Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Potrafiliśmy dobrze zareagować

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Ważne, że po starcie bramki potrafiliśmy dobrze zareagować. Rezerwowi piłkarze wnieśli dużo do gry - mówię tutaj o "Vako" i Macieju Rosołku. Przed meczem wiedzieliśmy, że co się nie stanie, to będziemy po nim grać jeszcze lepiej. Musimy grać jeszcze skuteczniej, aby teraz pokonać na wyjeździe Raków.

Już kilku trenerów i zawodników powiedziało, że ten mecz był dla nas niewiadomą. W takim spotkaniu najważniejszym jest, aby osiągnąć swój cel, czyli zwycięstwo. Wygrana nie przyszła nam łatwo. Spodziewałem się tego, o czym mówiłem na konferencji przedmeczowej. Każdy jest ambitny i przeciwko każdemu gra się trudno. ŁKS ma sporą stratę w tabeli do innych, ale ona jest tak naprawdę nierealna.

To był zupełnie inny mecz od naszego pierwszego przeciwko ŁKS-owi. Wtedy nasi rywale też prowadzili, ale była lepsza pogoda, boisko... To dzisiejsze spotkanie było przez nas bardziej kontrolowane. Nasze trzy punkty zostały wywalczone w trudnych warunkach, ŁKS bronił się lepiej niż w pierwszym meczu. Widać, że ich zmiany kadrowe dały im sporo. Liczę, że ŁKS będzie wygrywał. Jeśli chodzi o mnie, to może wygrać już wszystkie swoje mecze do końca sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
kibic emeryt - 10.02.2020 / 10:12, *.tpnet.pl

Na tle pozostałych drużyn walczących o mistrzostwo zaprezentowaliśmy się dobrze biorąc nawet to pod uwagę że ŁKS ograniczył się do obrony .Słabo Novikovas i Antolić który wrócił do starego grania bez kreatywności ,podanie do najbliższego ,wstrzymywanie tempa gry . Wydaje się że to będzie najsłabszy element zespołu .Ciekawie by było aby Karbownik zagrał na 10 lub 8 jak sugeruje Piekarski .Znając upartość Vukovica i niechęć do słuchania nieraz dobrych rad pewnie nic się nie zmieni . Jaka naprawdę jest Legia przekonamy się po dwóch trzech meczach bo prawda jest taka że zabrakło 5 minut a na trenera zwaliła by się totalna krytyka a tak prawie wszyscy zadowoleni bo i nie ma powodów aby było inaczej .

odpowiedz
Yorick - 10.02.2020 / 11:39, *.orange.pl

@kibic emeryt:
To prawda, Pogoń Cracovia bardzo szczęśliwe zwycięstwa.
Legia niesteety obawiam się, że będzie taka jak wczoraj przez większość meczu - przewaga i może coś strzelą a może nie. Mieliśmy napastnika, który na 3 kontakty z piłką strzelał 2 bramki. A obecnie mamy takiego, co na 10 strzałów 2 razy trafia w bramkę i z tego jest pół gola.

odpowiedz
cierpliwy - 10.02.2020 / 05:06, *.tpnet.pl

Pierwsze koty za płoty. Poza pierwszym kwadransem gra Legii nie wyglądala zle. Oczywiscie byly bledy jak ten w ustawieniu i kryciu przy stracie bramki ale poza tym gra byla dosc szybka, dynamiczna i kombinacyjna. Mysle, ze przy autobusie jaki rywal ustawil we wlasnej 16-tce to Legia powinna oddawac wiecej strzalow zza pola karnego. Na tle innych eklapowych druzyn gra Legii wygląda przyzwoicie i mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej. Mam obawy do gry Jedzy, ktorego sedziowie bedą karac kartkami za glupie faule i reakcje po nich. Nastepne mecze zweryfikują wartosc Legii. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

odpowiedz
anti - 10.02.2020 / 01:50, *.chello.pl

Wstyd. Za tydzień wpierdziel w Bełchatowie

odpowiedz
Zły krasnolud - 10.02.2020 / 08:27, *.centertel.pl

@anti: po ki ch.. sie tu udzielasz polonisto, czy jakis inny pyrusie? Nie nudzi cię to?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 10.02.2020 / 08:41, *.play-internet.pl

