Młodzież: mecze weekendowe

Juniorzy starsi rozegrali mecz z IV-ligowym Drukarzem, ulegając 1-2, po słabej pierwszej i znacznie lepszej II połowie. W dwumeczu z Górnikiem Zabrze, Legia U17 uległa 1-4, prezentując się nieźle dopiero po przerwie. W meczu zespołów o rok młodszych padł z kolei wynik 5-1. Mecz rocznika 2006 został odwołany. Legia U15, w składzie w połowie złożonym właśnie z młodszych graczy, uległa po ciekawym meczu zwycięzcy grupy D CLJ U15, Motorowi Lublin. Najmłodsze zespoły wracają z obozu w Hiszpanii, gdzie mierzyły się też z miejscowymi zespołami, prezentując się z bardzo dobrej strony.

Legia U18 1-2 (0-2) Drukarz Warszawa
0-1 9 min. Jakub Karabin
0-2 16 min. Arkadiusz Król
1-2 75 min. Wiktor Kamiński b.a.

Strzały (celne) - I połowa: Legia 3 (1) - Drukarz 9 (5)
Strzały (celne) - II połowa: Legia 13 (4) - Drukarz 8 (4)

Legia: Sebastian Krejer [03](Jakub Mielcarz [04] ng) - Łukasz Rytelewski (46' Hubert Derlatka [03]), gr. testowany I, Kamil Rokosz (46' Filip Szewczyk [03]), Kacper Imiołek [03] Ż - gr. testowany II (68' Dawid Barnowski), Jerzy Munik (kpt) (68' Michał Kochanowski), Michał Kochanowski (46' Wiktor Kamiński [04]), Kacper Gościniarek, Dawid Barnowski (46' Damian Urban) - Gabor Grabowski (68' Łukasz Rytelewski)
Trener: Grzegorz Szoka, II trener: Jakub Renosik

Drukarz: Adam Filipiuk (46' Jakub Czajka) - Górski (46' Bartłomiej Frańczuk), Przemysław Paliński, Adam Andrzejczak, Jakub Karabin - Jan Karczewski (65' Knajdrowski), Kacper Pękała, Arkadiusz Król, Mikołaj Kwiatkowski (46' Mateusz Bienias), Michał Knajdrowski (46' Krzysztof Mazur) - Kacper Gałązka (46' Filip Dębek) oraz Mateusz Mierzwa, Mariusz Chmielewski, Bartłomiej Świniarski, Alan Krupa
Trener: Tomasz Sokołowski

Legia U17 1-4 (0-4) Górnik Zabrze 03 U17
0-1 4 min.
0-2 19 min.
0-3 25 min.
0-4 40 min.
1-4 69 min. Jordan Majchrzak (as. Bartosz Wicenciak)

Legia: Jakub Mielcarz [04] - Miłosz Pacek, Szymon Bednarz [04] (46' Tomasz Okulicki [04]), gr. testowany (46' Jakub Rutkowski [04]), Bartosz Dziemidowicz [04] (46' Marcel Krajewski [04]) - Bartosz Ślendak (46' Ignacy Dawid), gr. testowany, Ivan Vidošević (46' gr. testowany, 60' Kacper Skwierczyński) - Marcel Niesłuchowski (46' Fryderyk Janaszek [04]), Bartosz Wicenciak, gr. testowany (46' Jordan Majchrzak [04])
Trener: Rafał Gębarski

Legia rozegrała mecz sparingowy z Górnikiem Zabrze, który jesienią triumfował w grupie C CLJ U-17. Zabrzanie potwierdzili swoją siłę, spychając przed przerwą lekko stremowanych fizyczną przewagą przeciwników graczy Legii, do defensywy. Już po 25 minutach było 0-3, a jeszcze przed przerwą goście podwyższyli rezultat. Dwukrotnie wykorzystali stałe fragmenty gry, gol na 0-3 padł z kolei po przepięknym uderzeniem z dystansu. W drużynie Legii zaś, grającej w mocno eksperymentalnym składzie, zdarzały się wymuszone i niewymuszone błędy oraz podania do przeciwnika.
Po przerwie w składzie Legii pojawiło się kilku kolejnych zawodników występujących zwykle w podstawowym składzie i szczególnie gra obronna zyskała na spokoju. Mecz wyrównał się, niemniej LEgia mimo stwarzania sobie okazji bramkowych zdołała wykorzystać tylko jedną z nich.

