Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Remis trzeba uszanować

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To było trudne spotkanie. Jeszcze trudniejsze niż można było się spodziewać, bo przecież zawsze się spodziewamy, że nie będzie łatwo. Szczególnie spotkania wyjazdowe są ciężkie. W pierwszej połowie, mimo że przegrywaliśmy, bardziej kontrolowaliśmy mecz, niż momentami w drugiej. W drugiej części było sporo chaosu, który pozwala na mniej kontrolowane, przypadkowe sytuacje. 2-2 to nie jest wynik marzenie, ale trzeba go szanować, patrząc na to, jak przebiegał ten mecz.

Raków nas nie zaskoczył. To drużyna, która gra w określony sposób i dzisiaj też tak było. Sporo szumu było przy stałych fragmentach, grają wysocy zawodnicy, stawiają na stałe fragmenty. Były dwa rzuty karne, więc to spotkanie było nietypowe.

Zawsze chcemy wygrywać, ale jeden punkt to też zdobycz i jeśli będziemy potem wygrywać, będzie miał swoją wartość, może większą niż się w tej chwili może wydawać. Jeśli liczysz, że nie popełnisz błędu w meczu z drużyną, która w 10 stoi w swoim polu karnym i tylko na to czyha, to na pewno przez 90 minut jakiś popełnisz. W drugiej połowie popełnialiśmy zdecydowanie więcej błędów, niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni, za dużo piłek padało łupem zawodników Rakowa. To jest do poprawy. Trzeba też oddać rywalowi, że włożył duży wysiłek, żeby stwarzać sytuacje.

Rosołek zagrał dziś po raz pierwszy od początku, był bliski zdobycia bramki czy zaliczenia asysty. Coraz bardziej zasluguje na to, żeby grać i pokazuje, że można na niego liczyć.

Miałem możliwość dokonania jeszcze jednej zmiany, ale się na to nie zdecydowałem. Pekhart dopiero do nas trafił. Niech się najpierw dobrze rozpakuje. Wystarczy, że zobaczył, jak wygląda mecz w ekstraklasie.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (81)

+dodaj komentarz
Krzeszczu - 17.02.2020 / 20:52, *.bredband2.com

Wlasnie idzie na zywo (20:45), polecam!

https://www.youtube.com/watch?v=LL2U1QGUeCc

odpowiedz
vblog - 17.02.2020 / 15:32, *.tpnet.pl

Ważne ze na V-blogu wszyscy jajcarze, a zagrać z łosiami o 3pkt. to już problem.
Na panny z Biełygostoka obrona: Rocha, Remy, Wieteska, Stolarczyk.

odpowiedz
Krasnal - 17.02.2020 / 10:17, *.centertel.pl

Wpuścił by Pekharta prosto z lotniska to byście powiedzieli ze trener amator wpuszcza nieprzygotowanego grajka...nie wpuscil gościa bo chce żeby sie spokojnie wprowadził.....tez źle....

odpowiedz
(L)eming - 17.02.2020 / 09:50, *.gov.pl

Panie trenerze- jedna rada, od dziś każdy mecz gramy na pełnej kur...ie a będzie dobrze.

odpowiedz
kibic emeryt - 17.02.2020 / 08:52, *.tpnet.pl

I tak arnia będzie wyglądała gra naszej Legii pod wodzą tego trenera ,u siebie w miarę dobrze od czasu do czasu mogą zdarzyć się wpadki a na wyjeździe męcz bez wzglądu na przeciwnika . Dlaczego ? bo nie mamy składu aby zdominować ligę ani trenera który potrafiłby wyciągnąć 100 % możliwości zespołu .Widać brak stabilizacji bo na dzień dzisiejsze obrona która stanowiła siłę i praktycznie była nie do przejścia dzisiaj oprócz Karbownika pod formą ! a skład taki sam .Wszołek w niczym nie przypomina zawodnika z jesieni . Oczywiście z oceną pracy poczekamy do końca rozgrywek ale pewien niepokój jest tym bardziej że tym razem Cracovia i Lech wydają się prezentować wyższą formę i może to być stabilne .

