fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
(L) jak Legia - 11.02.2020 / 09:40, *.chello.pl

Wczoraj była rocznica zaślubin Polski z morzem...
Nie było oprawy na 1 marca nie było powstańczej i nie było niepodległościowej...
Ech... Oprawy NS schodzą na psy...

odpowiedz
suoer - 11.02.2020 / 00:51, *.63.65

brawo. tak trzymac

odpowiedz
olo - 10.02.2020 / 22:08, *.46.248

Pycha kroczy przed upadkiem. I taki będzie kiedyś wasz los, legijni gamonie. Prędzej czy poźniej.

odpowiedz
P1916 - 11.02.2020 / 07:21, *.vectranet.pl

@olo: 100% popieram
A obrażanie młodego piłkarza Legii naprawdę żałosne

odpowiedz
Widelec - 11.02.2020 / 17:07, *.plus.pl

@olo: a za polonista kroczy policjant , konwiktorski gambeto

odpowiedz
eL - 10.02.2020 / 17:42, *.vectranet.pl

Oprawy Legii zrobiły więcej dla propagowania Polskiej piłki niż wszyscy działacze PZPN razem wzięci. Dzięki nim jesteśmy rozpoznawalni dla największych marek (Real/Juve/Manchester), dzięki nim znają nas w każdym zakątku świata (zestawienia Ultras - Rankingi).

A nasi działacze? dziennikarze? biznesmeni ? - załatwili nam np. wylot z LM po wygranych meczach z Celticem.

Polonia teraz taka biedna.. A zdążyli już wam opowiedzieć co chcieli zakopać w fundamentach Legii (budowa nowego stadionu)? A może opowiadali wam jak z miastowym gangsterem B. próbowali wprowadzić u nas drugi Kraków (czyt. sprzęt ostry), może opowiadali jak lali się miedzy sobą o wpływy na własnym stadionie? Może opowiedzieli jak to przywieźli Arce na Torwar siekiery/maczety/trzonki (Legia II - Arka) ??

Także nie róbcie z transparentu gównoburzy.. bo to tylko transparent. Chyba że marzy wam się powrót do cenzury??
W europie sobie poradzili... tak jasne - może przypomne o rakiecie jaką znaleźli u kibiców Juventusu ?

odpowiedz
hihi - 11.02.2020 / 01:02, *.63.65

@eL: tak napewno to oprawy strzelały bramki dla polskich klubów i reprezentacji. I kluby mają miliony z opraw kibicowskich....hahaha Chłopie otrząśnij sie :)

odpowiedz
Piotr - 11.02.2020 / 08:32, *.play-internet.pl

@eL: Real zapamiętał nasza oprawę... a sorry , pusty stadion był.

odpowiedz
Pab(L)o - 11.02.2020 / 09:41, *.lukman.pl

@Piotr: Stadion był pusty, bo dostaliśmy karę za oprawę z Borussią. Przypomnę Ci: oprawa, która okrążyła cały świat i była uznana za jedną z najlepszych w tamtym roku.

odpowiedz
BRL - 11.02.2020 / 16:24, *.plus.pl

@hihi: zapytaj kogoś spoza Polski zainteresowanego piłka nożna, co kojarzy z Polski. Lewy, Szczęsny i oprawy legionistów.

odpowiedz
eL - 11.02.2020 / 20:55, *.vectranet.pl

@hihi:

Nie oprawy strzelały bramki ale Nico/DeFoe - których Boguś L. kusił m.in atmosferą na trybunach. Zresztą do dziś latają na yt wywiady z nimi jak przychodzili do Legii. Nie zobaczysz prawdy nawet jak usiądzie ci gołą dupą na twarzy.. ot taka mentalność polonisty

odpowiedz
MCHR - 10.02.2020 / 16:48, *.orange.pl

Wszyscy tu.
Niestety.
Zrobili by to lepiej,
ale nigdy nikt nic nie zrobił.
Wszyscy najmądrzejsi.
Na takie podejście brak mi słów.