@anti:

Zmień forum parówo. Jaki wstyd?

odpowiedz
arek - 10.02.2020 / 09:19, *.centertel.pl

@anti:
Nie panikuj nigdy nie będzie wstydu przy 3:1, już nie głupiejmy. W tej lidze od lat nie ma drużyny która by o klasę przewyższała resztę. Wszystko trzeba wywalczyć. Trzeba często cieszyć się i z wymęczonego 1:0. Poza tym gdyby nie frajerskie zostawienie rywala samego w polu karnym i strata gola, to cały mecz był pod kontrolą. O co ci chodzi?

odpowiedz
olew - 10.02.2020 / 01:41, *.vectranet.pl

Fajny meczyk, nasi młodzi najlepsi. Karbownika to my byśmy nigdy i nigdzie nie kupili, a tu proszę jest i cieszy nas grą. To najlepszy piłkarz ligi. Rosołek też coś ma, instynkt, dobre wyczucie, niezły drybling. Kompletnie nie rozumiem sensu kupowania nędznych obcokrajowców z kiepskich lig, jeśli nasi młodzi są tacy jak Ci dwaj. Brawo trener za zmiany, brawo drużyna.

odpowiedz
tomiacab - 10.02.2020 / 04:59, *.play-internet.pl

@olew: tylko wiesz jak jest z samymi młodymi? Grają fajnie , ogląda się miło, ale później przychodzi presja zbliżającego się trofeum i to przechodzi koło nosa. A ogólnie z resztą się zgadzam.

odpowiedz
Zlb82 - 10.02.2020 / 00:20, *.t-mobile.pl

Kur.... czego placzecie? Czego chcecie??? Wygraliśmy źle, co byśmy mieli zrobić żeby było ok? Przegrać? Życiowe niedorajdy!!!

odpowiedz
Bubu - 10.02.2020 / 10:43, *.vectranet.pl

@Zlb82 : Dobrze powiedziane

odpowiedz
Yeti - 09.02.2020 / 23:24, *.vectranet.pl

Panie Vukovic, nie wiem co trenowsliście w Turcji ale dzisiejsza gra wyglądała bardzo słabo. Weźcie się do roboty, bo nie wygląda to dobrze.

odpowiedz
Redi - 10.02.2020 / 14:53, *.centertel.pl

@Yeti: w wiosce smerfów byłbys smerfem marudą. Pozdrawiam

odpowiedz
Smerf - 10.02.2020 / 16:36, *.t-mobile.pl

@Redi: a ty ciamajdą

odpowiedz
Kosachicago - 09.02.2020 / 22:58, *.amazonaws.com

Bravo Legia.....staiolic i niepodovikowas tragedia natomiast Karbownik chlopak prowadzi pilke jak Messi wie kiedy przyspieszyc kiedy zwolic kiedy podac a kiedy zrobic zwod

odpowiedz
Joł - 09.02.2020 / 22:30, *.telkab.pl

Przebudzenie mocy! Europo drzyj nadchodzimy!

odpowiedz
m4pierwszy - 09.02.2020 / 22:25, *.icpnet.pl

Novikowas w formie z jesieni, znowu gramy w 10.

odpowiedz
filand - 09.02.2020 / 21:39, *.t-mobile.pl

Rosołek drugi raz ratuje dupsko Genialnemu Strategowi...

odpowiedz
PPU - 09.02.2020 / 21:39, *.chello.pl

Brak rasowego napastnika. Niestety bez takiego będziemy się męczyli jak dzisiaj. Karbownik ma przyszłość.

odpowiedz
Ivan - 09.02.2020 / 21:34, *.centertel.pl

Luqi na skrzydło za novikovasa gvilla na środek inaczej będzie zleee

odpowiedz
Zły krasnolud - 09.02.2020 / 21:25, *.play-internet.pl

Dwie bramki Rosołek, dwie pomidorowa, walczymy o mistrza od nowa ... dzięki darek, że nadal jesteśmy w grze...

