Jagiellonia przy Ł3 w lipcu 2016 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Jagiellonii przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Jagiellonii Białystok na spotkanie z Legią, które odbędzie się na w Warszawie 22 lutego, przyjadą pociągiem specjalnym. Białostoczanie za przejazd w obie strony oraz bilet na mecz zapłacą 100 złotych. Podczas ostatniej wizyty "Jagi" na naszym stadionie, w kwietniu zeszłego roku, w sektorze gości stawiło się 325 osób z czterema flagami.

Pod koniec lutego 2018 roku Jagiellonia przyjechała do stolicy w 303 osoby (bez flag), w lipcu 2016 roku było ich 580 (specjalem), a najlepszy wynik w ostatnim czasie osiągnęli w lutym 2016 roku, kiedy białostoczanie przyjechali pociągiem specjalnym w 992 osoby.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Loki - 13.02.2020 / 21:39, *.tpnet.pl

"Pod koniec lutego 2018 roku Jagiellonia przyjechała do stolicy w 303 osoby (bez flag)" Zaskakujące ^^

odpowiedz
Książę Nocy - 13.02.2020 / 18:48, *.inetia.pl

Towarowym przyjadą?

odpowiedz
BoLec - 13.02.2020 / 17:56, *.plus.pl

Powinni przyjechać na rowerach bez siodełek he he he.

odpowiedz
Zwykłe bzdury - 13.02.2020 / 17:27, *.plus.pl

Obecnie policja ma politykę nie wtracania się, ignorują hejteterow na uroczystościach państwowych, zignorują tez pewnie próby integracji kibiców Legii z gośćmi spod laski

odpowiedz
kurek - 13.02.2020 / 15:13, *.44.127

Jak zwykle przez moje strony przejadą.

odpowiedz
Jaga rar. - 13.02.2020 / 14:36, *.212.44

Kibice Jagi w ramach solidarności kibicowskiej zadeklarowali się że przyjmą kibiców z Żylety na swój sektor..

odpowiedz
olew - 13.02.2020 / 18:04, *.vectranet.pl

@Jaga rar.: dobre !

odpowiedz
oLaf - 13.02.2020 / 12:47, *.vectranet.pl

ja bym ich nie wpuścił - oni nas nie wpuszczają t niech zobaczą jak to fajnie przejechać pół Polski, zmarznąć i ... pocałować klamkę.

odpowiedz
pan przypominacz obiektywny - 13.02.2020 / 15:29, *.pktele.pl

@oLaf: o ile mnie nie myli byliście ostatnio, wszyscy fajnie na czarno. Wolno wpuszczali ? A na Legii wpuszają szybko ? :)

odpowiedz
Pino(L) - 13.02.2020 / 15:57, *.200.133

@oLaf: Nie ma się co zniżać do tego poziomu. Piłka nożna dla kibiców. Wschód musi też to zrozumieć.

odpowiedz
Pół Polski to ty skąd jechałeś.raz was wpuścili to kible do remontu były. - 13.02.2020 / 16:55, *.play-internet.pl

@oLaf:

odpowiedz
Jagiellonia - 13.02.2020 / 18:10, *.versanet.de

@oLaf: co ty idioto z Warszawy do Białegostoku masz pół Polski?

odpowiedz
Kibic jakiejś druzyny - 13.02.2020 / 18:13, *.centertel.pl

@Pino(L): weź kiedyś sprobuj wejść na wasz sektor gości albo popytaj znajomych z Polski :)

odpowiedz
Gienek - 13.02.2020 / 18:43, *.vectranet.pl

@Pino(L): Z tym "wschodem" nie przesadzaj. Geograficzny punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Warszawy Białystok to wschód, a dla Poznania Warszawa to wschód. Nie liczy się geografia a mentalność. Według mnie na zachodzie Polski żyje wielu prostaków i ludzi nadętych swoim "zachodem", co nijak ma się do rzeczywistości. Wystarczy porównać choćby popegeerowskie wioski w Zachodniopomorskiem z walącymi się poniemieckimi budynkami z dachami z czerwonej dachówki i okazałe wioski z nowymi domami na Podlasiu czy Lubelszczyźnie.

odpowiedz
arek - 13.02.2020 / 21:45, *.centertel.pl

@Gienek: roznica jest taka ze w Polske wschodnia wpompowano w uj kasy a produktywnosci zadnej, a co do tych poniemieckich budynkow to nie slyszalem zeby jakikolwiek ulegl zniszczeniu w czasie wichur czego nie mozna powiedziec o tych wspanialych nowych

odpowiedz
oLaf - 13.02.2020 / 21:46, *.vectranet.pl

@Jagiellonia : ale się kurde os rzuciło na raz ; )))

Dobra, niech Wam będzie: nie pół a ćwierć Polski trzeba przejechać. Teraz jest dwupasmówka to jedzie się nieźle, kiedyś jednopasmówką to się parę razy wlokłem naprawdę godzinami... stąd mi chyba zostało ; )

A co do idioty - spójrz w lustro to go poznasz! : )))

odpowiedz
Hetman Białystok - 14.02.2020 / 00:43, *.193.88

@Jagiellonia : Przyjdá czasy ...że wrócimy,a wasze gniazda spalimy...

