Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Andre Martins z nowym kontraktem!

źródło: legia.com

Legia Warszawa podpisała nowy kontrakt z Andre Martinsem. Dotychczasowa umowa wygasała wraz z końcem sezonu, nowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia.

Do tej pory Portugalczyk rozegrał 59 spotkań w koszulce z "eLką" na piersi i zdobył w nich dwie bramki. Szczegółowe statystyki Andre Martinsa.

- Chyba nie da się być bardziej szczęśliwym, niż jestem w tym momencie. Cieszy mnie świadomość, że zostanę w Legii jeszcze przez co najmniej dwa lata. Odkąd trafiłem do Warszawy, to dla mnie wspaniała podróż. Wiem, że nic jeszcze nie wygrałem, ale jestem pewien, że teraz znajdujemy się na dobrej drodze. Jestem dumny, że będę miał możliwość walczyć w barwach tego klubu o mistrzostwo, Puchar Polski i występy w europejskich pucharach. Czuję wsparcie ze strony naszych kibiców. Wielu z nich pisało do mnie wiadomości, abym został w Legii. Teraz chcę odpłacić im się za to, jak traktowali mnie od momentu, w którym po raz pierwszy przyjechałem na Łazienkowską - powiedział Andre Martins na łamach legia.com.

- Przez cały czas swojego dotychczasowego kontraktu Andre stał się kluczowym punktem naszego zespołu. Okazał się nie tylko świetnym piłkarzem, odpowiedzialnym profesjonalistą na każdej płaszczyźnie, ale także wspaniałym człowiekiem. Jego doświadczenie, umiejętności piłkarskie i tak ważny w Legii niezaspokojony głód zwycięstwa z pewnością pomogą nam osiągać wyznaczone sportowe cele - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Normalny człowiek - 11.02.2020 / 14:13, *.net.pl

Brawo Legia, brawo Martins!

odpowiedz
tekken (L) - 11.02.2020 / 13:48, *.230.92

Dobrze:)

odpowiedz
Szpilordzik - 11.02.2020 / 01:43, *.t-mobile.pl

Martins zajebiście ze zostaje na dłużej. Widać że jest mu dobrze u nas. Samo to ze jest dobrym piłkarzem i wierzę w to że jeszcze pokaze się z jeszcze lepszej strony. Pozdro z Brzegu

odpowiedz
marruda - 10.02.2020 / 22:41, *.centertel.pl

Super. Fajnie że Pinto go ściągnął.

odpowiedz
olew - 10.02.2020 / 22:37, *.vectranet.pl

to dobry ruch, to fajny grajek

odpowiedz
Książę Nocy - 10.02.2020 / 22:32, *.inetia.pl

Wiem że piłkarze często dużo mówią i są to często puste slogany ale wydaje mi się, że przez tego faceta przebija szczerość. Fajnie Andre, że będziesz z Nami. Powodzenia, rozwijaj się.

odpowiedz
Jacek R. - 10.02.2020 / 22:38, *.vectranet.pl

@Książę Nocy: prawda?

odpowiedz
Zasadnicze pytanie - 10.02.2020 / 21:27, *.206.52

Legia jest na razie liderem ligi ponieważ jest tak mocna czy nasza liga tak słaba ?

Przyjdą puchary i czy z obecnym składem mamy jakiś cień szansy na awans do fazy grupowej LM ?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.02.2020 / 21:30, *.centertel.pl

@Zasadnicze pytanie : LM? Kolega widzę z poczuciem humoru...

odpowiedz
Krys008 - 10.02.2020 / 21:12, *.serv-net.pl

Dobra wiadomość.

odpowiedz
:) - 10.02.2020 / 21:09, *.chello.pl

Jakie cele sportowe?

odpowiedz
bojan - 10.02.2020 / 21:09, *.plus.pl

Przykre że co niektórzy cieszycie się z tej wiadomości. Martins na Legię jest za słaby i tyle. Obejrzyjcie mecze w jego wykonaniu i zobaczycie to sami. Kolega poniżej ma rację, tylko piłkarze pokroju Ofoe dawali nam przewagę i gwarancję dobrego rozgrywania. Albo nasz skauting jest cienki albo Loczek przyciął fundusze i raczej już nie zobaczymy takich zawodników. Wczorajsze zapasy z beniaminkiem - kandydatem do spadku - to nie przypadek, raczej już norma i trzeba się do tego przyzwyczajać. To że mamy lidera to "zasługa" naszej marnej ligi, na którą i tak jak wielu z was czekałem..............

