Tomas Pekhart - fot. Jacek Prondzynski / legia.com
REKLAMA

Tomas Pekhart piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legia Warszawa

W poniedziałek kontrakt z Legią podpisał Tomas Pekhart, który został tym samym nowym napastnikiem zespołu. Czech ostatnio występował w drugoligowej hiszpańskiej drużynie UD Las Palmas. Wcześniej grał m.in. w Hapoelu Beer Szewa, AEK-u Ateny czy FC Nurnberg.

Pekhart związał się ze stołecznym klubem 2,5-letnią umową. Będzie występował w koszulce z numerem 9.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową sylwetką nowego piłkarza Legii.

- Jestem zawodnikiem, który ciężko pracuje i zawsze daje z siebie sto procent. Wiem, jak strzelać gole. Myślę, że z moimi warunkami fizycznymi odnajdę się w lidze i dostosuję do stylu sposobu gry drużyny. Styl, który wczoraj zobaczyłem na boisku, bardzo mi odpowiada i pasuje do futbolu, w jakim wyrosłem w Czechach. Nie mogę doczekać się gry przed tymi wspaniałymi kibicami. Ich postawa w niedzielnym meczu była niezwykła. Dopingowali zespół przez całe 90 minut, nawet kiedy Legia przegrywała. Mogę powiedzieć, że taki doping widziałem pierwszy raz w życiu - mówi Tomas Pekhart.

- Profil napastnika, jakim jest Tomas, jest całkowicie odmienny od naszych ofensywnych zawodników. W budowaniu zespołu było dla nas bardzo ważne, aby dać trenerowi do dyspozycji piłkarzy o różnej charakterystyce. Wzbogaca to także sam zespół. Mieliśmy możliwość sprawdzić Tomasa nie tylko pod kątem jego umiejętności piłkarskich, ale także dowiedzieć się o tym, jakim jest człowiekiem poza boiskiem. Bardzo cenne jest dla nas także jego międzynarodowe doświadczenie. Te wszystkie aspekty przekonały nas do podjęcia decyzji o transferze i wierzymy, że ułatwią one jego szybką adaptację w zespole - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (125)

+dodaj komentarz
Paul Visco - 13.02.2020 / 22:50, *.chello.pl

pseudo eksperci vel poloniści i lechici i głąby naszego klubu oraz peowcy co ma wiele wspólnego z głąbami . Napastnik żyje z podań i gry ofensywnej , dlatego głąby, Lewandowski jest królem strzelców w Bundeslidze a w reprezentacji strzela zielonym albo po karnych

odpowiedz
Wojtek86 - 12.02.2020 / 13:34, *.chello.pl

Do "Czech" razy sztuka? Może on odpali w Legii ;) Witamy i życzymy powodzenia.

odpowiedz
A gdzie wylądował Nikolic? - 12.02.2020 / 11:08, *.centertel.pl

Podobno nas nie było stać na Nikolica ze niby za drogi?A gdzie wylądował?tam z skąd go wzięliśmy!!!!

odpowiedz
Adam - 12.02.2020 / 10:33, *.chello.pl

Kucharski jak zwykle bełkot i wylewanie szamba z japy.

odpowiedz
lol - 12.02.2020 / 10:01, *.amazonaws.com

Na ekstraklape dobry grajek. Tutaj orłów nie trzeba. O LE nie ma co marzyć jeszcze przez kilka lat.

odpowiedz
Grzesiek - 12.02.2020 / 09:50, *.centertel.pl

Jak juz chcieli załatac dziure to mogli kogos na rok zakontraktowac. 2,5 letnia umowa dla takiego leszcza. Smiech na sali.

odpowiedz
Wolllqkk - 12.02.2020 / 09:00, *.chello.pl

Brać za Cafu Wolskiego.

odpowiedz
Wolfik - 12.02.2020 / 15:01, *.mm.pl

@Wolllqkk: I Peszkę do kompletu...

odpowiedz
Julon - 12.02.2020 / 08:03, *.timplus.net

Ocenimy w maju każdy zasługuje na szacunek i swoją szansę!

odpowiedz
Pablo - 12.02.2020 / 07:10, *.236.176

Ja wierzę, że będziemy z niego zadowoleni.

odpowiedz
Roco - 12.02.2020 / 01:15, *.vtr.net

Jak do tej pory dał się poznać jako bardzo wesoły stary Czech.