odpowiedz
bzura7 - 09.02.2020 / 21:20, *.pirx.pl

Do Kosa: nawet nie wiesz jak mnie ,on i ten drugi mielcarski mogą sobie podać rękę tylko LEGIA pozdrawiam

odpowiedz
Pawel - 09.02.2020 / 21:14, *.orange.pl

Nie było źle Potrzeba jeszcze trochę większego zaangazowania

odpowiedz
Andreas - 09.02.2020 / 21:14, *.play-internet.pl

Dobrze że ŁKS gral z Malarzem. Rywal miał 1 sytuację i strzelił. Lewczuk słabo Wieteska na boisko. W ofensywie za mało strzelamy stąd 1 połowa senna.

odpowiedz
Kosa - 09.02.2020 / 21:09, *.proneteus.pl

Najbardziej to mnie WKU r ...j ą te komentarze wegrzyna

odpowiedz
Romcio - 09.02.2020 / 22:48, *.com.pl

@Kosa:
On powinien mieć zakaz komentowania meczów Legii, zresztą nie tylko on, Grześ M. również.

odpowiedz
Wieprz - 10.02.2020 / 07:59, *.chello.pl

@Kosa: Węgrzyn to debil a do tego nawet nie zna przepisów karny ewidentny dla nas a on "ja bym tego nie gwizdnął" Węgrzyn debil!

odpowiedz
Kazek - 10.02.2020 / 12:30, *.tpnet.pl

@Kosa: Pamiętaj że dobra gra Legii, mistrzostwo Polski Legii to jest dla takich Węgrzynów dramat życiowy.
Kiedyś był taki Pan Rosłoń, tez kompleks Legii ale tam go wyłapali chyba szefowie C+.

odpowiedz
Toman - 09.02.2020 / 20:54, *.tpnet.pl

Novikovas po prostu gram samemu. Nikomu nie podaje. Jakieś umiejętności ma, ale nikomu nie podaje. Nie chcę takiego gracza w wyjściowej 11. To samo tyczy się Antolicia. Gość stoi cały mecz.

odpowiedz
Yorick - 09.02.2020 / 21:16, *.orange.pl

@Toman:
Noivkovas przynajmniej pokazał jakieś pozytywy, w odróżnieniu od poprzednich meczów. Mimo to mam nadzieję, że go Cholewiak ostatecznie wygryzie ze składu. Zresztą nie musi być Cholewiak. Jak dla mnie Novikovasa może posadzić nawet Agra :).

odpowiedz
Cch - 10.02.2020 / 21:29, *.cyfrowypolsat.pl

@Yorick: no niestety Novikovas jak i Cholewiak na trybuny albo do rezerw

odpowiedz
lol - 09.02.2020 / 20:42, *.amazonaws.com

slabo to wyglada

odpowiedz
Hiszpan - 09.02.2020 / 20:41, *.t-mobile.pl

Fatalny mecz. Masę niedokładności chaos brak napastnika i skrzydeł. Tak naprawdę jeden Pan Piłkarz Karbownik i reszta to parodia futbolu. Wstyd Panie Vuko.

odpowiedz
grzesiek - 09.02.2020 / 20:58, *.centertel.pl

@Hiszpan: Nie znasz się gościu. Vuko bardzo dobry trener

odpowiedz
Hiszpan - 09.02.2020 / 21:11, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Zajebisty normalnie zobaczysz w pucharach.

odpowiedz
Grzesiek - 09.02.2020 / 21:17, *.centertel.pl

@Hiszpan: wez pod uwage jakich pilkarzy ma do dyspozycji vuko i jakie wyniki osiaga. Ja przed runda jesienna obstawialem ze nie bedzie nas w pierwszej osemce a zajelismy lidera z tak slabym skladem.

odpowiedz
Hiszpan - 09.02.2020 / 21:49, *.t-mobile.pl

@Grzesiek: Ale z drugiej strony tak słabej ekstraklapy nie pamiętam.

