fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Ostatnie szlify przed Jagiellonią

Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

O 17:30 legioniści rozpoczęli ostatni trening przed sobotnim meczem z Jagiellonią. Wraz z drużyną ćwiczyli Luis Rocha oraz Michał Karbownik, którym na początku tygodnia doskwierały drobne urazy. Indywidualnie trenował Vamara Sanogo.

Po jednej stronie boiska legioniści wzięli udział w ćwiczeniu strzeleckim. Piłkarze uderzali z różnych pozycji. Bramkarze starali się powstrzymać strzelców, a najbardziej w bramce żył Jan Mucha. Trener celebrował okrzykami każdą swoją udaną paradę. Po drugiej stronie boiska przy pomocy dośrodkowań Michała Karbownika i Marko Vesovicia wykończenie trenowali stoperzy. Na koniec "Wojskowi" rozegrali grę na zmniejszonym polu.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
PPU - 22.02.2020 / 08:47, *.futuro.pl

Mam nadzieję że będą bardziej skuteczni niż na treningu.

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.02.2020 / 23:43, *.204.120

Powiadajá...jak sobie pościelisz tak sie wyśpisz...jakie trenowanie takie wyniki...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.