odpowiedz
Ryj - 16.02.2020 / 22:43, *.47.189

Też uważam, że trzeba uszanować ten wynik. A ten hejt to jest straszne prostactwo, nie wiadomo jak to wyplenić. Te debilne komentarze w stylu "Vuco out" powinny być zaznaczone na kolorowo to by chociaż dało się je szybko omijać. Przeczytałbym chętnie jakieś fajne spostrzeżenia po meczu, a nie takie łajno. Smuteczek no.

odpowiedz
marruda - 16.02.2020 / 22:35, *.orange.pl

Sprawdziłem ile L miała punktów po 22 kolejkach w ostatnich sezonach. Tak gdzieś od 2012 2013 chyba. I bodajże raz miała 48, raz 43 a reszta tyle samo lub mniej. I nie strzelała tyle bramek. Mecz mnie rozczarował. Jednak zgodzę się z tym że kiedyś L takie mecze jak z Rakowem czy LKS przegralaby 1:0. Nawet ta L Piszą często tak miała..

odpowiedz
Zbyszek - 17.02.2020 / 01:21, *.213.87

@marruda:
No właśnie, poruszyłeś fajny temat. Szkoda, że w artykułach nikt nigdy nie odnosi się do jakiejś bazy. Wtedy łatwiej byłoby zobaczyć czy jest jakiś progres czy nie.
Ja często narzekałem na L na tym forum, ale nie dlatego że przegrywali, tylko dlatego, że swoim zaangażowaniem w grę obrażali tych to płacili za bilety. Wynik może i słaby ale były próby i strzały. Nie odniosłem wrażenia, że grajki myśleli o czymś innym niż wygrana. A wynik, no cóż, nie takie potęgi czasami remisują lub przegrywają we własnych ligach

odpowiedz
grzesiek - 17.02.2020 / 16:10, *.centertel.pl

@Zbyszek: dokladnie Zbyszku. Dobrze ze sa tu jeszcze normalni ludzie.

odpowiedz
L Kibic L - 16.02.2020 / 21:26, *.chello.pl

Vuko, policz wartość swoich piłkarzy, później Rakowa i przemyśl czy taki powinien być wynik. Jeżeli nie potrafisz wygrywać z takimi zawodnikami to usiądź na trybunach.

odpowiedz
Wojtek - 17.02.2020 / 08:43, *.centertel.pl

@L Kibic L:
Co ma wartość do gry? Nie pieniądze grają tylko ludzie.

odpowiedz
L Kibic L - 17.02.2020 / 10:46, *.centertel.pl

@Wojtek : Racja ale wartość zawodników skądś się wzięła. Może są dobrzy ale trener nie potrafi z nich wyciągnąć profesjonalizmu i lenie grają jak chcą.

odpowiedz
Misio - 16.02.2020 / 19:34, *.orange.pl

Fenomenem jest antypilkarz jedrzejczykpilka juz go nawet nie interesuje z pyska tez wyglada jak chlop z polesia

odpowiedz
grzesiek - 16.02.2020 / 18:25, *.centertel.pl

Chryste Panie,
Ludzie opanujcie sie. Przestalismy przegrywac z druzynami typu termalica. Remis 2:2 to nie jest zly wynik. Wiadomo lepsze byloby zwyciestwo, ale nie mozna miec wszystkiego. Mamy lidera i hejterzy zamknac pyski. Jak juz chcecie hejtowac to hejtujcie wlasciciela ale nie trenera ani pilkarzy bo przy takiej polityce klubu 1 miejsce w tabeli to nie lada wyczyn.