odpowiedz
Wiadomości ⚽️ Legia - 11.02.2020 / 20:13, *.204.2

Spoko , jak już jest, to jest... witamyyy! Pierwsze witaminy!Wiosny!

odpowiedz
... - 11.02.2020 / 19:04, *.master.pl

Ogóre, ogórek

odpowiedz
Warszawiak1234 - 11.02.2020 / 19:01, *.chello.pl

U nas to nawet Orlando Sa i Prijovic grzali lawe.......Legia nie jest dla wszystkich. Zobaczymy. Oby wypalil. Wierzmy!

odpowiedz
Eduardo - 11.02.2020 / 18:34, *.tpnet.pl

Skończy jak Obradovic

odpowiedz
Darek - 11.02.2020 / 18:17, *.t-ipconnect.de

Fajnie że klub jednak zdecydował się sprowadzić kogoś za Niezgode.Gramy w lidze i pucharze Polski wiec kolejny napastnik się przyda.Myślę że znajdzie sie na boisku miejsce dla wszystkich.I dla Pekharta i dla Rosołka.
Czy to ogór przekonamy się za pół roku.Zobaczymy co pokaże na boisku.
Żeby tylko nie zakolegował się z Obradoviciem.
Powodzenia.

odpowiedz
Do Czech razy sztuka ? - 11.02.2020 / 18:09, *.chello.pl

Hubnik - niewypał, Necid - niewypał, oby Pekhart eksplodował golami!

odpowiedz
LOKO - 11.02.2020 / 18:02, *.chello.pl

Cały sztab od tarnsferów to banda debili. Jak można sprowadzać takich leszczy !!! Pekhart stary zmęczony i z wysokim kontraktem który nic nie osiągnął !!! To samo co Obradovic. Normalnie mam ochotę pojechać do Mioduskiego i go wybitnie opier...lić !!!

odpowiedz
Kibic - 11.02.2020 / 19:12, *.interkam.pl

@LOKO: brak słów....

odpowiedz
Mistrz - 11.02.2020 / 16:58, *.orange.pl

A może tak nie oficjalnie to P. Mioduski szuka wzmocnień do rezerw i po to ten transfer

odpowiedz
grzesiek - 11.02.2020 / 16:44, *.centertel.pl

Ja mysle ze sciagnelismy go do podawania pilek ewentualnie jakies wejscia na ostatnie 5 minut w momencie gdy przegrywamy i wrzucamy wrzutki na afere a ten typo bedzie najwyzszy na boisku

odpowiedz
Sztos - 11.02.2020 / 16:24, *.orange.pl

ostatni gol Pekharta - 9 listopada 2019 - 1-1 z Teneryfe - juz 3 miechy ponad bez gola.

odpowiedz
Lee - 11.02.2020 / 16:18, *.246.2

2008–2010 Tottenham Hotspur 0 (0)
2008 → Southampton F.C. (wyp.) 9 (1)
2009 → Slavia Praga (wyp.) 13 (2)
2010–2011 Baumit Jablonec 29 (15)
2011 → Sparta Praga (wyp.) 9 (7)
2011–2014 1. FC Nürnberg 88 (14)
2014–2016 FC Ingolstadt 04 16 (0)
2016–2017 AEK Ateny 32 (12)
2017–2018 Hapoel Beer Szewa 28 (10)
2018–2020 UD Las Palmas 22 (6)

Brawo Legia!!

odpowiedz
autor - 11.02.2020 / 16:07, *.vectranet.pl

wiem jak strzelac gole powiedzial typ co w 33 meczach wbil ich az ku...a 6 xDDDDD

odpowiedz
szyderic - 11.02.2020 / 15:53, *.orange.pl

Lechia umiala zakontraktowac 20 latka z Benfiki, a u nas 30 latek, podobno napastnik, ktory goli nie strzela. Zastanawiam sie czy on jest w ogole gotowy do gry czy trzeba bedzie czekac pol roku az sie odbuduje fizycznie, jak to ostatnio w Legii mialo miejsce z tymi transferami.

odpowiedz
Luki - 11.02.2020 / 15:33, *.sky.com

Kante w świetnej formie, widać że ma wsparcie od Vuko. BOMBARDOWAŁ ŁKS aż miło, trochę szczęścia i by był hatrick

