fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raków Częstochowa 2-2 Legia Warszawa

Remis z beniaminkiem

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legioniści zremisowali 2-2 z Rakowem Częstochowa. Bramki dla "Wojskowych" zdobywali Luquinhas i Jose Kante. Spotkanie było bardzo emocjonujące, a arbiter podyktował dwa rzuty karne. Ten wynik dla Legii to jednak strata dwóch punktów, a nie zdobycie jednego.

Pierwszy strzał w tym meczu oddała Legia, a dokładniej Jose Kante. Gwinejczyk uderzył zza pola karnego, niestety futbolówka wylądowała poza linią boczną. W 9. minucie niezłą centrę w głąb pola karnego wykonał Domagoj Antolić, niestety jeden z defensorów uprzedził Luquinhasa. W 16. minucie za długo piłkę po nodze trzymał Radosław Majecki, przez co futbolówkę przejęli rywale. Na całe szczęście po chwili dobrą interwencją popisał się Artur Jędrzejczyk. W 22. minucie wynik otworzyli częstochowianie, za sprawą główki Sebastiana Musiolika. Po stracie gola nastąpiła rotacja w zespole Aleksandara Vukovicia, na skrzydło zszedł Maciej Rosołek, a do środka przesunął się Luquinhas. Następne dziesięć minut to spore oblężenie bramki Rakowa, jednak z próbami Jose Kante i Luquinhasa pewnie radził sobie golkiper gospodarzy. W 32. minucie zza pola karnego uderzył Fran Tudor, jednak piłkę nad poprzeczką przerzucił Radosław Majecki. Po chwili bramce „Wojskowych” zagrozić chciał Kamil Kościelny, jednak futbolówka po jego strzale głową minimalnie minęła słupek. W 41. minucie Michał Karbownik wypatrzył niekrytego w polu karnym Maciej Rosołka, który uderzył mocno, ale bardzo niecelnie.

Nie minęła minuta drugiej części meczu, a piłkę do bramki rywala zapakował Luquinhas. Brazylijczyk uderzył bardzo precyzyjnie z woleja, a przy strzale bez szans był golkiper. Dwie minuty później we własnym polu karnym rywala sfaulował Artur Jędrzejczyk, przez co sędzia wskazał na „wapno”. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Daniel Bartl. Piłkarz Rakowa chciał podbić futbolówkę nad Radkiem Majeckim, jednak przerzucił ją nad bramką. W 56. minucie zza pola karnego uderzał Kamil Kościelny, ale piłkę poza linię końcową sparował Radosław Majecki. Po chwili ponownie świetną interwencją popisał się młody bramkarz broniąc mocną główkę Jarosława Jacha. W 60. minucie z dystansu huknął Jose Kante, jednak bramkarz częstochowian tym razem się nie pomylił. Cztery minuty później oko w oko z Radosławem Majeckim stanął Daniel Bartl, lepszy w tym pojedynku okazał się golkiper warszawiaków. W 74. minucie z piłką w pole karne wpadł Walerian Gwilia, który następnie posłał futbolówkę do Jose Kante. Gwinejczyk opanował piłkę, po czym z bliskiej odległości posłał ją do siatki. W 78. minucie legioniści po raz drugi dzisiaj sprokurowali karnego, tym razem faulował Luquinhas. Futbolówkę na jedenastym metrze ustawił Peter Schwarz. Piłkarz Rakowa się nie pomylił i pokonał Radosława Majeckiego. Chwilę później ponownie gorąco zrobiło się pod bramką „Wojskowych”. Technicznie zza pola karnego uderzył Felicio Brown Forbes, jednak ze strzałem świetnie poradził sobie bramkarz warszawiaków.

Ekstraklasa
22. kolejka
#RCZLEG
4153
Bełchatów
15.02.2020
20:00
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
2-2
Legia Warszawa
22' Musiolik
79' Schwarz (k)
(1-0)
Luquinhas 46'
Kante 74'
29 Jakub Szumski
7 Fran Tudor
9 Sebastian Musiolik
10 Igor Sapała
13 Piotr Malinowski 46'
14 Kamil Kościelny
17 Petr Schwarz 81'
18 Rusłan Babenko
27 Daniel Bartl 69'
33 Jarosław Jach
89 Daniel Mikołajewski
1 Michał Gliwa
4 Kamil Piątkowski
6 Andrzej Niewulis
11 Bryan Nouvier
20 Marko Poletanović
23 Patryk Kun 69'
30 Miłosz Szczepański 46'
70 Jakub Bator
91 Felicio Brown Forbes 81'
Radosław Majecki 1
Marko Vesović 29
Igor Lewczuk 5
Artur Jędrzejczyk 55
Michał Karbownik 14
72' Paweł Wszołek 22
Domagoj Antolić 7
Andre Martins 24
Luquinhas 82
54' Maciej Rosołek 39
Jose Kante 20
Radosław Cierzniak 33
Mateusz Wieteska 4
Inaki Astiz 34
Paweł Stolarski 41
Mateusz Praszelik 77
54' Walerian Gwilia 8
Arvydas Novikovas 18
72' Mateusz Cholewiak 17
Tomas Pekhart 9
Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Goncalo Feio
Kierownik drużyny: Piotr Maćkowiak
Masażyści: Wojciech Herman
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Bartłomiej Lekki
Techniczny: Paweł Dziopak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (116)

+dodaj komentarz
Dziekanowski powiedział... - 18.02.2020 / 02:51, *.155.128

....Do dziś Legia wciąż nie może się zdefiniować: grać odważnie czy asekuracyjnie. Mam wrażenie, że sami zawodnicy czują, że powinna być większa wiara w ofensywny futbol, tymczasem ktoś im zaciąga ręczny hamulec.

odpowiedz
hawryl74 - 17.02.2020 / 23:21, *.198.116

Już nie pierwszy raz i nie ostatni walimy głową w mur. Niby dominujemy technicznie i operujemy piłką na wyższym poziomie jak reszta ligi, ale nic z tego nie wynika. Chyba pora na prostotę footbolu, im bardziej finezyjnie gramy tym bardziej g@wno z tego wychodzi. Pozdrawiam braci po szalu.

