fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Zmiennicy odmienili grę

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Myślę, że kibice sądzili, że wyjdziemy i spokojnie wygramy 5-0. Przed meczem trener uczulił nas jednak, że takie spotkania nie są łatwe. Każdy przyjeżdża tutaj, aby się dobrze zaprezentować. W pierwszej połowie nasi rywale grali dobrze. Na szczęście poprawnie zareagowaliśmy i wyszliśmy z tego, strzelając trzy bramki. Po stracie bramki nie byliśmy w prostej sytuacji. Mieliśmy w głowie, że Pogoń i Cracovia wygrały, więc zdawaliśmy sobie sprawę, że trzeba ten mecz wygrać - powiedział po spotkaniu z ŁKS-em Igor Lewczuk.

- Po wejściu na boisko piłkarzy rezerwowych faktycznie zaczęliśmy grać lepiej. Przy pierwszej bramce "Vako" dograł do "Rossiego", który strzelił gola głową. Można powiedzieć, że zmiennicy odmienili losy spotkania. ŁKS dobrze się bronił, ale trzeba było też uważać na ich kontrataki. Przeważaliśmy i prowadziliśmy grę, ale brakowało nam dzisiaj ostatniego podania.

- Gdybyśmy przegrali, to dłużej rozpamiętywałbym tę straconą bramkę, ale po zwycięstwie spoglądam na to trochę inaczej. Trzeba jednak usiąść i przeanalizować, co można było zrobić lepiej w tej sytuacji - powiedział obrońca, komentując gola strzelonego przez Łukasza Piątka.

- Po przerwie zimowej każdy oczekiwał tego meczu i chciał się sprawdzić. Trudno powiedzieć już teraz, jak czujemy się po przygotowaniach. To był dopiero nasz pierwszy mecz. Boiska u nas też są inne niż te w Turcji. Zobaczymy, co będzie dalej - dodał obrońca.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Lebaid - 10.02.2020 / 06:30, *.vectranet.pl

Lewczuka szanuję jako piłkarza, ale mówcą raczej to nie jest. Rozszyfruje ktoś to zdanie:
"Brakowało nam dzisiaj ostatniego podania, ponieważ przeważaliśmy i prowadziliśmy grę."?
Czyli, że jak się nie przeważa i nie prowadzi gry to nie brakuje ostatnich podań?!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.02.2020 / 00:16, *.centertel.pl

Jak to boiska sa inne? Ale ze co - tam nie bylo bramek, linie inaczej rysowano, trawa rosla do gory korzeniami? A jakby inne druzyny z czolowki przegraly, to mozna bylo mecz olac??? Co to sa za teksty do knuta???

odpowiedz
Masakra - 10.02.2020 / 09:36, *.play-internet.pl

Inne, bo tu jest zima, a tam słońce napie...ala jak szalone, więc boiska są w dużo lepszym stanie..nie mówiąc już o tym, że boisko treningowe to nie to samo co boisko na którym się rozgrywa jeden mecz na tydzień.

odpowiedz
Jambo - 09.02.2020 / 23:00, *.98.224

Niestety wszystko po wielkich bólach i męczarniach, a na trawniku goście z samej otchłani ekstraklapy z najbardziej dziurawą defensywą, więc należy się spodziewać, że od teraz za każdym razem poprzeczka zostanie zawieszona nieco wyżej.

odpowiedz
Ryj - 09.02.2020 / 22:45, *.47.168

A jakby Pogoń i Cracovia przegrały to już nie mielibyście musiku. Ambitnie.

odpowiedz
DenieLo - 09.02.2020 / 22:55, *.162.43

@Ryj: po co dziury w calym szukasz?

odpowiedz
Mirek - 09.02.2020 / 23:11, *.webapn.at

@DenieLo:
Gdyby @Ryj szukał dziury to zwrocilby uwagę na murawę. Jakas k...wa blazenada. W październiku byla zmieniana za niemałą kase

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.