Luis Rocha - fot. Woytek / Legionisci.com

Trzy tygodnie przerwy Luisa Rochy

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Podczas wtorkowego treningu Luis Rocha doznał urazu. Jak poinformowała Legia Warszawa, po po badaniach stwierdzono, że Portugalczyk doznał częściowego uszkodzenia mięśnia dwugłowego uda. - Do treningu z drużyną na pełnych obciążeniach będzie mógł powrócić za około 2-3 tygodnie. Do tego czasu Luis przejdzie intensywną rehabilitację przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, po opieką specjalistów - powiedział lekarz pierwszej drużyny, Mateusz Dawidziuk.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.