odpowiedz
Wilanow - 17.02.2020 / 17:13, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że zdobędziemy mistrzostwo ale martwi mnie to, że już nikt nie wspomina o walce o LM. Jeszcze niedawno gra w LE była standardem a gra o LM celem.

odpowiedz
TOMI !!! LEGIA - 17.02.2020 / 11:15, *.idm.pl

O co wam chodzi drodzy koledzy?? NIE MA JUŻ SŁABYCH DRUŻYN W EKSTRAKLASIE !!! Żadna liga nie jest taka mocna i wyrównana jak nasza :p Tutaj każdy wygrywa z każdym ! Kazdy przegrywa z każdym ! No może jeszcze liga Luxsenburska jast zbliżona:) reszta europy co ma ? 5 drużyn lepszych, reszta ligi to słabiaki . NIC TYLKO ROZKOSZOWAĆ SIĘ NASZĄ PIĘKNĄ EKSTRAKLAPĄ :)

odpowiedz
Krzysiek - 17.02.2020 / 07:39, *.centertel.pl

Ten mecz przeszedł do historii.
Do góry głowy,wyciągnąć wnioski i do boju Kochana Legio!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.02.2020 / 22:53, *.centertel.pl

Kasy nie ma i nie bedzie. Wszystkie zyski konsumuje 250 pracownikow klubu. Dla nich szampan i ostrygi, dla kibicow kaszanka nadziewana salcesonem, podana na pasztecie z cynaderek...

odpowiedz
Cezary K. - 17.02.2020 / 13:39, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Najlepsza jest kaszanka z cebulką na ciepło z patelni .

odpowiedz
tomek - 18.02.2020 / 17:31, *.net.pl

@Leśny Dziadek: w końcu to ich klub

odpowiedz
Ciechanowianin - 16.02.2020 / 21:02, *.orange.pl

Ciezki terminarz teraz sie trafil :
-jaga dom
-cracovia dom
-lechia wyjazd
-piast dom
-lech wyjazd
-miedz wyjazd
-w.krakow(zupelnie inna niz ta z 7-0) wyjazd

Nie wierze w zadne mistrzostwo - slabo gra ten zespol i tyle. Nie potrafi zdominowal najslabszych ekip po nowym roku.

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.02.2020 / 21:45, *.193.23

@Ciechanowianin: A prawda jest taka,że to co istnieje traci nadzieje....Vuko nie jest I nie bèdze super trenerem,nastèpny sezon z horrorem co niedziele....

odpowiedz
Wiktor - 16.02.2020 / 20:59, *.centertel.pl

Bardzo mnie niepokoi ostatnia gra Legii. Tracimy jako pierwsi bramki, a potem gonimy wynik. Słabo wyglądamy w obronie i kondycyjnie też nie najlepiej. Tracimy punkty z Rakowem zamiast odskakiwać reszcie stawki. Cracovia nas dogoniła, a przy takiej grze za chwilę nas może przeskoczyć. Ogólnie straciliśmy impet i zapał. To jest moment gdy trzeba trąbić na alarm.

odpowiedz
Warrior Coach - 16.02.2020 / 20:39, *.193.23

Obejrzalem kilkanascie razy powtorki meczu i jedno glosnie wyszlo ze dalej czuja Belek sorry ale to dno nie pilka

odpowiedz
grzesiek - 16.02.2020 / 17:14, *.centertel.pl

A zwyciestwa po 7:0 z wisla albo 5:1 z gornikiem tez byly sarksstyczne? Obudz sie czlowieku. Vukk bronia wyniki i chocbys zapluł sie jadem dopoki dalej tak bedzie to pozycja Vuko jest niezagrozona.

odpowiedz
Autor - 17.02.2020 / 19:12, *.master.pl

@grzesiek: przegrane mistrzostwo, PP i LE.. masz rację, bronią go wyniki :D

odpowiedz
Rafal - 16.02.2020 / 16:36, *.play-internet.pl

A ja trochę z innej beczki. Szacun dla kolesia który w sobotę na koncercie w Gdyni (przy zdecydowanej większości miejscowych) przez mikrofon od wodzireja przyznał że jest z Wawy i pozdrowił kibiców Legii. Reakcja publiczności bezcenna

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.02.2020 / 21:29, *.193.23

@Rafal: podaj linka do tego

odpowiedz
Wolfik - 16.02.2020 / 16:34, *.mm.pl

Kiedyś bym pewnie biadolił, że tracimy punkty z beniaminkiem ale w dzisiejszej rzeczywistości trzeba ten fakt przyjąć z pokorą. Mogliśmy ten mecz wygrać, mogliśmy tez przegrać, w sumie wyszło na remis. Raków zagrał z zębem, jeszcze niejednemu napsuje krwi.

Zadecydowały błędy w obronie i brak skuteczności. Ale że będzie ciężko z bramkami wiedzieliśmy wszyscy od chwili gdy sprzedano Niezgodę. A graliśmy z beniaminkami. Teraz poprzeczka będzie coraz wyżej. Oby Pekhard był coś wart.

odpowiedz
Rafix - 16.02.2020 / 22:32, *.chello.pl

@Wolfik: Jakby miał byc zbawcą to by zagrał chociaż ostatnie 10 min. Nie ma co tłumaczyć się aklimatyzacja. Piątek dzien po podpisaniu kontraktu zagrał. Ten mecz był idealny dla wysokiego napastnika.