odpowiedz
bronek49 - 16.02.2020 / 17:41, *.chello.pl

Vukowic jak ty szanujesz ten remis to my Ci dziękujemy bo to rzeczywiście sukces jak będą legioniści miec kontrakty takie jak mają w Rakowie to my tez będziemy remis szanować bo umiejętności piłkarskie były na jednym poziomie może nawet ze wskazaniem na Rakow zawodnicy Rakowa przebiegli o 10 km więcej i widać było że kondycyjnie lepiej ten mecz wytrzymali i tyle w temacie jesteście słabi a Lewczuk i Jędrzejczyk to w tej chwili chyba najgorsi stoperzy w lidze

odpowiedz
Jean Pierre - 16.02.2020 / 15:48, *.icpnet.pl

" Raków nas nie zaskoczył " Czyli remis u beniaminka grającego na wyjeździe nie jest nic złego, bo byliśmy na to przygotowani i o zaskoczeniu nie ma mowy.
FucK

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.02.2020 / 14:38, *.193.23

Vuko!po co masz 2 pomocnikòw trenerkòw, i 4masażystòw może nastèpny mecz idź usiádź z Mioduskim razem ma vipowá trybune,taki mały protest do komisjii..jeśli sie udzielasz w polityke....wrzuć gajerek hehehehe

odpowiedz
olew - 16.02.2020 / 14:17, *.vectranet.pl

Jesteśmy i będziemy po tej kolejce liderem, mamy dobry skład, tyle że bez formy. Do kwietnia/maja sporo czasu, a czas to nasz atut, mamy bogatego właściciela, więc szeroką kadrę, więc wszelkie przesłanki mistrzostwa. Trzeba spokojnie zgrywać drużynę, na eliminacje LM. Legia jest najlepsza w lidze, choć na Europę jeszcze za słaba.

odpowiedz
Cch - 16.02.2020 / 14:11, *.plus.pl

No i zobaczył jak te mecze wyglądają i już się nie rozpakuje tylko wróci skąd przyjechał

odpowiedz
Do Vuko! - 16.02.2020 / 13:47, *.193.23

Za dużo kombinowania, za mało gry prostą piłką. Zależało tylko Kante, Majecki, Gwilia. Reszta przeciętność. O Wszołku i Cholewiaku szkoda gadać.

odpowiedz
HUGON - 16.02.2020 / 21:41, *.vectranet.pl

@Do Vuko!: Dodaj Jedzejczyka.

odpowiedz
gutek - 16.02.2020 / 13:17, *.chello.pl

słaba Legia remisuje w sumie przegrany mecz

odpowiedz
MAKEN - 16.02.2020 / 12:36, *.252.3

Remisy z beniaminkami mam szanować? :) Mecz z ŁKS pokazał stan przygotowań do sezonu Legii. A z Radkowem potwierdził beznadzieję Legii w obronie i ataku. Zresztą pomoc też jest zagubiona. Tylko interwencje Majeckiego obroniły Nas przed kolejnym wstydem.

odpowiedz
Jb - 16.02.2020 / 12:06, *.plus.pl

Znowu błąd w ustawieniu składu drużyny. Rosołek to piłkarz na drugą połowę gdzie przeciwnik jest podmęczony. Novikovas który jest w dobrej dyspozycji siedzi na ławce. Wesołek i Vesovic są w słabszej dyspozycji no ale widać że trener ma swoich pupili. To takie będą wyniki

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 16.02.2020 / 11:15, *.centertel.pl

Haha vuko co Ty bredzisz chłopie, tu jest Legia Warszawa tutaj liczą się tylko zwycięstwa. Remis z Rakowem jest jak porażka jak zabraknie tych punktów do mistrzostwa mam nadzieję że zostaniesz z tego rozliczony. Vuko out .

odpowiedz
ZGL - 16.02.2020 / 11:09, *.tpnet.pl

Winno byc 3pkt. ale skoro ich nie ma to dobry i 1pkt. !!!

odpowiedz
grzesiek - 16.02.2020 / 10:15, *.centertel.pl

Myslalem ze obrona w tej rundzie sie skupi i nie bedzie tylu bramek w plecy ale jak widac na tych pozycjach potrzebne sa zmiany

odpowiedz
tylko legia - 16.02.2020 / 09:30, *.interkam.pl

Jak długo w naszej obronie będą grały takie dwa drewna jak p.Lewczuk, p.Jędza to do zobaczenia mistrzostwo.!
Każda akcja innej drużyny to sranie w gacie ,faul,panika w wykonaniu tych dwu piłkarzyków.

