Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Tak trzeba grać zawsze

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Bardzo ważne zwycięstwo. Przed meczem mówiłem, że nasz priorytet to trzy punkty. Mniej ważny był styl. Ale dziś i styl mógł się podobać. To było dobre i widowiskowe spotkanie na naszym stadionie. Zasłużyliśmy na tyle goli, bo od początku byliśmy zmobilizowani i skoncentrowani. Tak powinniśmy grać też i w kolejnych meczach. Sama dzisiejsza wygrana to tylko jeden z wielu kroków.

Na ławce usiadł dziś Andre Martins. Jest to gracz zagrożony żółtymi kartkami i pauzą w meczu z Cracovią. Fajnie, że debiut z golem miał Tomas Pekhart. Wiem, że nie jest łatwo z dobrej strony pokazać się, wchodząc pod koniec spotkania. Wiadomo, że przy wysokim prowadzeniu reszta drużyny już tak nie pędzi do przodu. Tym bardziej miło, że wykorzystał sytuację. Drobny problem z mięśniem ma Igor Lewczuk. Sygnalizował, że potrzebuje zmianę. Już przed meczem wiedziałem, że on zaciska zęby i gra dla drużyny.

Nie oceniam czy Jagiellonia to nasz najsłabszy rywal w tym roku. Ekstraklasa uczy, że tu każdy może zaskoczyć każdego. Każdy rywal jest bardzo trudny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Maciej - 24.02.2020 / 00:02, *.t-mobile.pl

Nie pamiętam kiedy ostatni raz Legia grała tak pięknie i przekonywująco u siebie. Ostatnie mecze to jest poezja, do tego stopnia, że człowiek nie zastanawia się czy Legia wygra ale z jaką przewagą to zrobi. Na wyjeździe bywa różnie ale styl pozostaje. Wydaje mi się, że nawet za Magiery tak dobrze nie grali. I racja - nie są minimalistami, chcą wygrywać jak najwyżej dla nas kibiców. To, że odpadliśmy z Pucharów... myślę, że mając wiecej szans w losowaniu to by się udało.
Niemniej Bravo Bravo.. za Polaków, za młodzież, za styl i za wizje. Oby forma sie utrzymała bo jak się zrobi cieplej to i niedzielni kibice dołączą na stadion i znów bedzie Full co mecz bo taka drużynę chce sie ogladac.

odpowiedz
grzesiek - 24.02.2020 / 08:49, *.centertel.pl

@Maciej: odpadlismy z pucharow bo Vuko dopiero zaczynal prace a teraz druzyna w gazie wiec rangersi dostali by z 4:0 hihi

odpowiedz
in - 24.02.2020 / 09:07, *.tpnet.pl

@grzesiek: Na Rengers wystarczyło wyjsc z napastnikiem a nie z Kulenonviciem.

odpowiedz
Redi - 23.02.2020 / 21:37, *.chello.pl

A gdy przyjdzie remis bądź porażka w komentarzach pojawi się co?? Vuko won z Legii. Brawo trener, brawo drużyną. W końcu oczy nie bolą od Waszej gry. Za tydzień odskalujemy Cracovii na 6 pkt :)

odpowiedz
grzesiek - 23.02.2020 / 20:15, *.centertel.pl

W porownaniu z poprzednimi sezonami to co gra teraz Legia to cud miod i orzeszki.

Dzie ku jemy !
Dzie ku jemy !
Dzieku je my !

Dzieku jemy !
Dzieku jemy

Vuko na prezydenta !

odpowiedz
Warszawiak1234 - 23.02.2020 / 13:02, *.chello.pl

Okaze sie jeszcze ze bedziemy nosili Vuko na rekach pod koniec maja.

odpowiedz
A jaak - 23.02.2020 / 17:56, *.tpnet.pl

@Warszawiak1234: No pewnie , Wuko przetrwał dwa kryzysy ( i my wszyscy ) i wiosna to już chyba stabilizacja ...

odpowiedz
Mdread - 23.02.2020 / 12:47, *.virginm.net

Gratulacje Vuko

odpowiedz
Krisk75 - 23.02.2020 / 12:23, *.centertel.pl

Vuko okazał się trenerem z pomysłem na drużynę. Choć nie wierzyłem na poczatku, ze sobie poradził to dziś wielki szacun. Mądre transfery, umiejetność wprowadzania młodych zawodników i szatnia słuchająca trenera. Niech to będzie Warszawski Alex Ferguson

odpowiedz
jarekk - 23.02.2020 / 12:14, *.metrointernet.pl

Tak trzeba grać zawsze.
Zawsze tak grać trzeba.
Grać zawsze trzeba tak.
Tak grać zawsze trzeba.
Trzeba zawsze tak grać.
itd
Długo tak można mówić.

odpowiedz
olew - 23.02.2020 / 10:45, *.vectranet.pl

Dziękujemy Legio ! Szacun dla Vuko ! Brawo klub ! fajny meczyk, to że Jaga słabiutka, nie odbiera mi humoru. Teraz się chodzi na Karbownika ( nigdy byśmy takiego grajka nie kupili - dla fetyszystów transferów !) , ale inni też dobrze grają, widać pomysł i widać drużynę. Grajków od wielu lat mamy najlepszych (bo kasa...), ale drużyna była sporadycznie.
Oni mają ochotę grać 90 minut bez względu na wynik, co w naszej lidze jest unikatowe.

odpowiedz
będziedobrze - 25.02.2020 / 19:12, *.t-mobile.pl

@olew: powiem więcej, są gotowi grać nawet i 100 minut...

odpowiedz
Marce(L)i - 23.02.2020 / 09:40, *.t-mobile.pl

Oby panu i drużynie wyszło jeszcze lepiej za tydzień z Cracovią.Wynik tego meczu będzie realniejszym sprawdzianem formy naszego zespołu.