odpowiedz
Szyszko - 16.02.2020 / 16:16, *.chello.pl

A Pekhard to też potrzebuje teraz półrocznej aklimatyzacji, z Obradoviciem? Vuko puść jeszcze ze 2 razy Rosołka w pierwszym to się chłopak spali a L straci kolejne punkty. Mieć zmianę i nic nie zrobić to albo bida na ławce albo trener bez pomysłu

odpowiedz
Slawek - 16.02.2020 / 14:55, *.tpnet.pl

mecz ustawiony , aby nie zrobić krzywdy Rakowowi,czyli mecz przyjaźni

odpowiedz
grzesiek - 16.02.2020 / 14:21, *.centertel.pl

Ja tam jestem z tego meczu bardzo zadowolony. Mamy beznadziejny skład. Remis w wyjazdowym meczu z rakowem 2:2 to wcale nie jest zly wynik. Zabraklo chlodnej glowy druzynie. Dwie bramki strzelone na wyjezdzie to bardzo dobry wynik. Bardziej smuca dwie bramki stracone. I nie strzelony karny dodatkowo. Nie bede narzekal na Vuko bo widac golym okiem ze oddaje serce Legii. Gdyby trenerem nie byl vuko to przy 1:0 dla rakowa druzyna by spuscila glowy i przegrala mecz. Brawo Vuko. Brawo Team. To jest tym na prawdziwego MP a nie na przypadkowego tak jak w poprzednich sezonach.

odpowiedz
ELWUO - 16.02.2020 / 15:33, *.orange.pl

@grzesiek: trochę brzmi to sarkastycznie...wiesz???

odpowiedz
olew - 16.02.2020 / 14:09, *.vectranet.pl

słaby mecz, Karbownik nie ma z kim grać, zaś stoperzy nasi dramatyczni, inna sprawa że oba karne takie trochę naciągane, ale tak już jest; czasami nas krzywdzą, czasami forują; taka jest piłka... polegliśmy zasłużenie; Raków miał dobre sytuacje, ale Majecki ładnie bronił, mistrzostwo rozstrzygnie się w kwietniu/maju, teraz można zgrywać drużynę, bo nasi ewentualni konkurenci grają słabo i nieskutecznie.

odpowiedz
tekken (L) - 16.02.2020 / 13:20, *.chello.pl

Dawaj Vuko Pekharta.

odpowiedz
Nieznany - 16.02.2020 / 12:45, *.t-mobile.pl

Gra nasza w obronie to dramat,bramka z łks +wczorajsze popisy obrony i defensywnych pomocnikow prowadzą do zatracenia w tym sezonie.Szukaja pilkarzy zagranicą a taki Musolik pokazał im wczoraj jak gra Polak!!!!Zobaczcie powtórki z meczu jak zachowywal się Lewczuk w obronie,jaki był przestraszony w walce o górną piłkę. Jedza na ławę bo ciągle zawala nam grę +kartki.Udaje gwiazdę,jako kapitan powinnien dawać przykład w trudnych chwilach swoim kolegom z drużyny. MIODUSKUEMU NIE ZALEŻY NA MISTRZOSTWIE TYLKO NA ZARABIANIU KASY Z TRANSFEROW

odpowiedz
Hiszpan - 16.02.2020 / 14:40, *.play-internet.pl

@Nieznany: 100 % racji Mioduski i Vukovic maja wyebane na mistrza i puchary. Jedyny cel to hajs z transferów.

odpowiedz
Take The (L) - 16.02.2020 / 12:32, *.vectranet.pl

To chyba największa kompromitacja sezonu

odpowiedz
Maciek - 16.02.2020 / 11:01, *.chello.pl

Karbownik co chwila straty i chyba z 5 groźnych akcji dla Rakowa. Najsłabsze ogniwo w obronie.

odpowiedz
singspiel - 16.02.2020 / 12:40, *.atman.pl

@Maciek: dlatego Legia powinna starać się o typowego lewego obrońcę. Szkoda Karbo na tę pozycję. na skrzydle dużo lepszy

odpowiedz
Rambo - 16.02.2020 / 10:51, *.centertel.pl

Vesović kolejny mecz bardzo słabo. 7 MLN za Majeckiego przy takiej grze nogami to majstersztyk. Gra obronna tragedia na tym poziomie sprokurować dwa karne w jednym meczu to niewyobrażalne. Cholewiak 20 minut i jedyne co wniósł to kilka strat nie chce go skreślać, bo to za szybko, ale to był rezerwowy Śląska, więc obawiam się, że Legia to za wysokie progi. Rosołek na razie jako zmiennik, a nie podstawa. Graliśmy sporo do boku i wrzutki, więc na ostatnich kilka minut można było wpuścić Pekharta tym bardziej, że Kante przy bramce mocno oberwał. Kante fajnie kolejny mecz, kolejna bramka oby tak dalej.

odpowiedz
singspiel - 16.02.2020 / 12:42, *.atman.pl

@Rambo: drugi mecz z rzędu Vesovicia (zgadzam się, że gra słabo) z najlepszymi statystykami motorycznymi

odpowiedz
bum - 16.02.2020 / 10:35, *.virginm.net

Rosolek sie spalil w pierwszym skladzie... nie widzoczny w pierwszej polowie kompletnie. Zla decyzja trenera. Nastepny? Vesovic... 80ta minuta i jego sprint do pilki to jest zart. Profesjonalista niema sily zagrac 90ciu minut???? Gdzie Stolarski trenerze Vukovic??!! Jedna zmiana w zapasie mamy nowego napastnika ale hooy przeciez Veso to pozeracz kilometrow a ze juz nie ma sily chodzic to nie wazne! Mecz do zapomnienia..... Jeszcze raz powiem o tym wszolku pajacu co wiecznie rozklada rece macha i szuka dziur w boisku albo czy mu getry czasami nie przeszkodzily w strzale.

odpowiedz
Kibolek - 16.02.2020 / 10:24, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU TY wiesz co

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.02.2020 / 10:08, *.play-internet.pl

Legia słaba,Raków słaby,cała liga baaaardzo słaba.Przyczyną,a właściwie winowajcami tak niskiego poziomu są "biznesmeni" z gołymi doopami.Kreując się na zbawców Polskiej piłki,realnie osłabiają kluby,prowadząc politykę sprzedaży lepszych piłkarzy i zastępując ich słabszymi.Dopóki tacy ludzie,jak np Mioduski,będą rozkradać kluby z co lepszych piłkarzy,który traktuje Legię,niczym komis samochodowy,dopóty mecze naszej eksraklasy będą wywoływały emocje jak na grzybobraniu.