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 11.02.2020 / 14:42, *.centertel.pl

Z Rakowem hat-trick

odpowiedz
Kris - 11.02.2020 / 14:04, *.plus.pl

Kiedy będzie mógł zacząć grać?

odpowiedz
Trajtor - 11.02.2020 / 13:46, *.centertel.pl

Szkoda Rosołka. Zamiast rozwijać jego talent, będziemy promować emeryta bez formy.

odpowiedz
Kibo(L) - 11.02.2020 / 15:08, *.centertel.pl

@Trajtor:
Spoko kolego bez nerwów.... czas pokaże co z jego formą , a z tym emerytem to lekka przesada... Lewandowski starszy o rok, Messi o dwa lata , a Ronaldo o cztery lata starszy ... Ljuboja jak do Nas przyszedł to mial 34 lata i dał radę ....

odpowiedz
Lee - 11.02.2020 / 16:19, *.246.2

@Kibo(L): Tylko Ci, których wymieniłeś to są piłkarze, a ten Pan jest takim o to wirtuozem piłki:

2008–2010 Tottenham Hotspur 0 (0)
2008 → Southampton F.C. (wyp.) 9 (1)
2009 → Slavia Praga (wyp.) 13 (2)
2010–2011 Baumit Jablonec 29 (15)
2011 → Sparta Praga (wyp.) 9 (7)
2011–2014 1. FC Nürnberg 88 (14)
2014–2016 FC Ingolstadt 04 16 (0)
2016–2017 AEK Ateny 32 (12)
2017–2018 Hapoel Beer Szewa 28 (10)
2018–2020 UD Las Palmas 22 (6)

odpowiedz
Raf - 11.02.2020 / 17:09, *.virginm.net

@Kibo(L):
Ty odplyneles nie źle porownujesz jakiegoś no name do najlepszych graczy na świecie haha Transfer który zablokuje Rosołkowi rozwój bo ten no name za grę w 3 lidze hiszpańskiej będzie wyżej w hierarchii :-) po co jeszcze taki długi kontrakt zamiast dać na pół roku z opcją przedłużenia

odpowiedz
djoders - 11.02.2020 / 13:28, *.centertel.pl

Mioduski, Vukovic,Agra,Obradovic, Pekhart tej bandzie nieudaczników i ogórów juz dziekujemy

odpowiedz
Kb - 11.02.2020 / 15:15, *.t-mobile.pl

@djoders: to od razu się zastanów kogo postawisz w ich miejsce i kto za to zapłaci. Bo zakładam że trzeba by wyłożyć z 200-300 MPLN bez gwarancji zysku. A ci co takie pieniądze mają to zazwyczaj wola postawić biurowiec i wynająć albo kupić jakąś rententowną firme

odpowiedz
Super Samiec - 11.02.2020 / 17:43, *.net.pl

@djoders: Pekhart jeszcze nie zagral minuty a ty juz psioczysz jak zwykly pospolity debil

odpowiedz
Cesio - 12.02.2020 / 10:29, *.com.pl

@djoders:
Znasz się na futbolu ,jak świnia na logarytmach

odpowiedz
Kamilo - 11.02.2020 / 13:27, *.play-internet.pl

proponuje zrobić sparing z Las Palmas zobaczylibyście 5-0 w tyłek

odpowiedz
Zawisza - 11.02.2020 / 22:44, *.chello.pl

@Kamilo: ale kompleksy przemawiają... To to prawie jak z BVB w Lidze mistrzów by było :)

odpowiedz
filand - 11.02.2020 / 12:59, *.t-mobile.pl

Próba numer 2.
Sezon na szrot na Legii uważam za otwarty.

odpowiedz
sed - 11.02.2020 / 12:56, *.com.pl

Komentujący są bardzo sceptycznie nastawieni i negatywnie oceniają transfer jeszcze przed pierwszym meczem. Czy słusznie? Tak. Ponieważ sprowadzamy zawodników, którzy swoim poziomem nie podniosą poziomu sportowego Legii.
Daj Bóg, żeby ten chłopak strzelił i 15 goli po przyjściu. Ale poziom sportowy drużyny się nie zmieni. Więc po co w ogóle robić transfery, skoro w tej lidze można osiągnąć sukces bez napastników i ze szrotem stanowiącym trzon drużyny?