odpowiedz
Jimmy L - 14.02.2020 / 10:12, *.t-ipconnect.de

@Gienek: Masz 100% racji, nie wszystko zloto co sie swieci

odpowiedz
Kamil, przestań - 14.02.2020 / 10:44, *.pktele.pl

@Hetman Białystok: Ty już nie wrócisz :)

odpowiedz
Pino(L) - 14.02.2020 / 12:59, *.200.133

@Gienek: No OK. Z tym Wschodem to miał być tylko przytyk z mojej strony :) Białystok jest wyczulony na stolicę. Być może wynika to właśnie z położenia geograficznego, jakiejś zaściankowości. A chodziło mi to, aby nie być jak inni. To Legia ma dawać przykład. Kibice jeżdżą za swoją drużyną po całej Polsce, więc powinni być wpuszczani. To lepsze dla widowiska.

odpowiedz
Jak wròci Wròg za miedzy .......w Stolicy - 14.02.2020 / 21:44, *.204.75

@Kamil, przestań: Hetman powròci I zrobi porzádek,w tym Białostockim bałaganie....

odpowiedz
Na znak Solidarności - 14.02.2020 / 22:50, *.204.75

@Pino(L): Żyleta powinna kupić dmuchane pszczółki I na wejście cisnàć na boisko hehehehe też bédá kary?!

odpowiedz
Krakowiak - 16.02.2020 / 11:14, *.tpnet.pl

@Pół Polski to ty skąd jechałeś.raz was wpuścili to kible do remontu były.: pierwszy raz w kiblu był więc nie ma co się dziwić

odpowiedz
Kamil, nie pij, idź już spać - 17.02.2020 / 16:00, *.pktele.pl

@Jak wròci Wròg za miedzy .......w Stolicy: Napijesz się i głupoty wypisujesz na internetach.

odpowiedz
Ja sam. - 13.02.2020 / 12:07, *.centertel.pl

Nie zajmujmy się frekwencją białostoczan tylko naszą. Pełne trybuny a w szczególności Żyleta to nasz obowiązek!!!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 13.02.2020 / 18:05, *.play-internet.pl

@Ja sam.:Żyleta tym razem na będzie siedziała w sektorze buforowym, bo ta właściwa będzie zamknięta.

odpowiedz
Snowman - 13.02.2020 / 10:39, *.plus.pl

Ciekawy jestem jak zareagują służby jak zdadzą sobie sprawę, że te około 3000 kibiców z Żylety przed i po meczu stwierdzi, że mają ochotę na spacer po Myśliwieckiej i w okolicach kanałku należy sprawdzić, czy w jego niedalekiej odległości ostały się na zimę pewne ptaki tudzież pszczoły :)

odpowiedz
(L)egia - 13.02.2020 / 10:38, *.virginm.net

Ok, w porządku niech przyjadą, tylko żadnych flag! Albo inaczej: niech wpuszczą ich z flagami, ale niech pozwolą nam powtórzyć akcję "jaga.rar"

odpowiedz
Grzegorz - 13.02.2020 / 14:15, *.play-internet.pl

@(L)egia: po co im flagi, już tutaj są.

odpowiedz
Kociak - 13.02.2020 / 10:16, *.net.pl

Proponuje ogólnopolska akcje #WykluczenizPKOekstraklasy nie tylko Legii. Inne kluby też dostają zakazy

odpowiedz
Lech Bolensa - 13.02.2020 / 10:09, *.plus.pl

Czy będzie RaR w pociągu ? Czy kibice Baby Jagi będą w swoich pelerynkach ? Żeby było wiadomo komu zrobić RaR..

odpowiedz
Felek - 13.02.2020 / 10:03, *.netfala.pl

Podejrzewam, że tym razem będzie jaga.rar pod stadionem. Ci, którzy nie wejdą na Żyletę będą się nudzić :-)

odpowiedz
Kamil - 13.02.2020 / 10:46, *.play-internet.pl

@Felek: Ty pewnie w pierwszym rzędzie tych robiących Jadze rar będziesz, co nie?

odpowiedz
Felek - 13.02.2020 / 10:56, *.netfala.pl

@Kamil: Oczywiście, trafiłeś w punkt!

odpowiedz
tomek - 13.02.2020 / 09:46, *.warszawa.pl

powinni zostać pod stadionem

odpowiedz
Ciekawy - 13.02.2020 / 09:32, *.tpnet.pl

Ciekawe co w obliczu zakazu dla bywalców Żylety zrobi Jaga ??

odpowiedz
siewca plotek - 13.02.2020 / 10:04, *.futuro.pl

@Ciekawy: Jak to co? Przyjadą i zabluzgają się na śmierć. W Białymstoku jak widzą samolot to rzucają widłami. Takie typy. Nie oczekuj cudów i pamiętaj, że ciekawość to pierwszy stopień do Piekła.

odpowiedz
Luki - 13.02.2020 / 10:34, *.sky.com

@siewca plotek: hehhe doje...łeś z tymi widłami

odpowiedz
Jasio do ciekawy - 13.02.2020 / 10:49, *.2.69

@Ciekawy: Nic.
A co im to zmienia?
Moooże, ewentualnie wywieszą przescieradlo z pojazdem na KL.

odpowiedz