odpowiedz
Wolfik - 16.02.2020 / 16:21, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: Oczywiście zgadzam się z Tobą. Ale z drugiej strony....właściciele zadowolenie bo nie grając w pucharach nie muszą zatrudniać lepszych (czyli z definicji droższych piłkarzy), piłkarze zadowoleni bo nie trzeba się sprężać a kasa (niemała) płynie, trenerzy zadowoleni bo nic nie muszą się spowiadać dlaczego z byle kim dostajemy wpie...ol (vide Probierz i jego mądre wypowiedzi) . A i większość kibiców jest zadowolona, bo przeciez nasze "piekiełko" jest najlepsze, najfajniesze i ciul z resztą.

odpowiedz
Wolfik - 16.02.2020 / 16:36, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: Tak czy owak...nie zanosi się na drastyczne zmiany na lepsze. Przynajmniej w najbliższej przyszłości. Symptomów brak.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.02.2020 / 16:40, *.play-internet.pl

@Wolfik: Poza tym,uważam,że zdecydowana większość kibiców jest mocno zniesmaczona sposobem,w jaki duet Mioduski-Vukovič rozmontowują zespół,tylko niektoŕzy z N.a.S.wmawiają pozostałym kibicom,że uczestniczymy w czymś wielkim,i w zasadzie to walić poziom gry,bo liczy się doping.A dopóki trybuny nie zareagują na to,że ogólnie nasza eksraklasa leci na łeb na szyję w każdych rankingach,to nikt nic tu nie zmieni.A zaprawdę powiadam Wam-tylko kibice swoją postawą mogą wymusić na pseudodziałaczach,żeby zaczęli myśleć również o jakichkolwiek sukcesach sportowych,a nie tylko finansowych.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.02.2020 / 17:08, *.play-internet.pl

@Wolfik: I nieprawdą jest,że jak kibice zaczną bojkotować mecze na Legii,to tym działaniem doprowadzimy do zapaści finansowej i w rezultacie do upadku klubu,bo to w obecnej chwili jesteśmy właśnie na prostej drodze ku przepaści przez działanie D.M..Dopóki są pieniądze do wzięcia,to Mioduski będzie tu siedział,ale przez takie prowadzenie polityki,to niedługo zabraknie piłkarzy,których ktokolwiek będzie chciał kupić,ponieważ każdy następca sprzedanego jest zdecydowanie słabszy od poprzednika.A ponieważ na puchary nie ma co liczyć,to.........No cóż,prorokiem nie jestem,ale coś mi mówi,że niebawem przyjdzie nam oglądać Legię kopiącą gdzieś na kartofliskach.Plusem w tym wszystkim będzie to,że będziemy mieli najlepszy stadion w IV lidze

odpowiedz
No to za tydzień - 16.02.2020 / 09:16, *.play-internet.pl

No to Jaga nam pokarze gdzie nasze miejsce.

odpowiedz
Nemeczek - 16.02.2020 / 09:30, *.tpnet.pl

@No to za tydzień: tak, przez "rz"... Co za poziom na tym forum (-;

odpowiedz
Gienek - 16.02.2020 / 08:50, *.play-internet.pl

Beznadziejny mecz Legii. Legia miała optyczną przewagę, bo taka była taktyka Rakowa, który wpuścił Legię na własną połowę i grał z kontry. Z tej przewagi Legii nic nie wynikało. Beznadziejne kopnięcia w pole karne nie stwarzały żadnego zagrożenia, piłka była rozgrywana za wolno. Bardzo słabo to wyglądało na tle beniaminka naszej Ekstraklasy, a co będzie jak trafimy na ambitnego czwartoligowca z Europy? Z taką grą znowu dostaniemy po pysku od jakiegoś zespołu z Luksemburga lub innej Andory. Słabo Legia!

odpowiedz
Pan X - 16.02.2020 / 08:22, *.130.223

Jestem kibicem Legii ale dziwi mnie brak obiektywizmu w komentarzach. Legia faktycznie miała przewagę w posiadaniu piłki ale nic z tego nie wynikało, beznadziejne podania i tyle (w pierwszej połowie). Druga połowa to dominacja Rakowa. Przy odrobinie szczęścia spokojnie mogli wygrać. Mówienie że to jest porażka z "takim Rakowem" zremisować jest śmieszne. Zobaczcie kto stracił z nimi punkty... to bardzo niewygodny przeciwnik w lidze. Legia zagrała słabo a Raków mądrze. Ten jeden punkt trzeba uszanować.

odpowiedz
Rafix - 16.02.2020 / 13:57, *.chello.pl

@Pan X: Panie X w tej naszej dupoklasie są sami niewygodni, bo nasza dupolkasa to taki a nie inny poziom.
Jak mamy szanować punkt z Rakowem, to zapomnijmy o Europie i baemy się dalej w piłkę nożną.

odpowiedz
powiślak - 16.02.2020 / 17:21, *.centertel.pl

@Rafix: to Wy jeszcze sie łudzicie ze bedą puchary za rządów prezesa "mistrzostwo sie nie oplaca"??

odpowiedz
pol - 16.02.2020 / 08:13, *.chello.pl

Brawo pinokio,brawo loczek,brawo gwiazdeczki.
Kaleczniaki i niedojdy

odpowiedz
BR(L)DNO - 16.02.2020 / 08:01, *.vectranet.pl

2 zmiany?!!! To dowód jaką mamy szeroką kadrę. Brawo Vuko.

