fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Ostatnie szlify przed Rakowem

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W piątek o godzinie 14:30 legioniści mieli ostatni trening przed meczem z Rakowem Częstochowa. Podczas zajęć indywidualnie trenował Luis Rocha.

Trening rozpoczął się od standardowej zabawy z piłkami, tym razem w trzech grupach. Później zawodnicy przeszli do ćwiczeń w ruchu, za to bramkarze do biegu wokół boiska. Następnie golkiperzy skupiali się na grze nogami, po czym grali w „wariata”. Cała rywalizacja przyniosła sporo emocji, które były spowodowane głównie tym, że trener Jan Mucha był sędzią, a zarazem uczestnikiem. Pomimo, że trener sam nawoływał do gry fair play, to zdaniem bramkarzy od czasu do czasu naginał zasady. Wszystko jednak odbywało się w miłej i śmiesznej atmosferze. Po tej zabawie golkiperzy przeszli do interwencji i udoskonalania refleksu.W tym samym czasie piłkarze grali w dziadka, a następnie ćwiczyli stałe fragmenty gry. Najpierw rozgrywali wyrzuty z autów, które zagrywał Mateusz Cholewiak, a następnie rożne i wolne wykonywane przez Waleriana Gwilię. Na koniec legioniści rozegrali mecz na połowie boiska.

fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.