odpowiedz
Abcd - 10.02.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

@bojan: Martins jest za słaby na naszą "wymarzoną" Legie. Patrzeć jednak na realny skład, napewno jest wzmocnieniem. Co do wczorajszego meczu, uważam, że przez cały czas mieliśmy znacząca przewagę a wynik mówi sam za siebie.

odpowiedz
SlavoL - 10.02.2020 / 23:21, *.comunitel.net

@bojan: zejdź na ziemi kolego i obudź sie

odpowiedz
Janek z Bielan - 11.02.2020 / 13:33, *.chello.pl

@bojan: racja, gość w niektórych meczach kompletnie nie istnieje, zwłaszcza jak nie idzie. Jak Legia wygrywa kilkoma bramkami to spoko, ale inaczej już cienko.

odpowiedz
marruda - 11.02.2020 / 15:21, *.centertel.pl

@bojan: pamiętaj że Ofoe to zasługa Hasiego
On go sciagnal

odpowiedz
Rambo - 10.02.2020 / 20:08, *.centertel.pl

Brawo!!!

odpowiedz
Iść nie w ilość a w jakość transferów !!! - 10.02.2020 / 19:58, *.206.52

Legii potrzebny jest w pomocy taki zawodnik jakim był Ofoe , który kierowałby grą zespołu na odpowiednim poziomie na którym Legia mogła by nie tylko powalczyć z najsłabszymi zespołami w naszej lidze , ale i ze średnimi drużynami z Europy . Do tego dynamiczny z dobrą techniką napastnik . Który potrafiłby sam wykreować sobie akcje do zdobywania bramek lub miał umiejętności do gry kombinacyjnej do poklepania piłki w ataku . A nie tylko stał jak drwal przed bramką i czekał na dopicie piłki .

odpowiedz
Hakona - 10.02.2020 / 20:59, *.plus.pl

@Iść nie w ilość a w jakość transferów !!!: hahaha
To wie kazdy tylko gdzie takiego znalezc??? O ile dobrze pamietam to po pierwszych 3 meczach Vadis byl najslabszy na placu przynajmniej wg tego forum. To samo bylo z Nikoliciem ktory w debiucie o superpuchar zostal z 20 razy zlapany na spalonym
Pozdrawiam

odpowiedz
Aqwer - 10.02.2020 / 19:14, *.play-internet.pl

A co z tym pekhardem ? Tyle dni testy trwają ? Czy już nie dla Legii?

odpowiedz
Grzesiek - 10.02.2020 / 19:32, *.centertel.pl

@Aqwer: miejmy nadzieje ze badania wyszly zle i w Legii go nie zobaczymy :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.02.2020 / 19:33, *.inetia.pl

@Aqwer:

Niezgodę testowano do ostatniego dnia okienka to i Legia będzie nowego napastnika testować do ostatniego dnia okienka. Więc Pekhardt podpisze kontrakt 31.08.2020.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.02.2020 / 20:34, *.centertel.pl

@Aqwer: pewnie chce ze 200 tys ojro za sezon i wychodzi, że za drogi dla pudla ;-)

odpowiedz
Roma - 10.02.2020 / 18:35, *.plus.pl

Nareszcie wiadomość, która mnie ucieszyła - to dobra decyzja. Zawodnik na swojej pozycji trudny do zastąpienia.

odpowiedz
Grzesiek - 10.02.2020 / 18:07, *.centertel.pl

Miłe to co powiedział, ale jak dla mnie zdecydowanie za slaby na Legie. Niech ktos mnie poprawi jesli sie myle ale on ofensywnym srodkowym pomocnikiem? Czy defensywnym?

