Marek Papszun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Papszun nie poprowadzi Rakowa w meczu z Legią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Podczas środowego zebrania Komisja Ligi Ekstraklasy SA na trenera Rakowa Częstochowa Marka Papszuna nałożyła karę dyskwalifikacji w dwóch najbliższych meczach. W 82. minucie spotkania z Lechem Poznań szkoleniowiec otrzymał czerwoną kartkę za dyskusję z sędzią, Pawłem Raczkowskim. Oznacza to, że nie zasiądzie na ławce trenerskiej podczas sobotniego meczu z Legią Warszawa. Zastąpi go drugi trener, Gonçalo Feio, który w latach 2014-2015 pełnił funkcję analityka w Legii, a od 2010 roku pracował w akademii stołecznego zespołu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Raków - 14.02.2020 / 07:05, *.tpnet.pl

I tak raków wygra papszun może trenować rakowa i dać wytyczne drugiemu trenerowi to co 3 punkty zostają w Częstochowie

odpowiedz
Zizu81 - 14.02.2020 / 12:01, *.play-internet.pl

@Raków:
Raków piszemy z dużej

odpowiedz
Edek z fabryki kredek - 14.02.2020 / 15:13, *.cyfrowypolsat.pl

@Zizu81: You Made My Day :-)

odpowiedz
kami(L)praga - 13.02.2020 / 22:22, *.vectranet.pl

BRAWO trener bedzie mial 1 porażke mniej w CV :D

odpowiedz
juhas - 13.02.2020 / 21:41, *.tpnet.pl

Oby tylko nasi gwiazdorzy w sobote wieczorem nie pomysleli że przed meczem przyznają punkty bo będzie wpadka juhas

odpowiedz
Bubu - 13.02.2020 / 20:49, *.t-mobile.pl

Może jako hologram

odpowiedz
shai - 13.02.2020 / 19:27, *.play-internet.pl

Powinni Chłopu dać karę w zawieszeniu...Skandal!

odpowiedz
Laguna - 13.02.2020 / 16:08, *.plus.pl

Sam sie wykartkowal żeby móc sobie pogadać z władzami Legii na honorowej

odpowiedz
Sasza - 13.02.2020 / 12:37, *.net.pl

Spisek. Specjalnie go wykartkowali, żeby osłabić rywala. To nie może być przypadek ;)

odpowiedz
Ach - 13.02.2020 / 17:57, *.play-internet.pl

@Sasza: jeszcze tylko karny,i będziemy mieli 3pkt.

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.02.2020 / 23:03, *.cyfrowypolsat.pl

@Ach: a trzy czerwone kartki dla Rakowa?? Jak było ustalane?

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.02.2020 / 10:23, *.t-mobile.pl

W dobie smartfonów to straszliwy cios...

odpowiedz
lhm - 13.02.2020 / 11:18, *.vectranet.pl

@Sputnik 44:
Dokładnie tak... Usiądzie sobie na trybunach i będzie z góry widział o wiele lepiej niż z ławki...

odpowiedz
Emigracja - 13.02.2020 / 10:20, *.213.66

Papszun Tarchomin murem !!! Czekamy na Ciebie w Legii !!!

odpowiedz
jkp - 13.02.2020 / 15:56, *.play-internet.pl

@Emigracja:
100 procent poparcia

odpowiedz
Tomaso79 - 13.02.2020 / 16:07, *.mm.pl

@Emigracja: SS Białołęka i Polfa Tarchomin

odpowiedz
Wycior - 13.02.2020 / 19:07, *.cyfrowypolsat.pl

@Emigracja: niech jeszcze pouczy się trochę na prowincji i zapraszamy do nas :)

odpowiedz