fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 3-1 ŁKS Łódź

Przebudzeni po ciosie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W pierwszym ligowym spotkaniu w 2020 roku Legia wygrała u siebie po trudnym boju z ostatnim w tabeli ŁKS-em Łódź 3-1. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, a po niej jako pierwsi do siatki trafili goście za sprawą Łukasza Piątka. Kilkanaście minut potem do remisu doprowadził Maciej Rosołek, wykorzystując podanie ze skrzydła od Waleriana Gwilii. Prowadzenie Legii dał w 85. minucie Domagoj Antolić, a zaraz potem wynik ustalił Jose Kante.

Początek meczu był spokojny. ŁKS starał się długo utrzymywać przy piłce, aby nie pozwolić Legii na stworzenie zagrożenia. To nadeszło jednak w 7. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Jose Kante i świetną interwencją popisał się Arkadiusz Malarz. Kolejne minuty nie przynosiły ciekawych sytuacji. Gospodarze nie potrafili przedostać się przez obronę przyjezdnych. Dopiero po blisko 20 minutach Luquinhas pobiegł środkiem pola i dograł do niepokrytego Kante, którego próba przeleciała obok celu. Zaraz potem znacznie bliżej szczęścia był Andre Martins. Uderzenie Portugalczyka z rzutu wolnego zatrzymało się jednak jedynie na górnej siatce. "Wojskowi" byli stroną przeważającą, chociaż nie mogli zapomnieć o defensywie, ponieważ łodzianie starali się atakować głównie z kontry. Kilka minut przed przerwą kolejną szansę na otworzenie wyniku miał Jose Kante. Napastnik Legii dostał podanie z lewego skrzydła, huknął lewą nogą, jednak zaledwie w boczną siatkę. W doliczonym czasie gry niepewnie przed własną bramką zachował się Malarz, który odbił piłkę wprost do nadbiegającego Kante, a temu zabrakło niewiele, aby wpakować ją do siatki. Zaraz potem sędzia zagwizdał, sygnalizując koniec pierwszej połowy.

Po przerwie Legia wyszła na boisko bardzo zmotywowana. Starała się szybko atakować, aby zdominować przeciwnika. Niestety, w 54. minucie prowadzenie objęli goście. Fatalny błąd warszawskiej defensywy wykorzystał Łukasz Piątek, który w sytuacji sam na sam pewnym strzałem pokonał bezradnego Radosława Majeckiego. Zawodnik ŁKS-u był całkowicie niepokryty, co zauważył Michał Trąbka dokładnie dogrywając do niego piłkę z lewej strony. Pomimo tego, że "Wojskowi" musieli gonić wynik, to przychodziło im to z dużym trudem. Dopiero po godzinie gry do wysiłku został zmuszony Malarz, kiedy odbił bardzo mocną próbę Luquinhasa. Kilka chwil potem z daleka huknął Andre Martins, lecz piłka po odbiciu się od jednego z przeciwników przeleciała ponad poprzeczką. W 70. minucie gospodarze wreszcie wyrównali! Wrzutka od Waleriana Gwilii i świetnie ustawiony Maciej Rosołek głową pokonał bramkarza ŁKS-u.

To trafienia dało legionistom sporo wiatru w żagle. Niebawem po zamieszaniu w polu karnym w słupek trafił Rosołek, a zaraz potem przewrotkę Kante z olbrzymim trudem do boku sparował Malarz... W 84. minucie piłkę ręką we własnej szesnastce odbił Jan Sobociński i arbiter po wideoweryfikacji VAR wskazał na punkt oddalony o jedenaście metrów od bramki. Do futbolówki podszedł Domagoj Antolić i mocnym strzałem pokonał golkipera łodzian. Ten wprawdzie wyczuł intencje strzelca, lecz ten kopnął piłkę niezwykle celnie! W tym momencie z legionistów zeszło ciśnienie, czego efektem było trzecie trafienie. Jose Kante nieatakowany huknął z dystansu w dolny róg, pokonując wyciągniętego Malarza.

