Nowa flaga legijnych Ząbek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut flagi Ząbki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na niedzielnym meczu Legii z ŁKS-em Łódź na Żylecie zadebiutowała nowa flaga legionistów z Ząbek. Ząbkowscy legioniści podczas spotkania zaprezentowali również swoje nowe szaliki, z wzorem, który znalazł się na fladze. Oprócz nazwy podwarszawskiej miejscowości po obu bokach flagi znajdują się czarne eLki w kółeczku.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Janusz Tracz - 13.02.2020 / 03:35, *.chello.pl

Wołomin, Marki, Ząbki... a kiedy Zielonka???

odpowiedz
spec od wiert@rek - 12.02.2020 / 21:26, *.play-internet.pl

Prawilne s eee e A W e s w a zx d Ząbki

odpowiedz
dolcan - 11.02.2020 / 22:33, *.telecomitalia.it

Ząbki od zawsze 100% Legia

odpowiedz
Luk - 11.02.2020 / 12:58, *.centertel.pl

Fajna flaga na wzór tej starej którą pamiętam ze starej żylety. A co jest z całkiem nową flagą która debiutowała na nowym stadionie??

odpowiedz
oLaf - 11.02.2020 / 12:42, *.vectranet.pl

Flaga fajna, tylko zamiast drugiej L'ki powinien być HERB Ząbek - mają ładny , podobnie jak na innych flaga by pasował idealnie!!!

odpowiedz
X - 11.02.2020 / 11:16, *.234.7

Te eLki po bokach psuja caly efekt fajnej prostej flagi

odpowiedz
ding - 11.02.2020 / 11:31, *.chello.pl

@X: Zgadzam się. Czasem mniej znaczy więcej

odpowiedz
yyy - 11.02.2020 / 11:32, *.plus.pl

@X: mistrzu, tak wyglądała legijna flaga Ząbek sprzed lat, stąd taki wzór

odpowiedz
Boro - 11.02.2020 / 12:12, *.tpnet.pl

@X: To replika tej historycznej flagi: https://tiny.pl/t6dxx

odpowiedz
X - 11.02.2020 / 14:21, *.234.7

@Boro: ok, ale to nie znaczy ze te L pasuja,mozna bumy je obciac, WKW tez bylo przeszywane bo pierwsza wersja byla gorsza

odpowiedz
Pab(L)o - 11.02.2020 / 11:06, *.lukman.pl

Ładna, będzie wyglądać trochę inaczej na tle reszty Fan-Klubowych.

odpowiedz
Alan - 11.02.2020 / 11:28, *.t-mobile.pl

@Pab(L)o:
Ząbki są fan klubem Legii ? Pierwszy słyszę tam mieszkają sami kibice Legii jak np. w wielu dzielnicach Wwa a nikt ich fan klubami nie nazywa bo to nie np. Kwidzyn czy Sochaczew gdzie odległości są dużo większe a i miasta podzielone.

odpowiedz
Pab(L)o - 11.02.2020 / 15:30, *.lukman.pl

@Alan: to ujmę inaczej: na tle innych podwarszawskich miejscowości.

odpowiedz