odpowiedz
Karczi - 10.02.2020 / 15:18, *.play-internet.pl

Aż sprawdziłem, Kodex 2 wyszedł 16 lat temu. Oprawa trafia do osób, które teraz mają 30-40 lat. Tekst spoko, bo się przyjął w szerszym gronie, ale grafiki wiele osób może nie kojarzyć. Mimo wszystko uważam że hejt jest nie na miejscu

odpowiedz
Legionista - 10.02.2020 / 13:47, *.111.146

Oprawa była po prostu trochę zbyt hermetyczna. Ja z kawałkiem byłem dobrze osłuchany ale teledysk widziałem z raz... całe lata temu więc dla mnie też oprawa nie była czytelna.

Dla starszych kibiców totalnie nieczytelna.
Dla ludzi w moim wieku odniesienie czytelne ale trudno wymagać pamiętania klipu wideo po latach jeżeli się nie jest maniakiem WWO
Dla młodych też nieczytelne.

Pomimo tego, super.

odpowiedz
Plaskacz - 10.02.2020 / 20:26, *.chello.pl

@Legionista:
Podbijam. Zbyt hermetyczne.
O WWO dowiedziałem się dopiero teraz, może dlatego że nie słucham hiphopu i rapu. Nie ta stylistyka. Pierwsze skojarzenie jakieś gity z racami w stylu blok ekipy.

odpowiedz
Pab(L)o - 10.02.2020 / 09:45, *.lukman.pl

Wszystkie komentarze czy to na stronie czy na Legijnych mediach społecznościowych powinny być wyłączone.
To co wyprawiają internetowi znawcy naszego klubu w internecie to wstyd i żenada.
NSi mają to do siebie, że przy ich oprawach trzeba trochę pomyśleć. To olbrzymi problem dla fraje**ów internetowych.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.02.2020 / 10:47, *.centertel.pl

@Pab(L)o: Z jednym sie zgadzam - robiac oprawy ,,powinniscie pomyslec,, czy nikogo nie obrazaja...Bo oprocz Was, sa jeszcze ludzie, ktorzy maja prawo do innego myslenia.

odpowiedz
Żoliborz - 10.02.2020 / 11:36, *.virtuaoperator.pl

@Pab(L)o: Na obrazku wygala trochę tak, jak by ten z tyłu w zielonej koszulce analnie stymulował tego z przodu, stąd złość na twarzy.
Nie ma przyzwolenia na deprawację i gender!

odpowiedz
Hg - 11.02.2020 / 05:28, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
Autor - 10.02.2020 / 08:58, *.101.90

https://www.youtube.com/watch?v=9c7HVMDp43s - 1:45

odpowiedz
Alex Bielany - 10.02.2020 / 07:54, *.centertel.pl

Ci, ktorym oprawa sie nie podoba, to chyba na brazwo- fioletowo do stolicy w 99 przybyli wprost z pociagowego kibla

odpowiedz
anti - 10.02.2020 / 01:40, *.chello.pl

Byłem dziś pierwszy raz na Żylecie od około roku. Co tam zobaczylem-dramat. Lans, słit focie, matki z dziećmi, zapiekanki, pop corn w czasie meczu... Na środku trybuny!!! Skandal! Jak tam to dalej będzie wyglądać to za kilka lat obudzimy się z ręką w nocniku, bo "nowym kibicom" nie spodobają się race czy jechanie po łódzkiej k...
APEL DO NS I INNYCH O PORZADEK NA ŻYLECIE!!

odpowiedz
Kle - 10.02.2020 / 08:10, *.centertel.pl

@anti: to postępuje już jakoś od czasów Ligi Mistrzów, ale wprowadzenie popcornu do menu to już jest jakieś przegięcie

odpowiedz
... - 10.02.2020 / 00:48, *.centertel.pl

"LEGIA PONAD KAŻDYM, SKUR..SYNY!"

odpowiedz
Zlb 82 - 10.02.2020 / 00:30, *.t-mobile.pl

Motyw kozak!!!! LEGIA PONAD KAŻDYM!!! NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH, SZCZEGÓLNIE PAJACY CO NIE KUMAJA!!!

