Paweł Wszołek w akcji podczas meczu z Rakowem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Trzeba szanować wynik

Maciej Frydrych i Fumen, źródło: Legionisci.com

Paweł Wszołek: Szkoda, że po wyjściu na prowadzenie nie udało nam się dowieźć zwycięstwa do końca. Liczyliśmy na trzy punkty, ale trzeba szanować ten wynik. Od samego początku kontrolowaliśmy mecz, graliśmy w piłkę. Raków wyszedł z akcją, po której zdobył bramkę i zaczął się bronić w dziesięciu. Mieliśmy swoje szansa, nawet ja mogłem zdobyć gola, ale brakowało skuteczności.

Nie ma łatwych meczów i bez odpowiedniego podejścia takich nie będzie. Jeśli nie będziesz skoncentrowany od samego początku, to możesz przegrać z każdym. Raków postawił się nam, częstochowianie potrafią grać w piłkę i mają swój styl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
bum - 17.02.2020 / 10:24, *.135.90

myster wszolek... przestan kopac ziemie i niszczyc murawe! Przestan zgrywac glupka po nie udanym zagraniu i 3 minuty szukasz k... kreta na boisku!! Pajacowanie sie tak konczy... Cieszcie sie ze zremisowaliscie.... idz razem z vesoviciem na jakies motywacyjne zajecia

odpowiedz
Kasztan - 17.02.2020 / 09:40, *.47.91

Trzeba, to się wziąć i zasuwać i wygrywać mecze.
I trzeba Panie Wszołek formę wreszcie mieć...

odpowiedz
Legionowo - 17.02.2020 / 00:14, *.vectranet.pl

Grasz w Legii więc musisz zapierda..... a remis to porażka Wszolek

odpowiedz
bronek49 - 16.02.2020 / 17:57, *.chello.pl

Wszołek dla kibiców ten remis to porażka nie tłumacz się ty też jesteś bez formy jak pozostali zawodnicy oprócz Kante czy Karbownika biegacie po boisku i nie wiecie jak trzeba zagrać by ten mecz wygrać

odpowiedz
zaba285 - 16.02.2020 / 11:11, *.lukman.pl

no tak, remis z beniaminkiem trzeba szanować... kurtuazja czy brak ambicji?

odpowiedz
pol - 16.02.2020 / 08:15, *.chello.pl

Następny IDIOTA ,co chce szanować wynik z beniaminkiem w tej gównianej lidze.
Bez ambicji..........jakoś to będzie.

odpowiedz
Hiszpan - 16.02.2020 / 07:16, *.play-internet.pl

Wszołek po rewelacyjnym początku szybko dostosował się do buraczanego poziomu ekstraklapy. Żeby nie był sam pod okiem trenera Vuko ten sam manewr zrobili Vesovic Jędrzejczyk Lewczuk i klepak Martins.

odpowiedz
.. - 16.02.2020 / 03:09, *.t-mobile.pl

Polonista się odezwał

odpowiedz
Darek - 16.02.2020 / 03:00, *.t-ipconnect.de

Trzeba szanować wynik i to że Paweł zarabia tak mało.Gdyby zarabiał z 15 razy wiecej pewnie miał by inne podejście do tego meczu.
Paweł rozumiemy Twoje zaa

odpowiedz
artic - 16.02.2020 / 02:28, *.t-mobile.pl

Panie Pawle cos panu slabo idzie mecz z LKS obserwowalem z trybun a dzis w nc+ jeszcze na jesieni grales pan ok a teraz jakos tak bez wyrazu licze jednak bedzie lepiej.

odpowiedz
Barry - 16.02.2020 / 00:16, *.t-mobile.pl

Niestety widać, że Wszolek gra już u Nas od jakiegoś czasu. Gdy przychodził był pomysł, szybkość, element zaskoczenia. Teraz już zrownal poziom z naszą ligą. Szkoda

odpowiedz
Raf - 15.02.2020 / 22:56, *.tpnet.pl

Paweł! Przykro mi, ale Tobie dziś tego odpowiedniego podejścia zabrakło. Podobnie Igorowi i Marko. Z rar na maxa!!!

odpowiedz
PLK - 16.02.2020 / 00:11, *.cyfrowypolsat.pl

@Raf : Ja bym dodał jeszcze Jędze... No i niestety nasz juniorek Rosołek!!! Ogólnie rzecz ujmując bardzo przeciętny występ naszej drużyny!!!!

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 16.02.2020 / 00:35, *.centertel.pl

@PLK: bez przesady Karbo Luqi i Kante ok. Reszta sie nie dostosowała a Wszolek cytując kladyka nie warto ...

odpowiedz