Ekstraklasa
21. kolejka
#LEGŁKS
19502
Warszawa
9.02.2020
17:30
Legia Warszawa
ŁKS Łódź
Legia Warszawa
3-1
ŁKS Łódź
70' Rosołek
85' Antolić (k)
88' Kante
(0-0)
Piątek 53'
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
14 Michał Karbownik
22 Paweł Wszołek
7 Domagoj Antolić
24 Andre Martins 67'
82 Luquinhas 81'
18 Arvydas Novikovas 63'
20 Jose Kante
33 Radosław Cierzniak
4 Mateusz Wieteska
8 Walerian Gwilia 67'
17 Mateusz Cholewiak 81'
31 Piotr Pyrdoł
34 Inaki Astiz
39 Maciej Rosołek 63'
41 Paweł Stolarski
77 Mateusz Praszelik
Arkadiusz Malarz 1
Jan Grzesik 21
Carlos Moros Garcia 17
77' Maciej Dąbrowski 5
Tadej Vidmajer 92
Michał Trąbka 19
87' Przemysław Sajdak 26
Łukasz Piątek 28
Ricardo Guima 14
73' Maciej Wolski 6
Samu Corral 9
Dominik Budzyński 33
77' Jan Sobociński 2
Artur Bogusz 4
87' Pirulo 20
Adam Ratajczyk 16
73' Dragoljub Srnić 42
Antonio Dominguez 10
Łukasz Sekulski 22
Jakub Wróbel 99
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber,Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Trener: Kazimierz Moskal
Asystent trenera: Marcin Pogorzała, Maciej Musiał
Kierownik drużyny: Jacek Żałoba
Masażyści: Marek Jędrzejewski
Sędziowie
Główny: Bartosz Frankowski
Asystent: Jakub Winkler
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Grzegorz Kawałko
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
KLanik - 13.02.2020 / 17:24, *.chello.pl

Rosołek i Karbownik wspaniałe chłopaki. Więcej naszych, mniej szrotu, emerytów z zagranicy. Wypad zaciąg portugali. Najgorsze dziadostwo, ksp (komenda stołeczna pol), czarne zdziry kolejowe.

odpowiedz
Robo - 12.02.2020 / 12:03, *.timplus.net

Zagubiono kartę kibica na nazwisko Grzegorz Dzięcioł. Ziomek pierwszy raz na meczu, ale rwie się na następny! Dla znalazcy nagroda! Kontakt: 507-015-410.

odpowiedz
Rrr - 11.02.2020 / 10:19, *.150.124

Jak to jest że nasze gwiazdy po raz kolejny po meczu nie potrafią podejść do innych trybun??
Liczy się tylko Żyleta?
Słabe to, bo niektóre dzieciaki na rodzinnym nawet w przerwie nie odklejają się od barierki.

odpowiedz
filand - 10.02.2020 / 21:25, *.t-mobile.pl

Gratuluję Legii zdobycia 3 punktów...
Dziękuję Rosołek, Vesović i Kante.
⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
A do BRL - 10.02.2020 / 18:43, *.125.50

ksp z wielkiej litery?
Dla nich zero szacunku.
Zawsze -pamietaj a jak nie wiesz za co popytaj starszych kibiców albo tych którzy stracili przez czarnych zdrowie lub parę miesięcy za krzywe akcje itp.
Młody jesteś i nawet na Muranowie nie byłeś prawda?

odpowiedz
Ginka - 11.02.2020 / 16:02, *.chello.pl

@A do BRL: oto głos z zaświatów, z innej epoki. Kolego czas na przebudzenie, to już nie jest trendy!

odpowiedz
Marcin że Słupska - 10.02.2020 / 15:54, *.t-mobile.pl

Oglądałem mecz w C+ do momentu karnego komentator wychwalal Legie jak pięknie ciśnie ŁKS w momencie karnego koles chyba zapomniał co oglądał bo zaczął pierdzielic jak to bardzo nie uczciwy karny że ŁKS nie dawał Legi grać itd masakra

odpowiedz
tomaszek67 - 10.02.2020 / 15:19, *.centertel.pl

Younousse Sankharé blisko Legii !!! Środowy pomocnik !!! To będzie drugi Vadis !