odpowiedz
olo - 16.02.2020 / 07:29, *.tpnet.pl

Mecz chyba nie najlepiej ustawiony taktycznie, nasza obrona robi się dziurawa przy grze w powietrzu. Nasi doświadczeni obrońcy w takich sytuacjach są zbyt wolni .Rozgrywamy piłkę zbyt wolno, za długo ją prowadzimy i kiwamy zamiast grać z pierwszej piłki. No i szkoda, że zamiast Cholewiaka na końcówkę meczu nie dano szans Czechowi, bo przy rosłych obrońcach mógł zaistnieć w polu karnym. Rosołek jest ok, ale tylko na 25-30 minut, całe spotkanie, to jeszcze chyba za wcześnie. Karbownik ma dziwne aklimacje do udawania znanego piłkarza Barcelony i zaczyna gwiazdorzyć. Za mało gry zespołowej z szybkimi podaniami i zmianą miejsc. To tak na szybko i tylko z obserwacji kibica na stadionie.

odpowiedz
JarosLaw - 16.02.2020 / 06:01, *.chello.pl

"Podziękujcie" Mioduskiemu za sprzedaż Niezgody lidera strzelców za śmieszne pieniądze. Sprzedał mistrzostwo za kilka srebrników. Opłacało się? Nie sądze. Wspomnicie moje słowa. A "wielkie" kluby jak lech, piast, lechia, cracovia już czekają heh. Jak z Rakowem już jest problem

odpowiedz
olo - 16.02.2020 / 08:11, *.tpnet.pl

@JarosLaw:
Podziękujmy Za jego sprzedaż, bo chyba była na to ostatnia chwila. Wiem 14 bramek przemawia za zatrzymaniem GWIAZDY, ale to był porcelanowy zawodnik, który owszem błyszczał, ale mało pracował dla drużyny.
Podziękowaliśmy i grajmy dalej, ale nie z taką taktyką ustawianą przez trenera.

odpowiedz
grzesiek - 16.02.2020 / 14:22, *.centertel.pl

@olo: niezgody bardzo brakuje, jesli ktos mysli inaczej jest po prostu chory psychicznie

odpowiedz
Tyle , express - 16.02.2020 / 17:33, *.tpnet.pl

@olo: I co z tego że czasem był mniej aktywny , liczą się gole - 14 , jakbyś zapomniał .

odpowiedz
olo - 16.02.2020 / 19:02, *.tpnet.pl

@Tyle , express:
Zaczekamy, zobaczymy.
Ile bramek z karnych było?
Ile wypracowalł?
Nie piszę, że był beznadziejny, był tylko średniakiem zwolnionym z wielu założeń taktycznych, których nie rozumiał.

odpowiedz
Tyle , express - 16.02.2020 / 21:30, *.tpnet.pl

@olo: Znaczy , wiesz ... On po tych kontuzjach trochę się oszczędzał , ale bez dużej szkody dla drużyny . W odpowiednim momencie potrafił wykończyć przeciwnika . Technicznie był dobry i szybko biegał . Jego przyśpieszenie niekiedy robiło duże wrażenie . Przy czym zgodzę się , że gdyby mocniej zasuwał na meczach , to strzelił by jesienią ze dwadzieścia goli , było to w jego zasięgu . Typowy snajper , dlatego szkoda że odszedł w środku sezonu . I wogóle że odszedł . Pozdro (L) .

odpowiedz
bornik - 16.02.2020 / 02:29, *.mm.pl

bo to jest tak, jak ktoś jest dużo słabszy to komentarze są życzliwe.. a jak nie i mocno gryzie po dupie- to zaczyna się hejt i wylewanie frustracji oczernianiem przeciwnika, a czwa pogryzła mocno w tym meczu..

w tym czemu to czwa miała więcej dobrych sytuacji na strzelenie gola. kibicuje obu zespołom a Legia jest za dobra aby hejtowac rozsądnego przeciwnika który grając wszystkie mecze na wyjeździe za chiwilę może wylądować w ósemce.. narka.

odpowiedz
Szyszko - 16.02.2020 / 01:09, *.chello.pl

Fajnie Vuko, ale z tymi młodymi to może niech Loczek nie decyduje po główce. Nie pal talentów! A ten Czech ma rozwolnienie czy znowu następny w rezerwach pomyśli przez sezon jak się czuje?

odpowiedz
peru123 - 16.02.2020 / 00:43, *.chello.pl

norma, trochę chęci i po Nas, Raków spada ... Legia Mistrz !!!

odpowiedz
Heniek - 16.02.2020 / 00:15, *.chello.pl

Jedno Ważne pytanie: Czy w sezonie 19/20 jakikolwiek zawodnik Legii przedryblował rywala choć RAZ?

odpowiedz
piotr_zabki - 16.02.2020 / 00:19, *.jjs.pl

@ Heniek: Bez przesady. Luki i Karbo to robią. Oglądam Bundesligę i większość bramek zza szesnastki. A u Nas? Boją się??

odpowiedz
singspiel - 16.02.2020 / 09:01, *.centertel.pl

@piotr_zabki: nie.w Legii nie ma grajka, który mógłby mocno uderzyć z okolic 20-25 m. ani z wolnego, ani z akcji. Najlepiej to wchodzi Kante. Może jak przyjdzie Furman, to sie zmieni

odpowiedz
No właśnie - 16.02.2020 / 21:16, *.tpnet.pl

@singspiel: Oby wrócił , pewnie dopiero latem ...

odpowiedz
piotr_zabki - 16.02.2020 / 00:11, *.jjs.pl

Może czas na to: Cierzniak, Stolarski, Remmy, Jędrzejczyk, Karbo, Martins, Gwilla, Luki, Wszołek, Kante, Pekharat

odpowiedz
lhm - 16.02.2020 / 20:34, *.vectranet.pl

@piotr_zabki:
Cierzniak? Naprawdę???

odpowiedz
Szyszko - 16.02.2020 / 00:08, *.chello.pl

Rosołek jest teraz z przykazu? Kibicuję, ale może niech gra kto robi różnicę? Panie Loczek...

odpowiedz
piotr_zabki - 16.02.2020 / 00:03, *.jjs.pl

A w obronie może czas na Remmyego?