odpowiedz
olo - 10.02.2020 / 11:20, *.toneticgroup.pl

@Zlb 82: Śmiech ogarnia jak się czyta takie wypociny.

odpowiedz
ANIE(L) - 09.02.2020 / 23:53, *.vectranet.pl

Wie(L)cy znawcy tu napisali,a leszcz barowy ,jest leszczem 100%NS dobra robota!!!

odpowiedz
WojtasBB - 09.02.2020 / 23:46, *.mm.pl

Świetny pomysł na oprawę. A wszystkim narzekajacym polecam najpierw odpalic sobie stary teledysk WWO. Brawo NS

odpowiedz
Do wszystkich poprzednich wpisów!! - 09.02.2020 / 22:30, *.centertel.pl

Ile ku**a wrzuciliście do puszek ?

odpowiedz
Ftb - 10.02.2020 / 10:37, *.chello.pl

@Do wszystkich poprzednich wpisów!!: nic i nigdy nie wrzucę.

odpowiedz
Leszcz barowy - 09.02.2020 / 22:26, *.chello.pl

Grosza nie dam na ta nędzę ...

odpowiedz
KK - 09.02.2020 / 22:12, *.centertel.pl

jedynym fajnym pomysłem tej oprawy jest świecąca się raca. Sama grafika wygląda jak rysunek dwunastolatka.

odpowiedz
Mariusz Wąziutko - 09.02.2020 / 22:08, *.chello.pl

Słabizna niestety

odpowiedz
Piooooo - 09.02.2020 / 21:24, *.3s.pl

Fajnie, kreatywnie.
Połączenie warszawskiej sceny muzycznej z symbolem dzieci Warszawy...

odpowiedz
mS - 09.02.2020 / 22:55, *.play-internet.pl

@Piooooo: wygląda na to że niewielu zrozumiało nawiązanie :))))
...... wszyscy hejtujący jeb**ni myślą chyba że są znawcami...
a tym czasem dopiero co cyca mamy puścili :)
pozdro dla pioooo i "oprawców":)

odpowiedz
tomiacab - 10.02.2020 / 05:10, *.play-internet.pl

@mS: ja też uważam że akurat ta oprawa była spoko

odpowiedz
oLaf - 10.02.2020 / 12:36, *.vectranet.pl

@mS: a Ty myślisz , ze jesteś taki kumaty - a to nie ma znaczenia bo 99% ludzi widziało oprawę o której w skrócie można powiedzieć "brudny burak z racą" : (((

Jak robisz coś dla siebie lub kilku osób to można się silić na wzniosłe nawiązania do muzyki ale jak to robisz w przekazie do kilkudziesieciu tysiecy osób to to wygląda na biedotę intelektualną, trzeba podawać zupełnie inny przekaz, ZROZUMIAŁY dla tłumu!

odpowiedz
Marcin 7 - 09.02.2020 / 21:00, *.com.pl

Jest dobrze
Fajnie, że w ogóle była
Natomiast zastanawiam się nad faktem flagi "ŁKS jazda z k****", która wisiała całą pierwszą połowę
Czy sędzia nie powinien przerwać zawodów?

odpowiedz
in - 09.02.2020 / 20:45, *.tpnet.pl

Ja pier..le...
Gdzie oprawy prezentujace nasze barwy?
Prosty herb na srodku bylby lepszy od.... nawet nie wiem jak to nazwac.

odpowiedz
gazza - 09.02.2020 / 20:16, *.inetia.pl

Tragedia - Ta oprawa jest po prostu tragiczna.
Jak sobie człowiek przypomni te z przed kilku lat ...Coraz gorzej...Przykre...

odpowiedz
pol - 09.02.2020 / 19:50, *.chello.pl

Nie ma to ,jak stara niezapomniana oprawa z żydzewem WITAMY W PIEKLE.
Teraz jest coraz gorzej

odpowiedz
Adas - 10.02.2020 / 08:29, *.150.124

@pol: Połowa z tych obecnych tu "kumatych" nie była nigdy na meczu z widzewem..;)

odpowiedz