REKLAMA

Zbiórka na oprawy i kibicowskie gadżety na meczu z Jagiellonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nieznani Sprawcy przygotowali kolejną produkcję z serii Ultrawersytetu Warszawskiego. T-shirty z motywem oprawy "Legia ponad każdym", zaprezentowanej na meczu z ŁKS-em, będą do kupienia w cenie 70 złotych - w przerwie meczu z Jagiellonią pod gniazdem. Cały zysk z ich sprzedaży zasili legijne konto ultras. "Nie chcemy ciągle narzekać, ale niestety, gdyby Marysia zobaczyła stan NaSzego konta, to wiecie co by było. Ale walczymy i wierzymy, że kiedyś będzie dobrze" - informują Nieznani Sprawcy.

W tym samym miejscu sprzedawane będą kominiarki "Jihad Legia" (35 zł) od NS-ów oraz vlepki od UZL (10 zł za 8 szt.). Vlepki będzie można nabywać również od 15:30 do 16:30 w Źródełku

Przy wejściu na stadion prowadzona będzie zbiórka na oprawy - zachęcamy do wspierania legijnego ruchu ultras!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Kumaty - 22.02.2020 / 10:59, *.centertel.pl

Oj koszulki to chyba nie zejdą ...chyba ze w gratisie do komina ;)

odpowiedz
Malkontent - 22.02.2020 / 16:35, *.virginm.net

@Kumaty: no raczej,slaba ta koszulka,i jeszcze 70zl, za tyle to mozna miec polówke Lacoste z alibaby

odpowiedz
(L) - 22.02.2020 / 20:37, *.orange.pl

@Malkontent: motyw jest z WWO Każdy ponad każdym, co jest swego rodzaju klasyką, ale cóż chińska promka zawsze w modzie

odpowiedz
edd - 22.02.2020 / 09:08, *.plus.pl

L ma wielu kibiców w Polsce, opcja wysyłkowa/allegro jak najbardziej na plus

odpowiedz
Janek - 22.02.2020 / 08:11, *.centertel.pl

Jakaś rozmiarówka?

odpowiedz
PabLo Emigracja - 21.02.2020 / 21:01, *.sky.com

Bracia prośba. Ogarnie mi ktoś 2 koszulki (rozmiar M i L) oraz 1 kominiarkę?
Będę 29 lutego na zbiórce krwi na Legii i na meczu, ewentulanie podjadę w wybrane miejsce, żeby sie rozliczyć. Pozdro

odpowiedz
Kargul - 21.02.2020 / 22:28, *.virginm.net

@PabLo Emigracja: Ty oczadzjał?? Hahahaha nikt nie wyda 200zl w ciemno...a moze Ty z baby jagi jestes i chcesz kogos w trabe naciac na koszty...wyslij hajs na konto to ci ktos kupi

odpowiedz
Elquatro - 22.02.2020 / 07:34, *.chello.pl

@PabLo Emigracja: a po co Ci kominiarka?

odpowiedz
PabLo Emigracja - 22.02.2020 / 09:29, *.sky.com

@Kargul: jesteś chętny pomóc? masz tu maila pawewek9@o2.pl
podeślij dane do przelewu. Za tydzień przy odbiorze dorzucę na duże piwko ;)
Mimo wszystko dzięki za odpowiedź.

odpowiedz