odpowiedz
filand - 11.02.2020 / 12:41, *.t-mobile.pl

Sezon na szrot uważam na Legii za otwarty.

odpowiedz
LGZ - 11.02.2020 / 12:37, *.tpnet.pl

Oczekujemy dobrej gry w "L" ! Powodzenia !!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 11.02.2020 / 12:26, *.inetia.pl

Wysoki, doświadczony - może się przydać jak coś stanie się z Kante.
Nie piszcie tylko, że Rosołek powinien grać, bo jest młody i trzeba go wprowadzać powoli do zespołu, dając po 20 min. w co drugim spotkaniu, a nie od razu kazać mu zasuwać po 90min.

Oby nie było jak z poprzednimi napastnikami co też mieli papiery, a się nie sprawdzili.

odpowiedz
PYTANIE - 11.02.2020 / 11:42, *.centertel.pl

A może teraz czas na prawdziwe wzmocnienia???

odpowiedz
Adson 78 - 11.02.2020 / 11:14, *.plus.pl

Każdemu nowemu piłkarze trzeba dać szansę przez parę męczy, a później przyjdzie czas by to oceniać !!!

odpowiedz
tekken (L) - 11.02.2020 / 10:57, *.230.92

Powodzenia. Ciekawe, czy ktoś mu wrzuci dobrze na główkę hm...

odpowiedz
Piłkarski rekin - 11.02.2020 / 10:49, *.telecomitalia.it

Podobno spodobało mu się nocne życie w Warszawie i podpisał

odpowiedz
Jerry - 11.02.2020 / 10:48, *.netfala.pl

Ile kosztował ??

odpowiedz
Pablo777 - 11.02.2020 / 11:24, *.orange.pl

@Jerry: Nic, natomiast z tego względu otrzymał bardzo wysoki kontrakt na 3 lata

odpowiedz
adr - 11.02.2020 / 13:52, *.pxs.pl

@Pablo777: Na 2 i pół, a w zasadzie 2 lata z hakiem, i wcale nie taki wysoki, właśnie z uwagi na to, że jak na 30 latka dość długi i zapewniający stabilizację

odpowiedz
Zlb 82 - 11.02.2020 / 10:41, *.t-mobile.pl

No petarda porostu!!! Wiadomo że kupili żeby kupić!!! Zamydlic oczy.

odpowiedz
Zerzen - 11.02.2020 / 10:16, *.vectranet.pl

Po co go sprowadzać ? Nie może grać Rosołek ? Dajmy młodym szansę, puchary są poza zasięgiem ekstraklapy

odpowiedz
Arczi - 11.02.2020 / 10:14, *.chello.pl

Numer 9 zacny numer kiedyś numer ten miał Jerzy Podbrożny i

odpowiedz
Kaktus - 11.02.2020 / 10:05, *.12.96

Obym się na nim pomylił jak kiedyś na Saganowskim

odpowiedz
Pab(L)o - 11.02.2020 / 09:33, *.lukman.pl

Dajcie chłopakowi szanse.
Skreślony a tak naprawdę może być drugi Vadis.

odpowiedz
zawierciok - 11.02.2020 / 09:08, *.amazonaws.com

nr na koszulce po Saganie czy Włodarczyku, ciekawe do kogo się upodobni ;-)

czas pokaże

Powodzenia

odpowiedz
Walerek - 11.02.2020 / 08:52, *.netfala.pl

Witaj zbawco!

odpowiedz
tomiacab - 11.02.2020 / 08:44, *.centertel.pl

poczekajcie trochę z osądami. Osądzać to ja w Legii mogę obecnie np. noivkovasa, a nie gościa, który jeszcze nie zagrał meczu. Papiery jakieś na granie ma, jak się wkomponuje do zespołu to pokaże czas.

odpowiedz
Po(L)noc - 11.02.2020 / 08:38, *.73.156

Szukam nawet na transfermarkt jakichś szczegółów, kwot i nie mogę znaleźć.
Biorąc pod uwagę jego długi kontrakt i wiek, to raczej już na nim nie zarobimy ani grosza.
Wychodzi na to, że był do wzięcia praktycznie za darmo i raczej nie będzie obciążeniem dla budżetu, bo w innym przypadku przy obecnej polityce raczej by do nas nie trafił.
A skoro tak, to nie ma co narzekać.
Lepiej poczekać z wydaniem konkretnej kwoty do letniego okienka i ściągnąć kogoś, kogo chcemy, niż w zimę wydawać pieniądze tylko po to, aby liczba zawodników się zgadzała...