odpowiedz
piotr_zabki - 16.02.2020 / 00:02, *.jjs.pl

Szanowni Państwo - to różni Nas od Europy - Veso, Wszołek, Luki i Karbo - tylko prawa noga, rywale to już wiedzą.000000 skrzydeł..

odpowiedz
Nieznany - 16.02.2020 / 00:01, *.t-mobile.pl

Vesovic to ma przywileje zapewne u trenerka ale to maly problem, jestem ciekaw co my robimy na treningach,ze na 2 mecze potrafimy 1 wrzucić piłkę do Rosolka na główkę z łks a drugą bramkę sam Kante sobie podrzuca i strzela głową gola.TO TYLKO WINA MIODUSKIEGO KTORY TAKICH MARNYCH LUDZI ZATRUDNIA W KLUBIE.LOCZEK WON Z LEGII

odpowiedz
Stary Chłop z Bielan - 15.02.2020 / 23:23, *.vectranet.pl

Vesović najgorszy na boisku, Wszołek już nie to samo, parę meczy w naszej siermiężnej lidze kopania się po czole i po gościu. Kante myślę że nawet bardzo dobrze i dobrze że go zatrzymali w Legii.
Żeby tamten wiking strzelił pierwszego karnego różnie mogło by się to skończyć .
Dobra ta Nasz Legia na wiosnę ...

odpowiedz
Mistrz - 16.02.2020 / 13:52, *.orange.pl

@Stary Chłop z Bielan: ja bym się Wszołka nie czepiał. Jak z takim gościem jak Vesovic można dobrze zagrać na skrzydle. Vesovic to jest totalna pomyłka. Chłop nie potrafi nawet dośrodkować a co dopiero wygrać walkę na skrzydle. 80 minut pobiegał i już nie miał sił. No to świetnie przepracował na obozie. Każda akcje co szła po jego skrzydle on zwalniał.

odpowiedz
WSTYD - 15.02.2020 / 23:08, *.t-mobile.pl

Antolić najgorszy same straty i podania do boku. Po jego stracie w 1 połowie padla później bramka dla rakowa

odpowiedz
Jordan - 15.02.2020 / 22:41, *.cni.at

Wszyscy gotowi na coroczną powtórkę z rozrywki i jawne wiosenne walenie w ch..ja a nie walkę o mistrza? Ja już gotów. Pierwszy akt za nami.

odpowiedz
Bez komentarza - 15.02.2020 / 22:30, *.master.pl

To był "zwycięski remis".. "szanuję ten punkt".."nic się nie stało"

odpowiedz
filand - 15.02.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

Remis , który powinien być porażką.
Luquinhas, Kante dziękuję ⚽️⚽️

odpowiedz
Martinez - 15.02.2020 / 22:22, *.105.93

Ręce opadają. Raków to mega-drwale, może ze 3 składne akcje zrobili przez cały mecz i mają z nami remis 2-2? Toż to nie do wiary! W prezencie dajemy im 2 karne, ruszający się jak wóz z węglem kafar Musiolik strzela gola. Gdzie Lewczuk i był? Na co on liczył w tej sytuacji? Że jakoś to będzie? Jak takiego typa, co tylko "je...ć z bańki" potrafi można zostawić i nie kryć od piłki?! Środek obrony bardzo źle dzisiaj, boki chociaż dawały coś z przodu. Osobna sprawa to skuteczność, noż kurVVa! 2/3 strzałów w środek bramki, 2 piękne wstrzelenia piłki ze skrzydeł, raz Rosołka, dwa - Karbownika i tu powinny być 2 bramki. Efekt zerowy. Gra w środku wyglądała nawet nieźle, kombinacje, wymiana pozycji - to nawet działało.
Podsumowując - drwalom jedna w sieci się należała, bo Lewczuk przysnął, karne to są kpiny z gry obronnej. Po naszej stronie powinno wpaść z 5 a tu dupa zbita. 1 punkt gdzie 3 były obowiązkiem. Do domu na piechotę w nagrodę. 200km to dojdą do wtorku. Wnerwiony jestem. Mając na wyjeździe 1-2 nie wygrać, bo się prezentuje drugiego karnego, to niewyobrażalne jest.

odpowiedz
Racovia - 15.02.2020 / 23:37, *.as9105.com

@Martinez: Stary doszedłem do momentu o Musioliku ruszającym się jak wóz z węglem. Hahaha teraz sobie sprawdź staty z meczu.... Musiol to najszybszy zawodnik dzisiaj ponad 33km i nie tylko dzisiaj. To jeden z najszybszych zawodników tej ligi. Rozbawiłeś mnie, dostajesz 1pkt.

odpowiedz
Martinez - 15.02.2020 / 23:55, *.105.93

@Racovia: Gościu, jak się wóz z węglem rozpędzi to też jedzie. On nie ma startu do piłki, na 5 metrach nawet emeryt go dogoni. Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem...

odpowiedz
Darek - 16.02.2020 / 02:52, *.t-ipconnect.de

@Martinez: Zgodzę się że to obrona dała dupy.To po ich błędach i Antolicia przegrywamy.Antolic też zawalił gola z łks-em.
Wracajcie z buta to będzie wasza pokuta.Czyź to nie po meczu w Bełchatowie śpiewaliśmy tą pieśn?A czy to nie Vuko jeszcze jako piłkarz wyłapał liscia od nas pod sektorem gości od nas w Bełchatowie?
Dali dziś dupy.Trudno.Jedziemy dalej.

