Jose Kante - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Rakowem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Rakowem Częstochowa otrzymał Jose Kante. Występ Gwinejczyka oceniliście na 4,0 w skali 1-6. Niezłe noty uzyskali jeszcze Majecki, Karbownik i Luquinhas. Najniższe oceny otrzymali natomiast stoperzy Artur Jędrzejczyk i Igor Lewczuk - 2,3.

W sumie oceniało 729 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,0.

Kante 4,0
Majecki 3,5
Karbownik 3,5
Luquinhas 3,5
Gwilia 3,3
Andre Martins 3,0
Antolić 2,9
Vesović 2,6
Wszołek 2,5
Cholewiak 2,5
Rosołek 2,5
Lewczuk 2,3
Jędrzejczyk 2,3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
normi - 17.02.2020 / 23:28, *.mm.pl

A teraz Raków ma jakiś problem . Chyba chodzi im o naszego Radomiaka . Parę lat temu chłopaki pokonali Rakowa . Ale przecież można by o tym zapomnieć . Święte miasto nie powinno się gniewać .

Radomiak vs medaliki..? proszę nie rozśmieszaj mnie

odpowiedz
23:59 - 17.02.2020 / 23:59, *.tpnet.pl

@normi: Czyli nie było takiego spotkania ? Jeśli nastąpiła pomyłka , to znaczy , że świat jest pełen fejkniusów . Jesteś pewien ?

odpowiedz
sstcx - 17.02.2020 / 23:26, *.mm.pl

odnośnie śpiewanek na Legię przez Raków..
bulshit.. te śpiewy to były z sektora kapapek a nie z młyna
fakt jest taki że Bełchatów to miska nie stadion więc sektor kanapek było słychać
(bo darł się przez cały mecz). Młyn Rakowa nie śpiewał nic na Legię...

odpowiedz
bronek49 - 17.02.2020 / 17:35, *.chello.pl

Vesowic i Martins powinni mieć takie noty jak stoperzy bo cała czwórka gra na takim samym nędznym poziomie

odpowiedz
Rzońcy - 17.02.2020 / 11:20, *.inetia.pl

Majecki za wysoko

odpowiedz
Aj aj - 17.02.2020 / 18:44, *.tpnet.pl

@Rzońcy: Rozumiem , że żartujesz . He he , ledwie zajarzyłem - ten co strzelał karnego , tak ? Majki był najlepszy , wybronił nam prawie wszystko . Prawie ...

odpowiedz
Walerek - 17.02.2020 / 11:10, *.netfala.pl

Ja mam pytanie czego Rakowiaki śpiewali na Legie? Przecież Legia ma dobre relacje z nimi.

odpowiedz
siewca plotek - 17.02.2020 / 11:39, *.futuro.pl

@Walerek: Jakie dobre relacje? Chyba tylko kiedyś w trakcie styczniowego bigosiku na Jasnej Górze. Teraz to przystawki Lechii, więc na trybunach trzymają ich melodię.

odpowiedz
Walerek - 17.02.2020 / 11:57, *.netfala.pl

@siewca plotek: A to czego my nie możemy mieć zgody z Lechią? Nie śpiewali by tak na Legie.

odpowiedz
grzesiek - 17.02.2020 / 12:41, *.centertel.pl

@Walerek: zrobmy zgode ze wszystkimi to beda spiewac wszedzie pochwalnie o Legii

odpowiedz
Walerek - 17.02.2020 / 12:44, *.netfala.pl

@grzesiek: I w końcu ktoś wpadł na dobry pomyślunek! Trzeba to rozgłosić na Żylecie to może decyzyjni zaczną coś działać w tym temacie.

odpowiedz
Browar - 17.02.2020 / 14:26, *.play-internet.pl

@Walerek: i na każdym domowym meczu oprawa "kochamy Wszystkich"

odpowiedz
Bródno - 17.02.2020 / 14:33, *.chello.pl

@Walerek: kindybał z ciebie

odpowiedz
Walerek - 17.02.2020 / 14:41, *.netfala.pl

@Bródno : Dokładnie tak, nawet pedałów.

odpowiedz
Heniek - 17.02.2020 / 15:11, *.chello.pl

@Walerek: Przecież był czas, ze mieliśmy układ z Lechią. Razem się Arkowców ganiało po mieście.

odpowiedz
Walerek - 17.02.2020 / 15:18, *.netfala.pl

@ Heniek: Jak to się stało, że układ został zerwany? Może czas go reaktywować?

odpowiedz
siewca plotek - 17.02.2020 / 15:20, *.futuro.pl

@ Heniek: Zgredziki to jeszcze do niedawna robili wspólne balety. A może i robią nadal. Kto ich tam wie? :)

odpowiedz
Walerek - 17.02.2020 / 16:10, *.netfala.pl

@siewca plotek: Ja to bym z taką Lechią zawarł zgodę lub chociaż pakt o nieagresji. To dobra ekipa jest. Legia mogłaby zrobić z nich swoją prawą ręką na Wybrzeżu. Pilnowaliby tam naszych interesów.

odpowiedz
grzesiek - 17.02.2020 / 16:19, *.centertel.pl

@Walerek: z Lechia byla kiedys formalna zgoda. Rowniez ze slaskiem wroclaw mielismy zgode. Mysle ze wiele osob z Legii przychylniej patrzy na Lechie czy Slask anizeli na inne kluby. Reaktywowanie zgody raczej nierealne. Chociaz z drugiej strony kto wie. Gdansk i Wroclaw duze miasta fajnie byloby do ktoregos pojezdzic jak do siebie.

odpowiedz
(L)egia - 17.02.2020 / 16:38, *.virginm.net

@Walerek: to ja Ci zaśpiewam tak: gdańska kur*a ae-ae-aoo!!...

Cała Polska, je*ie Śląska!!...

Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest!!!

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 17.02.2020 / 17:57, *.centertel.pl

@Walerek: zgodę z Lechią??? Za ten najazd pod kasy w zeszłym roku czy tam 2 lata temu?

odpowiedz
mexx - 17.02.2020 / 18:12, *.chello.pl

@Walerek: Zluzuj majty. Już nawet wśród najstarszych z OFMC nie uświadczysz życzliwego mrugnięcia okiem w tej sprawie. Wszystko się pozmieniało.

odpowiedz
Fryta - 17.02.2020 / 18:16, *.com.pl

@grzesiek: nawet z Wisłą dawno temu była zgoda tylko co z tego? I po co to komu?

odpowiedz
Hard rok meta ( L ) - 17.02.2020 / 18:40, *.tpnet.pl

@Pab(L)o Loża: No . Gdańszczuchy zachowali się wtedy irracjonalnie . Akurat , kiedy można było spojrzeć na nich trochę inaczej niż dotychczas , to te łajzy nas atakują . Zdrajcy ze Ślonska ich podpuszczają cały czas . Inna sprawa , że Lechia nigdy do końca nie wiedziała , czemu właściwie za nami nie przepada . A to Pogoń im nie pasowała , a to coś innego ... A teraz Raków ma jakiś problem . Chyba chodzi im o naszego Radomiaka . Parę lat temu chłopaki pokonali Rakowa . Ale przecież można by o tym zapomnieć . Święte miasto nie powinno się gniewać .

odpowiedz
Yeti - 17.02.2020 / 21:42, *.vectranet.pl

@Pab(L)o Loża: Teraz my powinnismy im wjechać pod kasy i przy okazji skroić pare szmat. Taka lechia to pryszcz.

odpowiedz