odpowiedz
lol - 11.02.2020 / 08:32, *.amazonaws.com

ale paka - LM nasza

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.02.2020 / 08:25, *.play-internet.pl

Zauwaźyłem jedną prawidłowość,która się przewija poprzez wszystkie komentarze,pod właściwie każdym nowym postem zamieszczonym na L.L.Jedni są z nas-komentujących są "zawsze za......",natomiast inni "zawsze przeciw".Takie spolaryzowanie poglądów zamyka jakąkolwiek sensowną polemikę na jakikolwiek temat,bo najczęściej używanym argumentem w dyskusji z oponentem jest......"Won na k 6 gamoniu",lub "Won z Żylety-pajacu".Mam więc taki prywatny apel do redakcji L.L.Skoro usuwacie komentarze,które poruszają niewygodne tematy,lub zawierają niewłaściwe treści,to zadbajcie i o to,by komentarze,w których głównym przesłaniem jest pociśnięcie adwersarzowi,również były "filtrowane".No chyba,że błędnie sądzicie,że "wolność słowa" polega na tym,że opluć można wszystko i wszystkich.Z fartem.

odpowiedz
kibic - 11.02.2020 / 09:29, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA: świetna uwaga taka odchyłka w tę lub drugą nie wieszczy nic dobrego przychylam się do zdania redakcjo zróbcie coś

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 11.02.2020 / 09:56, *.47.146

@FOREVER LEGIA: Brawo za ten komentarz. Ja zawsze chcę merytorycznej dyskusji, a moje "niewygodne" komentarze czasem się w ogóle nie pojawiały. Jestem za wycinką osób od typowego powracającego hejtu.

odpowiedz
Wolfik - 11.02.2020 / 16:19, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: Niestety Kolego. Polemika zmusza do myślenia, wymaga podania argumentów, a czasami przyznania racji adwersarzowi. W dzisiejszych mało kto ma coś ciekawego do powiedzenia (chociaż z kilkoma Kolegami z forum warto się "poszarpać słownie") więc łatwiej jest rzucić "won pajacu" zwłaszcza, jak się jest ukrytym w necie. Moja rada - czytaj wypowiedzi "Nicków" których kojarzysz i wiesz, że piszą rozsądnie. A resztę, przewiń. Apele nic nie dadzą, takie są czasy.

odpowiedz
BRL - 11.02.2020 / 08:10, *.plus.pl

No to pozostaje nadzieja, że się myliłem.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 11.02.2020 / 07:57, *.play-internet.pl

Wzmacniamy rezerwy, trzeba w końcu, do tej 2 ligi awansować :)

odpowiedz
Majki - 11.02.2020 / 07:53, *.telnaptelecom.pl

Witamy, dajmy chłopakowi szansę

odpowiedz
dexter - 11.02.2020 / 07:50, *.orange.pl

Oby nie drugi Necid

odpowiedz
Rob - 11.02.2020 / 07:49, *.chello.pl

Jak będzie grał to pokaże czas, fakt, że wysokich zawodników to nam akurat z przodu brakuje, bo Martins, Luquinhas czy Gwilia to akurat wzrostem nie grzeszą.

odpowiedz
Chcemy kocura a nie ogóra - 11.02.2020 / 07:46, *.chello.pl

Kenneth Zejbo to to nie jest

odpowiedz
Tomek Mokotów - 11.02.2020 / 08:55, *.play-internet.pl

@Chcemy kocura a nie ogóra:

Taaa, a Zeigbo był niesamowity... wręcz legenda klubu...

odpowiedz
Namiestnik - 11.02.2020 / 07:32, *.28.59

Forum jak przekupki na targu w mińsku mazowieckim. Młody- źle, stary - źle, trzeba kupić Messiego.
Trybuny podobnie, jakiś chów wsobny. Gdyby nie spółki skarbu państwa (pko, lotto, tvp) całą tę ligę szlag by trafił, bo w żadnej normalnej firmie nie uzasadni się ładowania hajsu w sport, gdzie na trybunie pustki i co chwila kryzys.
Nie będzie lepiej.