odpowiedz
singspiel - 16.02.2020 / 09:20, *.centertel.pl

@Martinez: jakoś Igorowi to sie nie udało. Ale gościu trafił w punkt. Legia ma wyraźne problemy z motoryką. w meczu z ŁKS najszybszy u nas Vesović - tylko 32 km/h (i tylko to tłumaczy, dlaczego gra). Legia na razie gra tak, żeby za dużo nie biegać. ŁKS też przebiegł więcej. Raków grał wczoraj sporo z pierwszej piłki i mieliśmy problem. Podejrzewam jednak, że wiosną my zagramy już szybciej, a Raków nawiedzi kryzys.
Gdybym był na miejscu prezesa, szybko bym się dogadywał z Jachem. Sorry, ale czas Lewczuka w Legii kończy się w lipcu. Mam 3 kandydatów do gry w Legii - dwa za free, trzeci to Jach - ok. 2-2,5 mln pln

odpowiedz
Racovia - 16.02.2020 / 09:23, *.as9105.com

@Martinez: Nie ma startu do piłki

odpowiedz
Racovia - 16.02.2020 / 12:05, *.as9105.com

@Martinez: Obejrzyj sobie ten mecz jeszcae raz to zobaczysz jak Musiol robił na szybkości waszych zawodników. I jeszcze polecam obejrzec bramke Musiola z meczu z Jagiellonią to zobaczysz jego start do piłki.

odpowiedz
Racovia - 17.02.2020 / 10:12, *.as9105.com

@Martinez: I tu potwierdzenie https://pliki.rakow.com/files/RCZLEG_-_Fitness1581847021.pdf
Musiolik nie dosc ze najszybszy na boisku to jeszcze wykonal najwiecej sprintow. Takze znawco nie trafiles z komentarzem .

odpowiedz
Jose Kante - 15.02.2020 / 22:22, *.play-internet.pl

Dokładnie, zgadzam się z przedmówca: dopóki nie będzie poważnych pieniędzy, nie będzie żadnego poziomu. Ta liga z kolejki na kolejkę jest coraz bardziej tragiczna, zresztą każdy widzi... Wyobraźcie sobie, że Bayern bierze na podstawowego napastnika gościa, którego weryfikował przez 1,5 roku, albo sprowadza REZERWOWEGO Wolfsburga. Legia zarobiła na transferach od 2017 roku 25 MILIONÓW EURO. I co z tego? Nawet LTC budują na krechę

odpowiedz
Caa - 16.02.2020 / 11:24, *.plus.pl

@Krzeszczu: dokładjievtak

odpowiedz
Wolfik - 16.02.2020 / 16:23, *.mm.pl

@Krzeszczu: Puścili Twoją wypowiedź? Mnie się ta szuka nie udała. I to kilka razy :)

odpowiedz
Maciek - 16.02.2020 / 17:16, *.centertel.pl

@Krzeszczu: nie będzie powaznych pieniedzy bo Kulczyka juz nie ma. Zostal tylko jego pracownik zatrudniany u niego na etacie który nie wie co dalej

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.02.2020 / 19:07, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Wiesz co,kiedyś miałeś mądrzejsze komentarze.

odpowiedz
Krzeszczu - 16.02.2020 / 19:42, *.bredband2.com

@FOREVER LEGIA: a ty natomiast do tej pory nie masz nic ani ciekawego, ani madrego do powiedzenia. Klapiesz szczekami tylko dla samej satysfakcji klapania. Nie mam zadnej potrzeby nawiazywania z toba jakiejkolwiek dyskusji wiec daruj sobie zaczepki.

odpowiedz
Stary - 15.02.2020 / 22:21, *.centertel.pl

vuko won natychmiast,zero pojęcia fart z łksem fatrowny remis z kolejnym beniaminkiem odejdź pajacu

odpowiedz
Ewelina - 15.02.2020 / 22:20, *.play-internet.pl

Trudno wygrać, jeśli co chwila przeciwnik dostaje prezent od naszej obrony w postaci rzutu karnego.

odpowiedz
misiek75 - 15.02.2020 / 22:20, *.vectranet.pl

Pewnie jutro ziemniory z Poznania łachy podłożą się swoim koleżankom z Krakowa. I oczywiscie te krakowskie szmaty nas dojdą i będą mieli tyle samo punktów. Gra Legii to jest dramat, ale cała taka liga - dno.

odpowiedz
Vuko czytaj przed meczem opinie Fans! - 15.02.2020 / 22:19, *.204.119

Vuko a ty masz jakiś plan na jutro?Puszkina chłopaki zagrajá na 100% dla trenera a czy nasi bédá jutro wojownikami I pokażá kunszt twojej szkoły?zobaczymy, abyśmy szczéśliwie wygrali ✨⚽️✨

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 15.02.2020 / 22:17, *.t-mobile.pl

Niektórzy w komentarzach histeryzują, że produkty piłkarskopodobne szumnie mieniące się piłkarzami naszej Legii nie zdobędą tytułu mistrza Polski. Zdobyć zdobędą i nie dlatego, że wyrastają ponad przeciętność w tej jednej z najsłabszych lig w Europie, ale dlatego, że inne szroty piłkarskopodobne zwane drużynami rywali robią dosłownie wszystko, aby tego tytułu nie zdobyć. Więc nie ma co się ciśnieniować i histeryzować, bo raczej ten tytuł zdobędą, a później tradycyjnie: eliminacje z jakimiś egzotycznymi drużynami -łomot od nich, wakacje się jeszcze nie skończą i piłkarski Polexit będzie faktem. Zgodnie z tradycją. Dlatego z tego cyrku, groteski, burleski w wykonaniu produktów piłkarskopodobnych należy się śmiać. Szkoda nerwów na nich.

odpowiedz
Zły - 15.02.2020 / 22:17, *.play-internet.pl

Vuko dzięki za kupon ;) Swojją Drogą Vuko tak gadałes ostatnio o ''charakterze'' gdzie ten charakter byl dzis? Musisz skumać chłopie,że samym charakterem nie wiele wygrasz.