Legia U16 5-1 (2-0) Górnik Zabrze U16 04
1:0 20 min. Igor Strzałek (as. Patryk Winiarski)
2:0 40 min. Filip Borowski (as. Maddox Sobociński)
3:0 77 min. Maddox Sobociński (as. Igor Strzałek)
4:0 80 min. Filip Borowski (as. Igor Strzałek)
5:0 86 min. Wiktor Nowak (as. Kacper Włoch)
5:1 89 min. goście

Legia: Kacper Michalski - Wiktor Nowak, Bartosz Krasuski [05], Igor Szostek, Hubert Wierucki (46' Kacper Jakóbczyk) - Patryk Winiarski (kont., 40' Szymon Gaj [05]), Kacper Knera, Bartłomiej Mikołajczyk [05] (46' Kacper Włoch), Igor Strzałek, Maddox Sobociński - Filip Borowski [05]
Trener: Tomasz Kycko; zespół prowadził w tym meczu trener Norbert Misiak

Legia U15 1-2 (1-1) Motor Lublin U15
0-1 11 min. (as. Kacper Tracz)
1-1 34 min. Tomasz Rojkowski (as. Filip Składowski)
1-2 69 min. (rzut karny)

Strzały (celne) - I połowa: Legia 3 (2) - Motor 15 (8)
Strzały (celne) - II połowa: Legia 14 (4) - Motor 7 (4)

Legia: Tomasz Zieliński - Filip Rejczyk [06], Grzegorz Burakowski (34' kont., Igor Rosa [06]), Jakub Nędzyński [06], Michał Wojciechowski (17' kont., Maciej Saletra [06]) - Filip Składowski, Hubert Ogórek, Oskar Lachowicz, Maksymilian Stangret, Karol Kosiorek [06] - Tomasz Rojkowski [06]
Drużynę prowadzili dzisiaj trenerzy Tomasz Bąbel i Dariusz Rolak

Glinik Gorlice 7-4 (3-3) UWKS Legia 03

"Wojskowi" rozegrali w centrum sportowym w Szalowej sparing z juniorami starszymi Glinika Gorlice. Drużyny podzielono na dwa składy. W pierwszej odsłonie mecz był zacięty i całkiem ciekawy, a ostatecznie zakończył się remisem po 3. W drugiej odsłonie, która była praktycznie oddzielnym spotkaniem, przewagę uzyskali gracze z Gorlic, choć legioniści starali się przejmować inicjatywę. Udało im się zdobyć jednak tylko jedną bramkę.
Oprócz tego, swój mecz z Sandecją rozegrali w Szalowej młodzicy CWKS wspomagani prze uczniów klasy sportowej. Zaprezentowali się z całkiem korzystnej strony.
Na każdy dzień oprócz treningu zaplanowany jest mecz kontrolny, w którym odpowiednią ilość minut gry otrzymają wszyscy gracze przebywający na zgrupowaniu. Poniedziałek to mecz z juniorami Kolejarza Stróże, wtorek - ULKS Korzenna (wynik 3-1 (1-0) dla Legii), środa - seniorzy kolejarza stróże, a w kolejnych dniach: Tarnovia Tarnów A1/A2, Sandecja Nowy Sącz 2003 i Józefovia 2005 (ten ostatni sparing przeznaczony będzie dla najmłodszych graczy CWKS przebywających na zgrupowaniu).

Skład UWKS Legii na zgrupowaniu w Szalowej: Stanisław Kucharski, Jakub Żołędowski, Mateusz Zalega, Mateusz Beśka [04], Kajetan Jurek, Kacper Kubiszer, Maks Dobosz, Michał Rak, Oganes "Owik" Khazaryan, Jan Kołodziejski, Kuba Wąchocki, Kacper Cetlin, Kacper Romanowski, Arkadiusz Waszak [02], Konrad Kisiel [02], Karol Gozdalik, Kacper Polak, Filip Grygorczuk, Kornel Przewoźny, Marcin Staszyc, Antoni Sidor [04], Bazyli Grabiec [04], Kacper Wypych [04]
Trener: Łukasz Winek