odpowiedz
BRlL - 11.02.2020 / 08:11, *.plus.pl

@Namiestnik : jakby Messiego kupili to by narzekali, że stary i w naszej lidze będzie się lenił :)

odpowiedz
Ding - 11.02.2020 / 07:29, *.chello.pl

9 na dzień dobry?!

odpowiedz
Orti - 11.02.2020 / 07:28, *.47.26

Oby się sprawdził... ale czy nasz Gepetto otwiera tartak?

odpowiedz
Znawca - 11.02.2020 / 07:21, *.chello.pl

Rasowy ogórek (korniszon) jak się patrzy

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.02.2020 / 07:10, *.inetia.pl

W telewizji było widać jak bardzo podobał mu się doping. Oczka aż się cieszyły. Oby tylko za bardzo nie spodobało mu się siedzenia na trybunach.

odpowiedz
Rozsądek - 11.02.2020 / 06:59, *.chello.pl

Spokojnie. Przychodzi jako 3,napastnik. Mamy 4. Kante, Rosolek, Pekhart i ten młody Hiszpan. Vuko coś z tego zrobi. Każdy z w/w w innym zespole ekstraklaly grałby regularnie.

odpowiedz
lhm - 14.02.2020 / 01:17, *.vectranet.pl

@Rozsądek :
Mamy Arruabarrenę? Aaaa... to jestem spokojny

odpowiedz
znajca - 11.02.2020 / 06:53, *.com.pl

Szkoda, że nie zaczęli współpracy od np. półrocznego wypożyczenia. Aczkolwiek, skoro już jest w klubie, to... powodzenia! Oby okazał się Ljuboją, a nie Obradoviciem, Necidem, Sadiku, Chukwu, Blanco, etc.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.02.2020 / 07:08, *.inetia.pl

@znajca:

W ogóle nie podobny do Ljuboji. Trochę podobny do Nagy'ego.

odpowiedz
Pawciu - 11.02.2020 / 06:17, *.orange.pl

Jestem spokojnej mysli ale nie bede sie tez martwil jak Rosolek bedzie z nim wygrywal rywalizacje.

odpowiedz
Bie(L)any - 11.02.2020 / 05:46, *.vectranet.pl

Ja pier... jeszcze ani razu pilki nie dotknął a już sami malkontenci czas pokaże....
Przecież nie ma problemu trzeba tylko wyłożyć wlasny hajs tak ok 1÷2 miliony euro kupić opłacić pensję i wstawić do Legii, a po wszystkim poczekać na komentarze ekspertów od transferów z tej strony

odpowiedz
Aaaaa - 11.02.2020 / 05:28, *.vectranet.pl

Hahahahahahaha.....żenada.....

odpowiedz
News⚽️Legia - 11.02.2020 / 01:53, *.193.123

A kiedy sprzedamy Kucharskiego dyrektorka od siedmiu boleści....

odpowiedz
Siwy-38 - 11.02.2020 / 10:37, *.3s.pl

@News⚽️Legia: Chwilkę przed tym zanim zatrudnimy Ciebie. Bo sądząc komentarzach to niezwykły z Ciebie fachowiec. Aż dziw że nie pracujesz w żadnej lidze z top 5. Ale nie martw się daj w odpowiedzi nr tel to zaraz przekaże prezesowi to zadzwoni z propozycją. To będzie największy transfer tej zimy. Pozdrawiam i czekam na kontakt.

odpowiedz
Wiadomości⚽️Polska - 11.02.2020 / 20:09, *.204.2

@Siwy-38: Długo to rozminiałeś ....ale nic,ciesze sie że rozumiesz ,kiedy jest krytyka to tam sà błèdy ,...widoczne z pozycji Kibica Nie Dyrektorka...

odpowiedz
News ⚽️ And Friends Forever - 11.02.2020 / 21:04, *.204.2

@Siwy-38: Dalej sie pytam..kiedy sprzedamy pana Kucharskiego?!bo on Nie kuma magi piłki nożnej,poprostu pojawił sie z nikàd i kase trzepie tylko w Legii,a młodzi strzelajá bramy I pukajá Nie walá w dzwi!Legii 1 Legii Warszawy!Włodarczyk to już młody kocur napadzior !lecz dalej jest z dala od Vuko trzymany,dlaczego panie Kucharski niechcesz młodych Polakòw!?aaa bo narazie nie na z nich kasy?no tak gotòwka,kaska mamona each...