odpowiedz
Jose Kante - 15.02.2020 / 22:12, *.play-internet.pl

Hahahhahahha, w canal + powiedzieli, że to naprawdę dobry mecz....nic dodać nic ująć, czym się emocjonujemy. Ale jeśli w dwóch poprzednich meczach były razem 3 celne strzały.
Co do Legii, to nie rozumiem, wiedzą od zawsze, że wszystkie te żenująco słabe drużyny ( Legia jest aż słaba), nie grają nic innego jak stałe fragmenty wywalczone po farcie...a i tak dalej nie potrafią z tymi lamusami wygrywać regularnie po 2, 3, 4, 5:0. Aha, nasi napastnicy ani razu nie oddali strzału w bok od bramkarza. Qrwa, co za liga...

odpowiedz
Darek - 15.02.2020 / 22:12, *.t-ipconnect.de

Wyrównane spotkanie.Dużo walki biegania.Moglismy to wygrać i równie dobrze przegrać.
Budżety zupelnie inne a na boisku wyrównywa gra.To mnie martwi.
Vesovic nic nie gra.Nie ma w ogóle zagrożenia z prawej strony boiska.
Szkoda dwóch punktów.Jedziemy dalej.Najważniejsze być pierwszym na koniec sezonu.

odpowiedz
Tomek - 15.02.2020 / 22:11, *.chello.pl

Nowy napastnik wejdzie w tym sezonie na boisko,czy zagra w rezerwach.
Wiem wiem naszą ligą jest tak ciężka,że potrzebna kilku miesięczna klimatyzacja.

odpowiedz
Marność nad marnościami ... - 15.02.2020 / 22:11, *.206.99

Chciałoby się aby Legia była potentatem naszej ligi . A jak widać po osiąganych wynikach w naszej słabej lidze jest jednym z reszty drużyn która może wygrać jak i przegrać z każdym . Niestety . Dopóki nie będzie poważnych pieniędzy zainwestowanych w Piłkarzy klasy minimum Ofoe to nasz klub nigdy nie odskoczy zbytnio poziomem sportowym od reszty ligowej szarości .A w Europie będziemy walczyć z potentatami z Węgier , Kazachstanu , Estonii , Macedonii , Słowacji itd. , itd. . średnie kluby z takich lig jak Niemcy , Anglia , Włochy , Hiszpania będą nie osiągalne dla nas

odpowiedz
Wrath - 15.02.2020 / 22:09, *.chello.pl

Obrona dziś dramat... Ładnie potrafimy przycisnąć ale brakuje pomysłu na ostatnie podanie.
Kante na razie 2 mecze 2 bramki. Goleador to nie jest ale w tej pszenno-buraczanej lidze jeżeli będzie dawał bramkę co mecz(albo prawie co mecz) to będzie to dobra skuteczność

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 15.02.2020 / 22:06, *.t-mobile.pl

Szara, siermiężna rzeczywistość jednej z najsłabszej lig w Europie.

odpowiedz
... - 15.02.2020 / 22:04, *.t-mobile.pl

Aco Aco za co tobie k..płacą

odpowiedz
Carlos - 15.02.2020 / 22:04, *.chello.pl

Vuko won z Legii!!!

odpowiedz
eN - 15.02.2020 / 22:03, *.as9105.com

Zero pomysłu, gra po obwodzie i wrzutka ze stojącej piłki - najłatwiej się z tego wybronić. Przeciw nam tak jak raków to gra praktycznie 80% ligi trzeba piłkarzy którzy potrafią grać po ziemii bez przyjmowania.
A całkowice rozczarowują rzuty rożne. Przeciw nam zawsze oddają strzał czyli zagrożenie, u nas każda wybita i lecą z kontrą czyli niestety znów zagrożenie.

odpowiedz
Won - 15.02.2020 / 22:02, *.virginm.net

Vesovic totalne dno jezdziec bez gowy.

odpowiedz
Tommy83 - 15.02.2020 / 22:10, *.chello.pl

@Won: Dokladnie,niech gra Stolar,Veso nic nie gra do przodu,zero dryblingu,hamulcowy druzyny,przez nawet Wszolek nie mogł pograc...

odpowiedz
Miodek amatorek - 15.02.2020 / 22:02, *.47.91

Wstyd
Raków przebiegł 118 km, Legia 108
Obrona-dno
Lewczuk ciągle spóźniony

odpowiedz
dejne3 - 15.02.2020 / 22:40, *.plus.pl

@Miodek amatorek: Lewczuka ostatni sezon w Legii dobiega końca ,spóźniony jak zwykle.

odpowiedz
Vuko WON - 15.02.2020 / 22:01, *.vectranet.pl

Brak pomysłu pod bramką przeciwnika.
I to na ten temat chciałem powiedzieć!

odpowiedz
lucho_83 - 15.02.2020 / 22:00, *.chello.pl

Eeeeeeechhhh remis na własne życzenie...

odpowiedz
Wawa - 15.02.2020 / 22:00, *.124.248

Lewczuk Wszołek Rosołek
Masakra nie da się wygrać w 8 miu
Małecki klasa karbownik exstra

odpowiedz
Jarosław - 15.02.2020 / 23:28, *.grefnet.pl

@Wawa: a kto to ten Małecki? Ten z Wisły? Super szczególnie jak na początku podał prosto pod nogi rywala i była kupa...

odpowiedz
Krak - 15.02.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

Kontrakty ,reklamy ,a my ch,,j gramy

odpowiedz
Plaskacz - 15.02.2020 / 21:59, *.chello.pl

Dziękuję za ten remis. Bełchatów nigdy nie był łatwym stadionem. Dobrze że Jędza się wykartkował przed Jagą. Potem będzie luz.

odpowiedz
mietowy - 15.02.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

kurde ten rakow taki jest slabiutki i ten remis to jak w plecy niestety

odpowiedz
Olo - 16.02.2020 / 00:41, *.chello.pl

@mietowy: Słabiutki, a grał lepiej od Legii... no popatrz Pan!

odpowiedz
Mistrz - 15.02.2020 / 21:58, *.orange.pl

Czy Vesovic znowu będzie miał ocenę za mecz 3,6? Czy może jednak wyżej. Fajnie zaprezentował się Raków w tym meczu. A nie przepraszam, to Legia zagrała tak słabo

odpowiedz