odpowiedz
Maciej - 16.02.2020 / 17:01, *.mm.pl

@tylko legia : już nie przesadzaj. To dwaj najlepsi środkowi obrońcy w drużynie. Czesto byli ostoją obrony. Prawda, że warto wzmocnić tą pozycje bo nie są to młodzi zawodnicy i wkrótce ich czas nadejdzie.

odpowiedz
olek - 16.02.2020 / 08:16, *.orange.pl

jak vuko bedzie trenerem bedziemy w srodku tabeli

odpowiedz
pol - 16.02.2020 / 08:12, *.chello.pl

pinokio.........NIEDOJDO.......uszanować remis????????????????/
Z beniaminkiem??????????????????????????????
Ile jeszcze kaleczniaku będziesz bełkotał te swoje wypociny??????????????????????/

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 16.02.2020 / 07:59, *.chello.pl

Nie mam wiekszych uwag poza dwoma. Robiacy coraz wiecej baboli Jedza oraz brak decyzji Vuko co do wystawienia Pekharta. No sorki....facet gral w lepszych ligach 10 lat wiec mogl cos wczoraj w ostatnich 15 minutach pomoc. Blad Vuko.

odpowiedz
singspiel - 16.02.2020 / 08:44, *.centertel.pl

@Warszawiak 1234: Igor zagrał dużo gorzej niż Jędza

odpowiedz
Prawda jest taka - 16.02.2020 / 22:48, *.47.189

@Warszawiak 1234: prawdziwym trenerem to Ty być byś nie mógł. No sorki, ale wracaj do FMa bracie.

odpowiedz
dino - 16.02.2020 / 07:53, *.vtelecom.pl

Ja proponuje jednak wstrzymać się z negatywnymi komentarzami, każdy z Legia gra jak o życie, gdyby Raków tak ambitnie grał co tydzień, to poziom ekstraklasy byłby dużo wyższy.

odpowiedz
DawidL - 16.02.2020 / 09:04, *.play-internet.pl

@dino: Głos rozsądku ...tak rzadko widziany w komentarzach ;-) pozdro (L)

odpowiedz
Denver - 16.02.2020 / 12:17, *.centertel.pl

@dino: redakcja polać mu albo dać piłkę extrasłabejklasy

odpowiedz
dejne3 - 16.02.2020 / 17:41, *.plus.pl

@dino: 100% racji mają dwa mecze w seżonie z Legią u siebie i w domu a przpraszam 3 bo jeszcze w grupie mistrzowskiej.Tylko te dwa mecze dla nich to mecze źycia ,źeby w tej drewnianej lidze kaźdy mecz wyglądał jak z Legią to bo by znacznie ciekawiej i poziom wyźszya to widać dokładnie śledząć następne rozgrywki za tydzień po meczu z nami .Cięźki ciężki jest czas i tak dalej słowa tej piosenki mówią prądem o tej całej ekstraklapie

odpowiedz
Krzeszczu - 16.02.2020 / 07:45, *.bredband2.com

Rosołek: Jesteśmy zawiedzeni

Vuković: Remis trzeba uszanować

No to gitara ze nadaja na tej samej fali.

odpowiedz
Ryj - 16.02.2020 / 22:55, *.47.189

@Krzeszczu: chodzi o to, że młody ocenia na gorąco bo jest młody, a Vuco na chłodno bo jest dojrzały i doświadczony. Kapisz? Są trochę w innych momentach życia. Wolałabyś żeby było na odwrót?

odpowiedz
lhm - 17.02.2020 / 00:43, *.vectranet.pl

@Ryj:
Wolałbym, żeby Vuko był szczery.
Zresztą jak mu się zacznie grunt usuwać spod nóg to przestanie oceniać na chłodno i się znów zacznie gotować i szukać winnych dookoła... Ten typ tak ma.