odpowiedz
RMFC - 10.02.2020 / 11:44, *.tpnet.pl

Wynik cieszy po przerwie zimowej. Ważne 3 punkty. Dziwi mnie transparent dotyczący młodego chłopaka co dopiero przyszedł do Legii że ma wyp.lać. Paru durni znów czepia się że był w Polonii!!! Wszołkowi też karzcie wyp..lać bo kiedyś był Polonii!! Jakby nie zasłużył na grę w Legii i trenerzy nic by w nim nie widzieli to by go tu nie było. Więcej szacunku dla naszych zawodników nie tylko z pierwszej drużyny!!!

odpowiedz
SEba MM - 10.02.2020 / 13:30, *.plus.pl

@RMFC: Popieram!!! Takie transparenty są niepotrzebne. Takie jest życie piłkarza

odpowiedz
znajca - 10.02.2020 / 14:07, *.com.pl

@RMFC:
Szkoda słów... Biedny ten młody Kisiel. Amnezja, czy cuś? Kiedyś grywali tutaj: Kiełbowicz, Dwaliszwili, Jodłowiec, Kiełbowicz, Michał Żewłakow. Teraz jest Wszołek.
W drugą stronę też bywało: Szczęsny, a nawet Wdowczyk i Dziekanowski!

odpowiedz
singspiel - 10.02.2020 / 17:58, *.centertel.pl

@znajca: Dziekan to nawet wychowanek Polonii

odpowiedz
Bie(L)any - 10.02.2020 / 18:56, *.vectranet.pl

@znajca:
Dziekanowski to wychowanek polonii
Zresztą wielu piłkarzy Legii przychodziło z nienawidzonych drużyn Deyna łks Kusto Jalocha Carlitos wisła Okonski Araszkiewicz Murawski Bereszynski z lecha Buncol ruch itd.... nie znam sprawy ale może chlopaka wcześniej nie chciano na Ł3 ? Może nie mieli rodzice hajsu ....wiem z autopsji duzo kosztuje trenowanie w Legii i nie kazdego stac dojazdy sprzęt treningi obozy turnieje trzeba liczyć tak ok 500 złociszy miesięcznie ...
Chyba że ten siedemnastolatek to jakiś największy wróg Legii ????

odpowiedz
znajca - 11.02.2020 / 06:44, *.com.pl

@singspiel:
Poczytałem w necie i... faktycznie! Jakoś Dziekana i Koseckiego zawsze łączyłem z Gwardią. A tu proszę: Polonia i Ursus. Człowiek uczy się każdego dnia...

odpowiedz
Major - 11.02.2020 / 17:41, *.inetia.pl

@RMFC: 100% racji

odpowiedz
eri - 10.02.2020 / 11:23, *.t-mobile.pl

moim zdaniem Rosołek powinien wskoczyc za Novikovasa

odpowiedz
znajca - 10.02.2020 / 13:29, *.com.pl

@eri:
na skrzydło ?!?!?!

odpowiedz
JWR - 10.02.2020 / 14:28, *.orange.pl

@znajca: Jest młody także warto próbować ze zmianą pozycji. Przypominam, że Karbownik też nie jest nominalnym lewym obrońcą i jego przykład pokazuje że warto próbować zmian pozycji u młodych by byli bardziej wszechstronni co później daje więcej szans na minuty w meczu.

odpowiedz
koszykarz - 10.02.2020 / 11:21, *.comcast.net

Pare godzin dzieli Legie od podpisania wielkiego zawodnika z Chech.

odpowiedz
Bahamontez - 10.02.2020 / 10:51, *.plus.pl

Jak to w niedzielę - musi być Rosołek :-)

odpowiedz
Gienek - 10.02.2020 / 10:47, *.netfala.pl

Gra słaba, było blisko blamażu. Legia ma jeszcze dużo do poprawy w grze.

