REKLAMA

Koszewska powalczy o kwalifikację na IO

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Karolina Koszewska z Legia Fight Club w najbliższych tygodniach walczyć będzie o miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Doświadczona zawodniczka Legii znalazła się w wyselekcjonowanej przez kadrę szkoleniową Polskiego Związku Bokserskiego ósemce zawodniczek, które powalczą o kwalifikacje na IO. Koszewska w tym tygodniu zakończyła zgrupowanie kadry narodowej, które odbywało się w niemieckiej miejscowości Schwerin, a od 11 do 23 marca weźmie udział w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym do tegorocznych IO, który odbędzie się w Londynie. Kwalifikacje olimpijskie wywalczy pięć zawodniczek w kategorii wagowej -69 kilogramów, w której rywalizuje Koszewska.

Drugi, światowy turniej kwalifikacyjny, będzie miał miejsce na początku maja w Paryżu. Tam kwalifikacje wywalczą jedynie trzy lub cztery zawodniczki w tej kategorii wagowej. Karolina Koszewska w zeszłym roku wywalczyła złoty medal Igrzysk Europejskich.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 20.02.2020 / 09:06, *.67.137

Powodzenia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.