Goncalo Feio - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Feio: Mieliśmy lepsze sytuacje niż Legia

MIshka, źródło: Legionisci.com

Goncalo Feio (trener Rakowa): W pierwszej połowie Legia przeważała, spędzała dużo czasu na naszej połowie, ale pokazaliśmy dobrą organizację gry obronnej. Mieliśmy też kilka swoich sytuacji, głównie po stałych fragmentach. W drugiej połowie byliśmy w stanie wyrównać wynik, nie było aż tak wielu sytuacji, ale mecz był bardziej wyrównany.

Musimy szanować ten punkt, bo graliśmy z najlepszym zespołem w Polsce, ale jest lekki niedosyt. W naszym odczuciu mieliśmy lepsze sytuacje niż Legia. Pokornie trzeba uszanować ten punkt, ale ambicjonalnie pozostaje niedosyt. Zniwelować atuty najlepszego zespołu w Polsce jest bardzo ciężko, musi pracować na to cała drużyna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
zaba285 - 16.02.2020 / 11:16, *.lukman.pl

gdyby nasz super napadzior Kante nie walił za każdym razem na pałę to nie mielibyście jednego punktu... no ale niestety, jest jak jest. je... na pałę i co 10 strzał jakimś fartem wejdzie. Kante trzeba pochwalić za waleczność, ale za strzały dno
oby ten Pekhart zaskoczył formą bo inaczej będą takie męczarnie co mecz

odpowiedz
bemo_mnik - 16.02.2020 / 02:17, *.mm.pl

gość ma rację
ten śierściuch co im zawalił karnego miał jeszcze 2-setkę i ogólnie a gra głową w naszym polu karnym była TRAGICZNA i gdyby nie Majecki to z samych stałych fragmentów byłby wpier....

odpowiedz
PLK - 16.02.2020 / 00:15, *.cyfrowypolsat.pl

Gdybyśmy zamiast podawać do Szumskiego strzelali po rogach bramki mecz spokojnie byśmy wygrali!!! Ale niestety wracają stare demony.... skuteczność... skuteczność... skuteczność!!!

odpowiedz
Arek - 16.02.2020 / 00:08, *.tpnet.pl

Oczywiście, że Raków był do pyknięcia.

odpowiedz
szelma - 16.02.2020 / 11:01, *.com.pl

@Arek:

Oczywiscie, ze Legia tez byla do pykniecia.

odpowiedz
Jasio - 15.02.2020 / 22:48, *.telkab.pl

Sytuację. Niestrzelony rzut karny.

odpowiedz
Hugon - 16.02.2020 / 22:08, *.vectranet.pl

@Jasio: No i nie podyktowany karny za faul na Lucianośie tylko o tym cisza.

odpowiedz
Pacho - 17.02.2020 / 15:13, *.55.27

@Hugon: i podyktowany wątpliwy Luqinhasa.

odpowiedz