odpowiedz
Hiszpan - 16.02.2020 / 07:33, *.play-internet.pl

Ta Legia jest teraz jak jej trener. Przepraszająca zagubiona zdenerwowawana szanująca wszystko i wszystkich ponad miarę pełna debilnych błędów jak 2 zrobione karne.Panie Vukovic jedz pan na wolumen pier...ij se video z vhs i obejrzyj cos za czasow Janasa. Moze wtedy zrozumiesz.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 16.02.2020 / 07:30, *.plus.pl

A Pinokio swoje, ze trudno, ze dobry przeciwnik, ze szanujmy wynik, przeczytajcie inne wypowiedzi po porazkach czy remisach. Moj szacunek jako trener stracił po meczu z Rengersami... Od tego czasu jest tylko gorzej. Legia gra fatalnie, wolna caly czas jedną taktyka, bez zmiany tempa gry. No i zamysł ciaglego wrzucania dosrodkowan w pole karne gdzie brak wysokiego zawodnika. A z kim Pekhart ma się ogrywac w lidze jak nie z Rakowem.....ma sie przyjzec ekstraklasie kpina on ma takie doswiadczenie i gral w takich ligach i meczach ze nasz treneiro mize sobie tylko pomarzyć.... Niestety bez warsztatu, ambicji i na smyczy prezesa takiego trenera ma Legia.....

odpowiedz
Józfowianin - 16.02.2020 / 07:08, *.centertel.pl

Niestety Jędza i Igor zagrali,bardzo marnie a wrzutki Wszołka to też dramat.

odpowiedz
Czenioo - 16.02.2020 / 07:04, *.chello.pl

Chłopie dlaczego nie wymuszasz transferów ????
Jesteś trenerem przecież a widać że brakuje środkowego obrońcy. Nawet taki Petrasek jest lepszy od Lewczuka, który zaczyna popełniać bledy. Kreatywnego pomocnika i skrzydłowego.

odpowiedz
Hiszpan - 16.02.2020 / 07:40, *.play-internet.pl

@Czenioo: Nic nie wymusi bo niedawno powiedział że jego celem jest ograniczenie wydatków klubu. Czyli kupujemy przykladowego Cześka z lasu z nadwagą i sprzedajemy wszystkich z zespołu co nie kopią się po czołach i biznes się kręci.

odpowiedz
Obcy - 16.02.2020 / 07:59, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: Wykładaj kasę i działaj bracie. Masz moje poparcie.

odpowiedz
Mario - 16.02.2020 / 08:50, *.timplus.net

@Obcy: przecież prawdę napisał. Co do kasy, to właściciel swojej nie daje, on nawet Legię kupił za pieniądze klubu.

odpowiedz
Wilanow - 16.02.2020 / 09:30, *.tpnet.pl

@Czenioo: Dlaczego nie? Według mnie dlatego, że zależy mu na pracy w Legii i nie postawi się prezesowi. Gdyby został zwolniony, to kto go zatrudni? Nie ma CV, nie ma doświadczenia etc. Brakuje nam zawodnika, który by zrobił różnicę jak np. Ofoe. Myślałem, że może P. Wszołek będzie w stanie nadać nową jakość, ale zaczynam mieć watpliwości. Szkoda, że nie wpuścił Pekharta zamiast Cholewiaka, może by coś zwojował w polu karnym Rakowa.

odpowiedz
Może .. - 16.02.2020 / 13:58, *.tpnet.pl

@Czenioo: ARIEL BORYSIUK niech wróci ! Bardzo by się nam przydał , serio . (L)

odpowiedz
Cch - 16.02.2020 / 14:22, *.plus.pl

@Mario : sobie kupił za pieniądze klubu

odpowiedz
Juri - 16.02.2020 / 06:58, *.tpnet.pl

Czemu Lech z nimi wygrał 3-0?
Tacy słabi jesteśmy teraz że ledwo remis?
Pekhart nawet z ławki nie zasługujewejść na 10 minut ,gdy wynik kiepski?
Transfery to żadna petarda.

odpowiedz
Felux - 16.02.2020 / 05:25, *.centertel.pl

ciebie pseudotrenerze to trzeba wywalić z Klubu dla mnie jestes skończony zero pojecia o trenowaniu vuko out i to bardzo szybko to jeszcze sezon do uratowania będzie.

