Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com

Sparing: Legia Warszawa 1-1 Skra Częstochowa

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W niedzielę w samo południe Legia Warszawa rozegrała sparingowy mecz z drugoligową Skrą Częstochowa. Spotkanie rozgrywane zostało na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 i było zamknięte dla mediów. Wystąpili w nim zawodnicy, którzy nie zagrali w pierwszym składzie w sobotnim starciu ligowym z Jagiellonią Białystok.

Do przerwy goście wygrywali 1-0 po trafieniu Daniela Rumina w 42. minucie. Po zmianie stron z rzutu karnego wyrównał Maciej Rosołek.

Sparing: Legia Warszawa 1-1 (0-1) Skra Częstochowa
0-1 - 42' Daniel Rumin
1-1 - 65' Maciej Rosołek (karny)

Legia: 33. Radosław Cierzniak - 41. Paweł Stolarski, 34. Iñaki Astiz, 55. Artur Jędrzejczyk, 16. Luís Rocha (46' 77. Mateusz Praszelik) - 17. Mateusz Cholewiak, 44. William Rémy, 24. André Martins (75, 60. Kacper Skibicki), 31. Piotr Pyrdoł, 39. Maciej Rosołek - 9. Tomáš Pekhart (63' 61. Filip Sobiecki)