fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zapisy na wyjazd do Gdańska

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę, 4 marca fani Legii wspierać będą swój klub na wyjazdowym meczu z Lechią Gdańsk. Pomimo wyjazdu w środku tygodnia, liczymy na pełne zaangażowanie ze strony fanatyków i kolejny komplet w sektorze gości. Do wykorzystania mamy 1800 biletów. Zapisy prowadzone będą we wtorek, 25 lutego w godzinach 18-20, w SportsBarze Ł3. Przejazd w obie strony pociągiem specjalnym oraz bilet na mecz kosztować będzie 120 złotych.

"Nie ma już czasu na kalkulacje, rozkminki: tu jadę, tam nie jadę. Przed nami krótka runda wiosenna, mecze są dość często, tylko niebiosa wiedzą, kiedy akurat wypadnie nam gdzieś jakiś debilny zakaz. Także, nak...my do Gdańska! Wszyscy! Wykorzystajmy to, co zrobiliśmy w poprzedniej rundzie, jeśli chodzi o wyjazdy. Wykorzystajmy ten potencjał, jaki udało nam się zbudować. 4 marca cała Legia rusza na mecz z Lechią. Po swoje i po kolejną zajebistą zabawę sektorze!" - apelują Nieznani Sprawcy.

Mecz Lechia - Legia rozegrany zostanie w środę, 4 marca o godz. 20:30.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.