odpowiedz
Rafix - 10.02.2020 / 10:40, *.chello.pl

Karbownik wczoraj poza zlym ustawieniem przy golu grał elegancko. Chcialbym go zobaczyć zamiast Antolicia w środku pola.
Razem z Luquinhasem by wymiatał.
Za Vesowicza koniecznie Stolarski, ja nie wiem dlaczego Vuko na niego nie stawia.
Kante za Rosolkiem, juz od dawna widać ze brakuje obok niego jeszcze jednego napastnika. Dobrze było jak grał z Niezgoda.
Novikovas na ławkę i wtedyLuquinhas na lewą stronę.
Brakuje nam tylko lewego ofebsywnego obroncy.

odpowiedz
Rafix - 10.02.2020 / 12:45, *.chello.pl

@Rafix: P. S. Jeszcze na przeciwników typu ŁKS pomyślałbym o bardziej ofensywnym ustawieniu z Gwilia zamiast Martinsa.

odpowiedz
singspiel - 10.02.2020 / 18:00, *.centertel.pl

@Rafix: Mladenovic od lipca za darmo

odpowiedz
BRL - 10.02.2020 / 10:35, *.tktelekom.pl

21 strzałów, 12 celnych, posiadanie 60-40
Podnieśliśmy się po perfidnej bramce.
Nie poprzestaliśmy na 2-1.
Momentami gra mi się bardzo podobała.
Oprawa git, ale straszna dziecinada wrzuty na inwestora dla Polonii i Kisiela, zwłaszcza, że z tego co się orientuję Legia to my, a wkładom do koszulek chodzi tylko o kasę, więc co za różnica, skąd ich ściągamy?
PS ja tam ani ultras, ani chuligan, więc osobiście nie mam powodów, żeby KSP nie lubić. Ale z perspektywy wyżej wymienionych - wyobraźmy sobie, że Wisła upadła, potem po kolei Lech, Lechia, Śląsk itp z kim my będziemy rywalizować? :)
A osobiście bardzo bym chciał bogatej i silnej piłkarsko Polonii, Warszawa zasługuje na Derby, jeszcze jakby ściągnęły na KSP tłumy słoików to by się im przyśpiewki typu "cała wiocha Legię kocha" :)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 10.02.2020 / 14:51, *.play-internet.pl

@BRL:

Warszawa nie zasługuje na derby. Te derby i tak kalekie były. Każda forma aktywności prowadząca do likwidacji Czarnych jest akceptowalna.
Dziecinadą można raczej nazwać twój wpis ale rozumiem, że kapcie ci spadły i zasłoniły ekran telewizora.

Natomiast transparent do Młodego był idiotyczny. Chyba, że śpiewał/mówił/robił coś przeciwko Legii.

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 10.02.2020 / 08:00, *.centertel.pl

Lewczuk żeby nie to że w przerwie udzielał wywiadu, a później wyłapał żółta to nie widoczny na tym meczu. Bieda ogólnie, wygrana wygraną ale ciężko będzie grało się Novikovasem i Antolicem.

odpowiedz
Jajcar - 10.02.2020 / 16:06, *.tpnet.pl

@StaryChlopzBielan: jaki znawca fiu fiu Antola jeden z lepszych na boisku, wybrany do 11 kolejki no ale dla ciebie słaby :)

odpowiedz
jedi - 10.02.2020 / 07:44, *.10.105

Przebudzenie MOCY

odpowiedz
Syjon85 - 10.02.2020 / 07:23, *.plus.pl

Chciałem tylko zwrócić uwagę na to jak Domagoj krył Piątka przy stracie bramki. To jakiś kryminał był. Piątek przyjął piłkę po czym wyciągnął telefon, obdzwonił przyjaciół i całą rodzinę informując, że zaraz wpiszę się na listę strzelców, po czym schował telefon, zobaczył co robi Majecki i zdobył bramkę.
Brawo dla drużyny za reakcję i następne trzy bramki

odpowiedz
Miodq - 10.02.2020 / 10:46, *.spitfireuk.net

@Syjon85 : "Piątek zadzwonił, że wpiszE się".

odpowiedz
Super Samiec - 12.02.2020 / 12:47, *.net.pl

@Syjon85 : dokladnie Antolic zawalił pierwsza bramke bo zamiast kryc to rozgladał sie i szukał Bóg wie czego a nie tak jak napisał Rafix ze Karbo zawalił

odpowiedz
jo - 10.02.2020 / 06:28, *.tpnet.pl

Do WAWA: Jesteś analfabetą ? Co to jest ,,poraszka'' ??? Chyba ty jesteś porażką...