odpowiedz
Zlb 82 - 10.02.2020 / 00:26, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: Fatalny??? Pajacu 3:1,co jeszcze? Na rękach mają biegać??? Co za ludzie??? Do redakcji. Weźcie skasujcie możliwość komentarzy bo bez kitu tak dłużej być nie może. Albo niech każdy znafca podaje imię nazwisko i skąd jest, wtedy zobaczymy czy się tak będą pruc!!!! LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
Hiszpan - 10.02.2020 / 01:56, *.play-internet.pl

@Zlb 82: Jakbyś oglądał na żywo to tylko byś potwierdził że grają fatalnie . Wynik cieszy i fura szczęścia też.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.02.2020 / 20:38, *.inetia.pl

Fajne meczycho. Legia potrafi nawiązać walkę z najsłabszym zespołem ligi. Trochę szczęścia przy przypadkowym karnym, a potem już z górki. ŁKS nic nie grał. Bramkę zdobył po jednej z nielicznych akcji, bronił się przyzwoicie, ale tylko tyle. Wydaje mi się, że wiosną możemy spodziewać się podobnej Legii jak jesienią, czyli w kratkę. Raz będzie szło, a raz nie, bo nowego planu w grze nie ma. No, ale to dopiero pierwsze koty.

Świetny Karbownik. Gość się rozwinął nawet podczas przerwy zimowej, bo to był jego najlepszy mecz. A ta jedna akcja co poszedł jak Messi z połowy to klasa światowa. Schodzący napastnik na lewej obronie, tak to momentami wyglądało. Michał gra futbol totalny, więc jak Miodek nie wymięknie to go opchnie za dwucyfrówkę latem.

Bramka na 3 - 1 Kante to to klasyczny przykład farta, jaki dopisał Legii w końcówce. Kante, który normalnie z takiej pozycji 7/10 nawet nie trafi w bramkę, bije na gola, choć decyzja o strzale była błędna, a już szczególnie przy jego skuteczności. No, ale gol to gol, więc trzeba pochwalić. Choć snajpera z prawdziwego zdarzenia w tym meczu brakowało. Dla obu miejsce na boisku by się znalazło.

Rosołek też profesura. Widać, że to inteligentny piłkarz. Poruszanie się po boisku lepsze niż np. u takiego Novikovasa. Będą z niego ludzie.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 09.02.2020 / 20:55, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:

Kolego, pisanie o decyzji o strzale po ktorym pada gol "błędna" oznacza, że kompletnie nie wiesz o co chodzi w piłce nożnej...

Naprawdę? To gol nie padł? A zaskoczenie bramkarza choćby? A byłeś na choć jednym treningu Legii? Widziałeś jak Kante strzela?

Idziesz do szefa po podwyżkę, dostajesz ją a potem opowiadasz jaki to błąd zrobiłeś, że zapytałeś?

Ręce opadają.

Co do reszty wypowiedzi możesz mieć rację. Choć ja mam nadzieję, że zagrają choć trochę jak za Czerczesowa czyli nędznie, brzydko ale w każdym meczu skutecznie i to wystarczy na tę ligę.

odpowiedz
singspiel - 09.02.2020 / 20:57, *.centertel.pl

@Tomek Mokotów : decyzja Kante logiczna. Z całym szacunkiem dla Malarza, ale on ciągle wypluwa piłkę przed siebie. To powinien być jego ostatni sezon

odpowiedz
Yorick - 09.02.2020 / 21:06, *.orange.pl

@Mateusz z Gór:
Widać, że nie ma planu B. Kante to fajny i bardzo pożyteczy gracz, ale nie napastnik.
Decyzja o strzale prawidłowa i generalnie takich decyzji powinno być więcej, a koronny przykład Antolic, ma patelnię na 17 metrze blisko środka, to nie, jeszcze musi odegrać na skrzydło.
Karbownik mega, ale przy bramce jakaś część winy jego (choć nie większość), no i ostatnie podanie zdecydowanie do poprawy. Bardzo wiele strat przy upartych próbach prostopadłego zagrania w pole karne. Mimo to kto wie, czy już teraz nie jest to najważniejszy piłkarz ofensywny Legii (i to jako obrońca).