odpowiedz
L - 16.02.2020 / 00:41, *.vectranet.pl

Za dużo kombinowania, za mało gry prostą piłką. Zależało tylko Kante, Majecki, Gwilia. Reszta przeciętność. O Wszołku i Cholewiaku szkoda gadać.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 16.02.2020 / 10:19, *.centertel.pl

@L: nie no przesadzasz. Najlepsi Kante Luqi i Karbo. Swoja drogą Karbo na srodku to mogloby pyknąć. A Cholewiak dramat. Pyrdoła nawet na ławce nie było-slabszy od Cholewiaka? Ale przynajmniej młodzy i może się rozwinie a ten?

odpowiedz
14 : 08 - 16.02.2020 / 14:08, *.tpnet.pl

@Pab(L)o Loża: Młodzież się wdroży , dobrze to widzę ( chociaż Rosół mógł dać z siebie jeszcze więcej , stać go ) . I jeszcze młodego Mosóra bym zaczął próbować . Bo starego to bym nawet teraz wystawił i dałby radę . Ale to Wuko decyduje, pozdro .

odpowiedz
PLK - 16.02.2020 / 00:24, *.cyfrowypolsat.pl

Vuko!!! Przestań pieprzyć głupoty!!!! Najbardziej uszanujesz ten punkt jak go zabraknie na finiszu ligii!!!! Gdzie jest szybka gra z klepy na jeden kontakt?!!!! Zamiast tego było przyjmowanie piłki na dwa metry i jej holowanie po boisku!!! Że o skuteczności nie wspomnę!!! Ogólnie bardzo przeciętnie!!! Nie zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo!!!! Przykro!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.02.2020 / 00:04, *.204.119

Pekhart dopiero do nas trafił. Niech się najpierw dobrze rozpakuje. Wystarczy, że zobaczył, jak wygląda mecz w ekstraklasie. Hahaha! Vuko!to strzał w kolano!ty cały czas sie rozpakowujesz! Mogłeś go wpuścić na 15 min,zawsze jest nadzieja że może być okazała premiera,ale nie ty wolisz trzymać,czekać za długo ..a tu gwizdek sédziego ..to samo robisz jak pod koniec ubiegłego sezonu ...

odpowiedz
Raf - 15.02.2020 / 23:58, *.centertel.pl

Vukovic trener który będzie trenował tych co ma i nie będzie zmuszał właściciela do konkretnych transferów.
Żeby chociaż w cuglach Mistrzostwo Polski zdobyć. A tak powtórka z rozrywki. Może ledwo mistrzostwo i bęcki w pucharach i co domu. Panie Dariuszu i jak tu żyć

odpowiedz
Slavol - 15.02.2020 / 23:35, *.net.pl

Vuko nie nadaje sie na trenera

odpowiedz
CWKSiak - 15.02.2020 / 23:24, *.icpnet.pl

Oj Vuko zaczynasz pierd...ć, Raków was nie zaskoczył? Od mocniejszego rywala dostali bysmy piątkę...
Dzisiejsza gra w obronie to jakaś parodia, Vesovic jakby zapomniał grać w piłkę.

odpowiedz
Arek - 15.02.2020 / 23:21, *.chello.pl

Vesovic to co on w legi robi

odpowiedz
magoo - 16.02.2020 / 13:22, *.chello.pl

@Arek: a Ty co robisz w legi ?

odpowiedz
Nieznany - 15.02.2020 / 23:10, *.t-mobile.pl

Prawda jest taka,że dla kilku pilkarzy Legia to za wysokie progi!!!Można mecz zremisować ale to co zrobił dzisiaj Jedza to kryminał, właśnie kapitan powinnien trzymać naszą obronę w ryzach.Jezeli tak dalej bedziemy grać to w 3 najbliższych mecz jak zdobędziemy 3 punkt to będzie cud.Na dzisiaj to tragicznie gra wygląda.