odpowiedz
olew - 10.02.2020 / 01:45, *.vectranet.pl

Dobry meczyk na początek, dotychczas moczyliśmy pierwsze wiosenne mecze. Nasi młodzi Karbownik, Rosołek wyśmienici. Po co kupować nędznych grajków z zagranicy, jeśli mamy takich młodych. Trener dobrze dziś wymieniał, grajki ambitne, fajny wieczór.

odpowiedz
rob bandit - 10.02.2020 / 00:26, *.play-internet.pl

Odpuleni... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Gepetto - 09.02.2020 / 22:20, *.chello.pl

Licho to wygląda. Najwięcej roboty u gości zrobił Dąbrowski i Malarz. Antolic szkoda mi już na niego słów. Stolarski za Vesovicia. Novikovas lipa. Sędzia niech sobie odpocznie, obejrzy na spokojnie mecz i przemyśli. Szkoda, że po wejściu Rosołka Kante gra w pomocy. Chyba lepiej by było coś między pomocnikami, a Rosołkiem. Piątek strzelał w piątki swego czasu więc przytoczę swoje słowa z przed kilku miesięcy Rosołek strzela w niedzielę. Ważne trzy pkt i nie ma co marudzić jak plan wykonany. Pozdro

odpowiedz
Warszawiak1234 - 09.02.2020 / 21:32, *.chello.pl

Niektorzy chyba inny mecz ogladali. Wszolek i Veso sa OK. Was trzeba pogonic.

odpowiedz
Darek - 09.02.2020 / 21:03, *.chello.pl

Wygrana bardzo szczęśliwa.Pierwsza połowa to dno zupełne.
21 minuta strzał Kante obok bramki.
23 minuta Martins z wolnego nie trafia w bramkę.
32 minuta Kante uderza z taką siłą na bramkę,że można to uznać za podanie do Malarza.
37 minuta Luquinhas strzela w górne trybuny.
41 minuta Kante na 12 metrze niepilnowany nie trafia nawet w bramkę. Bardzo słabo Vesović.Motał się.Jego akcje zupełnie nic nie wnosiły do gry.Następny Anotolić.Przy stracie gola motał się w polu karnym i przez całą akcję Łks-u tak naprawdę krył samego siebie.Karny szczęśliwy.Najlepszy dla mnie Karbownik.Potrafił minąć rywala,podciągnąć akcję do przodu.Dobrą zmianę dał Gvilia i Rosołek.
Mecz wygrany z trudem z ostatnią drużyną w tabeli.
Cieszą 3 punkty i to tyle.

odpowiedz
Siwy - 09.02.2020 / 20:23, *.as43234.net

To ja proszę prezesa.
Zamiast wypiedzielać mniej więcej 2 banki na kalekę z Czech(kontrakt. Mniej nie weźmie) kup za to 3 chłopaków z Polski. Nawet jak się nie sprawdza to nikt tego nie będzie szarpał. A Czecha ci loczek nie odpuszczą...

odpowiedz
Rafix - 10.02.2020 / 10:45, *.chello.pl

@Siwy: 100% racji

odpowiedz
lucho_83 - 09.02.2020 / 20:08, *.chello.pl

Arek! Malarz!!

odpowiedz
Michal - 09.02.2020 / 20:05, *.as9105.com

Czy ktos wytlumaczy niekumatemu dlaczego przeganiacie naszego nowego zawodnika Kisiela i o co chodzi z transparentem do nowego inwestora polonistow?

odpowiedz
mordo - 10.02.2020 / 07:47, *.chello.pl

@Michal: Chodzi o brak fałdów w masie mózgowej i kompleksy.

odpowiedz
grzesiek - 09.02.2020 / 19:49, *.centertel.pl

novikovas i vesović do wymiany. Rosołek widać, że ma nosa do bramek. Legia powinna grać dwoma napastnikami :)

odpowiedz
Prawilny (L) - 09.02.2020 / 20:01, *.plus.pl

@grzesiek: i jeszcze Wszołek ,cza go natychmiast pogonić! To polonista i sabotaż w naszej Legii robi! Kumaci już powinni działać!!