odpowiedz
Szymon - 23.02.2020 / 08:00, *.t-mobile.pl

Delikatnie mówiąc nie byłem zwolennikiem Vuko jako trenera za bezwzględne posłuszeństwa pudlowi. Ale praca jaką wykonuje patrz wyniki są zaskakujące i szczerze ma to ręce i nogi. Niech Vuko będzie tym nr 1 w Legii i nawet porażka jakaś nie zamarza obrazu pracy. Legia ma styl i tak trzymać.

odpowiedz
Bidon - 23.02.2020 / 13:19, *.tpnet.pl

@Szymon:
Mysle ze wielu nie byla przekonana do Vuka i na szczescie to sie zmienia co tego bezwglednego posluszenstwa to proponowalbym troche szacunku do wlasciciela Legii, a to chyba normalne ze wykonuje sie polecenia badz co badz pracodawcy a Vuko autorytetu np. Czerczesowa jeszcze nie ma by moc dyskutowac, na razie jest na etapie dziekowania za szanse jaką niewatpliwie jest praca w roli pierwszego szkoleniowca .

odpowiedz
Arek - 23.02.2020 / 00:44, *.tpnet.pl

Pięknie! Twierdza Warszawa! I tak ma być tutaj.

odpowiedz
Hugon - 22.02.2020 / 23:26, *.vectranet.pl

VUKOVIĆ odstaw Jędzejczyka na jakiś czas na ławkę to nie wyłysiejesz.Obrona dziśiaj grała w miarę dobrze,najważniejsze że nikt nie walił łapami po głowach i nie było karnych.

odpowiedz
singspiel - 23.02.2020 / 09:23, *.centertel.pl

@Hugon: trudno o karne, jak drużyna gości raczej nie zapędzała się pod naszą bramkę

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 22.02.2020 / 23:24, *.t-mobile.pl

Dramatycznie słaba Jaga. Tam to dopiero mają problem. Mogliśmy trochę mądrzej operować piłką, sporo było strat i niedokładności. Widać że Karbownik nie tylko z piłką jest kreatywny, ale i chce nadal brać udział w konstruowaniu ciekawych akcji kiedy piłkę oddaje, tylko inni tego nie widzą. Wychodzi im na pozycję, ale brakuje, żeby ktoś zrozumiał jego zamysły. Gdyby to wszystko poprawić to mogłoby się skończyć jak z Wisłą, albo wyżej.

odpowiedz
grzesiek - 23.02.2020 / 08:28, *.centertel.pl

@F i l u 3 k o l o r y: dramatycznie słaba wisła, dramatycznie słaby gornik, dramatycznie słaba jaga. W tym sezonie wszyscy sa dramatycznie slabi jak na boisko wychodza z Legia.

odpowiedz
kibic - 22.02.2020 / 22:31, *.chello.pl

Ekstra gra - ekstra wynik. Brawo Panowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
dejne3 - 22.02.2020 / 22:28, *.plus.pl

Tak grającą Legię chce się oglądać. O to chodzi u siebie trzeba golać fr.....w jak mówił klasyk Janusz Wójcik .kaźdy punkt jest ważny a szczególnie u siebie trzy,a tym bardziej ci do nas przyjeżdżają powinien być zebranie juź w tunelu Brawo Legi brawo Vuko

odpowiedz
(L)eming - 22.02.2020 / 22:13, *.tpnet.pl

I tak ma być w każdym meczu. Potężna qrwa i ogień!

odpowiedz
grzesiek - 22.02.2020 / 22:03, *.centertel.pl

Gwizdek sedziego zakonczyl wazny mecz -Aleksandar Vuko na ławce i juz 4:0 jest!

odpowiedz
Yeti - 22.02.2020 / 21:21, *.play-internet.pl

Prowadz wodzu do Ligi Mistrzów!

odpowiedz
O ! - 22.02.2020 / 21:05, *.tpnet.pl

Brawo trenerze ! Oprócz dwóch momentów , wszystko pod kontrolą . Arwydas uruchomiony , ładnie zagrał . Wszyscy dobrze , gdyby nie brak wykończenia akcji kilka razy - to była by powtórka z meczu z Wisłą Kraków . Mogło być nawet 8 : 0 , niestety skromne 4 : 0 dzisiaj ... Aj aj . He he . Dobry mecz , kontynuujmy .

odpowiedz
Ksiazek - 22.02.2020 / 20:39, *.centertel.pl

Brawo Panie trenerze. Kibice Legii nie są wylewni w pochwałach ale dobre słowo zawsze się przyda.
Gratulacje! Jest Pan trenerem na miarę Legii.

odpowiedz
Michał - 22.02.2020 / 20:24, *.plus.pl

Brawo brawo brawo CAŁA LEGIA!!!! Tak trzeba grać zawsze.Jadziemy na pełnej za tydzień!!!!!Jazda LEGIO NASZA UKOCHANA!!!! Dziękuję

odpowiedz
ksieciunio - 22.02.2020 / 20:22, *.chello.pl

brawo Vuko i drużyna

odpowiedz
Ka(L)iszok - 22.02.2020 / 20:15, *.co.uk

Mecz jak mecz. Czteropak i do domu. Cieszy,że idą za ciosem. Że mają wpojone nie ugryźć a zagryźć na śmierć. Tak ma grać Legia. Dorżnąć... Pomimo,że jeszce przeciwnik oddycha. Podoba mi się ten zespół. Najlepszy z ostatnich 3lat od czasu LM. Zobaczymy czy wytrzymają rundę finałowa. Jeśli tak to Vuko się obroni. Kredyt zaufania ma u mnie od początku. Oby go spłacił

odpowiedz