REKLAMA

Porażka Krajewskiego w 1/8 finału ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rafał Krajewski nie zdołał awansować do ćwierćfinału Mistrzostw Europy seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Legionista podczas zawodów w Rzymie przegrał walkę w 1/8 finału z Finem, Martinem Savolainenem 1-4. Krajewski stracił szanse na repasaże, po tym jak jego przeciwnik przegrał półfinałową walkę z Gruzinem, Lewanem Arabulinem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
TeDe85 - 14.02.2020 / 06:09, *.play-internet.pl

Dobre zawody i tak... zabrakło trochę szczęścia... Powodzenia Rafał :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.