odpowiedz
aaa - 09.02.2020 / 20:10, *.chello.pl

@Prawilny (L): coś mało masz pojęcia o piłce nożnej.

odpowiedz
grzesiek - 09.02.2020 / 20:12, *.centertel.pl

@Prawilny (L): Wszołek dziś słabo ale ogólnie bardzo dobry, nie można go pogonić. No ale veso i novikovas odstają od reszty moim zdaniem

odpowiedz
Grees - 10.02.2020 / 07:15, *.t-ipconnect.de

@grzesiek: Dlaczego sie Vesovica czepiacie ? Nie patrzcie tylko na gre w ataku po to obronca jest. W obronie bardzo dobrze, kilka akcji przerwal, a w ataku mial tez kilka udanych akcji. Inaczej do Novikovasa od nigdy mi sie nie podobal, rasz w jednym meczu nie pamietam ktory pokazal troche swoich mozliwosci, poza tym nic. Obrona fajnie tylko szkoda tej bramki, ale wszystkiego nie da sie obronic. Na miejscu trenera to bym juz Cierzniaka wpuscil, niech lapie rytm. 3 pkt sa najwazniejsze, Doping na Legii kozak, jestesmy naprawde wielcy az ciarki przechodza. Szkoda tylko ze za Granica mieszkam ale jak tylko w Polsce jestem przyjezdzam na mecze.

odpowiedz
sedzia sie nie nadaje - 09.02.2020 / 19:45, *.orange.pl

Ten karny to jakis zart... wspolczuje LKSowi - tak ogolnie to slaby mecz Legii no ale na wiosne Legia zawsze zaczyna padaka wiec juz mnie to nie dziwi. Mlody wchodzi i znowu gol, moze jednak nie trzeba przeszukiwac stron internetowych z ofertami niepelnosprawnych zagranicznych parapilkarzy i zaczac wprowadzac swoj narybek...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.02.2020 / 19:56, *.chello.pl

@sedzia sie nie nadaje: Gwarantuję ci, że przeciwko Legii, taki karny uznany zostałby za oczywisty. Dzisiaj Płock został ukarany za podobną sytuację.

odpowiedz
rob bandit - 10.02.2020 / 00:21, *.play-internet.pl

@sedzia sie nie nadaje: ty tak na serio, getry opadają...

odpowiedz
Obiektywny - 09.02.2020 / 19:40, *.unitymediagroup.de

W Polsce juz nie Ma slabych druzyn:

odpowiedz
Jani - 09.02.2020 / 19:36, *.chello.pl

Zszedł Martins i Legia zaczęła grać. Brawo Gwilia, Kante i Rosołek. Wszołek bardzo słabo

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.02.2020 / 19:53, *.chello.pl

@Jani: Martins i Vesovic robili dużo ruchu, ale nic to nie dawało. O dziwo, Gwilia zagrał lepiej niż Martins. Coś z nim nie tak.

odpowiedz
Łosośiowaty Łoś - 09.02.2020 / 19:34, *.m247.com

uffff
wymagający przeciwnik
ale jakoś się udało

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.02.2020 / 19:31, *.centertel.pl

Ufff, udalo sie pokonac lidera. A nie chwila, odwrocilem tabele...Zawsze wolalem ogorkowa, ale ten Rosolek...Alez Ty mi zaimponowales chlopie, bez kompleksow, odwaznie i madrze. Prezes juz liczy kase...

odpowiedz
Hg - 09.02.2020 / 20:05, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.02.2020 / 20:31, *.centertel.pl

@Hg: prawda cie w oczy kole?

odpowiedz
Wawa - 09.02.2020 / 19:30, *.124.248

Novikovas
Maskra
Dnoooooooo
Poraszkaaaaaaaa
Żenadaaaaaaaaaaaa
Paralitykkkkkkkkkkkkkk

odpowiedz
Obcy - 09.02.2020 / 19:34, *.t-mobile.pl

@Wawa: Weź wyluzuj.

odpowiedz