Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Spejson - 09.02.2020 / 19:41, *.net.pl

I po co ten czech, dawać więcej szans Rosolkowi.

odpowiedz
szyderic - 09.02.2020 / 19:53, *.orange.pl

@Spejson: po co ? trzeba spalic kilka milionow euro po majeckim i niezgodzie w kominku - po to.

odpowiedz
KibicL - 09.02.2020 / 19:34, *.vectranet.pl

Antolic to tak pasuje do Legii jak kiedyś Kopczyński a wcześniej Vrdoljak. W polu bramkowym stoi 5 metrów od napastnika ŁKS-u. Żenada.

odpowiedz
grzesiek - 09.02.2020 / 19:26, *.centertel.pl

no cóż, nie jest źle. Kto dalej twierdzi, że z vuko słaby trener ten ślepy.

odpowiedz
autor - 09.02.2020 / 19:43, *.vectranet.pl

@grzesiek: z niego nie jest slaby trener, z niego jest zenujacy trener

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.02.2020 / 19:18, *.centertel.pl

Karny ewidentny. Komentator bredzi. To nie pilka reczna, ani koszykowka. Ale reszta jest dramatem...

odpowiedz
JarosLaw - 09.02.2020 / 19:17, *.chello.pl

ŁKS dziękujemy za karnego :)

odpowiedz
MP(L)87 - 09.02.2020 / 19:15, *.virginm.net

Cytat sezonu!! "Ręka ustawiona luźno..." Haha ale brednie Węgrzyn opowiadasz! Karny!

odpowiedz
eLka20 - 09.02.2020 / 19:11, *.14.243

Nasi wciąż faworytem. W Totolotku teraz na live są poniżej 2.00, ale chyba jeszcze trochę poczekam, żeby trochę podskoczyło. Wówczas coś postawie. Damy radę, Arek pewnie w końcu coś wpuści.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.02.2020 / 19:03, *.centertel.pl

Czy ktos sobie wyobraza Legie w Europie z taka gra...?

odpowiedz
Hg - 09.02.2020 / 20:34, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
autor - 11.02.2020 / 16:15, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: oczywiscie, ze nie - dostaniemy tradycyjny lomot od jakis amatorow i po europie :D

odpowiedz
(L)1916(L) - 09.02.2020 / 19:00, *.tpnet.pl

C..j z Tobą, Mioduski,C..j z Tobą.

-Aco!
-Co?
-Ty wiesz co!!!

odpowiedz
atmosferic - 09.02.2020 / 18:59, *.orange.pl

Malarz utrze nosa preziowi :-D Jak narazie kapitalny mecz Arka.

odpowiedz
autor - 09.02.2020 / 18:53, *.vectranet.pl

Festiwal hanby i zenady trwa, a wy dalej sieroty kupujcie bilety i frajerowi miodkowi napychajcie kieszenie :D tego gnoju nie da sie ogladac

odpowiedz
atmosferic - 09.02.2020 / 18:52, *.orange.pl

Mialem przeczucie ze LKS moze tu wywiazc punkty. Legia czesto przegrywa na poczatku rundy wiosennej.

odpowiedz
JarosLaw - 09.02.2020 / 18:48, *.chello.pl

Tak to jest jak się sprzedaje najlepszego i praktycznie jedynego napastnika na poziomie w drużynie i to jeszcze za PSIE pieniądze. Mam nadzieje że Mioduskiemu STANIE ta decyzja w gardle. A mistrzostwo? Buhaha bez komentarza.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.02.2020 / 18:59, *.centertel.pl

@JarosLaw: Jemu juz nic nie staje... Jak powiedzial ,,klasyk z sejmu,, - ,,Nie staje mi odwagi,,...

odpowiedz
autor - 09.02.2020 / 19:02, *.vectranet.pl

@JarosLaw: on ma to w dupie jak i ten caly klub xD On tu tylkko zrobil pralnie pieniedzy mafijnych i tyle

odpowiedz
MatWij - 09.02.2020 / 19:25, *.centertel.pl

@JarosLaw: A jak teraz? Co do sprzedaży też uważam że kwota śmieszna, np. w stosunku do transferu Pogoni która też pohandlowała z klubem z USA ale potrafiła poprowadzoć negocjacje

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.02.2020 / 18:47, *.centertel.pl

Nie poddawaj sie z...LKS em... Bez komentarza...

odpowiedz
Mistrz - 09.02.2020 / 18:49, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: kibice dostowali się jakością do drużyny

odpowiedz
Miodulski MUSI ODEJŚĆ - 09.02.2020 / 18:47, *.chello.pl

Co te leszcze Miodulskiego wyprawiają to jest niepojęte!

odpowiedz
grzesiek - 09.02.2020 / 18:45, *.centertel.pl

co ten antolić odwalił w obronie to nie mam pytań

odpowiedz
Mistrz - 09.02.2020 / 18:46, *.orange.pl

@grzesiek: szkoda strzępić ryja. Najlepiej to żeby z ósemki wypadli.

odpowiedz
Mistrz - 09.02.2020 / 18:44, *.orange.pl

Dramat. Tu nie ma drużyny!

odpowiedz
grzesiek - 09.02.2020 / 18:30, *.centertel.pl

Vesović jeździec bez głowy totalna padaka, kante narazie tak średnio. karbownik mistrz

odpowiedz
dds - 09.02.2020 / 18:28, *.com.pl

stawiać X2

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.02.2020 / 18:23, *.chello.pl

Vesovic jest całkowicie bezproduktywny. Powinien wejść Stolar.

odpowiedz
Pytanie - 09.02.2020 / 17:26, *.cyfrowypolsat.pl

Gdzie można w sieci obejrzeć, jakiś darmowy stream możecie podrzucić?

odpowiedz
L - 09.02.2020 / 17:08, *.media.pl

Trójka do zera i Legia żegna frajera.

odpowiedz
arys - 09.02.2020 / 15:49, *.vectranet.pl

let's begun! cesar zapragnął igrzysk i mistrzostwa legii napoleon rzekł ognia i stało się 7 do zera i legia żegna frajera

odpowiedz
On (L) - 09.02.2020 / 18:25, *.25.51

@arys: stary ty juz po angielsku to moze nie pisz. Bedzie mniejszy wstyd.

odpowiedz
arys - 10.02.2020 / 12:56, *.vectranet.pl

@On (L): moj native ojczysty

odpowiedz
Rob - 09.02.2020 / 15:34, *.t-mobile.pl

No to ruszamy

odpowiedz