

odpowiedz
Hiszpan - 07.02.2020 / 17:58, *.play-internet.pl

Kucharski i Pudel obiecali transfer napadziora i jest.

odpowiedz
KibicL - 07.02.2020 / 17:56, *.vectranet.pl

Teraz widać jak na dłoni, że Mioduskiemu nie leży na sercu dobro Legii, tylko wszystko podporządkowane jest odzyskaniu kasy którą zainwestował w klub. Cały okres przygotowawczy byliśmy mamieni jak to kupią dobrego i gotowego do gry snajpera. A to wszystko była gra aby wyciszyć transfer Niezgody. A nieco wcześniejsza sprawa, to granie Kulenowiciem, który przewracał się o własne nogi a trzymanie na ławie Carlitosa. A następnie pozbył się prezes i jednego i drugiego. Chyba trzeba powiedzieć temu Panu już dziękujemy. Wszyscy się powzmacniali, jedni bardziej drudzy mniej a my osłabiając wyraźnie drużynę mamy zawojować Europę. Wolne żarty.

odpowiedz
Książę Nocy - 07.02.2020 / 18:49, *.inetia.pl

@KibicL: Coraz więcej ludzi to widzi. Tylko co z tego?

odpowiedz
kos - 07.02.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

@Książę Nocy: Mioduski ma jeszcze dużo do zarobienia ,nie odejdzie szybko a sprzątanie będzie jeszcze dłuższe.

odpowiedz
Pablo777 - 07.02.2020 / 17:51, *.orange.pl

Dobra decyzja!

odpowiedz
Vuko - 07.02.2020 / 17:44, *.tpnet.pl

Dostał 400tys euro pensji. Miodek mowil, ze bedzie napastnik za taka pensje :-)

odpowiedz
Xxx - 07.02.2020 / 17:19, *.t-mobile.pl

Niepewny czeski paralityk o rok starszy dostaje umowe na 3 lata. Sprawdzony, solidny ligowiec na rok. Logika na miare klubu i osob zarzadzajacych

odpowiedz
KW - 07.02.2020 / 18:52, *.tpnet.pl

@Xxx: Wykorzystali znajdującą się w obecnym kontrakcie opcję przedłużenia o rok.

odpowiedz
Obcy - 07.02.2020 / 16:39, *.t-mobile.pl

Strzeli parę bramek na wiosnę i pójdzie na sprzedaż za powiedzmy 400 tyś euro. Jak mnie pamięć nie myli to klub miał opcję przedłużenia i z niej skorzystał. Wielkie mi osiągnięcie. Gość nie odwalał pańszczyzny nie jest jeszcze taki stary mogli mu dać umowę na 2 lata. W przypadku transferu jest to pewien atut przetargowych.

odpowiedz
Gizior - 07.02.2020 / 16:29, *.alfa-system.net

Nagroda za dobry sezon i kontrakt o rok przedłużamy?? Pff

odpowiedz
retjeh - 07.02.2020 / 20:23, *.centertel.pl

@Gizior: za jaki dobry sezon. Ja jeszcze nie widziałem żeby kante miasł w Legii dobrą rundę.

odpowiedz
Mamut - 07.02.2020 / 16:28, *.t-mobile.pl

Brawo,to dobra wiadomość

odpowiedz
Grzesiek - 07.02.2020 / 16:27, *.centertel.pl

Tutaj dobra decyzja. Przedluzyc ale na jeden rok nie dluzej

odpowiedz
Pawciu - 07.02.2020 / 16:22, *.orange.pl

No i super! Oby utrzymal forme z jesieni i nie zlapal kontuzji

odpowiedz