odpowiedz
Mieczysław - 11.02.2020 / 01:42, *.207.50

Po owocach będziemy oceniać postawę nowego nabytku Legi , aby się sprawdziła o tego oczekuję.

odpowiedz
salut - 11.02.2020 / 01:32, *.centertel.pl

Witamy drewniaka w Legii. Jaki prezes takie drewno.

odpowiedz
Roma - 11.02.2020 / 01:22, *.centertel.pl

Transfery to zawsze loteria, nigdy nie ma pewności, który okaże się trafiony. Trzeba mieć nadzieję, że ten będzie udany.

odpowiedz
Jack (L) - 11.02.2020 / 00:53, *.t-mobile.pl

Do podpisania kontraktu skłoniło nas brak dostępnego.... Nie można tak powiedzieć tylko trzeba mylić oczy? A co z 2 mil. Euro na napastnika? Pewnie znikną jak nadzieję kibiców na prowadzenie naszej LEGII w profesjonalny sposób w tej przeciętnej lidze.

odpowiedz
Kkkk - 11.02.2020 / 00:43, *.jmdi.pl

Przynajmniej jest wysoki i wystarczy trafić go piłka w odpowiednia stronę głowy aby był gol.

odpowiedz
Ryszard S - 11.02.2020 / 00:18, *.virginm.net

9 to niefartowny numer w naszym klubie.Może kolo wreszcie odczaruje.

odpowiedz
Hautausmaa - 11.02.2020 / 00:06, *.chello.pl

Dziewiątkę wybrał? Nie boi się klątwy Inzaghiego?

odpowiedz
Kiki - 11.02.2020 / 00:00, *.alfahosting-vps.de

To skandal! Zakontraktowaliśmy napastnika, który obecnie mniej znaczy na rynku transferowym, niż zakontraktowany zawodnik na tę pozycję przez broniącą się przed spadkiem i mającą szereg problemów Wisłę.

odpowiedz
Yorick - 10.02.2020 / 23:35, *.orange.pl

Międzynarodowe doświadczenie i długi kontrakt wniósł już do zespołu Obradovic.

odpowiedz
Zielu - 10.02.2020 / 23:31, *.centertel.pl

Taki trochę Smoliński z wąsem

odpowiedz
Czas pokaże czy chwalić Legię za ten transfer czy tak jak zwykle .... czekać na dobrą okazję do pozbycia się problemu do innego klubu jak najszybciej - 10.02.2020 / 23:27, *.206.52

Bramki i Asysty dadzą odpowiedz czy Legia dokonała dobrego transferu

odpowiedz
Rak - 10.02.2020 / 23:27, *.plus.pl

Luboja jak przychodził było to samo po co na co poczekamy zobaczymy.

odpowiedz
Rafix - 10.02.2020 / 23:50, *.chello.pl

@Rak: nie porównuj g.. do twaroga. Ljubo moze stary ale swoją markę miał a ten to no name bez statystyk.

odpowiedz
Bojan - 11.02.2020 / 07:09, *.play-internet.pl

@Rafix: jak się nie interesujesz piłką to jest no name. Ja akurat go znałem jeszcze z czasów kiedy trafił do Niemiec. To jeden z największych talentów czeskiej piłki sprzed kilku lat. Za ładne oczy do Las Palmas z wysokim kontraktem tez się nie trafia...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.02.2020 / 08:05, *.play-internet.pl

@Bojan: No nie wiem,czy wysokość kontraktu jest wiarygodnym wyznacznikiem prezentowania poziomu sportowego-vide Obradovič,Chukwu,albo Novikovas.A argument,że to "jeden z największych talentów czeskiej piłki sprzed kilku lat",to jakaś aberracja.Idąc tym tokiem rozumowania,to Marka Citko można by ponownie zaangażować,jako napadziora.Ten to był dopiero talent.......

odpowiedz
tomiacab - 11.02.2020 / 08:40, *.centertel.pl

@Bojan: no widzis zo co mu chodzi, moze i się nie interesuje ale Ljubo byl znany nawet dla tych co się nieinteresowali. A ja np. się interesuje a o pekhardzie slyszałem tylko około dwa lata temu gdy interesowala się nim.... Legia Warszawa. Nie uważam, że gość nie umie grać ale pułka Ljuboi to na pewno nie jest. Nikolić też nie byl, a strzelal jeszcze więcej niż Ljuboja. Pozyjemy zobaczymy.