odpowiedz
Yorick - 09.02.2020 / 21:14, *.orange.pl

@Tomek Mokotów :
Dokładnie, jak się nie strzela, to się nie zdobywa bramek. A jak się strzela, to się mogą stać różne rzeczy, dobitka, ręka obrońcy, rykoszet, czy choćby rożny. A Malarz ma inną przypadłość, jeszcze z czasów Legii, po każdym ostrzejszym kontakcie z piłką 2 minuty dochodzi do siebie za pomocą soli trzeźwiących :).

odpowiedz
Maciek - 09.02.2020 / 21:22, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: Karbownik super ale jeszcze brakuje doświadczenia. Zaspal przy bramce zamiast wyjsc i zlapac Piątka na spalonego

odpowiedz
Grzesiek - 09.02.2020 / 21:31, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: malarz nigdy nie powinien byc w Legii gdyby nie wyplul pilki w meczu z ajaxem moze bysmy zaszli wtedy duzo dalej niz do 1/16

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.02.2020 / 22:30, *.inetia.pl

@Tomek Mokotów :

No ja uważam, że jak Messi ma w tym miejscu piłkę na strzał, a atakujących jest więcej niż obrońców to może on uderzać na bramkę. Ale jak drużyna atakuje w przewadze, a za uderzenie zabiera się gość, co częściej wali w trybuny niż w światło bramki to jest to decyzja zła. Ale jak też napisałem, trzeba pochwalić za gola. Ale gdyby nie weszło, a było to bardziej prawdopodobne niż że wejdzie, to mówilibyśmy o zmarnowaniu akcji bramkowej, gdzie można było wjechać z piłką do bramki.

Widzę jak wali z nieprzygotowanych pozycji, jak nie potrafi się złożyć w pośpiechu. Widzę to w każdym meczu. Jak Chinyama. On też miał technikę, potrafił wkręcać bramki z linii końcowej. Ale składał się za szybko, więc z dystansu rzadko wpadało. Kante ma to samo. Ale trafił, więc spoko. Spoko tym razem.

@Yorick:

A ja właśnie najbardziej cenię tę bezczelną bezkompromisowość w podaniach do przodu. Strat jest dużo, bo Karbownik często gra piłki 50/50. Piłki, jakich boją się grać Antolić, Martins i 95% graczy Ekstraklasy. Dopóki nie robi tego z takich pozycji jak Remy to może to wyjść Legii tylko na dobre. Karbownik nie kalkuluje, gra bez zastanowienia i w ten sposób może zaskoczyć.

odpowiedz
eLpolo - 09.02.2020 / 22:50, *.137.74

@Mateusz z Gór: decyzja bedna ? Oj kolego chyba miałeś jakiegoś ultra defensywnego trenera. Decyzja jak najbardziej prawidłowa , za mało jest u nas takich strzałów.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.02.2020 / 07:07, *.inetia.pl

@eLpolo:

Obejrzałem jeszcze raz powtórkę. Zatrzymałem w momencie strzału. I mam absolutną rację. Akcja 5 na 4 i Kante uderzający z pozycji, z której trudno trafić. Szczęście dopisało, decyzja zła.

odpowiedz
zaba285 - 10.02.2020 / 10:59, *.lukman.pl

@Mateusz z Gór: zgadzam się, decyzja nawet bardzo zła. trochę fart że to wpadło, Malarz zafundował ukochanemu klubowi prezent po znajomości. ogólnie druga połowa słaba i przy karnym i tej bramce mieliśmy sporo szczęścia. oby dalej było tylko lepiej

odpowiedz
Mdread - 10.02.2020 / 11:38, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: tez jak to widzialem to mowilem Co on robi ma tylu chlopow do grania. a ze malarz w bramce to weszlo

odpowiedz
Yorick - 10.02.2020 / 12:20, *.orange.pl

@Mateusz z Gór:
Bardzo dobra decyzja o strzale. I gdyby nie wpadło powiedziałbym to samo. To nie FIFA albo Premiership, że piłka klei się do nogi. Tu jest Sparta :). Piłka, nogi i boisko mają kanty. Jakieś 70% podań w pełnym biegu kończy się stratą, jak byś chciał w tej akcji mieć jeszcze 3 podania, to na 97% by to sp...lili.
Generalnie w całym zespole decyzji o strzałach jest za mało. Tylko Novikovas nie ma z tym problemu i może dlatego Vuko uparcie go wystawia, chociaż to akurat jedyna jego zaleta :).