odpowiedz
Darek - 15.02.2020 / 23:07, *.t-ipconnect.de

Boli to,że mimo takiej różnicy w budżecie oglądałem wyrównywanie spotkanie.
Cóż jedziemy dalej.
Najważniejsze to co na koniec sezonu.

odpowiedz
Pacho - 16.02.2020 / 10:52, *.55.46

@Darek: to chyba meczu nie oglądałeś. Ogólnie nudy - ekstraklasa. Ale Legia grała większość meczu, prowadziła grę. Spotkanie było zdecydowanie dla Legii ale wynik nie. Tamci mieli 2 karne. Stwarzali zagrożenie tylko po stałych fragmentach. Z kontry zaczęli wychodzić jak Legia postawiła wszystko na jedną kartę. Pamiętaj wynik, to nie gra.

odpowiedz
Kasztan - 16.02.2020 / 13:34, *.47.91

@Pacho:
Ale wiadomo było że będą tak grali.
Każdy normalny trener przygotowałby na to taktykę. Taką taktykę żeby wygrać...

odpowiedz
Jankes - 15.02.2020 / 22:56, *.chello.pl

Brawo vuko za wypowiedz z Czechem trzeba zasłużyć na grę w pierwszej 11 walka walka nic za darmo

odpowiedz
Hiszpan - 16.02.2020 / 07:38, *.play-internet.pl

@Jankes : Czech nie ma czasu bo pomaga Obradovicovi rozpakować mandżur. Sam ma 2,5 roku na rozpakowaniu a Świerczok bramki nap.... Panie Kucharski jak Pan nikogo nie zna i nie może mieć autorskiego transferu kup Pan choć fm na konsole może coś wpadnie...

odpowiedz
Bolek - 15.02.2020 / 22:56, *.t-mobile.pl

Obrona dziurawa jak ser. Lewczuk elektryczny. A Vesovic to za jakieś zasługi gra? Czemu Stolarski nie dostaje szans?

odpowiedz
ja - 16.02.2020 / 21:40, *.inetia.pl

@Bolek : no i Artur J do dupy od dawna!

odpowiedz
1916 Mistrz - 15.02.2020 / 22:54, *.info.pl

Pekhart Legia przekonała mnie swoim profesjonalizmem czyli dam długi kontrakt jedne z największych pieniędzy w lidze i siedzenie na ławce A później gry w rezerwach tak jak ta gwiazda przed sezonową której zabrakło baterii do swiecenia obradovic a co do zmian no coz jaki trener takie zmiany

odpowiedz
magoo - 15.02.2020 / 22:57, *.chello.pl

@1916 Mistrz: ale o co Ci chodzi ?
Olek dobrze powiedział, niech się rozpakuje, a potem na boisko.
Jeszcze będzie pociecha z Pekharta, wspomnicie mnie.

odpowiedz
oLaf - 16.02.2020 / 00:38, *.vectranet.pl

@magoo: wspomnisz mnie: to będzie Necid nr 2. : (

Jak gość przyszedł i strach go wpuścić w 2-gim meczu rundy na 15 minut to.... strasznie drewniany musi być!

odpowiedz
Cenzor - 15.02.2020 / 22:47, *.178.106

Vuković prawda jest taka że do piet nie dorastasz Papszunowi....

odpowiedz
magoo - 15.02.2020 / 22:54, *.chello.pl

@Cenzor: Ty nie dorastasz nikomu...

odpowiedz
Cenzor - 16.02.2020 / 01:00, *.plus.pl

@magoo:
o czym ty piszesz dzieciaku?

odpowiedz
magoo - 16.02.2020 / 09:00, *.chello.pl

@Cenzor: Dzięki, jeszcze mi nikt takiej przyjemności nie sprawił jak Ty. Dzieciaku :D

odpowiedz
kon trojanski - 15.02.2020 / 22:45, *.comcast.net

Panie Vuco
Holewiak byl od razu do zmiany.
Jego wejscie to oslabienie druzyny.

odpowiedz
magoo - 15.02.2020 / 22:53, *.chello.pl

@kon trojanski: Cholewiak, jeśli dla Ciebie to jakaś różnica. CH...

odpowiedz