odpowiedz
Derwall - 10.02.2020 / 20:58, *.orange.pl

@Grzesiek: mogę ci tylko pogratulować znajomości naszej Legii , skoro nie wiesz nawet na jakiej pozycji dany zawodnik gra , ale za to wiesz już ze zasłaby,,,,bucha-cha

odpowiedz
grzesiek - 10.02.2020 / 21:19, *.centertel.pl

@Derwall: no coz profesjonalnie nie uprawialem nigdy pilki noznej ale jestem dobrym obserwatorem. Po za tym statystyki nie klamia martins ma malo bramek malo asyst. Pozs tym martins z antoliciem to takie swiete krowy po sprzedazy cafu ktorych nikt nie zdejmie teraz z boiska.
No co do karbownika nie ma watpliwosci zadnych - kazdy go chwali i tak powinninwszyscy grac wtedy czulbym sie spelnionym kibicem. A poki co bede wylewal swoje zale tutaj i kropka :)))

odpowiedz
MicLfan - 11.02.2020 / 09:55, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Martins to defensywny pomocnik, wyprowadza piłkę spod swojego pola karnego, rozgrywa z głębi. On nie zapędza się do ataku, raczej asekuruje. Wg mnie wnosi sporo jakości i jest ciężki do zastąpienia

odpowiedz
bronek49 - 10.02.2020 / 18:04, *.chello.pl

ja bym nie podzielał tego optymizmu w sprawie nowego kontraktu Martinsa mam nadzieje że nie dostał więcej niż miał bo na to nie zasługiwał ,ma bardzo słabiutkie statystyki żadznej bramki asysty a te niby celne podania to do bramkarza czy obrońcy trochę ratują go tylko odbiory ale to za mała na grę w Legii

odpowiedz
Arek - 10.02.2020 / 17:51, *.tpnet.pl

No i to mi się podoba.

odpowiedz
Juri - 10.02.2020 / 17:41, *.inetia.pl

Bardzo mnie to ucieszyło.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.02.2020 / 17:36, *.inetia.pl

Fakt, że Andre Martins chce tu grać to najlepsza wizytówka Legii w Europie i być może furtka do zatrudnienia kolejnych, nie tylko dobrych (jak Cafu), ale świetnych jak Martins właśnie, Portugalczyków.

News dnia.

odpowiedz
Yorick - 10.02.2020 / 17:36, *.umk.pl

Bardzo ważna i nadal niedoceniana postać.

odpowiedz
tomi - 10.02.2020 / 17:23, *.net.pl

lepiej by vadisa kupili on nic sie nie rozwija tylko cofa

odpowiedz
bum - 10.02.2020 / 17:20, *.135.90

Bardzo pozytywne zaskoczenie

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.02.2020 / 17:19, *.centertel.pl

Można pewnie wiele powiedzieć na ten temat,ale to chyba najlepsza informacja w tym okienku transferowym.

odpowiedz
Człek - 10.02.2020 / 17:05, *.play-internet.pl

Super wiadomość !!!

odpowiedz
Jan kałuża - 10.02.2020 / 17:02, *.chello.pl

Ogórek zostaje !!!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 10.02.2020 / 17:08, *.inetia.pl

@Jan kałuża : jeśli to jest ogórek, to Ty jesteś uschnięty korniszon.
Od lat w tym zespole nie było tak dobrego defensywnego pomocnika.
Przypominam też, że "ogórek" jak grał w Sportingu to Legie wykopał z pucharów o ile mnie pamięć nie myli.

odpowiedz
wrt - 10.02.2020 / 18:17, *.play-internet.pl

@Szmu(L)ki: nie to my wtedy ich wykopaliśmy z pucharów, przynajmniej ostatnio w 2016 , Martins zagrał tylko w końcówce , przecież to można tu sprawdzić , pewnie chodziło ci o 2012 rok, wtedy Martins nie grał

odpowiedz
:) - 10.02.2020 / 21:11, *.chello.pl

@wrt : martins ekwueme

odpowiedz
Mac - 11.02.2020 / 10:17, *.orange.pl

@Szmu(L)ki: "Ogórek" nie zagrał z Legią, bo nie zmieścił się w składzie meczowym drużyny, która "wykopała Legią" po remisie 2-2 i wymęczonym zwycięstwie 1-0. To był rzeczywiście "pogrom".

odpowiedz