Co do Karbownika zgoda. Pełna zgoda, że tylko takie odważne zagrania mogą zrobić różnicę. To nas plus. Skuteczność może też być kwestią zgrania i tego, że inni nie nadążają. OK. Ale musi też te zagrania różnicować (np. trudno mi sobie przypomnieć jakieś jego dośrodkowanie), a po drugie jednak popracować nad wykonaniem, żeby po prostu psuć mniej.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.02.2020 / 15:20, *.com.pl

@Yorick:

To też nie FIFA, że piłka po strzale leci prosto. W Cracovii np. jeden z graczy pomylił przyciski i puścił w piątek loba w aut przy próbie strzału.

Ja się spodziewam uderzeń po wypracowaniu pozycji w ataku pozycyjnym, wtedy mają one największy sens. Gdyby Kante zagrał do boku, a pozostali partnerzy kontynuowali swój ruch, najprawdopodobniej otrzymałby zwrotne podanie, kiedy sam znajdowałby się w polu karnym z czystą pozycją do strzału. A przynajmniej tak by się stało, gdy akcja została poprowadzona prawidłowo również po jego zagraniu. Tego nie wiadomo. Duża szansa na porażkę przy przeciętnych grajkach, podobnie jak duża szansa na pudło przy przeciętnym strzelcu.

Chociaż w sumie w E-klapie wszystko jest możliwe. Pamiętam mecz Podbeskidzia, który oglądałem w knajpie i cały pub liczył na głos celne podania na połowie rywali. Chcieli się doliczyć trzech i daliby spokój. Przez całą pierwszą połowę ani razu się nie udało. Ale w drugiej, jak już się piłkarze spięli to wymienili tych podań nie 3, ale aż 5. :D Więc może Kante rozgrywając do boku następnie wjechałby z piłką do bramki, a kiedy odda ponownie uderzenie z pozycji z ostatniego meczu to piłka wyląduje na aucie.

odpowiedz
Yorick - 09.02.2020 / 20:36, *.orange.pl

21 strzałów, co prawda 3 gole, ale męczarnie - których nie byłoby z Niezgodą. Niestety jeszcze będą jeszcze mecze wyglądające jak 70 minut tego - przewaga, strzały, "tylko zabrakło skuteczności".
Novikovas grał jakieś 3x lepiej niż zwykle, a i tak nie powinien kwalifikować się do wyjściowego składu.

odpowiedz
Zawisza - 09.02.2020 / 21:42, *.chello.pl

@Yorick: a skąd wiesz czy Niezgoda by nie pauzował po zabiegu serca właśnie ? Albo z powodu bólu pleców ?

odpowiedz
Petroniusz - 09.02.2020 / 20:32, *.chello.pl

3pkt w pierwszym meczu. Bardzo ważne.

odpowiedz
mmz - 09.02.2020 / 20:29, *.tpnet.pl

To ostatnie miesiące Novikovasa w Legii. W czerwcu go tutaj nie będzie.

odpowiedz
ml - 09.02.2020 / 20:13, *.67.15

Novikovas zagrał poniżej oczekiwań. To śmiało mogę powiedzieć.
Co do reszty to ciężko ocenić zawodników osobno. Mam wrażenie, że do golu Rosołka naszą zmorą była ogólna niedokładność w całej drużynie. Dobrze, że skończyło się happy endem

odpowiedz
genzo - 09.02.2020 / 21:05, *.play-internet.pl

@ml: golu?? czy gola?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.02.2020 / 20:11, *.play-internet.pl

Dobrze,że to Ł.K.S.był.Następne mecze,te z "górną półką" zdecydowanie ciężej będzie wygrać,że o odrobieniu strat nie wspomnę.No i na chwilę obecną zdecydowanie widoczny jest brak napastnika.Rosołkiem,czy Karbownikiem wszystkich nie pokonamy.

odpowiedz
Swojak(L) - 09.02.2020 / 21:24, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: uwierz, że z nimi gra będzie wyglądać inaczej

odpowiedz