odpowiedz
bojan - 11.02.2020 / 11:51, *.orange.pl

@tomiacab: Zgadzam się z tobą. Ogólnie komentowanie tutaj jest marnowaniem energii :)

odpowiedz
Spejson - 10.02.2020 / 23:20, *.net.pl

Jego sprowadzili do rezerw? Bo mocno mierzą w awans

odpowiedz
miL) - 10.02.2020 / 23:15, *.centertel.pl

Ten facet potrafi grać w piłkę, potrafi odnaleźć się w polu karnym i dobrze gra głową.., zobaczycie że da nam sporo frajdy i bramek:)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.02.2020 / 23:02, *.play-internet.pl

Ja bym Go nie kontraktował,pomimo,że "posiada doświadczenie międzynarodowe".Niby gdzieś tam grał w Europie,ale nawet w Segunda Division furory nie zrobił.No i trzeba pamiętać,że zawsze taki zawodnik będzie albo na siłę promowany przez Mioduskiego,więc słup A.V.będzie go wystawiał mimo wszystko w pierwszym składzie,albo odpulą go do Legii II,i kolejny "hit transferowy"wyląduje w drużynie,która mecze swe rozgrywa na lokalnych kartofliskach.

odpowiedz
zaba285 - 11.02.2020 / 09:11, *.lukman.pl

@FOREVER LEGIA: to i tak lepiej niż Carlitos, który w grał niżej w Hiszpanii i też furory nie zrobił. poczekajmy z osądami

odpowiedz
Janek kozak - 10.02.2020 / 23:02, *.chello.pl

Ogórek jakich mało. !!

odpowiedz
Abcd - 10.02.2020 / 22:57, *.vectranet.pl

Good!!! Czuje, że zamknie wiele mordek ekspertom z forum:) Powodzenia!

odpowiedz
Silny - 10.02.2020 / 22:57, *.play-internet.pl

Ogór!!!!

odpowiedz
lucho_83 - 10.02.2020 / 22:48, *.chello.pl

Powodzenia!

odpowiedz
Książę Nocy - 10.02.2020 / 22:47, *.inetia.pl

Kibicom posłodził, to jasne. Zobaczymy jednak jak zweryfikuje Cię boiskowa rzeczywistość. Szerokości Tomasz, obyś nie został drugim Necidem. (L)

odpowiedz
Jacek L. - 10.02.2020 / 22:38, *.play-internet.pl

Popis totalnej Głupoty. Kórwa sprzedać Młodego zakupić SZROT. To tak jak w naszym kraju. Cały zachód wymienia auta na nowe a ich szroty, gdzie złomują?? W Polsce......

odpowiedz
Karino - 11.02.2020 / 00:38, *.229.114

@Jacek L. : bo może maja trochę więcej gotówki?

odpowiedz
Lolek - 11.02.2020 / 01:39, *.t-mobile.pl

@Jacek L. : a ty jesteś debil.... bo nie Legia sprzedała Jarka a sam Jarek odszedł. ..ale to za trudne dla Ciebie jak i pewnie transfer Cafu...

odpowiedz
Zyg - 11.02.2020 / 08:48, *.centertel.pl

@Jacek L. : 13 letni pasacik to mega fajna furka.

odpowiedz
olew - 10.02.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

dla mnie zakup bez sensu, nasi młodzi powinni grać, transfery emerytów do niebogatego klubu to absurd...

odpowiedz
Klf - 10.02.2020 / 22:33, *.plus.pl

Obyś zaczął strzelać bramki....

odpowiedz
Romcio - 10.02.2020 / 22:09, *.com.pl

Jupi

odpowiedz
Bebech - 10.02.2020 / 22:09, *.play-internet.pl

I bardzo dobrze. Idealny jako drugi napastnik do Kante, który w polu karnym głupieje.

odpowiedz
Ktoś - 10.02.2020 / 22:08, *.t-mobile.pl

Pierwszy

odpowiedz
Damians - 10.02.2020 / 22:06, *.vectranet.pl

Z tej mąki chleba nie będzie.

odpowiedz
p.. - 10.02.2020 / 22:05, *.merinet.pl

no i fajnie...

odpowiedz